|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke
13.7.2006 12:00:57   
bibi
Joj dobro da si me spomnila, grem hitro vzet tableto! user posted image

Jaz jemljem folno kislino.

(odgovor članu Vanji)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Marčevke
13.7.2006 14:37:03   
2cmokca
Živjo marčevke,

da se še jaz pofočkam: Pikca (iz službe mi nekaj ne dela, pa sem danes 2cmokca).

Eno cmokico že imam (4.10.2004), ta drugega/o pa pričakujemo 19. marca 07 (če gre verjeti Clearbluju in izračunu na RR).

Pozdravčki, Pikca


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Marčevke
13.7.2006 18:06:48   
Žabika
Punce, prav lepo se nabiramo! Malo sem posodobila seznam, da imamo boljši pregled - kar 20 nas je že!!!! Pa upam, da nisem katere pozabila!

Moje počutje je še naprej nespremenjeno super. Tudi jaz jem tablete CentraMed Mami. Se mi pa z veliko hitrostjo napihuje trebuh - na teži se še nič ne pozna, trebuha pa nimam več ravnega - kar razganja ga. No tudi apetit imam velik! Me zanima, če se že kaj mažete s posebnimi kremami???

Pa še tole me zanima, če katera že ima materinsko knjižico? Jaz jo bom očitno dobila šele konec avgusta, ko imam naslednji pregled. Pa tudi v dilemi sem ali naj grem prej na nuhalno ali naj grem šele po tem pregledu pri G, ki ga imam v 12. tednu.

LP,
Ž.

Zora 1.3.
Urla 1.3.
Slonči 2.3.
Karina 2.3.
Malička 3.3.
Lana22 3.3.
Žabika 4.3.
PIKA 5.3.
Vanji 6.3.
Lejci 6.3.
Thaiss 7.3.
Meaa 9.3.
Majita 10.3.
Sibil 10.3.
Petrinja 11.3.
tejčica 11.3.
Bibi 12.3.
jjasna 15.3.
brinaa 18.3.
2cmokca 19.3

(odgovor članu 2cmokca)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Marčevke
13.7.2006 20:57:56   
malička
Jaz sem dodala svoj novi datum, sem danes malo še enkrat preračunala pa sem ugotovila da imam bdp 9.3 tak da pardon!!!

Zora 1.3.
Urla 1.3.
Slonči 2.3.
Karina 2.3.
Lana22 3.3.
Žabika 4.3.
PIKA 5.3.
Vanji 6.3.
Lejci 6.3.
Thaiss 7.3.
Malička 9.3.
Meaa 9.3.
Majita 10.3.
Sibil 10.3.
Petrinja 11.3.
tejčica 11.3.
Bibi 12.3.
jjasna 15.3.
brinaa 18.3.
2cmokca 19.3[/quote]

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Marčevke
13.7.2006 20:58:55   
Anonimen
Žabika, lepo da si dopolnila seznam. Res nas je že ogromno!
Jaz jemljem tablete Tifol, pa se kakšno multivitaminsko tableto vzamem vsake toliko (to navado imam že od prej). Sicer pa se počutim super in sem tudi malo napihnjena, zredila pa se tudi (še) nisem, apetit imam pa kot volk.
s kremami se pa bom začela mazat šele po 12t. Pravijo, da je kakšno otroško olje še najboljše in takšno bom tudi potem nabavila.

Lp, jjasna

(odgovor članu Žabika)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Marčevke
13.7.2006 22:27:00   
Anonimen
No mene ste pa kar dol dale s seznama - PDP 3.3., sam bom še nekaj časa anonimna, če ne zamerite.

Kar se krem tiče, se jaz mažem kar s klasičnim mlekom za telo (kot prej) in ne mislim uporabljati drugega, saj mi pri prvi user posted image  ni nič pomagalo.

Počutje je tud OK, sam mal bolj sem utrujena.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Marčevke
13.7.2006 23:02:10   
tejčica
Pozdravljene marčevke!

Jaz se zadnje dni počutim kot rožica. Še zaspanost me je zapustila, ker imam tako norišnico, da se mi nima niti časa spati.user posted image

Bibi, kako je bilo na današnjem pregledu? Glede sončenja...sončiš se seveda lahko, ne smeš pa pretiravati. Pa ne samo zaradi nosečnosti, letos se pojavlja toliko novic o škodljivosti prekomernega sončenja, da je prav groza.

Tudi jaz jemljem Tifol. Sem ga že v prvi nosečnosti in sedaj nisem niti spraševala če je kaj drugega podobnega.

Jaz se sedaj mažen samo z običajno kremo za telo, ko bo pa buši začel rasti, bom pa uporabljala primerno kremo. V prvi nosečnosti sem se mazala z Vischyjevo, pa je bila še vseeno katastrofa.

