|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Roditi ali splaviti???
4.1.2006 23:19:43   
Anonimen
JAZ PA VEEEEEEEEEEMMMMMMMMMMMMMMM, KATERA JE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem vam že večkrat povedala, da sem rojena z detektivsko žilico.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Roditi ali splaviti???
5.1.2006 7:12:27   
puncica
Ja in kaj mamo zdej me od tega če ti veš, pol  pa povej pa je a neuser posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Roditi ali splaviti???
5.1.2006 9:16:19   
Anonimen
Ajde Blacky, da vidim novo pošto na privatuser posted image user posted image user posted image  če praviš, da si me razkrinkala...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Roditi ali splaviti???
5.1.2006 11:39:37   
Anonimen
Sem že poslala ZS , trenutno si odsotna, komaj čakam, da vidim, če sem zadela.

Punce, vam pa ne smem zaupati, ker je že povedala, da noče razkriti svoje identitete zaradi določenih razlogov. Saj bo sama kmalu povedala.

Mene samo tako zelo firbec matra, ali sem trofila. To pa vam sporočim.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Roditi ali splaviti???
5.1.2006 12:16:25   
puncica
Ma koga briga če si ti trofla Blacky, če nočeš povedat, mene so tud kr razkrinkal pa sem pisala iste razloge da se ne bi vedl, pa kaj sem mela celo štalo. Če je pač gor pisala si je sama kriva če bo razkrinkana. user posted image Sigurno bom pa tud jst firbcala naprej, ker sem prevelik firbec

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Roditi ali splaviti???
5.1.2006 13:16:30   
Anonimen
Evo, samo sporočam, da sem zadela, moje ZS je dobila prava oseba!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Puncica, veselo na delo.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Roditi ali splaviti???
5.1.2006 14:42:17   
Sulfinija
Pozdravljene!!!!

Tudi jaz sem firbčna kdo je ta ženska,ki je takole pgumna.Se pa bo enkrat sama izdala bomo videli da bo takole.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Roditi ali splaviti???
5.1.2006 14:55:40   
KMALU








Al pa ce sploh ni vazno.. a nimate boljsega dela kot da vohunite za nekom..
bo ze sama povedala, ko bo hotela...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Roditi ali splaviti???
5.1.2006 14:59:54   
MarijaPo
Ne vem sicer, ce je tema se aktualna, ampak jaz bi ga verjetno vseeno splavila. Mogoce tudi zato, ker se nisem rodila nobenega otroka in mi ni jasno kaksna sreca je, ce dobis dojencka.

Moj moz je o tej temi  lepo povedal: ravno zato, ker ji srce pravi, da naj ga ima, sprasuje kaj naj naredi - srcek se je ze davno odlocil, da si zeli tega otroka.

Kakorkoli se bos odlocila (po moje je bolj vazno, da se ne sekiras kako se bos odlocila, kot kaj se odlocis), ti drzim pesti.

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Roditi ali splaviti???
13.1.2006 8:57:04   
Erdbeere
No tkole, zdej bi se pa ta bodoča 4. mamica lahko že izdala, če se še ni, ali pa  samo jaz nisem nikjer zasledila user posted image

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Roditi ali splaviti???
13.1.2006 9:02:27   
Barbs
Firbc.user posted image user posted image
No ja... saj jaz sem tudi.user posted image

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Roditi ali splaviti???
13.1.2006 10:30:59   
Eviii
nas pa res že dolgo za nos vleče user posted image ... prej al slej bo že pršla na dan in pol bomo vse ta firbčne malo manj firbčne...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Roditi ali splaviti???
13.1.2006 10:51:55   
lucika
meni pa tole ni več jasno. pa saj se je ena razkrila zadnjič... kaj se je tisto vmes zbrisalo al kaj, al jaz haluciniram?

vseeno, čestitke k odločitvi.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Roditi ali splaviti???
13.1.2006 11:21:00   
eva1
Jaz sem 99% da vem katera jeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Roditi ali splaviti???
13.1.2006 13:08:49   
puncica
Ja uporabnica je prosila za zbris pomotoma objavljenega posta pod njenim imenom. Tako da zdej prosim če ste tiste ki veste tiho za naprej, ker bi očitno res rada ostala anonimna. 

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Roditi ali splaviti???
15.1.2006 12:16:29   
HuAnita
Saša Einsiledler?!user posted image
če ni tole ona, ima pa skoraj identično situacijo...

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 91
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?