|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   novembrke
28.2.2007 11:41:39   
Anonimen
user posted image
A je že katera, ki naj bi novembra dobila user posted image
Moj test je pozitiven!!!!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: novembrke
28.2.2007 12:05:14   
Anonimen
Tudi jaz bom, če bo vse po sreči - novembrka. Test je bil pozitiven že v soboto zvečer, prvi čudni znaki pa prejšnji teden (slabost). Že pred poz. testom sem opazila tudi rahlo rjavkast izcedek (vgnezditvena?), ki pa ga imam še vedno, ampak je zelo svetel (vidi se da so ostanki stare krvi) in tekoč. Ker je bila moja 1.nosečnost neuspešna (1 leto nazaj), me je tudi tokrat malo strah, ampak moja G pravi, da je v tako zgodnjem obdobju vse odvisno od usode. Sicer pa bi nekak zdaj morala imet M, mogoče zato obarvan izcedekuser posted image
Sicer pa znaki: boleča prsa, občasne slabosti (predvsem zjutraj), utrujenost, napihnjenost in sem pa tja malo špikanja (feeling kot da bom dobila M).
Na prvi pregled se še nisem naročila in se bom čez 1-2 tedna...nočem se prezgodaj obremenjevat.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: novembrke
28.2.2007 13:02:24   
Anonimen
Pozdravljeni!
Čestitke obema!user posted image
Jaz sem delala test baby check mini - dvakrat - včeraj popoldne iz danes zjutraj. Obakrat je po 1 minuti bila samo 1 črtica, po navodilih je pomemben rezultat po 5 minutah. Po 5 minutah se je (obakrat) naredila še ena črtica, vendar ne tak izrazita poleg zelo izrazite kontrolne črtice. V navodilih pa piše da po 10 minutah več test- rezultat ni za uporabo.

Torej, danes sem kupila še Clearblue in ga bom naredila še danes ali pa če bom zdržala jutri zjutraj.

Znaki: boleče prsi občasno, občasno pikanje kot za M. To pa je vse.

Bomo videli če se vama pridružim. upam, upam...

pa pa-  od 3.anonimne novembrke.

Kdaj imata pa rok po ZM?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: novembrke
28.2.2007 13:20:35   
tintin
Moj rok glede na ZM naj bi bil 3.11.2007
Lp,
anonimka2


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: novembrke
28.2.2007 13:21:16   
tintin
e šit no, zdej sem se pa izdala;) se vidi da mi možgani ne delajo preveč ok, zadnje dni...

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: novembrke
28.2.2007 15:51:54   
Anonimen
Še ena srečka nosečka.

Nareila sem test in bil je pozitiven. Po ZM naj bi imela rok 11.11.2007.
Jupiiiiiiii!!!!

(odgovor članu tintin)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: novembrke
28.2.2007 20:50:17   
viv_
Evo, sem mogla pogledat... Jaz sem lani odprla tole novembrsko debato, zdaj imamo pa že 4. mesece staro pupo user posted image .

Samo eno vprašanje - a je kera drugi krog, torej drugo dete?

Sicer pa čim lepšo nosečnost!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: novembrke
28.2.2007 21:02:37   
tintin
Zame bo to prvi otroček, če bo vse po sreči. Zaenkrat samo držim pesti....
Sicer pa Viv, se midve celo poznava:) Čeprav te zadnjič v Kr. skor nisem prepoznala...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: novembrke
28.2.2007 21:53:47   
Anonimen
Drage novembrke!
Jaz sem z vami. Sem naredila test kar že popoldne takoj, ko sem prišla iz službe. Najprej sem mislila za ziher naredit jutri zjutraj, ko bi naj bilo največ hormona... Pa sem v navodilu prebrala, da lahko kadarkoli in seveda sem že odletela delat testa. In pokazal se je + !!!user posted image user posted image user posted image
Kar ne morem verjet... Zelo sem vesela, pa vendar ne dojemam...mislim, da bom verjela šele, ko bom na pregledu videla utrip srca... Tako je bilo tudi pri prvi user posted image
Torej je  to moja 2. user posted image . Imamo doma že enega user posted image

Upam, da bo vse ok in držim pesti še za vse ostale, ki si želijo, da bodo zagledale +.