Žabika, materinsko knjižico običajno dobimo na prvem pregledu. Jaz sem jo prvič sploh sama morala kupit.user posted image

Pozdravček!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Marčevke
14.7.2006 7:26:24   
bibi
Jaz sem dodala svoj novi datum, ker sva včeraj z ginekologinjo preračunali PDP na 3.3. Kaj o pregledu vam napišem malo kasneje, ker imam zdle gužvo v službi

Zora 1.3.
Urla 1.3.
Slonči 2.3.
Karina 2.3.
Lana22 3.3.
Bibi 3.3.
Aninimen 3.3.
Žabika 4.3.
PIKA 5.3.
Vanji 6.3.
Lejci 6.3.
Thaiss 7.3.
Malička 9.3.
Meaa 9.3.
Majita 10.3.
Sibil 10.3.
Petrinja 11.3.
tejčica 11.3.
jjasna 15.3.
brinaa 18.3.
2cmokca 19.3

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Marčevke
14.7.2006 10:55:27   
malička
oj, da se še jaz malo oglasim, mene še zdaj muči utrujenost, zjutraj bi spala do 11 in po kosilu sem spet zaspana oziroma kar celi dan sem utrujena, me pa zanima nekaj, kako dolgo me bodo še bolele prsi-bradavice me full bolijo, drugače pa ni nekih ekstra težav razen križa. Tudi jaz jem tifol.

(odgovor članu bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Marčevke
14.7.2006 11:14:28   
bibi
Evo mene!

Ja včeraj sem bila na 2. pregledu, dobila materinsko knjižico in ultrazvok. Izvidi so ok, edino mačk, surovega mesa in pa brskanja po zemlji se moram izognit, ker nisem imela oz. prebolela one bolezni.

Noseča sem 7 tednov in videla sem kako srček bije!!! Pikica je pa velika 9 mm. Moja ginekologinja je tako fajn, da mi bo vsakič naredila ultrazvok zastonj!

Sedaj sem naročena 3.8. in takrat se bova zmenili še za NS. In spet moram oddat vodo za izvid. Sestra mi je rekla, da je to po vsakem pregledu 1 x vodo 1 x kri.

Danes mi je pa prvič bilo zjutraj slabo! Bruhala nisem nič samo slabo mi je! Sem pa že čisto mislila, da jaz teh slabosti ne bom imela. user posted image

Aja pozabila sem povedati, da je to moja prva nosečnost, zato bom imela včasih tudi kakšna čudna vprašanja! user posted image

(odgovor članu malička)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Marčevke
14.7.2006 11:42:21   
thaiss
Punce evo tudi jaz sem od 2. pregleda! Vse ok, srček bije ins likuco sem tudi dobila!!! user posted image  user posted image  user posted image  Materinske k. pa še neuser posted image
Naslednji pregled imam šele 22.8.....kako daleč je še to!! takrat bom dala vodo in kri, in verjetno isti dan, al kak dan kasenje bom imela NS!!
Moj G mi je kar predlagal bolniško, ampak zaenkrat se počutim dobro, tako da ne mislim cele dneve doma lenarit!!Bom delala dokler bo šlo!

(odgovor članu bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Marčevke
14.7.2006 11:47:50   
bibi
Jaz bom pa verjetno delala do konca oz. februarja bom šla v porodniško (če bo seveda vse ok).

thaiss pa komaj naslednjič boš dala vodo in kri? N e bi mogla že to narediti po 1. pregledu?

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Marčevke
14.7.2006 13:42:16   
karina
Ojla....
Sem tako vesela, danes sem imela pregled, noseča 6t po UZ manj(5t), vidla se je lepa GV v njej rum. mehurček in čisto-čisto mičkeni plod....pa tud srček sem že lahko slišala.
Upam da bo tokrat vse ok , pri naslednjem pregledu pa če bo ok dobim materinsko knjižico in vse ostale napotnice...za  nadaljne preiskave.
Lep dan vsem

(odgovor članu bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Marčevke
14.7.2006 14:08:48   
bibi
Čestitke Karina! user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu karina)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Marčevke
14.7.2006 14:21:56   
Anonimen
Karina, ja super novica! Kdaj pa imaš potem rok? Malo kasneje, ane?

Mene pa čudi tudi to, da vas so vas G sprejele že tako kmalu? Moja baje pred 7-8 tednom ne naroča?! Jaz že dva dni kličem v ZD, pa ne dobim svoje G, pa se mi zdi, da je ta teden še na dopustu, tako da niti datuma nimam kdaj sem naročena. Ampak važno je, da se počutim super, pa da mi nič ne fali!

