|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JUNIJ
22.5.2006 11:09:20   
bori1
PUNCE, ČE ŠE NISTE PREBRALE RODILI SMO, VAM SPOROČAM, DA JE NAŠA SELMAC VČERAJ RODILA SINČKA MAJ-A.

SE PRAVI, DA JUNIJKE ZAČENJAMO- ODPIRAMO SEZONO,...

ČESTITKE MAMICI IN MAJ-U!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

BORI1

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: JUNIJ
22.5.2006 12:50:13   
bubamara2
user posted image user posted image user posted image
smo že na štartu

Novopečeni mamici in mali štručki pa čimveč prespanih noči in precartanih dni.


(odgovor članu bori1)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: JUNIJ
22.5.2006 12:51:58   
bubamara2
Čaki, sam še neki  - kdaj pa je imela rok? Mi je ušlo iz spomina...user posted image user posted image

(odgovor članu bubamara2)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: JUNIJ
22.5.2006 14:28:54   
kaktea
SELMAC je imela rok 13.06 ali 12.06...ja tako da je prav hitro rodila in je prav o.k.  Čestitke Selmica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bubamara2)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: JUNIJ
22.5.2006 19:55:30   
SonjaN
Hej, samo na kratko...

Če ne najdeš tisto kremo iz Avstrije, probaj z lanolinom - Multimum, se dobi v lekarnah in je suuuper!!!

čestitke Selmi, jupiii!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kaktea)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: JUNIJ
23.5.2006 9:34:49   
Erdbeere
Najprej iskrene čestitke SelmiC, ter vse dobro.

Drugače pa sem jaz včeraj imela pregled in mi je G, na moje veliko presenečenje izmerila težo našega user posted image  in je zaenkrat težek okrog 3650 g, me je kar malo strah ratalo, ker bo blizu 4kg, če ne celo čez.

Glede dojenja pa bojka a z nastavki si probala, ker jaz imam vdrte bradavice in brez sploh nisem mogla dojiti (na začetku) pa sem potem ko je bila bradavica ok ugotovila, da veliko manj boli z nastavki kot brez (vsaj na začetku), ker potem ko se bradavice utrdijo je dojenje itak eno veliko veselje

pa srečno junijčice, če bo še katera v Rim pobegnila

(odgovor članu SonjaN)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: JUNIJ
24.5.2006 7:27:51   
Anonimen
Lep deževen pozdravček vsem junijkam in seveda iskrene čestitke SelmiC, ki nas je prehitela kar čez polno črto user posted image user posted image .

Mi smo imeli včeraj pregled, ugotovili smo, da se je stanje po preplahu s krvavitvijo izboljšalo, očitno je bilo res posledica vnetja. Ker tistih bolj podrobnih izvidov urina še niuser posted image  pri moji ginekologinji. Je pa zdaj bil tisti hitri test ok. Zaprta sem še, srček veselo bije. Drugi teden me čaka še CTG.
In to je to. Sem pa trenutno na višku energije, vrt poštiman, stanovanje pospravljeno, kolikor se pač da ob petletniciuser posted image . Danes tako prijetno dežuje, da sem se odločila naredit zalogo keksov za obiske, ko bodo prišli gledat našo novo članico. V prvo vem da so mi takele zaloge prišle zelo prav. Jutri pa napovedujejo sonček in bom uživala na vrtu.

Glede našega dojenja v prvo. Erdbeere z nastavki sem sicer tudi takrat poskusila, ampak več ni šlo. Bradavice so bile take, da je ven prihajalo več krvi kot mleka. V bolnici so mi potem svetovali, da si poskušam črpat in če bo brez krvi ga porabim, ko bo pa zraven kri pa je treba zavržt, ker smo po tistem začeli bruhat. Pri vsaki količini zavrženega mleka bi se bila najraje razjokala. No, potem sva tako vztrajali do šestih mesecev, da je dobila vsaj nekaj mojega mleka. Zraven pa dodajali. Enostavno ni in ni bilo mleka. Potem sem se zraven zaradi tega še sekirala, hotela sem dojit,....in se znašla v začaranem krogu.
Zdaj v drugo sem se oborožila s kremami, nastavki in.....sem trdno prepričana da nam bo v drugo uspelo. Mora nam.
Punce mejte se maksimalno lepo.


