|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   očiščevalna dieta
29.10.2007 22:27:59   
sonček33
kaj priporočate?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: očiščevalna dieta
29.10.2007 22:54:39   
Njuškalo
Presno hrano en mesec...preizkušenouser posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: očiščevalna dieta
30.10.2007 6:23:02   
Snowflake
zeljno juhouser posted image

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: očiščevalna dieta
30.10.2007 7:05:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Snowflake

zeljno juhouser posted image


Spliš se je po njej zredila. Če jo je spucalo, pa ne vem.

(odgovor članu Snowflake)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: očiščevalna dieta
30.10.2007 8:07:54   
sonček33
Meni gre res za očiščevanje in ne za hujšanje. Zeljno sem tudi sama imela v mislih.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: očiščevalna dieta
30.10.2007 8:48:02   
qwasy
bog se usmil, zadnjič so me na gospodinjskih nasvetih čist iz tira vrgl, da moram pomivalni stroj vsake dva mesca spucat (naj dam noter eno čistilo pa poženem brez posode)) , zdej pa še to user posted image
ne resno, a to je mišljeno "čreva pucat"? a je zlo koristno?

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: očiščevalna dieta
30.10.2007 8:59:58   
sonček33
h ne vem, nekateri imamo žal hude težave s tem, pa je treba kej nardit

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: očiščevalna dieta
30.10.2007 9:30:33   
s.
Če se hočemo lotit očiščevanje telesa, potem priporočam napitek BASICO ( z minerali), ki iz telesa odvaja vse strupe, vzpostavlja naravno ravnosje ph telesa..
Tudi shujševalne niso učinkovite, če telesa najprej ne razstrupimo.
Ful ljudi pa ne ve, da telo, ki nima pravega pH pogosto sili v bolezni in acidozo ( zakisanost telesa).
pOtrebno si je zmeriti urin s ph lističi, nato telo razstrupiti in se šele nato lotiti diete ali shujševalne.

Če katero zanima...več info na ZS.
user posted image


< Sporočilo je popravil s. -- 30.10.2007 9:31:47 >

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: očiščevalna dieta
30.10.2007 12:07:31   
s.
Očitno je zanimanje še kar veliko, zato še nekaj pojasnil.
user posted image
Basico 250 g
minerali in elementi v sledeh, uravnotežen pH


Za zdravo prehrano je potrebno pravo ravnovesje kislih in bazičnih živil.

Na žalost v naši prehrani prevladujejo kisli elementi, kot so meso, suhomesnati izdelki, prečiščena živila na osnovi pšenične moke, slaščice, kava in alkoholne pijače. Nepravilna prehrana, fizični in psihični stres povzročajo nastajanje prevelikih količin kislin v telesu, ki sčasoma zelo zmanjšajo splošno telesno kondicijo (slabost, utrujenost) in napadajo kostno maso (osteoporoza).
Zato je smiselno dopolniti vsakodnevno prehrano z uravnoteženo kombinacijo bazičnih rudninskih snovi in elementov v sledeh. Tako lahko uravnovesimo naš pH.
Kaj je pH?
pH je sistem merjenja ravnovesja med kislinami in bazami v organizmu. Uravnoteženi pH za neko osebo je pH, ki se najbolj približa pH krvi, in sicer med 7,32 in 7,42. Za določitev pH je dovolj, da z lakmusovim papirjem izmerimo pH drugega jutranjega urina pred zajtrkom (podatek zabeležimo), pred kosilom (podatek zabeležimo), nazadnje še pred večerjo (zabeležimo); vse tri podatke seštejemo in delimo s 3; tako dobimo natančno povprečje. Ko vrednost variira med 7 in 7,5 je pH v redu, če je nižji, pomeni, da je v tkivih pretirana količina kislin.
4 g izdelka dnevno pomaga uravnovešati pH organizma.
Vsebovane rudninske snovi in elementi v sledeh lahko služijo tudi kot prehransko dopolnilo, ker pokrivajo 50% vsakodnevne potrebe kalcija in magnezija ter 30% vsakodnevnih potreb po cinku, železu, bakru in selenu.
Izdelek je primerno uživati tudi pred in po športni dejavnosti.

Pravilno kislo-bazično ravnovesje predvsem preprečuje izgubo kalcija in drugih mineralov iz kosti, zmanjša težave s povečano želodčno kislino in pomaga uravnovešati pretirano kislo telo.
Priporočila za uporabo: Zjutraj in zvečer čajno žličko izdelka pomešajte z vodo, s hrano ali priljubljeno pijačo.
Sestavine: Kalcij, inulin, kalij, magnezij, železo, mangan, selen, cink, baker.
Opozorilo
Zaradi vsebovanih mineralnih soli izdelek ni priporočljiv za bolnike z ledvično insuficienco.



(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: očiščevalna dieta
30.10.2007 12:20:33   
Serendipity
sonček - iz lastnih izkušenj priporočam zeljno juho. Pa dosti tekočine - čajev, vode, ipd.


(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: očiščevalna dieta
3.11.2007 18:19:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: qwasy

bog se usmil, zadnjič so me na gospodinjskih nasvetih čist iz tira vrgl, da moram pomivalni stroj vsake dva mesca spucat (naj dam noter eno čistilo pa poženem brez posode)) , zdej pa še to user posted image
ne resno, a to je mišljeno "čreva pucat"? a je zlo koristno?


