|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčice
28.1.2007 10:57:21   
Aja32
Hoj,

tudi pri nas nič novega... Jutri imam ob 16. uri pregled v Postojni, pa bomo videli...
Tudi mi smo bili na dolgem sprehodu včeraj, pa ni bilo nič, razen to, da mi je trebuh otrdeval kot sto user posted image , tako da sem se morala na vsakih toliko časa prav ustaviti...
V glavnem, jutri poročam če bo kaj novega... Po eni strani bi najraje kar mojemu ginekologu rekla, če bi zadevico lahko kakorkoli pospešili... user posted image user posted image user posted image

LP A

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 1751
   RE: Januarčice
29.1.2007 18:56:17   
zima07
Pozdravljne, januarčice!

No, pa sva doma...Sem morala kar takoj prečekirat, koliko jih je že opravilo...

Sicer pa induciran porod zgleda takole:
Ob 8ih sem bila v sprejemni v porodnišnici, tam je bilo vse polno-očitno jih še kar nekaj ne piše na tem forumuuser posted image ...Ob 9ih me je pogledal dežurni g. (moje še ni bilo)...Na Ctg-ju so bili že vidni popadki, odprta sem bila samo 1 prst...zato so mi vstavil prostaglandinsko svečko (okoli 9:20)..Sprejeli so me na E oddelek in že ob izpolnjevanju papirjev so se mi pojavili malo bolj boleči popadki, ki so se stopnjevali, tako da sem že okoli enajstih komaj prenašala B...Ampak odpirala se pa nisem...in sem čez pol ure še enkrat prosila sestre, naj nekaj naredijo, ker tako ne gre več...še en pregled in g. se je kljub temu, da nisem bila nič odprta (popadki pa že kar na minuto!, full boleči...)odločila, da me pošlje v porodno (okoli 14ih)...Tam pa spet zastoj...vse porodne zasedene, v sobi za klistiranje smo 4 čakale, da se katera soba sprazni...meni se je pa že bledlo od bolečin, slabo mi je bilo...in so me (na srečo) prvo spravili v porodno (ob 15:25)-že zares čisto na koncu z močmi (dogajanja zadnje ure pred porodno in same porodne se bledo spomnim..)-sem naletela na super babico Miro Ilič, ki je porod v zame res rekordnem času (1h) spravila h koncu...In ob 16:22 sem že pestvala mojo Brinouser posted image ...Je bila pa kar izmučena, meni so v porodni zaradi hudih bolečin in bruhanja dali neko protibolečinsko infuzijo, ki je pa bolj zdelala Brino kot mene in mala je bila na koncu čisto zaspana-sem se kar malo ustrašila (ni dober občutekuser posted image ), ampak čez nekaj minut je bila že taprava...user posted image

Zdaj je kar pridna, edinole še dan za noč moramo zamenjat-ponoči je ves čas zbujena, se doji...meni se mleko nenormalno dela, "frajerka" pa podnevi spi in se ji ne da niti jesti (zaspi na dojki in je ne zbudim)-meni bo pa dojke vsak čas razneslo user posted image  (komaj čakam, da bo noč...)

Nič, toliko zaenkrat od mene, sedaj se selim na forum starši čvekamo...Tiste, ki še čakate, ne obupajte, vse bo poplačano, ko boste kepico stisnile k sebi, preverjenouser posted image ...

Zdaj grem pa malo spat, noč bo še dolga....

Pozdravček vsem!

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 1752
   RE: Januarčice
29.1.2007 21:14:54   
adriana_m
Bila v porodnisnici. Nic se ne dogaja, cisto malo malo sem odprta. Cez dva dni imam kontrolo. Davide zura v trebuhu sto na uro. Me je pa zdravnik malo pomoril glede umetne sprozitve, tako da me ni vec tako strah. Prepovedal mi je edino branje raznih zgodb, ki sprozijo paniko...
Ce ne prej rodim najkasneje 1.2 - torej se bom pridruzila februarcicam.

