|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otrok,stanovanje in pes
10.1.2010 18:04:41   
klara2007
zanima me če imate psa v stanovanju...kako je s higieno ipd.
namreč dobimo psa(si ga ful želimo), pa se vem kako se bo kaj obneslo???kako je če ni nikogar doma par ur...
imel bo itak svoj prostor, v sobe in drugam na bi imel vstopa!
vsi mi govorijo da ne, jaz pa želim, če bo moj otrok vesel pa se igral z njim super, fino, če pa ne ga pa še vedno lahko oddam drugam.
kako pa je kaj vaše mnenje glede psa

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otrok,stanovanje in pes
10.1.2010 18:15:06   
leo**tia
jaz na splošno nikoli nebi imela psa v stanovanju..to mi ni lepo..vsak po svoje,ampak jaz ni šans da bi ga imela...zunaj ja,notri neuser posted image

(odgovor članu klara2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otrok,stanovanje in pes
10.1.2010 18:22:52   
Getreal
hej hej..mi imamo malega yorkija v stanovanju. Pri nas ima dostope do vseh prostorov, je polnovredni član družine in ga imamo vsi zelo radi user posted image v sobah ima ob postelji na tleh svojo blazinico, tako da lahko spi kjer hoče. Gre pa tudi na kavč in tudi na posteljo user posted image Sicer pa je od malega naučen lulati in kakati na časopisni papir, ki ga potem odstranimo, ko pridemo iz službe/šole in damo novega, tla pa počistimo s sani formom. Nam se ne zdi nič nehigienično in bi nam bilo hudo brez njega user posted image

< Sporočilo je popravil Getreal -- 10.1.2010 18:27:01 >

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otrok,stanovanje in pes
10.1.2010 18:25:17   
slomak
živjo, mi imamo psičko doma stara bo marca 3 leta..in pričakujemo user posted image  februarja... naj ti povem, da prej nisem imela nikoli psa... je kratkodlaka stafordka in jo sedaj ne bi dala za noben dnar na svetu stran...Mislim da če ga nameravaš vzeti, si boš težko potem premislila in ga oddala...kar se pa otroka tiče pa mogoče prej preizkusi s kakšnim psom od prijatelja ali koga drugega da vidiš če ga ima tvoj otroček rad in če se rad igra z njim...res je pol težko ga oddati no vsaj jaz tako mislim...hm..stanovanje user posted image  ja pač dlake odpadajo in je treba večkrat posesat, naša gre lahko tudi na kavč in posteljo, žal sva jo tko navadla ampak naju ne moti...ti ga pa od začetka lahko že navadiš kaj lahko in kaj ne sme...
uf..upam da sm ti kej pomagala user posted image  

(odgovor članu klara2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otrok,stanovanje in pes
10.1.2010 18:26:33   
Arwenko
Hja, upam, da ne boš poslušala tistih, ki pač psov ne želijo imet v stanovanju. Vi imejte tako kot si vi želite. Jaz sem absolutno pristaš tega, da je pes družinski član in tako se ga naj obravnava. Sama sem tudi vzreditelj in pač nekaj na podlagi mojih izkušenj. Sicer ne vem kakšen pes je, ker je od tega tudi nekoliko odvisno, ampak na splošno.

Skratka psu že ob prihodu postavite pravila, ki se jih potem držite naprej. Se pravi ne mu kot mladiču dopuščat stvari, ki jih kasneje ne bo smel. Če veste, da ne sme npr. v spalnice in otroške sobe, potem naj tja nima vstopa od začetka, če ne želite da leži na sedežni, potem ga tudi od začetka ne dvigujte gor. Predvidevam, da dobite mladička, to pomeni da verjetno še nebo sobno čist. Predlagam da mu za čas navajanja na sobno čistočo gibanje omejite, posebej v vaši odsotnosti, pač glede na vaše stanovanjske zmožnosti. Tako mu pustite en prostor, čim manjši, po možnosti tak kjer se dajo tla lažje počistit. Primerna npr. kuhinja ali predsoba, ostalo zaprite. Glede higiene, ne vem kakšna pasma je, od tega je seveda odvisno kakšna je skrb zanj in koliko dodatnega dela pač bo. Če boste psa dobro negovali, pač glede na njegove potrebe, ne bi smelo bit nobenih težav. Verjetno bo glede na dlake pač potrebno ustrezno sesanje in pa seveda pri mladičih, pospravljanje vseh stvari, ki ne želimo da mu gredo v gobec. Seveda pposkrbite, da bo pes redno cepljen in dobival ampule proti zajedalcem in ne bi smelo bit nič narobe. Evo, to je tako v splošnem.

