|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zaživeti skupaj
17.3.2006 13:42:53   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: pikec0
Pri teh letih, so ljudje že toliko izdelani, kot osebnosti mislim, da se težje prilagajajo drugemu,

user posted image točno tako.

IZVIRNO SPOROČILO: nivess
Ko se 2 ljubita o takšnih stvareh niti ne rabita razmišljat...

in bosta čez nekaj časa na RR spraševala kakšna krivica se godi, ker sta vlagala v hišo ki ni njuna....  user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: zaživeti skupaj
17.3.2006 13:59:36   
Anonimen
Da se ne bi zgodilo še komu - zato! Niti tolarja.

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=671036&mpage=1&key=&#671054 

In ja. Tudi jaz bi za skupno življenje še enkrat žrtvovala vse - ampak bolj previdno, kot sem v preteklosti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: zaživeti skupaj
17.3.2006 14:20:29   
Anonimen
Pa še nadaljevanje:
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=675529&mpage=1&key=&#675529 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: zaživeti skupaj
17.3.2006 15:22:21   
piščanc
če bi bil pravi zate, bi se stvari rešile same po sebi

išči drugje

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: zaživeti skupaj
19.3.2006 20:25:58   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
ker (starejša) hiša ni prepisana name,
Za sabo že imam dolgo in neuspelo zvezo in nebi rada ponovno zapravljaja časa! Želim si partnerja, skupnega življenja z njim in družine.

Nisem bral samo ti bo kalbo povedal kako pomembno je, da je prepisana nepremičnina. Te stvari niso hec in zato to uredi sedaj. Potem edinega pametnega vzroka več ne bo in boš hitro vedela pri čem si. Ograjo se pa menda še da postaviti.


Kalbo že ve, kako pomembno je, da je nepremičninaa napisana nate, preden vlagaš. Sam Kalbo je vložil v nepremičnino, ki še vedno ni njegova, ker je hotel biti, živeti in ustvariti družino z osebo ki jo je in jo še ljubi. Ta nepremičnina je bila edina možnost, da se zgoraj napisane stvari zgodijo v najkrajšem možnem času.

Včasih je treba tudi kaj nespametnega narediti za ljubezen in družino, zdi se mi pa, da dotični človek še ni sposoben za kaj takega in nikoli ne bo, žal.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: zaživeti skupaj
20.3.2006 12:10:15   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Sam Kalbo je vložil v nepremičnino, ki še vedno ni njegova, ker je hotel biti, živeti in ustvariti družino z osebo ki jo je in jo še ljubi.

Za zgornjo izjavo user posted image .

Potem sem te narobe razumel še pred časom ko je bilo govora o stroških. Se opravičujem.


< Sporočilo je popravil tehnofil -- 20.3.2006 12:13:16 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: zaživeti skupaj
23.3.2006 22:53:55   
Lonči79
Živjo,

se popolnoma strinjam. če imaš nekoga rad, so tile našteti razlogi čisti nesmisel. Js osebno bi prekinla z njim, ker je očitno tip popolnoma neresen in mu najbolj paše, da ni na nikogar "resno" vezan.

Nekateri tolk poudarjate to, da je logično, da noče vlagat v nekaj, kar ni njegovo. A zdej pa, ko itak vsako noč tam spi, je pa čist dobr. Sej ne rabi cele hiše v prvih parih mesecih renovirat, če se skup preselita. Če lahko zdej v njej vsako noč spi, je pa čist vseen, če prnese še pižamo in zobno ščetko + vse ostale cunje in živita skupaj. Sej če se nekdo k teb preseli, to še ne pomeni, da more začet vlagat v to hišo. Očitno pa ne bo takoj razpadla, če zdej lahk živiš not.
Vsaj za moje pojme to ni ljubezen (z njegove strani). Če bi te imel rad, ne bi iskal takih bednih izgovorov. Če ga je pa tolk strah nej pa napiše kaj in kolk je vložil v hišo in to nese overovit. Ko sm pa brala to da ni ograjen in da ni garaže, se mi je pa tak sam obrnal.user posted image  Sorry, sam js bi mu hit pokazala vrata. Ti pa kr direkt povem, da mislim da je škoda, da mu sploh omenjaš varianto skupnega življenja v najemniškem stanovanju, ker mu bo itak škoda denarja za to. Ti pa lahko iz lastnih izkušenj povem, da ko te ima nekdo res rad, mu denar ne pomeni nič oz. mu ga ni škoda za osebo, ki ga osrečuje. Drugo pa je, če on že zdej ve, da to ni to.

Js ti bom rekla sam še to - mal več odločnosti in energije pokaž!!! In dej mu vedet, da lahko živiš tud brez njega. Če te ima res rad, te ne bo hotel zgubit zaradi take bedarije ... pa zamisl se nad tem, zakaj je lahk vsak večer pr teb in ga nč ne moti, da hiša ni prepisana nate.


(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?