Cao.


(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 1753
   RE: Januarčice
30.1.2007 12:03:32   
petraz
LP!

Da vas tudi tukaj pozdravim.... Najprej hvala vsem, ki ste se spomnile na naju...user posted image

Sedaj že pridno pišem na sosednjem forumu dojenček, kjer upam, da se nam kmalu tudi ve pridružitre. Tam sem napisala tudi kako je potekal porod, zato vas prosim, v kolikor vas bo zanimalo, tam preberete.

Adriana_m ne se sekirati, saj boš kmalu tudi ti rodila, nikakor pa te ne "damo" februarčicam, čeprav lahko rodiš šele februarja. Tako, da te po porodu vabim med nas...user posted image  Želim pa ti, da čimprej rodiš in da bi porod potekal čimlažje in
brez zapletov....

Nejc ej drugače vredu, samo krči ga pošteno mučijo, tako da je kar bogi...
Slike od poroda in Nejca sem že dala na forum, tako, da si jih lahko že pogledate.

Sedaj pa me nekdo že kliče... Se še kaj slišimo, če ne na tem, pa na sosednjem forumu...

Lep dan...

(odgovor članu adriana_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1754
   RE: Januarčice
30.1.2007 12:30:46   
adriana_m
Petraz ful ti hvala za vzpodbudo. A si mogoče ti z administratorjem že zmenjena, ker se že celo jutri trudim tam en svoj post objaviti, pa ne gre in ne gre. Dobre imaš ti to veze!!!
Veš kaj, David je tak navihanec, se ful smeje, ker zdravniki gledajo in se čudijo kaj je to, že dvakrat je pravo burlesko naredil, enkrat s tisto vodo, pa še prej s tistim krvavim izcedkom. In se samo smeje... No mamica ga bo potrpežljivo počakala, kolikor bo treba, če ne bi imeli v Lj. pravilo 10 dni, bi ga jaz kar 14 dni počakala....

Ali si slišala, da se v Avstriji dobijo neke ful hude granule, ki pomagajo zanesljivo proti krčkom (homeopatske so, zato se jih v SLO ne dobi). Ampak moraš počakati do 3 tednov, mislim da.
No sporočim tebi potem vest kdaj bo, ko bo...boš napisala...

Tale forum je čisto zamrl, ker ste se že (skoraj?) vse pofočkale...

Nikoli si nisem mislila, da bom zadnja januarka. da ne omenjam majice Prihajam Januarja 2007 - mogoče bi jo mogla sedaj trmasto nositi, tako kot j naredila Barbid za novo leto...hihihiuser posted image

Pa-pa A.

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 1755
   RE: Januarčice
30.1.2007 13:27:48   
Aja32
Ojla,

tudi pri meni nič novega...user posted image user posted image user posted image
Včeraj sem bila v porodnišnici na pregledu in CTG-ju... Popolnoma sem še zaprta, maternični vrat je sicer čisto zmehčan, CTG pa ful lep, brez kakršnih koli popadkov...
Torej, nekako je dogovor, da če do nedelje ne bo nič, mi bodo v nedeljo dopoldne sprožili porod...
Upam, da bo prej, pa da bo polna luna naredila svoje... Tako, da bom padla verjetno kar med februarčice padla...

LP A

(odgovor članu adriana_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1756
   RE: Januarčice
30.1.2007 14:20:51   
eva1
No kaj je zdej to punce...čakate na februaruser posted image user posted image user posted image , mal se hecam...kakorkoli že januarčice vas ne damo, pa res upam,da boste čimprej odšle v rim in pocartale svoje user posted image ! srečno vsem ki še čakate!!!