Čuvajte se!
Anonimna 3

(odgovor članu tintin)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: novembrke
28.2.2007 21:58:43   
Anonimen
Seznam user posted image :
1. Anonimna 1
2. tintin; PDP 3.11.
3. Anonimna 3: PDP 6.11.
4. Anonimna 4: PDP 11.11.




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: novembrke
28.2.2007 22:07:59   
Zamima
wiii kako je minilo leto user posted image  tudi jaz sem bila lani novembrka! Zdaj imam pa že 3 mesece in dober teden staro pikico user posted image .
Vso srečo drage novembrke 2007!user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: novembrke
28.2.2007 22:26:45   
tintin
tudi jaz sem test delala pozno zvečer oz. bila je ura skoraj polnoči, ko me je prijelo...in sem se odtihotapila v kopalnico...in takoj sta se začeli barvat obe črtici...user posted image Potem sem pa poklicala dragega in ga presenetila...
Nosečnost sem slutila že pred 1 tednom...ker sem imela čudne slabosti...Zdaj imam pa cel kup nos. znakov...danes mi tako kislina tolče, da je noro...skoraj nisem mogla verjet, da je to možno (ker mi sicer ne)...
Hvala lanske novemberke za dobrodošlico...
Letošnje pa....upam, da gremo skupaj do konca.user posted image
lp, tintinuser posted image

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: novembrke
1.3.2007 7:57:37   
Aja1
še j'st, še j'st user posted image  user posted image user posted image


Sem tudi lanska novembrka in imam že skoraj 4 mesece staro miško. Ja, čas hitro mineva. Leošnje novemrke - uživajte v nosečnosti, veliko pišite (tako kot smo me) in vsem želim lepo nosečnost, brez problemov in novembra lepe in zdrave otročke. Boste videle, kako hitro bo tu november. Srečno vsem! user posted image

_____________________________




(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: novembrke
1.3.2007 9:10:29   
Anonimen
user posted image user posted image
Tukaj anonimna 1 (odprla sem to temo)!!!
Jaz naj bi po svojih izračunih imela PDP 5.11.
Grem pa že danes do svojega G po Dabroston tablete, ker sem imela pred 3 meseci ss v 8 tednu.
To je moja že 4 nosečnost, doma pa imam 3.5 l staro user posted image .
Vsem  bivšim novemberkam hvala za dobrodošlico.

(odgovor članu Aja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: novembrke
1.3.2007 10:28:49   
TANTRA
Pozdravljene,
moja 3 nosečnost. Po podatkih imam tdp 8.11.2007, točno pa izvem ko grem 20.3 na prvi pregled...
Drugače pa jemeljem Dabroston, Elevit tbl (folna + vitamini)...in zelo me špika, sem precej utrujena...prsi me počasi začenjajo boleti...

Prej sem jemala Tifol in je Elevit ful boljši, baje preprečuje slabost in moram priznati da mi je malo manj slabo...Ima pa dvojno dozo folne kisline in je namenjen nosečnicam in tistim ki dojijo....Kupi se v lekarni...
Sem pa še kar zmedena in komaj čakam na prvi pregled...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: novembrke
1.3.2007 10:35:41   
Anonimen
user posted image user posted image
TANTRA, a potem že imaš kakšnega user posted image  doma?

