|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 14:12:56   
Anonimen
A čem bit malo žleht? Čm, ne user posted image  Ravnokar mažem gorenjsko čokolado s celimi lešniki user posted image  Ampak vam zdaj, ko ste na dieti itak ni mar zanjo, saj bo  prišel OH dan user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 14:27:37   
muki1
Kuzla stara. user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 14:31:42   
Anonimen
**** user posted image  Ni je več, že 10 minut...čokolade namreč user posted image  Ampak je bila pa takoooooooo dobra, že dolgo nobena tako.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 15:07:32   
Suzi*
Al bina, ne izivat! user posted image  Bom prišla do tebe, pa ti vso čokolado pojedla, lešnike lahko pa ti pozobaš. user posted image user posted image


Biba, pireja ne smeš, ker je notri mleko. Jaz bom kar krompir v kosih zraven repe.

Tejčica, vem da je bila debata o tem. Jaz sem takrat tudi jedla pasulj, v katerem se je kuhala klobasa. Sem grešila? Če je pa to greh, pol pa naj bo.user posted image user posted image  

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 15:18:17   
Sofi
Sploh ne vem kaj naj jem. Bi malo tega, malo onega, najbolj pa jajčko s šunko in se mi zdi, da bom kar to, zraven pa vloženo papriko - pa kaj, veste kaj sem prebrala v rinini knjižici - tu pa tam se pa lahko pregrešiteuser posted image  Jaz se bom danes.

Opazila sem, da so moji nohti čisto fuč, kar lomijo se, to je sigurno zaradi pomanjkanja kalcija, kar itak ni čudno, če pa zdaj nič mleka ne pijem user posted image . Je tudi pri vas takouser posted image

Tehtam se samo ob torkih in tehtnica je pokazala -3kg, samo na hlačah se mi pa res že poznauser posted image  in čakam na dan, ko bom lahko zopet oblekla konfekcijsko številko 36. Pa jo bom, ja.



lep beljakovinski dan vsem

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 15:48:27   
taška30
Tkole. Jaz sem pa ravnokar pojedla moje kosilo:
- 'gosta juhica' iz ene kuhane bučke, začinjeno in s paličnjakom zmiksano
- veliiiko solato (paradižnik, paprika), izdatno potreseno z naribanim sirom

Bilo je božansko, bilo je veliko, sita ko boben, čeprav bi se še našel prostor za kakšno rebro čokuser posted image . Bom raje tiho. Al Bina ti pa kar uživaj, da boš spet lepa in okrogla.user posted image user posted image

Za večerjo bom pa ploščo Štiri siri (rezine sirov luka, dimljeni, edamec, gauda) in zeleno solato s paradižnikom. Ne vem koliko sira sploh lahko pojemuser posted image

Biba, Suzi, jutri bi lahko jedle matevža zraven repe, zakaj samo krompir, če lahko še fižol? Al se škrob tudi kao ne sme mešati?!? No, jaz sem jedla tako.

Lp, Taška (veliko boljše volje kot včeraj na sadni dan, grrr)

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 16:04:46   
lelaval
Albina -  resnica o tvoji čokoladi - 10 minut si uživala, ko si jo imela v ustih, zdaj boš pa 10 mesecev trpela, ko ti bo visela na bokih in boš takoooooooooooooooooooooo okroooooooooooogla. user posted image  
Vidiš, pa ti nismo nič favš. Ti še kar še namesto nas pojej čokolado. Lešnike pa nam lahko pustiš za sadne dni. user posted image

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 16:11:52   
Anonimen
ne bo, ne bo se obeslo, zagotovo ne. Bodo zdej toplejši dnevi, pa bom šla tečt.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 16:22:24   
Grascakinja
A l     b i n a ....
 