(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: JUNIJ
24.5.2006 8:43:11   
bori1
Joj, Ederberee, ti pa žiher greš v Rim, 3,65 je pa ogromnaaaa teža. ŽRačunaj, da sedaj v enem tednu po 30 dag dobiva in če računaš še dva tedna, ti bo novorojenček lahko iz bolnice kufre neseluser posted image user posted image user posted image . Ne saj je prav tako. Tudi jaz bi raje videla, da imamo 4 kg, kot smo imeli v prvo samo dve. Smo pa lune prečekirali; to soboto je mlaj in 11.06. je polna lepa bela luna. Pa da vidimo, koliko nas bo "počepnilo".

Bojka sem sama sicer velika zagovornica dojenja, pa iz čisto praktičnega razloga - ker ga bolj kot tako komot niuser posted image . Tudi sama imam vdrto bradavico in smo se do 6. meseca sicer trudili z dojenjem 5 min ena pa kupček, pa 5 min druga pa kupček, pa ni bilo nič iz tega. Na koncu sva se dojili samo na eno cico in je bila mala sita, dodajali nismo nikoli in tudi ostalih težav ni bilo. Je pa prav, da če ti res ne gre in če je dojenje muka za oba- mamo in dojenčka, da si dopoveš, da je tudi aptamil narejen z namenom. In bo otroček ravno tako zrastel in še tebe ne bo bolelo. Saj ne pravim, da se ne potrudi, to vsekakor, vendar če ne gre, pač ne gre. Raje uživaj prve dneve s cartanjem, kot pa da boš v bolečinah in s slabo vestjo. Ni res?

Ja SelmaC nas je prehitela in upamo, da so v redu.user posted image Kao pa ostalim kaže? Jez imam pregled šele 06.06., na CTG zaenkrat vse o.k., le teža mi sedaj stagnira-upada in hemoglobin mi je malce padel. Trbuh še naprej trdi, ampak se mi zdi, da se vse skupaj nekako umirja in pripravlja. Pa ni še čas. Vsaj do 15.06. bi rada počakala. Me pa moti, ker me naroča samo na 3 tedne, bila sem v 35. sedaj pa čakam do 38. Ma kaj je to normalno? Sedaj tudi mene bolj zanima kako rastemo in če je vse o.k.?user posted image

Punce, se pišemo, in uživajte še zadnje dneve in/ali tedne!!!!1

lp, Bori1

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: JUNIJ
24.5.2006 10:11:20   
zaliga
PUNCE SPOROČAM VEST, DA JE RODILA ŠE DRUGA JUNIJKA EOLINA!!!
DANES ZJUTRAJ OB 4iH JE POVILA PUNČKO MAŠO!!!!!


ČESTITKE MAMICI IN ATIJU, PA ZDRAVO PUPO JIMA ŽELIM!!!


_____________________________

Vsak dan za nas sije sonček, pa čeprav dežuje...



(odgovor članu bori1)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: JUNIJ
24.5.2006 10:14:50   
zaliga
ČESTITKE TUDI  SELMIC!!!!!
VELIKO CARTANJA IN ZDRAVEGA SINČKA!!!



_____________________________

Vsak dan za nas sije sonček, pa čeprav dežuje...



