|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 24 [25] 26   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JANUAR - naš mesec!
21.1.2006 9:26:14   
shooo
jutrooo!je se kdo tu????????user posted image user posted image user posted image
a sem se edina user posted image ?
se dobro da se oglasijo januarske mamice!!!

_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: JANUAR - naš mesec!
21.1.2006 10:41:54   
puri
Nemsis sporoča, da je odprta 3 cm in da sedaj samo še čakajo,........user posted image user posted image user posted image user posted image

Saj bo,....še malo!user posted image




Shooo, tudi tvoj čas bo kmalu prišel! Držim pesti, da čim prej!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: JANUAR - naš mesec!
21.1.2006 11:24:42   
shooo
nemsis,user posted image user posted image user posted image !!!
drzim pesti  da bo cimprej vse mimo in bos stiskala svojegauser posted image !!!

_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: JANUAR - naš mesec!
21.1.2006 17:07:47   
Anonimen
Koliko januark vas je se ostalo?

(odgovor članu shooo)
  Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: JANUAR - naš mesec!
21.1.2006 20:43:13   
štručka
Tudi jest sem še tu....v enem veelikem kosu...user posted image


Vsak dan bolj zatekam in še dobro, da imam vsaj ok pritisk.

Še en teden me loči do PDP......pa tako rada bi že rodila..................

Čestitke vsem mamicam!!! Vam malo zavidamuser posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: JANUAR - naš mesec!
22.1.2006 10:27:16   
Nyah*
Zivijo !!

tuki moz od nyah sam da vam sporocim da smo mi tud trije od sobote naprej...
Rodila je puncko (NAJA) atiju za rojstni dan !!!!
Najlepse darilo kar si ga lahko zelis !!!! user posted image user posted image

u album bom dau se par slikc moje princeske !!!!
porod je potekal super ati je bil cel cajt prisoten in use je bilo u redu....mami se je mau namatrala ampak je zdej dobr.....puncka je pa tud super......
prisla sva u bolnico ob 8.00 in do 16.00 sva opravila !! :)

LP usem bodocim in ze mamicam !!!

(odgovor članu štručka)
Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: JANUAR - naš mesec!
22.1.2006 14:31:59   
Nannn
Nyah bravo  bravo in koncno si docakala svojo strucko user posted image user posted image  lepo se imejte in uzivajte ob enkratnem dogodku user posted image user posted image

Nannn

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: JANUAR - naš mesec!
22.1.2006 16:27:37   
Anonimen
Končno Nyah!!!!! Bravo, ČEEEESTIIITAM!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nannn)
  Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: JANUAR - naš mesec!
22.1.2006 18:18:23   
LE&TA
Se javljam na hitro, včeraj smo prišle domov, se še nismo klimatizirale, Tinkara noče jest, kar zaspi, ful jo napenja in sračka. Midva sva ful zmatrana in zaspana, prvo noč smo slabo spali, upam da bo dans boljše.
Nisem čekirala vaših pogovorov, ker jih je preveč, vsem ki ste tudi dobile svoje user posted image  čestitke!!

Bom povedala svojo zgodbo o porodu ko pridemo k sebi!!

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: JANUAR - naš mesec!
23.1.2006 7:26:54   
tinkatonka
Najprej čestitke vsem januarskim mamicam. user posted image user posted image user posted image

Sicer nisem januarka, capljam pa hitro za vami, saj je moj PDP že čez 25 dni. Veliko vas berem, da vidim, kaj me čaka zadnje dni. Vidim da vas je še zelo zelo malo tukaj gor. No če je kateri doglčas naj se javi kaj pod temo februarčice. Nekaj naših je že pobegnilo k vam. Upam pa da vaši user posted image  ne bodo zamujali in da bo čim manj januarčic postalo februarčic.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: JANUAR - naš mesec!
23.1.2006 9:05:26   
puri
NEMSIS je včeraj ob 14.55 rodila punčko Klavdijo, težko 3660g in veliko 51cm user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ČESTITKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Čestitam pa tudi vama Nyah za punčko Najouser posted image user posted image user posted image in vsem ostalim januarčicam, ki so že mamice!user posted image