user posted image
 
Jaz sem pa jedla danes zjutraj user posted image  user posted image  , za kosilo pa pečenico in kislo repo. Zdajle sem pojedla še user posted image , zvečer pa ne bom pečenice, ker se mi zdi, da je bila tista za kosilo več kot dovolj. Bom user posted image . Pa ful vode. Današnji greh: poskusila sem žlico skute z malinami, ki sem jo naredila tamali za malico, pa je nekaj protestirala, in me je zanimalo, če res ni dobra ali kaj. Bila je čist kul. No, saj potem je jedla. Sem vsaj z beljakovino grešila. Toliko v slabo tolažbo. user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 16:44:02   
paris
Pa še jest! Včeri sem komaj preživela, za kosilo sem jedla stročji fižol, kar tko samo kuhan nič začinjen. Pol popoldan pa še mal neslanih, nemastnih arašidov. Nisem mogla sam sadja jest, mi že ven leze puser posted image

A veste kaj sem pa dones? Pohanga piščanca in skledo solate, pa tud če je stokrat greh, pa naj bo! Zvečer bom pa samo solato- pa zdravo!

Še dobr, da sem najstarejša tlele, se me ne boste upale klincat!user posted image user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 18:31:58   
t_t_y
No, da se še jaz malo javim.
Včeraj sem bila samo na sadju, danes pa sem pojedla 1 banano in 1/2 l jogurta z 1,3%mm. Se kar v redu počutim, lačna nisem, pa tudi jest nebi ravno mogla, ker sem ravno od zobozdravnika - mi ravno popušča inekcija.

Sicer me pa nekaj zanima, ali mi lahko katera pove, pod kateri dan bi spadal kruh - pod Š ali OH, ker bi si kruhka (stoletnega)ful rada privoščila ob kaki solatki, pa ne vem če bi bilo to OK (mislim sam kruh, brez vsega).

Pa še nekaj: KJE JE NAŠA KEPA*? Pa se nas ja ni ustrašila?

lp

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 19:27:17   
tejčica
Punce, meni pa spet celo stanovanje po peki diši. Popoldan sem pekla orehove rogljičke, sedaj pa imam v pečici drugo rundo čokoladno-bananinih keksov. Jutri pa še kaj spacam. Jedla jih bom pa lahko šele v soboto zvečer. Za sedaj mi preostane samo požiranje sline.


(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 19:31:36   
tejčica
IZVIRNO SPOROČILO: t_t_y

Sicer me pa nekaj zanima, ali mi lahko katera pove, pod kateri dan bi spadal kruh - pod Š ali OH, ker bi si kruhka (stoletnega)ful rada privoščila ob kaki solatki, pa ne vem če bi bilo to OK (mislim sam kruh, brez vsega).


Kruh spada pod OH. Pri tej dieti pa ga je dovoljeno pojesti tudi na B in Š dan pri kosilu, in sicer 1 kos polnozornatega kruha.

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 19:38:00   
rikica
Jaz sem včeraj tudi bila pridna.Nobeniga greha.Danes sem pa jedla tuno z zeleno papriko,paradižnikom in čebulo.Zraven pa polnozrnati kruh.Za večerjo sem pa malo švinglala ker sem pojedla malo več kot pol.Saj grem zdaj za kazen na orbitrek za 2 uriuser posted image user posted image user posted image Eh saj ne,še me kje kap.Za 40 minut pa res.Uživajte še naprej!

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 19:45:10   
Anonimen
Mene pa zanima, kaj mislite o temle:
jaz bi jutri jedla riževe špagete, a lahko? Po mojem ja, saj so iz riža, samo forma je paština. Pa paradižnikovo omakco zraven.
Vem, da bi lahko špagete na OH dan, ampak pizzi se ne odpovem!!! user posted image

(odgovor članu rikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 20:01:22   
Anonimen
zdaj mi pa nekaj ni jasno: ko sem napisala, da bi jedla zelje in pire krompir, ste rekle da ne.. matevž pa lahko- jaz naredim matevž čist isto kot pire (krompir, maslo, mleko), sam da dam zraven še fižol..
 
zdaj me pa zanima, kako ga delate, da matevž ni "isto" kot pire..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 20:09:36   
kepa*
ojla!