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otrok,stanovanje in pes
10.1.2010 18:28:51   
baby blue
Midva imava višavskega teriera in 4 mesece staro hčerkico... Kuža jo je po prihodu iz P lepo sprejel in brez ljubosumnosti... Ko sva prišla domov sem ga najprej pobožala jst potem sva mu pa dala še Lano za prevohat in mu povedala da bo od sedaj naprej vedno z nami... Sedaj se že fajn razumeta jo prevoha potem se pa zraven nje vleže ko je ona na ležalniku... Drugače ima pa ob najini postelji košaro v kateri spi čeprav spi po celem stanovanju... Pa tudi živimo v stanovanju...

_____________________________

Lana mi je ime, naj vsak zdaj to ve. 14. septembra 2009 ob 13:37 sem prijokala na svet.

Rojstvo: 14.09.09 - 2910g, 50cm
1.leto: 14.09.10 - 9240g, 76cm

(odgovor članu slomak)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otrok,stanovanje in pes
10.1.2010 18:36:57   
leo**tia
mi smo ga imeli ko smo živeli pri tašči.ni rasel z tamalim zato je na njega renčal ko je jedel pa se mu je mali približal,in če ga je za rep prijel je renčal,skratka za vsako stvar..in vedno sem morala ga imet na očeh.da ne govorim o raztrganih igračah,copatah,cunjuser posted image ...je pa res da je bilo tud veliikoooo dlak...sedaj imamo psa,ampak je zunaj hiše in je vredu.ga imamo radi ampak noter nima vstopa..edino poleti če ga iz boksa spustimo takoj leti v hišouser posted image

(odgovor članu klara2007)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otrok,stanovanje in pes
10.1.2010 18:38:04   
petrovakarmenca

IZVIRNO SPOROČILO: leo**tia

jaz na splošno nikoli nebi imela psa v stanovanju..to mi ni lepo..vsak po svoje,ampak jaz ni šans da bi ga imela...zunaj ja,notri neuser posted image



No, treba je pomisliti tudi kako se pes počuti, ne samo kako je nam lepo, če se seveda že odločimo zanj. Znani kinolog J. Vidic v svojem novem priročniku piše, da je pes najbolj srečen, če je s svojimi ljudmi, v hiši oz.stanovanju. Mi ga tudi imamo notri, je večje pasme in ni nobenih problemov. Ima dostop do vseh prostorov, so vrata lahko odprta, pa je večinoma tako najraje na svojem ležišču. Res super! Pestro je le obdobje mladička, ko ga prinesemo v nov dom, takrat nekaj časa zelo grizejo in seveda, če se odločimo za psa moramo to razumeti. Strokovnjaki svetujejo, da si vsaj v prvih dneh, ko gremo po mladička vzamemo dopust oziroma skrbimo, da ni veliko sam, ker so takrat najbolj žalostni, že tako gredo v novo okolje itd. Zelo koristno je šolanje itd.

Sicer pa klara2007 danes se v medijih že veliko opozarja na to, da so živali čuteča bitja in ne nek predmet, ki ga po uporabi pač odvržemo ali porinemo naprej, če nam ne ustreza. Pes ni igrača in moje mnenje je, da če niste povsem prepričani in pripravljeni na pozitivne in morda kakšno malo manj prijetno plat se v to ne spuščajte. Predvsem pa je potrebna ljubezen in spoštovanje do živali.

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otrok,stanovanje in pes
10.1.2010 18:42:54   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: klara2007

zanima me če imate psa v stanovanju...kako je s higieno ipd.
namreč dobimo psa(si ga ful želimo), pa se vem kako se bo kaj obneslo???kako je če ni nikogar doma par ur...
imel bo itak svoj prostor, v sobe in drugam na bi imel vstopa!
vsi mi govorijo da ne, jaz pa želim, če bo moj otrok vesel pa se igral z njim super, fino, če pa ne ga pa še vedno lahko oddam drugam.
kako pa je kaj vaše mnenje glede psa




Kako? Tegale pa nisem čisto razumela.

Katerga psa boste pa nabavili?

(odgovor članu klara2007)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otrok,stanovanje in pes
10.1.2010 18:46:11   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: leo**tia

mi smo ga imeli ko smo živeli pri tašči.ni rasel z tamalim zato je na njega renčal ko je jedel pa se mu je mali približal,in če ga je za rep prijel je renčal,skratka za vsako stvar..in vedno sem morala ga imet na očeh.



Joooj, pa kaj si to predfstavljate ljudje, da so psi ene stvari ali kaj? jaz sploh ne morem tega razumet.

Ja normalno, da bos pes renčal, če se mu bo otrok približal, ko je, pa normalno, da bo renšač, če ga bo za rep vlekel. Pa normalno, da moraš imeti psa in otroka ves čas na očeh, če sta v istem prostoru. To je vse normalno.