(odgovor članu zaliga)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: JUNIJ
24.5.2006 10:24:23   
zaliga
JUNIJ (36 )
01. Erdbeere, Ljubljana
02. AlinaPrapi
02. SonjaN, Celje
02. vlasta78, Ljubljana
03. andreja25, Maribor
03. Urša76, Ljubljana ali Postojna
10. zaliga, Maribor
11. aja, Ljubljana
11. bubamara2, Brežice
12. Polona_J, Kranj
12. Tayda
13. biba77, Maribor
14. mulan, Izola
14. sanjula, Novo mesto
15. bojka, Maribor
17. daya
17. kaktea, Izola
18. zaspanka, Ljubljana
19. malaluna, Ljubljana
20. planinc1978
21. Uršy22, Ljubljana
22. MATEJA, Postojna
23. silvanja, Celje
24. adrijana
25. coolbabe, Postojna
26. Bori, Postojna
27. metuljcica, Kranj
28. Irmy
29. ricky, Slovenj Gradec
30. zaja1, Ptuj
31. eolina, Maribor user posted image - rodila 24.05.06. / MAŠA
32. selmac, user posted image - rodila ? /  MAJ
??. dva sončka
??. KOZLEK
??. Nomika*, Ljubljana
??. tashy21, Kranj ali Ljubljana


_____________________________

Vsak dan za nas sije sonček, pa čeprav dežuje...



(odgovor članu zaliga)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: JUNIJ
24.5.2006 14:05:02   
kaktea
user posted image ŽIVELE PUNCE!!! Evo na pa gremo vse po vrsti....Torej Selma je prva, druga pa eolina...no katera bo naslednja....grrrr. Meni se še ne mudi. Rok imam 17.06 in zaenkrat mi prav ni težko biti user posted image . Res da zdej malo več počivam (imam več odmorov), ampak drugače vse o.k. Tudi trbuh me ne moti. Malo me moti zgaga ma nič hudega... Še vedno sem aktivna in tudi stiopnice so del moje telovadbe. Ko ležim na hrbtu na tlrh (npr. pri telovadbi) sem začela čutit križ, drugače vse o.k. A ja, na bradavičkah sem začela opazovat kapljice, ene rumene ene prozorne....delam (kako se že reče, da pogledam po šolskih zapiskih...) kolostrum??!! boo.
Moja sestra, ki je rodila jan) mi priporoča, da takoj na začetku uporabljam kremice ob po dojenju, še preden se naredijo ranice (preventiva), ker ko enkrat so ranice tam boli kouser posted image . Bori1, drugače pa vsi pravijo, da prvi porod in prvo dojenje sploh nimamta veze z drugim, prvič lahko dojiš brez problema, v druga pa jih imaš na stotine, in obratno..tako da kar korajžno in ljubeče naprej....

Zdaj pa grem še likat...tako, zdej ki se je odprla sezona junijk, je treba stvari pripravit!!!

lep pozdravček vsem.

(odgovor članu zaliga)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: JUNIJ
24.5.2006 14:40:54   
bubamara2
user posted image user posted image Ej bejbe, ustavite se no... ste pa zaštartale 100 na uro.

Čestitke eolini za njenega sončkauser posted image user posted image

Sta selma in eolina kar malce premešali tale seznam. Ne vem, zakaj imam občutek, da bom pa sama zopet krepko čez rokuser posted image user posted image

Drugače pa - danes sem imela pregled, noseča sem 37 tednov in tri dni, dete je težko 3.150g in danes je resnično potrdil, da je moški, ga je prvič jasno in ponosno pokazal (čist po atiju).

Dopoldne me je zagrabil krč v nogi in pridno pijem magnezijeve tablete (shit, krčev si pa res ne želim).  Drugače pa prav paše tole deževno vreme. Noge ne zatekajo, lažje se diha, edin to, k skoz pada, pa ne moreš nič ven.

Sama dopoldneve izkoriščam za kapučinanje s prijateljicami, branje knjig in včasih malce pospravim (sem si obljubila, sda ne bom samo pospravljala), popoldneve pa namenim izključno kmaluštiriletnici, za katero se kar malce bojim, da p0otem ne bom imela več toliko časa, kot bi si ga želela. Je pa rakica in je zelo občutljiva.

Včeraj zvečer mi je rekla: "Mami, ti si tako lepa. Ti si najboljša mami na svetu!" Jest pa kar v jokuser posted image user posted image    Ah, se bomo pa zdej štirje stiskal, namesto treh - saj bo šlo, kajne?

Sem si pa danes kupila še mandljevo olje in multimam za bradavice, čaj za dojenje - danes spakiram še obleke - potem sem pa tudi jaz pripravljena na štart.