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 1757
   RE: Januarčice
30.1.2007 14:53:52   
jasnika
pozdravljene,

da se še jaz javim po dolgem času, tudi jaz še nisem rodila, danes sem 8 dan čez rok in sem imela dogovorjeno, da mi bojo danes sprožili porod, ampak ker je bil oz danes sta bila kar 2 druga zdr pr meni na ctgju, sta se odločila da če še ne bo nič, da bojo čakali na 15 dan po roku, to je danes teden, nevem od kdaj čakajo 15 dniuser posted image user posted image , drugače sem se ful psihično pripravila za danes, sedaj pa sem ful razočarana, moj si je danes vzel fraj-ko že tako težko dobi, pa za hčer sma se zmenla za varstvo, pa vse zamanuser posted image , očitno mi ni usojeno, da bi dogovorjeno držalo, no naj še povem glede teže otroka, prvo so mi vsi zdr pravli kak je težek otrok, zadnjič mi je ginek rekla da ma 3400g, danes sta pa mi rekla da več kot 3100g nima, torej nimam pojma kaj se grejouser posted image
danes sem razočarana nad vsemi tam v porodnišnici in seveda žalostna

ve pa se le bolje držite kot se jaz, saj meni so začeli počasi že nagajat živčki in to kar pošteno


lp

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 1758
   RE: Januarčice
30.1.2007 14:55:36   
jasnika
aja še to sem se spomnila, sem brala da pušenjak piše da mv in zaprtost-odprtost lahko preverijo le z vaginalnim pregledom, tega meni do sedaj niso opravili, le zakajuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 1759
   RE: Januarčice
30.1.2007 15:04:06   
zima07
Tudi jaz držim pesti za vse "januarčice" - in se pridružujem tistim, ki prvijo, da vas ne damouser posted image !!!- Tudi če rodite februarja, važno, da bo vse ok in boste svoje štručke stiskale k sebi-ostanite "naše" in se vidimo na sosednjem forumuuser posted image ...

Držite se!!!!

P.S. Jasnika, ne obupaj, kmalu ti bo vse čakanje poplačano-preverjeno drži....user posted image

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 1760
   RE: Januarčice
30.1.2007 15:54:32   
Aja32
Ja, samo vaginalni pregled pove, ali si kaj odprta... Jaz sem imela zdaj trikrat zapored vaginalni pregled...

LP A

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 1761
   RE: Januarčice
30.1.2007 20:17:38   
adriana_m
Jasnika, ali so ti kaj rekli, da so se ti morda v terminu zmotili? Morda nocejo prej sproziti, ce je mali videti se majhen. Sicer cudno, ampak imajo razlicna pravila po porodnis nicah, v Lj. ti sprozijo prej...
Drugace pa sem se ze sprijaznila z datumom 1.2., saj je lep datum. Edino upam, da bom vse bolecine prestala, ker sem bolj obcutljiva - sele sedaj to ugotavljam, prej se mi je cudno zdelo, ce bi kaka sla kar na carski...
lepo, da ste ze odprle temo Dojencek, bomo  imele Aja, jasnika in jaz verjetno veliko zaprebrati, ker toliko zamujamo...
Pa-pa

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 1762
   RE: Januarčice
30.1.2007 23:16:29   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: zima07

Tudi jaz držim pesti za vse "januarčice" - in se pridružujem tistim, ki prvijo, da vas ne damouser posted image !!!- Tudi če rodite februarja, važno, da bo vse ok in boste svoje štručke stiskale k sebi-ostanite "naše" in se vidimo na sosednjem forumuuser posted image ...



Ojla, kak smo smešne user posted image  če bo katera februarčica je seveda zelo dobrodošla k nam, smo pa me tudi napisale, da tistih, ki bodo januarja rodile, ne damo user posted image  , bodo naše februarčice ostale. Kak zabavno je to brati.
Čestitam pa vsem, ki ste že januarčice in ostale, ki še čakate, dobrodošle na naših straneh.
Februarčica LuLu user posted image

(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 1763
   RE: Januarčice
31.1.2007 7:59:01   
adriana_m
Jasnika, a je to kaj povezano, najino stanje v začetnih mesecih, ko sva imeli ful ogromne trebuščke, pa so se vsi čudili, sedaj pa na koncu zadnje čakava na veliki dogodek...
Koliko pa si se ti kaj zredila? Jaz sem se 18,5 kg. Jutri bom pa že precej lažja ;)

Držim pesti za nas tri, ali je še katera kje?

