|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   motnje mišičnega tonusa in asimetrija
26.2.2007 10:37:19   
najina pikica*
nš žapček se je rodil v 35 tednu....drugače lepo napreduje in ne zaostaja za svojimi vrstniki user posted image ....zdej je star 7 mes in tehta 8500kg in je velik 70,5 cm
drugače pa obiskujeva RA ker ima malo težav v razvoji ima motno v mišičnem tonusu in asimetrijo...pediatrinja v RA nama je pokazala par vaj za pravilni razvoj,zdaj pa naju je poslala tudi k fizioterapiji....
kake imate kej izkušnje s fizioterapijo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: motnje mišičnega tonusa in asimetrija
26.2.2007 11:34:15   
goda13
Mi smo tudi hodili na fizioterapijo in smo bili zelo zadovoljni. Je bila fizioterapevtka zelo prijazna in pokazala, katere vaje naj delamo doma in smo jih. Smo šli pa samo 4x potem je pa rekla, da ne vidi več smisla, da bi še hodili.

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: motnje mišičnega tonusa in asimetrija
26.2.2007 11:41:11   
najina pikica*
sm zasledila,da če z otročkom obiskuješ fizioterapijo se naj bi ti tut porodniška podaljšala....a kej veš o tem?

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: motnje mišičnega tonusa in asimetrija
26.2.2007 12:03:53   
fricka
Jaz sem hodila s Kristino 8 mesecev na fizoterapijo in sem imela podaljšano porodniško. Težave sva odpravile, o podaljšanju pa se tako lahko pogovarjaš šele pred samim iztekom porodniške in je odvisna od dejanskih potreb. Če hočeš me lahko povprašaš na ZS.

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: motnje mišičnega tonusa in asimetrija
26.2.2007 13:01:09   
najina pikica*
fricka-hvala,če bom kaj rabila se oglasim na ZS
no sicer močno upam,da nebova rabila ne enega in ne drugega user posted image

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: motnje mišičnega tonusa in asimetrija
26.2.2007 20:28:29   
anajmad
Mi hodimo na NF 1x na teden,al pa 2x. Imava pa delat dosti vaj. Uli se ena stran hrbtenice bolj razvija,oz. se je razvijala kot druga. Malo se ji je popravilo,ker delava vaje na deski in na žogi. Drgač pa valj rula,moram se pohvalit,da je začela naša princes se plazit. Počasi se tudi že dviguje. Sem zelo zadovoljna,ker me je kr mal skrbelo,ko je bila tok trda. Ima še izrazito povišan tonus,kljub redni vadbi in izvajanju handlinga. Zato punce- redno hodit na NF in uvajati vaje doma.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: motnje mišičnega tonusa in asimetrija
26.2.2007 23:35:17   
silvestra
Hoj!  Tudi midva user posted image hodiva v Ra, pa se full matramo z vajami, ker doma zelo protestira, ko izvajamo vaje. Tko da nevem več kaj naj sploh počnem.?user posted image Skoz bi rad " pasel kravice", kar se pa ostalih vaj tiče pa se full zateguje.
- Zanima me če katera ve kaj pomeni "abnormna nevrološka simptomatika"? Men je sicer rekla zdavnica, da drugega zaenkrat ne vidi, ampak nisem glih sigurna.
- A je kje nakašna spletna stran, ki mogoče prikazuje kakšne vaje za določene diagnoze?

pa pa user posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: motnje mišičnega tonusa in asimetrija
4.3.2007 17:17:34   
ami2
 
Abnormna nevrološka simptomatika pomeni, da pri otroku opažamo nekatere gibe ali živčno-mišične reakcije, ki se razlikujejo od pričakovanih za starost.
http://www.24ur.com/bin/experts.php?esection_id=63&expert=zlatantur&q_id=35850

Naš mišek tudi obiskuje ra pa mu ni trening nič kaj preveč všečuser posted image  doma je pa priden in miga. Ima pa diagnozo motnje mišičnega tonusa.

Več o razvojni ambulanti pa se skriva tudi na tem ringaraja forumu
http://www.ringaraja.net/forum/tt.asp?forumid=232

Vašim miškam želim čimveč veselja pri telovadbi user posted image

(odgovor članu silvestra)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: motnje mišičnega tonusa in asimetrija
25.4.2007 16:18:56   
študentka Mici
Punce poiščite za svoje otroke delovno terapijo. Ker zdaj jim lahko najbolj pomagate. Kajti povečan mišični tonus lahko ostane in se lahko zgodi, da bo otrok hodil po prstih, velikokrat imajo zategnjene roke ali pa uporabljajo samo eno, drugo pa imajo izrazito skrčeno in zategnjeno, da je ne morejo skrčit. Tko, da poskusite delovno terapijo. Lp

(odgovor članu ami2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?