Skratka... bodite fejst, ne preveč pospravljat, pa počivat tudi ne. Če bo kakšna sprememba, pa hitro javite.

(odgovor članu kaktea)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: JUNIJ
24.5.2006 15:39:28   
zaliga
Bubamara ne morem verjet!!!
Jaz sem imela včeraj pregled, rok imama samo en dan narazen in najini deteci imata enako težo!!!! Je to možno???
Torej veš kaka teža naju čaka na porodu, sigurno okrog 4 kg?!!


_____________________________

Vsak dan za nas sije sonček, pa čeprav dežuje...



(odgovor članu bubamara2)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: JUNIJ
24.5.2006 16:02:22   
bubamara2
user posted image user posted image user posted image  zaliga

sigurno ne bo tko user posted image user posted image

sem se z ginekologinjo malce pošalila, da me je sodelavka hecala, da bo dete zagotovo štirikilogramsko - pa me je čisto suvereno potolažila, da bo okrog 3,5kg, zagotovo...  in ji verjamem - moja ne govori kar tko brez vezeuser posted image user posted image


Mene bolj heca polna luna, ki se napoveduje na rok poroda - me prav zanima, če bo učinkovala. user posted image user posted image

(odgovor članu zaliga)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: JUNIJ
24.5.2006 19:48:08   
bori1
Evo, čestitke še eolini za prvo junijsko češpicouser posted image ! Vidve, Zaliga in Bubamara2 se bosta pa s temi kilami prav zacoprale, boste vidle,...user posted image user posted image user posted image . Sem že Ederbeere rekla, da ji bo lahko kar dojenček kufre domov nesel, ati sploh ne rabi v porodnišnico hodit user posted image user posted image user posted image . Pa ne, saj se hecam. Saj bi rekla, da bo porod težji za 4 kg škratka in da se mi smilite, pa vem da nima veze teža otročka. Za dobri 2 kilci sem prvič kasirala 26 šivovuser posted image , tako, da sedaj upamuser posted image user posted image na kakšno kilo otročka več in kakšen šiv manj. Drugače pa počivajte in ne tako prehitevat, no, saj imamo sedaj vrtni red objavljen, punce,...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,...

lp, Bori1

(odgovor članu bubamara2)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: JUNIJ
24.5.2006 22:07:10   
Erdbeere
eolina čestitke še z moje strani, matr samo ne vem če ni naš seznam malce narobe narejen, upam, da ne bomo skoz od zadaj naprej hodile, ker jest nočem biti zadnja na vrsti user posted image user posted image user posted image  no pa sej če ne prej upam da bo vsaj polna luna pomagala temule našemu user posted image  da bo na svet prišel. Ker prvič sem rodila 7 dni čez prestavljen PDP. Najprej je bilo rečeno 29.5 potem 4.6. rodila sem pa 11.6.  Zdaj pa upam, da se zgodba ne bo ponovila....rok 1.6. po UZ 5.6. do 11.6. pa ravno ne bi rada čakala.

Toliko zaenkrat pa fajn se imejte, jaz imam končno lahko rečem da vse pripravljeno user posted image user posted image user posted image  trikrat hura zame, no ja ne še vse, zibko moram še obleči, sej pripravljeno je vse samo za obleči je potem pa res bo vse nared za novega člana

papa

(odgovor članu bori1)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: JUNIJ
25.5.2006 7:09:42   
Anonimen
Jutro punce,
čestitke eolini tudi z moje strani. Punce, ste me čisto prestrašileuser posted image , sem včeraj še enkrat preverila mojo torbo, na vidno mesto nastavila kamero, če slučajno....Priznam, da me je šele včeraj prijelo, da zdaj pa bo kmalu šlo zares. No, zvečer sem že čutila neko špikanje spodaj, mah kaj dela vse psihauser posted image .
No, ker v prvo nisem šla v porodnišnico zaradi popadkov, ampak na tisti pregled na dan PDP. CTG je bil kriza in so me mislili not obdržat do popadkov, pa pride porodničar mimo, mu tale ginekolog pokaže tisti cetlc, pa on....pa kakšen oddelek, kar porodna soba. Od takrat se je vse odvijalo tako hitro, da sem se šele v porodni sobi zavedala....evo, to je zgleda zdaj touser posted image . Drugače bi ziher bilo krepko čez rok.
Tako da....erdbeere....če te že druge prehitijo glede na to, kako smo se zagrebleuser posted image , te jaz ziher ne bom....hmmmm kako je že tisto....zarečenega kruha se največ poje?user posted image  Psssst, bom raje tiho.

