|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   obroč - navadni
28.6.2005 21:56:25   
Divja vijolica
Zanima me kje prodajajo obroče za v vodo, kateri imajo odprtini za nogici' Ta fredov obroč se mi zdi zelo drag, in ker ga ne bom prav velikokrat rabila :(( bi rada navadnega, ki je najbrž cenejši.
Hvala če katera ve.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   obroč - navadni
28.6.2005 21:59:15   
Anonimen
Pred dvema letoma so jih imeli v Arielu, najbrž jih imajo še. So malo bolj "ornk" od navadnih, v katerih se otrok (če ga spustimo) hitro prekucne.

(odgovor članu Divja vijolica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   obroč - navadni
28.6.2005 22:05:28   
Jančika_
Joe ga je kupil na razprodaji v Merkurju za jurja pa pol. Je pa kar orenk zadeva. Samo zdaj pravi, da ne gremo na morje, tako da ne vem, zakaj mi je naredil lušte....

(odgovor članu Divja vijolica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   obroč - navadni
28.6.2005 22:12:50   
Divja vijolica
Mogoče ga je pa kupil za na bazen? :)-

A je bila ta razprodaja samo v vašem kraju ali je to Merkurjeva razprodaja, ki poteka po vsej Sloveniji?

(odgovor članu Divja vijolica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   obroč - navadni
28.6.2005 22:56:10   
Jančika_
Sem mu že povedala, da bazen ne velja:)-!

Mislim, da je tu šlo za razprodajo ob zaprtju njihove trgovine v Levcu. Sem pa prepričana, da boš našla kaj zelo poceni, če ne v Merkurju, pa v kakšnem Sparu ali Tušu. Tam je vedno ceneje kot v otroških trgovinah, se mi zdi.

(odgovor članu Divja vijolica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   obroč - navadni
29.6.2005 10:07:51   
Anonimen
Jančika, drugače je pa za v dež obroč tudi odličen. Posebno, če bolj močno dežuje. Ma tele plohe sedaj, nikoli ne veš. Joe pa res na vse misli (smajli).

(odgovor članu Divja vijolica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   obroč - navadni
29.6.2005 10:29:31   
nejcko

Jaz bi tukaj samo dodala, da bodi pri nakupu pozorna na to, ali ima obroč narejene "hlačke", v katerih otrok sedi, ali križ. Tisti s križem med nogicami se meni ne zdijo fajn.

(odgovor članu Divja vijolica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   obroč - navadni
29.6.2005 15:32:56   
skuštrana
Mi smo ga kupli v Baby centru, smo dal za njega 1.900 pa je full cool. S slončkom in piska, ko slončka za nogice stisneš..Samo ga še nismo sprobal, je morje še prehladno za našo tamalo..

(odgovor članu Divja vijolica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   obroč - navadni
29.6.2005 18:06:45   
Jančika_
U, pa res, bomo pa zdaj obroč s sabo na špancir nosili. Ravno včeraj nas je kvalitetno namočilo. Če bi imeli obroč s sabo, bi lahko iz tega potegnili največ.

Ravno sem prišla iz Merkurja, tam imajo take luštne obroče s hlačkami, ki so narejeni kot različne živali, za 1990.

(odgovor članu Divja vijolica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   obroč - navadni
29.6.2005 21:14:21   
Divja vijolica
Smo že kupili v Mercatorju za 800 sit, pa je super. Ima pa na sredi križ, pa je tudi v redu. Hvala vam punce.:rozica: lp

(odgovor članu Divja vijolica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?