Se beremo na drugem forumuuser posted image




(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: JANUAR - naš mesec!
23.1.2006 10:00:16   
tinkamiška
Čestitke nyah in atiju, pa seveda mali najiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image grem zdej slikice pogledatuser posted image

tudi tebi nemesis in atiju in punčki klavdiji čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

le&ta, jst sem kot majhna punčka gledala kekca in si želela bit tinkara-men je to zlo lepo imeuser posted image drugače je pa prva noč res zoprna, ko prideš domov, mene je blo ves čas strah in lučko smo imeli celo noč prižgano...ni čudno, da ni nihče spaluser posted image

vsem vam želim lep dan in cartajte se z vašimi sončkiuser posted image

ostalim(koliko vas je še?) pa da se čimprej srečate z vašimiuser posted image

tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: JANUAR - naš mesec!
23.1.2006 10:46:03   
Anonimen
....jz nas bom kar malo pogrešalauser posted image .
A ni bilo lepo, ko smo bile vse "v pričakovanju" user posted image user posted image ...ko se nam je vsak dan zdel, da je TISTI. user posted image   Vsaka s svojimi "popadki"....

Vsem januarskim mamicam čestitam. Tiste januarke, ki pa ste še vedno "v pričakovanuju" pa vam želim, da čimprej pride tisti dan, ko boste v rokah držale vaše zaklade!


Uživajte v slehernem trenutku!

(odgovor članu tinkamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: JANUAR - naš mesec!
23.1.2006 11:48:23   
puri
Caffee, jaz nas bom tudi kar pogrešalauser posted image ,.....res je blo prav zanimivo brati vsak dan, kaj se kateri dogaja in potem, ko smo kar naenkrat ena za drugo odhajale v porodniošnico po svoje zakladke!


Tale januar mi bo res ostal v lepem spominu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: JANUAR - naš mesec!
23.1.2006 11:59:56   
uniq
A zej ste me pa kar samo pustile????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Vsak dan se veliko dogaja pa nič noče bit...zgleda imam pod srčkom eno velko trmo ki noče na mraz...
Totalno sem že naveličana sploh pa ko berem kako ste odhajale ena za drugo....sem pa mislila da bo kaj prej na koncu bom pa še čez rok šla. Jutri mam šele prvi ctg rok pa čez 5 dni....pa samo spala bi....full sem čudna...
Pomoje bom morala res kar k februarčicam presedlat.....

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: JANUAR - naš mesec!
23.1.2006 13:18:15   
Anonimen
uniq, sej ima tvoja user posted image čisto prav. Jz tut ne bi ven v tale mraz hodila! user posted image user posted image

...Upam, da boš tudi ti čimprej na vrsti. Da greva na eno šetnjo okoli jezera. Pa na kšno kavico  vmes user posted image . Mogoče se nama pridruži še Nyah...?

(odgovor članu uniq)
  Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: JANUAR - naš mesec!
23.1.2006 14:18:00   
Nannn
nemsis bravo bravo se ena punca se je rodila user posted image user posted image user posted image user posted image

In res nas pocasi ne bo nic na temi januar pa tako nam je bilo lepo kot je rekla caffee vsaka z svojimi popadki user posted image user posted image  punce ampak mislim da bi se lahko se naprej srecale na kaksnem drugem forumu....recimo starsi cvekamo pod temo novorojencek...kaj pravite?Jest bi se ostala z vami naprej ker mi je bilo v slabih trenutkih in v dobrih trenutkih lepo tukaj in med sabo smo se znale ful potolazit in nasmejat....dejmo punce vse lepo rodit kolikor vas je se ostalo potem pa na drugi forum...

se mi zdi da pikica* nic ne javiuser posted image  Hmmmm le kaj dogaja?

