|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  180 181 182 183 [184]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mar(sov)čke/-i 2006
16.5.2010 21:01:07   
beti 1
Moj bi šel 29. na skike tekmo v laškem, pa razmišljam da bi še kak dan v toplicah ostal.


(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 4576
   RE: Mar(sov)čke/-i 2006
24.6.2010 23:07:00   
*žaži*
Verjetno smo zaključle z našo temo, zato bi rada povedala, da mi je blo tukaj na forumu res supr čvekat z vsemi vami v naši temi user posted image   Sploh pa sem zelo vesela, da smo ohranile stike in se sedaj v RL vsaj kdaj še srečamo, res supr 
žaži

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4577
   RE: Mar(sov)čke/-i 2006
13.8.2010 16:17:34   
soncicaT
Drage ženskice!!

No, pa sem se še jaz spomnila na naš čvekec in sem rekla, da se moram malce oglasiti. user posted image

Kaj več bom napisala v kratkem, drugače pa je naš Teo že veliki fant, v kratkem bom tudi nekaj slikic pripopala. Ker vas nisem utegnila nič brat, obljubim, da se bom potrudila in si enkrat vzela malce časa, da vas malce za nazaj preberem..user posted image user posted image

Skratka, se beremo v kratkem.

Toliko, da vas malce pozdravim.user posted image

A mariborčanke so še kaj aktivne?

pa pauser posted image

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 4578
   RE: Mar(sov)čke/-i 2006
13.8.2010 16:43:08   
katjandraž
oj, soncica, lepo da si se oglasla. Tukaj je tema praktično zamrla, ta najbolj aktivne smo se pa bolj na FB preselile, še anuš mormo prepričat, da ga odpreuser posted image .
Če imaš FB, magari sporoči na ZS, pa tam kakšno rečemo. Imaš še dopust, sej še v šoli delaš, a ne? Jst sm frej še drug teden, sploh ne morem verjet, da je lohk tok hitr miniluser posted image .

čav, čav

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 4579
   RE: Mar(sov)čke/-i 2006
20.8.2010 11:34:10   
soncicaT
Haj!user posted image user posted image

Takole, da nas zopet vržem na prvo stran. Vidim, da se tukaj res skoraj nič več ne piše. No, ja, otroci so že večji, pa zmanjkuje časauser posted image . Katjandraž...jaz nimam FB, tako da žal ne bo šlo.user posted image

Bi pa z veseljem povprašala tananejko, če je slučajno bila, joj, kolk časa nazaj..kako leto nazaj v Europarku v igralnici v Mb z deklicami...ker se mi zdi, da sem jih videla. No, če niso bile, sem se pač zmotila.user posted image

Ja, naš Teo..veliki fant. Je že izredno samostojen, trenutno uživa počitnice, ker pač mu to želim omogočit in je trenutno to mogoče...vrtca se nič kaj ne veseli - kljub temu, da ima že nekaj prijateljev od lani. Drugače ima še vedno najraje avtomobile, pa seveda Ben 10 je zdaj "in", je pa zanimivo, da kljub temu, da ga nič ne silim, pozna že vse črke, malce mu uspe že tudi kaj napisati, pa tudi bere že malo. Zelo mu pomaga Vedi, ki ga že obvlada. Ja, no, najbolj všeč seveda mu je pa navaden "kompjuter"user posted image , na katerem igra igrice. Drugače pa rad prebira knjigice, trenutno bereva Bolka in Lolka.user posted image

Zelo rad je tudi zunaj, kjer se vozi s skirojem,ter s kolesom, žal še s pomožnimi koleščki. Smo par mesecev nazaj poskusili dati dol pomožna kolesca, pa še ni šlo..tako da so zdaj zopet varno nameščena.user posted image  No, seveda najraje pa peče z atijem na žaru, trenutno je "in " koruza, čeprav je niti nima tako rad.

katjandraž...ja, šola se bliža, jaz tudi upam, da se kaj odpre, saj sem sedaj delala ene druge stvari, ne ravno povezane s šolo, si pa seveda kmalu želim zopet poučevati.

Se še kaj oglasim.

LP


(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 4580
   RE: Mar(sov)čke/-i 2006
24.8.2010 21:49:53   
beti 1
Soncica, res lepo, da si se oglasila.
Saj jaz mam FB tud predvsem zarad vzdrževanja internetnih stikov z marčicami, so me prepričale.
Upam, da ti uspe dobiti službo v šolstvu.
lp

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 4581
   RE: Mar(sov)čke/-i 2006
30.8.2010 16:48:18   
soncicaT
Hoj!

Beti1..tudi tebi lep pozdrav.user posted image  Kako sta kaj otročka? Ja, še en dan in gremo v vrtec. Oh, kako minila sta tale dva meseca. No, glavno, da smo se imeli lepo. Drugo ni pomembno.

No, druge marčevke se pa res bolj na FB držijo, bo zgleda res potrebno tole temo zaključit.

Aja,  zanima me še...a se dobivate kaj v City Centru v Celju v Jungle?

Čauuser posted image

< Sporočilo je popravil soncicaT -- 30.8.2010 17:00:17 >

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4582
   RE: Mar(sov)čke/-i 2006
16.2.2011 22:48:49   
Peli
Prav iskat sm šla zdej tole temo in vidim da smo jo vse čist opustile, no jest se še vedno kljub FBju valjam po tem forumu, mam dost časa user posted image , bom nas potegnila na 1. stran, če se slučajno katera najde?


(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 4583
Stran:   <<   < Prejšnja stran  180 181 182 183 [184]
Stran: <<   < Prejšnja stran  180 181 182 183 [184]
Pojdi na:





Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...
Čarobni gozd v Supernovi
Supernova Ljubljana Šiška v marcu in aprilu prinaša pomladna doživetja za otroke Čarobni gozd.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?