Glede našega dojenja pa...Bori1 tudi jaz sem si rekla, da bomo vložili ves trud, da nam bo uspelo, tudi prepričana sem, da nam bo. Ampak takih bolečin, kot v prvo pa ziher ne bom trpela. Punce, zdaj se bo slišalo smešno, ampak jaz sem se takrat z nogo uprla v steno ko sem ji ponudila dojko, take bolečine sem imela, ah se raje ne spominjam. Pa so vsi govorili, saj bo. Zdaj imam doma pripravljeno škatlico Aptamila za ziher, bomo čisto po svoje naredili, če ne bo mleka.
Tako. Punce, kaže se sonček, moja dva sta odšla vsak po svoje, v službo in v vrtec, jaz pa danes počivam, berem, grem na sprehod z našim štirinožcem in....za kosilo si ne smem omisliti drugega kot pico. Taka so bila jutranja povelja, kaj hočemouser posted image .
Lep dan želim vsem skupaj in pozdravček iz štajerskega konca.

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: JUNIJ
25.5.2006 9:34:40   
Tayda
Dobro jutro tudi z moje strani! In kot prvo: ČESTITKE SELMI IN EOLINI!!!!user posted image user posted image user posted image
Ne vem zakaj, ampak ko prebiram ta zadnja sporočila, postajam kar malo nervozna....pa ves čas sem govorila, da upam, da bo kaj prej kot na rok. Saj v bistvu bi res kar jutri šla, samo kaj pa vem....včasih ko grem ponoči na WC, si mislim, joj, kaj pa če bi sedajle morala it rodit user posted image . Se mi kar ne da. Ampak, ko bo treba bo pač treba.
Za novo družinsko članico imam že pripravljeno torbo, ki jo bo očka dostavil ob odhodu domov. Sedajle pa imam namen še mojo kozmetiko zmetat v torbo, ki je sicer že vsa na enem kupu in uredit dokumente: mimogrede je res potrebno, da je poročni list mlajši kot tri mesece ali lahko s seboj vzamem tistega izpred osmih let (btw: mož še vedno isti user posted image user posted image user posted image )???? Prvič se mi je vse zdelo tako fajn, ko smo že v porodnišnici vse uredili in je rojstni list samo po pošti priletel, nato še davčna. Sploh ni bilo nobenih opravkov s tem.....
Pripraviti moram še cunje v katerih bom odšla domov, pa se mi sploh ne sanja kaj. Mislite, da bodo v redu nosečniške kavbojke z elastičnimi vstavki v pasu, ki so mi postale premale v 6. mesecu, ker sem se pač toliko zredila? Pa ena bolj na komot majčka ali mora biti nosečniška. Sploh si ne predstavljam brez trebuha letat naokrog......pa se sprašujem, le koliko kg bo šlo dol že v porodnišnici....v glavne, poraja se mi 100 vprašanj/minuto.
Pa še za eno mnenje bi vas prosila: Stvari, ki jih mislim imeti v porodnišnici ves čas ob sebi (torba z dokumenti, osebna higiena, glavnik, ogledalo, telefon, polnilec.......) - jih nesem s seboj že k porodu ( sem kandidatka za CR, tako, da nikoli ne veš) in tako potujejo skupaj z mojo posteljo naokrog ( mislim, da sem v prvo imela ves čas isto posteljo in omarico) ali je bolje, da jih obdrži mož in mi jih da na oddelku?
No, sedaj ko sem to spisala, ni več jutro, zato naj vam sedaj zaželim še en dober dan!
 