(odgovor članu TANTRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: novembrke
1.3.2007 10:42:16   
tintin
Jaz pa jemljem samo magnesol (sem imela ene 2 dni nazaj malo krčev, zdaj je ok) in tifol.
Včeraj sem imela strašno kislino, danes zjutraj pa od vse kisline drisko...in še slabo mi je bilo.
Sicer sem pa kar ok, razen večnega zehanja...user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: novembrke
1.3.2007 11:09:57   
nemrak
user posted image user posted image
Jaz sem tudi pila magnesol zaradi rahlih krčev. Pa mi je pomagal tudi pri prebavi. Še predno sem naredila test, sem imela probleme s prebavo. Sedaj pa kdaj pa kdaj še popijem magnezol na tešče in grem lepo na wc.
No, pa folno tudi pridno jem.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: novembrke
1.3.2007 11:10:42   
nemrak
user posted image user posted image
No, pa sem se tudi jaz izdala.

Anonimna 1

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: novembrke
1.3.2007 12:05:03   
flower power
ne morem zdržat da vam ne bi kaj napisala. tudi jaz sem lanska novemberka in mamo doma user posted image starega 3 mesece. drage novemberke 07 - želim vam čim lepšo nosečnost brez slabosti, čim lažji porod (sploh ni tako hudo kot pravijo) in čimveč cartanja in radosti z vašimi user posted image ! bom redno prebirala vaše komentarje in vam z veseljem svetovala če bom lahko! lep pozdrav!

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: novembrke
1.3.2007 12:17:26   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu flower power)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: novembrke
1.3.2007 12:19:42   
Anonimen
pardon za eno sporočilce prej, prehitra sem. Tudi jaz sem novemberka in sicer po mojih zaključkih imam rok 02.11.07. Je moja druga nosečnost. Se moram še naročiti pri ginekologu. So pa znaki drugačni, kot prvič. Bomo videli kako naprej in komaj čakam, da malo primerjam....Vse lepo...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: novembrke
1.3.2007 17:01:08   
kada
Tudi jaz sem novembrka 07. To bo moj 4. otrok.user posted image Po mojih izračunih glede ZM naj bi imela rok 10.11. 2007. user posted image
Trenutno je moj user posted image znak samo občasna slabost.

Lp, Kadauser posted image

_____________________________

Nina - 18.9.2004,
Lara in Sara - 6.11.2005,
Žiga - 8.10.2007


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: novembrke
1.3.2007 21:05:35   
Anonimen
Hvala za pozdrave -lanske novembrke. Kako kaj komentirate november kot čas rojstva - hm? Mislim na prednosti in slabosti v primerjavi s poletjem...

No, jaz še slabosti ne čutim. Tudi utrujenosti še ni zaenkrat prevelike in upam, da je ne bo v veliki meri, saj imam doma že user posted image , ki rabi skozi akcijo in dogajanje.

Tudi jaz jem Elevit - 1 na dan. To pa je tudi vse.
Na pregled se še nisem naročila, moram poklicati.


No, pa da dopolnim seznam - dobrodošle nove user posted image ! In če je kak škratek, me kar popravite...

Seznam   s predvidenim rokom in število user posted image , ki jih že imate/imamo:
1. Nemrak 5.11. , user posted image
2. tintin; PDP 3.11.
3. Anonimna 3: PDP 6.11. user posted image
4. Anonimna 4: PDP 11.11.
5. Tantra: 8.11.
6. Anonimna: 2.11.
7. Kada:10.11. user posted image user posted image user posted image


Bravo Kada! Svaka ti čast! Tudi jaz bi imela tri, no, mogoče pa bomo imeli. Hm, štiri? Tudi bi, ja, samo ne bi si upala...


Pozdravček, anonimna 3


(odgovor članu kada)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: novembrke
1.3.2007 21:13:59   
Laubica
Pozdravljene tudi moja je to druga nosečnost imam
že user posted image starega 7 in pol let ,po mojih izračunih bi naj imela rok 14.11.,nisem še naročena ker imajo gužvo in lahko kličem komaj 12.3.tako da jem tifol,slabo mi ni me pa prsi bolijo in utrujena sem pa križ me boli,sem pa iz Maribora ali je še katera iz MB?

(odgovor članu kada)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?