Drugače pa najbolje, da si plišastega omislite, res.

Res, vse je treba spoštovati, tako ljudi kot živali. In če ti je to jasno, potem ni problema, če ti pa ni, potem je pa takole ....

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: otrok,stanovanje in pes
10.1.2010 18:46:23   
Tanja_

IZVIRNO SPOROČILO: klara2007

zanima me če imate psa v stanovanju...kako je s higieno ipd.
namreč dobimo psa(si ga ful želimo), pa se vem kako se bo kaj obneslo???kako je če ni nikogar doma par ur...
imel bo itak svoj prostor, v sobe in drugam na bi imel vstopa!
vsi mi govorijo da ne, jaz pa želim, če bo moj otrok vesel pa se igral z njim super, fino, če pa ne ga pa še vedno lahko oddam drugam.
kako pa je kaj vaše mnenje glede psa




Blazno grdo se mi zdi tvoje razmišljanje-sej če se pa otrok ne bo igral z njim, ga bomo pa oddali?!Vi niste zreli za imet psa, oprosti. Kupite ga, ko si ga boste res želeli, ko se boste zavedali vseh odgovornosti, ki jih pes s seboj prinaša, ko boste pripravljeni skrbet zanj in ko ga boste pripravljeni sprejeti medse. Ne pa zato,ker se bo otrok z njim igraluser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu klara2007)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: otrok,stanovanje in pes
10.1.2010 18:46:41   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni
Katerga psa boste pa nabavili?

A ni vseeno, katera pasma je? Če se otrok ne bo igral z njim, ga bodo pač dali stran, pa če je čivava ali doga.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: otrok,stanovanje in pes
10.1.2010 18:47:18   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: klara2007

zanima me če imate psa v stanovanju...kako je s higieno ipd.
namreč dobimo psa(si ga ful želimo), pa se vem kako se bo kaj obneslo???kako je če ni nikogar doma par ur...
imel bo itak svoj prostor, v sobe in drugam na bi imel vstopa!
vsi mi govorijo da ne, jaz pa želim, če bo moj otrok vesel pa se igral z njim super, fino, če pa ne ga pa še vedno lahko oddam drugam.
kako pa je kaj vaše mnenje glede psa
 

Lej, ce mislis imet psa, ga imej .. niso to hlace, ki jih lahko das naprej, ko se jih navelicas. Zival se naveze na lastnika in ce nisi tega sposobna, potem psa raje ne imet, res. Zavetisca so prepolna psov, ki se jih neodgovorni lastniki navelicajo.

Mi imamo psa notri, razlika od prej je, da pac veckrat sesamo in pomivamo. Ima pa dostop v vse sobe, na kavc in na posteljo. Ko je sam, spi v svoji kosari ali na kavcu ali na moji postelji. Omejitev ima edino v tri sobe, ki so takrat zaprte, vse ostalo ji je na razpolago.

Prijatelji imajo isto pasmo (ki mimogrede ful pusca dlako), pa imajo dva majhna otroka 3,5 in eno leto - in spet pac veckrat posesajo in pomijejo. Je bil pa pes pri hisi pred otroci. Pri drugih prijateljih (spet ista pasma) imajo pa hiso, ampak je pes notri ..

(odgovor članu klara2007)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
10.1.2010 18:48:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tanja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: otrok,stanovanje in pes
10.1.2010 18:55:53   
Getreal
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: leo**tia

mi smo ga imeli ko smo živeli pri tašči.ni rasel z tamalim zato je na njega renčal ko je jedel pa se mu je mali približal,in če ga je za rep prijel je renčal,skratka za vsako stvar..in vedno sem morala ga imet na očeh.



Joooj, pa kaj si to predfstavljate ljudje, da so psi ene stvari ali kaj? jaz sploh ne morem tega razumet.

Ja normalno, da bos pes renčal, če se mu bo otrok približal, ko je, pa normalno, da bo renšač, če ga bo za rep vlekel. Pa normalno, da moraš imeti psa in otroka ves čas na očeh, če sta v istem prostoru. To je vse normalno.

Drugače pa najbolje, da si plišastega omislite, res.