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: JUNIJ
25.5.2006 9:59:24   
Erdbeere
Tayda naj ti samo na hitro odgovorim, ne vem zakaj naj bi bil poročni list mlajši od treh mesecev user posted image  moj je bil ze v prvo star več kot 1 leto, zdaj imam pa pripravljeno tudi kopijo, ki bo jutri stara 5 let user posted image user posted image user posted image  matr sem ze dolgo poročena....mož je pa seveda še tud isti samo kar imam kakšen kilogramček več kot pred petimi leti, tega se pa itak ne vidi user posted image

Kar se pa tvojega drugega vprašanja tiče stvari za osebno higieno in to pa ne vem, sej v bistvu ali ne bo tvoj možiček praktično ves čas ob tebi, pa tudi če boš imela CR mislim, da ne boš ravno pri volji, takoj klicarit, tako da ti to lahko prinese potem ko ti prideš k sebi, ko se bš zavedala pa tako, drugače pa nimam pojma kako gre to pri CR. Želim ti pa čimlepšo pot v RIM.

Čav čav vsem user posted image

(odgovor članu Tayda)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: JUNIJ
25.5.2006 11:39:16   
Anonimen
Tyda, mislim da stvari itak romajo s tabo, kamorkoli te bo pot nesla v porodnišnici. Vsaj pri meni je bilo tako. Mi sicer nismo imeli CR, ampak ni pa hotela posteljica ven, pa sem morala na ročno luščenje in pod narkozo. Mojega so poslali domov, mene v operacijsko in ko sem se zbudila je bila torba pri meni. Moj se itak v tistem navalu vsega novega in živčnosti ni spomnil, da bi jo vzel on, jaz pa tudi ne.user posted image
Glede obleke mislim da bo kar prišla prav tista ki si jo nosila pri šestih mesecih. Jaz se glede tega še nisem odločila. Najraje bi pripravila kar trenerko in eno fajn ohlapno majčko, bo najbolj ziher, pa še jaz se bom počutila najbolje.
Punce mejte se.

(odgovor članu Tayda)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: JUNIJ
26.5.2006 11:05:25   
bori1
Glede tega poročnega lista, sem tudi jaz na enem forumu zasledila - Maj, ali morda April, da mora biti izpisek star največ 3 mesece, misim, da LJ porodnišnica to zahteva, prečekiraj še sama, no. Tako da sem jest dans mojga na Občino poslala pa naj to urihta, ker je res nobel, da ti že porodnišnici to pošlihtajo, da potem ne skačeš za rojstni list, pa za davčno in zdravstvenouser posted image user posted image user posted image .

Za obleke za iz porodnišnice pa nič ne vem, kaj naj napravim. Prvič sem kar hlače, ki sem jih do konca nosila oblekla, sicer so bile komot, pa me ni nič motilo. Edino perilo sem si vzela malo manjše- saj sem vam že povedala tisto o čipkastih tangah, ki mi jih je v porodnišnico nadobudni možek prinesel,neuser posted image user posted image user posted image ? Drugače pa je pestro, še par dni in začenja tudi uradno NAŠ JUNIJ. Ni mi težko trbuščka okrog nositi, pa komaj čakam, da sinčijauser posted image user posted image k sebi stisnem in pocartkam. Resno, me zadnje dni prav hormoni dajejo, da že ko samo pomislim na to, kako se bomo lupčkali in stiskali kot nova, 4 članska družinica, vedno vsa v solzah končam - evo, me že zaliva,...

Drugače se mi je pa detece v trbuščku umirilo, mene je napadla generalna čistilna akcija, tako, da zgleda, da res prihaja junij.user posted image user posted image user posted image . Kako gre vam? Erdbeere, čez 4 ali 5 dni maš rok, kajne? Glej, da nam boš sporočila, da uradno to s Cedevito ali Magnesolom zapijemo in zalijemo,... user posted image user posted image user posted image

alo, junijke, se beremo,...

lp, Bori1

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: JUNIJ
26.5.2006 13:23:26   
Anonimen
Očitno ene junijke na veliko prehitevajo, druge mrzlično čistijo in še nimajo časa za pot v Rimuser posted image . Mimogrede, danes je na svet privekal še en fantin, njegove mamice sicer ne poznate, ampak je prav tako prehitevala za cel mesec. Bravo za mamico in sineta. Me je tako prijetno presenetila tale novička in sem tako vesela za vse njih, da sem vam morala povedat.