Da se  še jaz javim. Prvi dan je za mano. Hja, ni bil problem, sam sem pa tolk razočarana, da mi gre ful na jok.
Sem bla danes pri šivilji, ki mi šiva kostim za poroko. Pa ga poskusim in je super zašito, a jaz zgledam not kot napihnjena žoga. Tk sem žalostna, da sem se odločila, da si jaz to 90dnevno dieto mal prikrojim. In sicer bom imela kar vsak drugi dan sadni, dokler bom pač zdržala. Vem, da ni zdravo hitro hujšanje itd., a vsaj poskusim lahko. Pri ostalih dneh pa bomp azila na kombinacijo hrane.

Kaj menite? 

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 20:10:49   
t_t_y
tejčica, kaj potem misliš, da bi na OH dan jedla polnozrnat kruh namesto testenin ali pice?
Sej vem, da sem smotana, ampak na B in Š dan kruha ne jem - se mi zdi, da če že ločujem te zadeve, pol jih tud mal ne smem mešat, bi pa zato na OH dan jedla raje kruh (ga že mal pogrešam).

pozdravček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 20:18:08   
t_t_y
Kepa* - jaz bi se na tvojem mestu raje držala diete. Če se jo boš držala, boš do 28.tega gotovo že kaj zgubila, žal 20 kg tudi če vsak dan ješ sadje ne bo šlo dol, se boš pa ob pravi dieti lažje kontrolirala, tudi za v naprej, ker če boš kar naprej na sadju, te bo en dan minilo, pa boš vse izgubljene kg dobila nazaj.

No to je samo moje mnenje, ki pa glede na to da sem enkrat že zgubila 35kg, upam da kaj šteje.

pozdravček, pa ne bodi obupana zaradi obleke - nevesta je itak ta najlepša

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 20:20:02   
Anonimen
Po moje to ni ravno dobra ideja. Prvič par kg manj pri veliki kilaži nima nobenega učinka, je potrebno kar konretno dol (15 - 20 kg), da se res kaj pozna, drugič pa boš s tem svojemu telesu naredila več škode kot koristi. Morda boš res šla dol v dveh tednih kakih osem kg ampak potem se pa ne bo več nikamor premaknilo. Potem boš izgubila voljo, vse skupaj nekam poslala rezultat bodo pa še tri do štiri kilce več kot prej.

Po mojem je učinek te diete ravno v tem, da telo ne opazi, da hujšaš, saj lahko ješ kar velike količine hrane. Primerjam s količino hrane pri npr. klasični 1200 ali 1000 kcal dieti. Mislim, da štos te diete ni v kcal, ki so lahko dnevno kar visoke, ampak v metaboličnem efektu kombinacije hrane.

Ti se kar drži zastavljene diete, do poroke se ti bo recimo malo poznalo na obrazu.
Če se z obleko ne da narediti ničesar - kaj vem, skorajda bi morala prej misliti na kroj - poskrbi, da te bo fotograf primerno "dobil" v objektiv. Povej mu o svojih željah pa naj te potem slika od pasu navzgor pa npr. tako, da se postavi nižje od tebe (počepne) in te slika navzgor in podobne raztegovalne finte. Obuj čevlje z višjo peto, naredi si frizurco, ki ima lase zbrane nad glavo, da te potegne v višino,...

Glede matevža pa - pojma nimam, kaj je to. Vem pa, da mleko zraven ne sodi. Tudi na B dan ga jaz ne bi mešala nikamor. Ker, spet se ponavljam, niso važne kalorije, ki jih užiješ s tem požirkom mleka, važen je efekt, ki ga to mleko naredi na vso ostalo hrano v želodcu. Če malo karikiram - recimo, da se naješ mesa, zelenjave in solate, konkretna porcija ima lahko tudi od 800 do 1000 kcal. Če je v želodcu skupaj s hrano požirek mleka, absorbiraš celotno količino kalorij, če ga ni, telo teh kalorij ne absorbira in "zrsnejo" stran. Ponavljam - karikiram!

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 20:36:19   
tejčica
IZVIRNO SPOROČILO: t_t_y

tejčica, kaj potem misliš, da bi na OH dan jedla polnozrnat kruh namesto testenin ali pice?
Sej vem, da sem smotana, ampak na B in Š dan kruha ne jem - se mi zdi, da če že ločujem te zadeve, pol jih tud mal ne smem mešat, bi pa zato na OH dan jedla raje kruh (ga že mal pogrešam).