Vsem januarkam hvala za vzpodbudo in dobrodoslico na Baby forumu...Se bom pridružila ko pridem k sebi...

Lp, A.

LULU hvala za povabilo. Ampak res imate forum nekaj zaprt.

LUNA06 v januarju sta rodili še dve februarčici (to ni fer ;), morda bi jih vkljucili na nas seznam.


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 1764
   RE: Januarčice
31.1.2007 9:39:47   
jasnika
dobro jutro vsem,
ja jaz sem se zredila nekje 14kg, nevem točno bi mogla it dol pogledat pa se mi ni za po stopnicah za hodituser posted image user posted image , res mi je že mučno vse skupaj, najbolj pa ker me skrbi da je kaj narobe, pa glede tega ker me NIKOLI niso pogledali vaginalno, ja hudiča le zakaj neuser posted image user posted image , še dobro da imam doma hčero in zlatega fanta ki me malo preusmerjata od misli da kaj ni vredu, nevem tako čudno mi je, pa teh 10 gibov sploh več nevem če jih je tolko al ne, to so bolj taki zeloooooooo rahli premiki in se mi ne zdijo kot gibi, ali pač je to dovolj nimam pojma kako in kaj, včeraj sem cel pop delala kot nora, sam z mojim posteljo menjavala pa težko nosla pa po stopnicah gor in dol, da sem mislila da ponoči pa res bo kaj, ampak nič, celo prespala sem celo noč, kar se ni zgodilo že nekaj mesecev.
res me dajejo taki čudni občutki, ginek. mi je povedal da je ctg vredu pa plodovnica vredu-to je gledal z uz in to je bilo to, upam da res vejo kaj delajo in da je bilo to dovolj, čeprev me vedno bolj skrbiuser posted image

aja da bi se mi kaj v terminu zmotili niso nič rekli, sicer pa tak vem kdaj je bila zadnja menstr, glede kg otročka pa so tak smotani, že v 8 mesecu mi je moja zdr rekla jojjjjj kak velik otrok, pa prejšni teden sem isto čula v porod še, pol na naslednjem pregledu mi je zdr rekla da ma3400g, da je to čisto ok, včeraj pa sta mi 2 zdr-nevem zakaj sta bila 2user posted image , rekla da je teža3100g, tako da več nič nevem
sedaj poskušam čim več spat saj me res vse skupaj že precej utruja in žalosti

pa se opravičujem vsem da sem tako zabluzla, sem misal da bo kaj lažje ampak zdaj še ni


lepo sem mejte vse ki še čakate in vse ki ste že doma z sončki

lpuser posted image

(odgovor članu adriana_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1765
   RE: Januarčice
31.1.2007 13:41:32   
adriana_m
Jasnika, čisto naravno je, da si zaskrbljena. Tudi sama sem bila, zato sva včeraj letela zvečer v porodnišnico, ker se ni dosti premikal - tam pa je prav razgrajal. Danes zjutraj sem bila spet na pregledu in sem imela ful srečo, je bila za spremembo ena mlada prijazna zdravnica, ki je ful lepo z mano delala, prav to sem potrebovala! Jaz sem kar tečna ratala tedva dni, ravo tako od te zaskrbljenosti, panike itn... Ampak danes, ko me je ona vprašala ali bi šla na sprožitev ali raje še malo počakajo, nisem nič oklevala za tisto drugo. Moj mali ima notri baje še tako idealne pogoje, da prav žvrgoli notri (plodovnice dosti, pretok 0,49, CTG ful reaktiven...). Vaginalni pregled je pokazal 1-2 cm odprtosti.