Torej, tudi pri nas je bilo že rečeno, da je vse pospravljeno, pripravljeno....ampak danes me je zopet zagrabilo. Kako sem lahko pozabila na zaveseuser posted image . Pa parket namazat, pa....Čisto sem zopet not padla. Ampak jutri je sobota, čas, ki je čisto rezerviran za mojo taveliko pikico, zdaj ko sem doma, lahko operem, pospravim, zlikam...vse čez teden in so vikendi brez tega. To mi je še najbolj všeč pri tej porodniški.
Drugače pa je moje počutje zelo dobro, naša pupa včasih brcne tako, da obstojim. Se v prvo sploh ne spomnim takih bolečin, od kod taka moč ne vem. Verjetno ji je velika sestrica pred njo pripravila malce večje bivališče in lahko tale zdaj na malo večjem prostoru telovadi.
Punce mejte lep vikend. Se beremo.

(odgovor članu bori1)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: JUNIJ
26.5.2006 15:15:39   
bubamara2
Madonca, ste pridneuser posted image user posted image

No, jaz sem danes spravila v red kopalnico. Ker je ta bolj majhna, je tudi tuš majhen in ko sem ribala zgornje poličke, sem dvakrat s trebuhom odprla pipo, da je špricnila voda... Mislim... včasih kar pozabim, da mam ene pol metra pred seboj eno stalno oviro user posted image user posted image user posted image

Glede poročnega lista - v prvo ga sploh nisem potrebovala. Imela sem ga s seboj, pa so mi verjeli na besedo user posted image user posted image  če bi se hotela zlagat - to bi bil hec...

Obleke iz porodnišnice - hmja, jest bom oblekla kar tisto, kar bom imela na sebi za v porodnišnico (edin, če bo kakšna nočna pidžama user posted image user posted image ) Bom pač malce elastiko v pasu prepela, pa bo.

Erdberre - držimo pesti zate - odpiraš uradno nov krog junijk. Potem bomo pa itak ekspresno tudi me na vrsti.

Bejbe, a vas že kaj nadlegujejo, če ste že kaj rodile? Mene kliče folk po telefonu in zdej sem se začela javljat - o živjo, ja sem še v enem kosu - poslovim se pa z - sej ko bo akcija, sporočim...

jej, se enim mudi...

Meni je pa prav luštno, ker sem zdej mobilna, velik časa imam zase, za možička in za taveliko bejbo. Čeprav, ko smo včeraj na materinski gledali film o dojenju - joj, jest bi tudi tako bebico mela že zdej... Cukrčki

Ajd, lepo se imejte, držite se in če bo kaj novega, sporočite.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: JUNIJ
28.5.2006 18:54:04   
SelmaC
lp,

pa sem prisla do pc-a. Hvala za čestitke!!! Mi smo ok, čeprav je bilo 3 dan malo panike, ker so v porodnišnici pogruntali, da  je moj sinko še šrešibek za dojenje in ko je prislo mleko sem imela vse zatečene. Pa je mon mišek zgubil več kot 10% porodne teže. Zdaj kombiniramo dojenje, steklenička z mojim mlekom in črpanje. To 24 h na 3h. Je naporno, ampak upam, da bo štartalo dojenje. Jaz si ful želim.
Porod pa tako na hitro, da se še niti nisem prav zavedala. NIč skrbet, vse bo ok. LP  vsemuser posted image

(odgovor članu bubamara2)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




katero ime bi dali še zraven imena Tina
TEJA 30



Kristina (15%)

Mina (7%)

Teja (19%)

Ana (33%)

Tia (18%)

Marina (9%)


Število vseh glasov: 322

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!