Lp, jjasna

(odgovor članu karina)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Marčevke
14.7.2006 15:59:55   
tejčica
Pozdravljene user posted image !

user posted image user posted image user posted image  vsem ki ste imele že prvi pregled in poslušale srčke vaših pikic. Verjamem da se vam je odvalil en velik kamen s srca. Jaz pa še kar nestrpno čakam na 25. 7.

Jaz vas čez vikend pozdravljam, ker gremo k mojim na Gorenjsko. Jutri imamo gor fešto za našo pupo, ki bo imela 4 leta.  Danes je imela praznovanje v vrtcu, trga se ji pa že cel teden pa še kaj zraven. user posted image

Sedaj pa šibam pakirat ker me že priganjajo.

Pozdravček!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Marčevke
14.7.2006 17:23:04   
Žabika
Thaiss: tudi jaz še nisem dala vode in krvi, pregled pa imam šele 23.8. - torej dan za tabo! Bova skupaj čimhitreje odštevali dneve! Vmes grem še za 14 dni na dopust, tako da mislim, da bo šlo hitro! Jaz pravim, da če so nas tako pozno naročili, je sigurno vse ok!
Ampak zakaj pa naj bi te tvoj G poslal na bolniško - a to ti je kar tako predlagal? Jaz se tako dobro počutim, da bi mi bilo grozno, da bi morala biti doma.
LP,
Ž.

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Marčevke
14.7.2006 21:17:56   
Sibil_
Dober večer sonosečke...user posted image

Na NS boste šle?

Thaiss in tejčica-kam bosta vidve šle?Jaz v Postojno-a katera ve če tam delajo tudi pri NS 3D UZ?user posted image

Jaz bom šla namreč tudi 3D, tokrat me vse zanima in vse hočem imet posneto...hehe.

Počutje tako tako-utrujeno.Sem danes dve uri likala in ne pridem še k sebi-pa mož pravi, da sem zatežena...ste ve tudi kaj?user posted image

LP,
Sibiluser posted image

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Marčevke
15.7.2006 10:12:35   
thaiss
Lep sobotni pozdravček, čeprav iz službe!!!

Žabika, bova skupaj lažje dočakale pregled, čeprav je še daleč!!! Bolniško pa mi je G priporočal zaradi težav ki sem jih mela ob zanositvi...ampak o tem kdaj drugič user posted image . Ker se pa počutim dokaj vredu ne vidim razloga da bi čepela doma... verjetno bi pogrešala službo user posted image

Sibil, jaz imam G v Postojni, tako da bom tudi NS in morfologijo opravljala gor.
Kolkor vem ima 3D UZ, saj je moji kolegici posnel vse na CD ob morfologiji. Če se ne motim je plačala okoli 16jurjev.Kje pa imate vedve G??

lp user posted image

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Marčevke
15.7.2006 11:31:23   
PIKA
Mene pa žal izbrišite, včeraj sem imela abrazijo, že drugič v tem letu. Čestitam vsem, ki ste dale 1.pregled skozi in je vse o.k.user posted image

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Marčevke
15.7.2006 11:31:51   
Sibil_
JAz imam G. v Izoli-Dr.Deisinger.user posted image
Ampak za 3d uz bom šla v Postojno-ampak ne vem če delajo tudi NS s tem ultrazvokom?A katera kaj ve?user posted image

Pa daj Thaiss se ti pozanimaj pri tvojem G., pa potem napiši-da bomo še vse ostale vedele-boš?user posted image

Jaz pakiram na veliko, ampak imem težave ker se mi vrti čim se kaj sklonim.Mater pa te vrtoglavice!

Jutri se odpravljamo na dopust, upam da bo tako hitreje minil čas do prvega pregleda.user posted image

LP, pa pište še kaj,
Sibiluser posted image

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Marčevke
15.7.2006 13:11:20   
Anonimen
PIKA, hudo mi je zate... user posted image


Punce, za vse nas ostale pa želim, zdravo nosečnost, brez podobnih novičk!

Lp, jjasna

(odgovor članu PIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Marčevke
15.7.2006 19:21:12   
thaiss
Sibil, ti lepo uživaj na dopustu; jaz pa se bom pozanimala kako je glede NS v PO!!

Pika žal mi je zateuser posted image !!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Marčevke
16.7.2006 13:54:17   
malička
Tudi mene lahko odstranite s seznamauser posted image , včeraj sem začela krvaveti in gin. je rekla da je zarodek odmrluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vsem ostalim pa vso srečo!!

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Marčevke
16.7.2006 16:36:35   
PIKA
Malička, ne se sekirat! Če bo šlo vse po sreči, pa bova junijke ali julijke!user posted image

(odgovor članu malička)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?