Jasnika da te malo potolažim; narava je že poskrbela, da bo vse v redu, če se le dobro počutiš in če se mali premika je ok (saj pri meni so tudi bolj rahli in nežni gibi), zdaj mu zmanjkuje prostora in je tudi babica rekla, da postanejo bolj lenivčki (to pomeni da se bliža dan D). Če te vaginalno niso pregledali nič ne skrbi, lahko pa greš v porodnišnico in prosiš naslednjič, da te pregledajo (čeprav moram reči, da meni je vedno ful neprijetno, pa še nič nimam na koncu od tega - no danes me je dr. prvič malo razveselila, da sem se pa le malo odprla...). Mene je bolj motilo to, da ne pregledajo plodovnice, če je pokakana, ampak tudi na ultrazvoku to za silo vidijo, tako, da sem tudi glede tega pomirjena. Saj bova rodili, prej ali slej!
Kar se pa teže tiče je pa tako, oni premerijo glavico, trebušček, stegnenico in potem pogledajo v tabele, kjer so zabeležene OCENE TEŽE. Ker meritve niso nujno natančne (lahko je drug zorni kot, ...) tudi ocene ne morejo biti 100%. V bistvu bi morali narediti več meritev (npr. 10) in iz tega pogledati povprečje. Lahko se je uni tvoj dohtar prvič zmotil. Tudi ta zadnja ocena je bila lahko malo naključna, zato se ne sekiraj. Si pa ful pridna, ker si se samo 14 kg zredila!!!

Jasnika vglavnem ne se sekirati, vse bo vredu, pa če nisi zadovoljna s storitvami ginekologov hodi tja večkrat in jim teži. Midva sva nenamerno bila večkrat in sedaj se mi zdi počasi imam toliko informacij, da sem malo bolj mirna. Saj ni čudno da smo panične, ker nam nihče nič ne pove, tako kot moja gin. npr. Ona samo lepo napiše na napotnico - prosim za sprejem, potem pa jaz mislim, da me bodo kar kot živino gnali na porodno mizo...
Držim pesti za vse nas zapoznele januarke!

A. user posted image

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 1766
   RE: Januarčice
31.1.2007 20:22:21   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: adriana_m
LULU hvala za povabilo. Ampak res imate forum nekaj zaprt.


Zaprt? Ne razumem, niti slučajno ni zaprt... user posted image  
Zaprte smo me še user posted image , se pa počasi odpiramo, dve sta sigurno že vaši user posted image
Lp

(odgovor članu adriana_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1767
   RE: Januarčice
31.1.2007 22:15:40   
jasnika
samo toliko da vam javim, da sem sedaj začela krvavet-menda čep pa nekaj me ščipa, ...tako da mislim da ne bo ravno mirna noč, DRŽITE PESTI, STRAH ME JEuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 1768
   RE: Januarčice
31.1.2007 22:24:41   
eva1
O super-hiter in čimlažji porod ti želim! Držimo pesti, pa javi ko boš rodilauser posted image

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 1769
   RE: Januarčice
1.2.2007 9:25:40   
adriana_m
Jasnika se mi je kar zdelo, da boš ti pred mano. No pri meni se še nič ne dogaja. Sem pa kandidatka za jutri :)
Torej je moj le postal februarček in majica Prihajam januarja je bila zavajanje naroda ;)
Torej če danes ne bo nič, bo pa jutri ;)
Včeraj mi je sestra rekla, da ni dobro, če je prenošen, ker se lahko rodi ves zguban kot starček. Kdo bi vedel?
Aja32 a si ti še v enem kosu?
Javi se kaj!

Lepo pozdravljene!

A. user posted image

< Sporočilo je popravil adriana_m -- 1.2.2007 9:26:13 >

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 1770
   RE: Januarčice
1.2.2007 9:34:23   
Aja32
Hoj,

ja jaz sem še vedno v enem kosu... Včeraj zvečer me je sicer malo špikalo, ampak valda, iz tega nič...
Drugače imam pa jutri v Postojni pregled ob štirih popoldne... Upam, da bo kaj novega...
No, pa imamo tudi mi februarčka ali pa februarčico...