Saj je testo za pico vbistvi kruh, torej si lahko za kosilo na OH dan privoščiš tudi kos kruha z zelenjavo gor (namesto pice ali testenin).

< Sporočilo je popravil tejčica -- 19.1.2006 20:38:29 >

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 20:45:07   
taška30
Kepa*, prosim, ne začet po svoje že takoj v štartu. Dieta je takšna kakršna je, z namenom. Kot sem že enkrat napisala: nikar ne navadi organizma na 800 kalorij/dan, ker se boš redila na 1200 kalorijah/dan, kar je še vedno dosti manj kalorij kot rabiš, če nisi na dieti. Telo pač tako funkcionira, da se navadi na manjši vnos. Če ne bi imeli tega obrambnega mehanizma, bi brez hrane umrli zelo kmalu oz. bi hujšali linearno. Tako pa človek mesece preživi na minimalni hrani, če le ima vodo. RESNO!!! Nobene razlike ne bo do poroke, če boš imela same sadne dneve ali če se držiš diete. Edina razlika je v tem, da se ti bo na samem sadju utrgalo in boš v enem momentu popadla vso hrano, ki ti bo prišla pod roke.
Uf, sem se razpisala!

Biba, matevž je zame mešanica kuhanega krompirja (načeloma lahko malo masla, še bolje malo olivnega olja) in fižola. Nič mleka. Mleko gre le v pire. No, vsaj pri meni.

Selena, če so riževi rezanci res le iz riža (da ni noter kake moke, jajc...), ne vidim razloga, zakaj ne.
Pa še tole MORAM dodat, ful mi je všeč tole kar si napisala: da je fora te diete v tem, da telo ne opazi, da hujša. Se čisto strinjam! Fajn si to pogruntala. In naj dodam, kar sem že zgoraj začela - in zato telo ne razvije obrambnega mehanizma, zato se po končani dieti ne zrediš nazaj, ko začneš normalno jest.

Jaz sem pa danes po moje preveč sira pojedla.user posted image  Če je pa tako dober.user posted image  Ah, kar je, je.

Lp, Taška

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 20:49:55   
cmokec
Ne vem, katera je že napisala, ampak meni so se tudi začeli lomiti nohti. Pojma nimam, česa mi primanjkuje.user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 20:53:30   
t_t_y
cmokec - mogoče ti manjka mleka oz. mlečnih izdelkov. Jaz imam nohte v redu, je pa res, da sem imela do sedaj dva B dneva samo jogurt, enega sir, samo enega pa meso.
Sicer ne vem kaj si imela ti na B dneve, zato samo ugibam če je to to.
pozdravček

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: ODLOČNE 17.DAN
19.1.2006 20:54:41   
Anonimen
Taška30, hvala, da si odgovorila na moje vprašanje. Sem se že počasi počutila izločeno, saj na vprašanja iz prejšnjih dni nisem dobila nobenega odgovora, komentarja na zapisano pa tudi ne.
Res se mi je zdelo kot da sem ignorirana... user posted image
Glede sirov pa se ne sekiraj, če ni bilo zraven ničesar drugega kot sir in zelenjava zagotovo ne bo nič narobe saj dieta ne temelji na kcal. Jaz se vedno sproti sprašujem, zakaj nekatere tako stradajo na S dan, ko se lahko res tako fino sadja naje.

Za riževe rezance še ne vem, nisem pogledala na deklaracijo, sem videla samo reklamo po TV. Je pa verjetno še kaka moka zraven ampak verjetno riževa. Bom pogledala in sporočim, mogoče pride prav še kateri drugi. Meni testenine namreč zelo manjkajo.

Aja, ena je pisala o kalciju, se strinjam, da lahko pride do pomanjkanja saj mlečnih izdelkov takorekoč ni. Jaz jem kapsule koralnega kalcija. Pa na vsak drugi B dan bom ribe zamenjala z jogurti.


(odgovor članu taška30)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?