LE&TA naj te potolazim da je pri nas tudi pestro ponoci...hodim po stanovanju kot zombi in se takrat ko tamala sredi belega dneva spi kot sedaj jest tukaj na RR namesto da bi sla se jaz malo spat user posted image

Srecno vsem Nannn

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: JANUAR - naš mesec!
23.1.2006 16:18:47   
Lumpi
DAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Samo na hitro, da se javim.

Dne 18/01 je na svet prijokal Blaž, velik 56 cm in težak 4290g.
Imel je malo zlatenice, tako da smo bili šele danes odpuščeni iz porodnišnice.

Čestitke vsem ostalim januarkam, ki so v tem času postale mamice.

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

(odgovor članu Nannn)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: JANUAR - naš mesec!
23.1.2006 18:33:58   
Anonimen
ČESTITKE HUBABUBA!!!! user posted image user posted image user posted image

U madonca, kakšnega korenjaka si rodila!! user posted image

(odgovor članu Lumpi)
  Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: JANUAR - naš mesec!
23.1.2006 19:08:14   
lumpy
Ojla,
spet sem tu med vami in vam sporočam , da je vse že za nami.

V ponedeljek 16.01.2006 smo končno dobili našega user posted image user posted image , težek je bil 3590g in velik 51,5 cm.
 
Nisem se še utegnila nič javiti, saj me obiski zasipajo iz vseh strani, pa še malo prihajam k sebi - še dobro da imam možeka, ki mi ogromno pomaga.

Vidim da nas je že kar nekaj srečnih in veselih da lahko cartamo svoje malčke.
VSEM ISKRENE ČESTITKE!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kje pa so še ostale? O nejci ni nič glasu ????Že carta ?

Se še kaj oglasim, ko bom bolj pri močeh.

_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: JANUAR - naš mesec!
23.1.2006 19:43:41   
nejca1
Punce, ki ste v tem času postale mamice, čestitke user posted image user posted image user posted image , in sporočam vam,  da se je v petek rodil tudi naš Jan, velik 51 cm in težek 3580 gramov. Danes sva že doma, malo se mučiva z dojenjem pa podiranjem kupčka.

Punce, dobimo se na drugem forumu za starše pa bomo tam katero rekle ...
Ko pridem k sebi, pa se slišimo.
Lp, Nejca in jan

(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: JANUAR - naš mesec!
23.1.2006 21:47:28   
Nannn
Hubabuba cestitam za takega korenjaka user posted image user posted image user posted image user posted image

lumpy cestitam tudi tebi user posted image user posted image user posted image user posted image

nejca1 cestitke za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


zdaj pa kar trije fantki na kupu user posted image user posted image

Jest sem dala slike v album in si lahko pogledate naso pupo...

Nannn

(odgovor članu Lumpi)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: JANUAR - naš mesec!
24.1.2006 10:17:27   
puri
Nannn,....luškano punčko imašuser posted image

Hubabuba, lumpy in nejca1,...................VAM PA ČESTITKE!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nannn)
Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: JANUAR - naš mesec!
24.1.2006 10:42:03   
tinkamiška
naj vam še jst čestitam hubabuba, nejca in lumpyuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

uniq, ti pa ne obupajuser posted image , eni morajo pač malo dlje čakatuser posted image , te pa razumem, jt sem na koncu tudi že komaj čakala, da sem lahko šla rodit...enkrat tako morajo venuser posted image

držite se!

tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: JANUAR - naš mesec!
24.1.2006 12:10:03   
uniq
Dan,
ravno sem s ctg....nobenih popadkov. Potem pa še pregled pri ginekologinji in bum...odprta 3 cm in bi midve šle kr gor....mene pa panika. Nisem bila pripravljena in sem rekla če lahko počakam da bo po naravni potii in ne s pomočjo popadkov....k se bojim da bi me dolgo matrali s popadki če bi se počasi odpirala. Tko da sem izprosila četrtek ob 10:00. Se pravi najkasneje v petek bo moj/a user posted image  pri meni v naročju. In sedaj me je resnično strah in panika in mi gre kar na jok...čist sem zbegana ko kura.
Vsem novim mamicam čestitke.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  22 23 24 [25] 26   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 24 [25] 26   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?