LP A

(odgovor članu adriana_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1771
   RE: Januarčice
1.2.2007 9:44:00   
LUNA06

user posted image JANUARČICE 2007






Veseli dan - nick mamice - ime novorojenčka - teža in velikost - PDP -

NOVOPEČENE MAMICE:

dec.06 - TanjaS - Maks - PDP 5.1. 
27.12. - Bianka - user posted image  dvojčka Nik (2700 g, 48 cm) in Nejc (2800 g, 49 cm) - PDP 16.1.
29.12. -
 LUNA06 - Mark (3460 g, 53 cm) - PDP 5.1. 
1.1. -
 R1taAna-Lucia Soraya (3.445 g, 49 cm) - PDP 16.12.
1.1. - Lora16 -  Zala - PDP 23.12.
1.1.
- tatam - user posted image  dvojčka Tosja (3200g, 48cm) in Anej (2950g) - PDP 29.1.
3.1. - Moj_mojNejc (3880 g, 52 cm)- PDP 21.12.
5.1. - Claudia - Mark (3860g, 55cm) - PDP 6.1.
6.1. - asandra1 - Klemen (3600g, 51 cm) - PDP 5.1.
6.1.laurago - user posted image  dvojčka Gaber (2220g, 47cm) in Gašper (2200g, 46cm)
6.1. - eva1 Alja (3670g, 53 cm) - PDP 12.1.
9.1.Urša08 Nejc (3360g, 51 cm) - PDP 17.1.
11.1.ZojaB Leon (3060g, 50 cm) - PDP 15.1.
11.1.ajja Žiga (3130g, 50 cm) - PDP 13.1.
13.1.
zvezdica5 Aleksander PDP 20.1.
15.1.karolina* Špela (3110g) - PDP 8.1.
16.1.Adelina Lana (3300g, 51 cm) - PDP 16.1.
17.1.Barbid Lana (3290g, 51 cm) - PDP 9.1.
18.1.jenki Jaka (3440g, 53 cm) - PDP 13.2.
19.1.smrček Anja (3720g, 52 cm) - PDP 15.1.
19.1.bucka01 Julija (3520g, 53 cm) - PDP 22.1.
19.1.Tinca7 Jan PDP 25.1.
26.1.kamy Taja - PDP februar
23.1.onina Gašper (2930g, 51 cm) - PDP 23.1.
24.1.petraz Nejc (3180g, 51,5 cm) - PDP 27.1.
26.1.zima07 Brina (3220g, 52 cm) - PDP 19.1.
 
********************
Čakajoče user posted image :

1.1.   - Matejci 
6.1.   -  Jesse -  user posted image   
8.1.   - laky 
    - loja 
10.1. - cat
    - husa - user posted image
12.1. - kkatka 
14.1. - pikica27 
- Teja K.
15.1. - rdarci
- metka_zone -
Nik
16.1. - bučkica
18.1. - saska27
19.1. - polhek76
- klavdi
20.1. - jerry 
22.1. - Jasnika 
     - adriana_m - David
23.1. - tanja24 -  Gal
24.1. - lencika27 
25.1. - mes66
26.1. - solzica 
- pikecpokec - 
Gal
27.1. - Cacka02 
- jagoda80
- polona25 
- Aja32 
- Mafin 
- Zvončica in Peterpan
28.1. - lokvanj 

30.1. - todler 
andrijana

Trenutno stanje:

user posted image
user posted image       19
user posted image user posted image        10


(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 1772
   RE: Januarčice
1.2.2007 9:53:01   
adriana_m
Aja32 jaz sem tudi jutri narocena. Verjetno naju bo odresila polna luna. Drzim pesti zate, pa za vse zapoznele janurke, ki so se sotale, ceprav so vse poniknile, verjetno nobena ne bere vec tega foruma...
Jasnika pa verjetno ze pestva strucko. Blagor se njej!
No ostale bomo pa prav kmalu. Bodite v cvetju!