Točno tako user posted image

Kakor iz stroja spucaš nesnago ki se prilepi na čreva, na isti način iz črev in telesa spucaš toksine in ostale strupe. "Čistili" sta pa različni user posted image user posted image user posted image
To "čiščenje telesa" je treba obvezno narediti pred vsako dieto in vsakim hujšanjem, vendar nažalost tega dejstva ne pozna veliko ljudi.

Pred presno prehrano pa je celo obvezno klistiranje, ker v nasprotnem primeru celo lahko zelo zboliš, ker telo začne dobesedno vsrkavati vse strupe in toksine, ki so naloženi v črevesju. Tko da ja...treba se je vsake toliko spucat user posted image

(odgovor članu qwasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: očiščevalna dieta
3.11.2007 18:21:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo

Presno hrano en mesec...preizkušenouser posted image


Dobra ideja! Sicer sem enkrat že imela namen, vendar dalj od klistiranja in 2 dni tekočine še nisem prišla...Bom tokrat vztrajnejša user posted image

(odgovor članu Njuškalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: očiščevalna dieta
3.11.2007 18:46:36   
Anonimen
po novem letu, sem pozabila pripisat

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: očiščevalna dieta
3.11.2007 22:42:23   
venezuela
kako se pa klistrirate?jst sem si skuhala becunis čaj za odvajanje, pa te fino potera. Enkrat na mesec to izvedem. A je to ok? Kje se pa kupi ta basico?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: očiščevalna dieta
5.11.2007 20:48:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: venezuela

kako se pa klistrirate?jst sem si skuhala becunis čaj za odvajanje, pa te fino potera. Enkrat na mesec to izvedem. A je to ok? Kje se pa kupi ta basico?


kozarec grenke soli (dobišš jo v lekarni) zjutraj na tešščče, ali pa kar klasiččna metoda: cevka in topla voda (Sanolabor in dobro založžene lekarne)

(odgovor članu venezuela)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: očiščevalna dieta
8.11.2007 10:59:08   
puncica
Mogoče sadje in zelenjava nekaj dni al pa grozdje je baje dober očiščevalec, tam nekaj dni sam grozdje ješ kilo na dan (si razporediš čez cel dan) pa baje fajn očistiš. pa tud o grenki soli sem slišala ampak se je še nisem upala lotit.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: očiščevalna dieta
10.11.2007 23:58:00   
Majuska
sadje. In pa veliko tekočine - fino je v tem času opustiti kavo.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: očiščevalna dieta
15.11.2007 23:28:39   
Njuškalo
Samo tale napitek je res doberuser posted image Nima nobenega posebnega okusa , ti pa da ful energije sem opazila.Upam, da ti tudi telo prečistiuser posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: očiščevalna dieta
3.12.2007 21:14:36   
daysi
Priporočam čisto enostaven, star, kmečki recept, ki te čist spuca. Kislo zelje na tešče zjutraj ter liter mošta. To te mora definitivno spucat.user posted image user posted image

Drugače pa priporočam zelo počasno čisčene z veliko vlakninami, jabolka, ananas, fižol , grenivke,solate, ... ali v tabletkih, ki se dajo kupiti kot stisnjenke v drogerijah. Jaz vsako jutro popijem aloe vero, preprosto kmečko pa lahko rečem, da je dovolj tudi navadno jabolko. Ker je sezona kislega zelja, seveda priporočam tega, drugače pa jej čim več zelenjave in sadja, ki je v sezoni.  Jejte več belega mesa in izključite iz prehrane kruh in vse kar je iz moke, tudi polnozrnate.
Pri meni je pomagalo, da sem se že rešila nekaj kg, pa še grado dol.user posted image user posted image  bravo za mene.

_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: očiščevalna dieta
3.12.2007 22:11:14   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

po novem letu, sem pozabila pripisat


Jst tud. A misliš, da bi morala naredit klistir?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: očiščevalna dieta
28.12.2007 22:34:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

IZVIRNO SPOROČILO: caffee

po novem letu, sem pozabila pripisat


Jst tud. A misliš, da bi morala naredit klistir?


ja, jz ga bom, da gre ves odvečni drek kar najhitreje ven iz mene user posted image

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: očiščevalna dieta
29.12.2007 11:53:22   
dulcinea

ja, jz ga bom, da gre ves odvečni drek kar najhitreje ven iz mene user posted image



Sam jst nism pa še nikol tega počela, pa niti ne vem, kako bi.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: očiščevalna dieta
29.12.2007 12:42:32   
Anonimen
v lekarni kupiš grenko sol. Eno čajno žličko daš v 1 dcl vode in to na tešče spiješ. Moraš bit pa tisto dopoldne doma, ker te fajn potera.

Imam pa namen tudi kupit pribor za klistiranje (dobro založene lekarne ali v Sanolabor-ju) - 1/2 litra mlačne vode direktno v danko. Glede na to, da se med letom večkrat postim (ob luni) mi bo ta pribor prav prišel. Ker grenka sol mi je ogabna za bruhat.user posted image

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: očiščevalna dieta
29.12.2007 12:44:27   
Anonimen
Aja, fajn se pa tut prepucaš, če v 1 dnevu popiješ 1,5-2 l Donata, v bistvu je to še najbolj "zdrav" način, ker hkrati dobiš v telo pomembne minerale.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: očiščevalna dieta
29.12.2007 13:31:33   
dulcinea
To z donatom bo še najlažje, ker mi je donat dober.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?