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 1773
   RE: Januarčice
1.2.2007 12:59:39   
lokvanj
Ojla!

Moje ime je Blaž in včeraj ob 11 zvečer sm prijokal na svet in svojimi 3130 g in 52 cm razveselil svojo mamico in očka:) z mamico sva oba vredu in nam je že lepo. veselo jokamo jemo in spimo

lep pozdrav mali Blaž

_____________________________

lokvanj

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 1774
   RE: Januarčice
1.2.2007 13:08:17   
LUNA06

user posted image JANUARČICE 2007







Veseli dan - nick mamice - ime novorojenčka - teža in velikost - PDP -

NOVOPEČENE MAMICE:

dec.06 - TanjaS - Maks - PDP 5.1. 
27.12. - Bianka - user posted image  dvojčka Nik (2700 g, 48 cm) in Nejc (2800 g, 49 cm) - PDP 16.1.
29.12. -
 LUNA06 - Mark (3460 g, 53 cm) - PDP 5.1. 
1.1. -
 R1taAna-Lucia Soraya (3.445 g, 49 cm) - PDP 16.12.
1.1. - Lora16 -  Zala - PDP 23.12.
1.1.
- tatam - user posted image  dvojčka Tosja (3200g, 48cm) in Anej (2950g) - PDP 29.1.
3.1. - Moj_mojNejc (3880 g, 52 cm)- PDP 21.12.
5.1. - Claudia - Mark (3860g, 55cm) - PDP 6.1.
6.1. - asandra1 - Klemen (3600g, 51 cm) - PDP 5.1.
6.1.laurago - user posted image  dvojčka Gaber (2220g, 47cm) in Gašper (2200g, 46cm)
6.1. - eva1 Alja (3670g, 53 cm) - PDP 12.1.
9.1.Urša08 Nejc (3360g, 51 cm) - PDP 17.1.
11.1.ZojaB Leon (3060g, 50 cm) - PDP 15.1.
11.1.ajja Žiga (3130g, 50 cm) - PDP 13.1.
13.1.
zvezdica5 Aleksander PDP 20.1.
15.1.karolina* Špela (3110g) - PDP 8.1.
16.1.Adelina Lana (3300g, 51 cm) - PDP 16.1.
17.1.Barbid Lana (3290g, 51 cm) - PDP 9.1.
18.1.jenki Jaka (3440g, 53 cm) - PDP 13.2.
19.1.smrček Anja (3720g, 52 cm) - PDP 15.1.
19.1.bucka01 Julija (3520g, 53 cm) - PDP 22.1.
19.1.Tinca7 Jan PDP 25.1.
26.1.kamy Taja - PDP februar
23.1.onina Gašper (2930g, 51 cm) - PDP 23.1.
24.1.petraz Nejc (3180g, 51,5 cm) - PDP 27.1.
26.1.zima07 Brina (3220g, 52 cm) - PDP 19.1.
31.1.lokvanj Blaž (3130g, 52 cm) - PDP 28.1. 
 
********************
Čakajoče user posted image :

1.1.  - Matejci 
6.1.  -  Jesse -  user posted image   
8.1.  - laky 
      - loja 
10.1. - cat
        - husa - user posted image
12.1. - kkatka 
14.1. - pikica27 
        - Teja K.
15.1. - rdarci
        - metka_zone -
Nik
16.1. - bučkica
18.1. - saska27
19.1. - polhek76
        - klavdi
20.1. - jerry 
22.1. - Jasnika 
         - adriana_m - David
23.1. - tanja24 -  Gal
24.1. - lencika27 
25.1. - mes66
26.1. - solzica 
        - pikecpokec - 
Gal
27.1. - Cacka02 
        - jagoda80
        - polona25 
        - Aja32 
        - Mafin 
        - Zvončica in Peterpan
30.1. - todler 
andrijana

Trenutno stanje:

user posted image
user posted image        20
user posted image user posted image        10



(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 1775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?