Res, vse je treba spoštovati, tako ljudi kot živali. In če ti je to jasno, potem ni problema, če ti pa ni, potem je pa takole ....


se podpišem pod tole!
ko sem bla jz mala punčka je moja mam že pet let preden me je rodila mela terjerja, ki pa so dokaj ljubosumne sorte (seveda ne vsi ampak to je ena njihova karakterna značilnost) in psička je bila smrtno ljubosuna name po porodu. Ampak take težave se ne rešuje tako, da se "motečega člana" odsrani, znebi, odda, ker je to kruto in popolnoma neodgovorno!  Jaz sem bila enostavno že od malega naučena, da pes ni igračka, da se ga ne sme dvigat, cukat, tikat, etc. In smo lepo preživeli - psička nadaljnih 11 let jaz pa tudi..user posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: otrok,stanovanje in pes
10.1.2010 18:56:24   
Anonimen
ja, res,... pes ni igrača.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: otrok,stanovanje in pes
10.1.2010 19:19:06   
tinaaja
2 sobno stanovanje, velik pes + dva otroka, poleg naju seveda. Malo nizje kriterije imamo glede cistoce user posted image , al ce bi bila freak na zglancano, tud s tem ne bi biloo problem.

Sobivanje psa in otrok je pri nas nekaj tako lepega in mislim, da obe punci zelo veliko pridobivata na ta racun. Hkrati pa se mi zdi, da kar pomlajujeta naso staro pesjanko - smo mislili ze pred tremi leti, da se bomo morali poslovit od nje, zdaj pa kuza se kar vztraja user posted image  

Je pa tako - nasa je zelo potrpezljiva, lahko ji delata karkoli. Mlad pes bo kot mali otrok - vse ga bo treba naucit in verjetno bo tudi kdaj rencanje, grizenje,.. Kljub temu, da je nasa tako zeloo potrpezljiva, ji ne zaupam 100% - recimo dopuscam 1% moznosti, da bi kdaj odregirala "nasilno", nagon je nagon in otroc tudi nimajo prave mere vcasih. V skoraj 3 letih se nismo imeli ene slabe izkusnje.

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: otrok,stanovanje in pes
10.1.2010 21:05:26   
SaaS
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: leo**tia

mi smo ga imeli ko smo živeli pri tašči.ni rasel z tamalim zato je na njega renčal ko je jedel pa se mu je mali približal,in če ga je za rep prijel je renčal,skratka za vsako stvar..in vedno sem morala ga imet na očeh.



Joooj, pa kaj si to predfstavljate ljudje, da so psi ene stvari ali kaj? jaz sploh ne morem tega razumet.

Ja normalno, da bos pes renčal, če se mu bo otrok približal, ko je, pa normalno, da bo renšač, če ga bo za rep vlekel. Pa normalno, da moraš imeti psa in otroka ves čas na očeh, če sta v istem prostoru. To je vse normalno.

Drugače pa najbolje, da si plišastega omislite, res.

Res, vse je treba spoštovati, tako ljudi kot živali. In če ti je to jasno, potem ni problema, če ti pa ni, potem je pa takole ....


Jaz se tudi d temle strinjam.
Mi smo že od malega imeli psa doma. Ko sem se preselila k možu, je kuža ostal pri starših. Moja dva otroka ga imata rada, tudi pes ju ima rad, predvsem ko jesta...user posted image , vedno kaj pade na tla..user posted image .
Ampak pes je pes. Ko je, ga ne moti niti pod razno, takrat renči na vsakogar. Ne vleči ga za rep ali za ušesa, itd. To sta mala dva že osvojila, pa so prijatelji. Ampak, če ga bo pocukal za dlako, bo kuža še vedno bevsknil... 

Mi zdaj doma nimamo psa. Mož itak ni preveč ljubitelj psov. Jaz bi ga pa imela, toda ne še zdaj. Pa ne zaradi otrok, ampak zato ker smo cele dneve v službi in vrtcu, torej bi bil pes večino sneva sam doma, v čem je potem poanta user posted image , bogi kuža. Ko bodo otroci v šoli in bodo prej doma... mogoče, če bomo še zato, jasno vsi, tudi mož. 

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: otrok,stanovanje in pes
10.1.2010 21:14:02   
saruška
no pa da še našo situacijo opišem!

imava otroka (2 leti) in julija sem dragemu za rojstni dan kupla psa. oba sva si ga želela, jaz mogoče malo bolj. pes je pasme boxer. na začetku sva določila pravila da ne bo hodil po sobah, ma sva še isti večer to obljubo prelomila. spi v kopalnici (eni se zgražajo nad tem) ker drugje ponoči dela škodo (grize, razmeče in še bi lahko naštevala...). je pa cel dan v hiši z nami (ne prenaša samote). s higieno je pač tako da boš morala malo več čistit ampak se da. itak moraš pucat zaradi bebice, zdej moraš pač malo bolj. sprehodi so pa itak obvezni vsak dan, ker ima preveč energije, hodimo pa vsi skupaj al pa z dragim sama... je super in priporočam, samo cajt moraš imet.
pa vso srečo!

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: otrok,stanovanje in pes
10.1.2010 21:20:25   
saruška
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_


IZVIRNO SPOROČILO: klara2007

zanima me če imate psa v stanovanju...kako je s higieno ipd.
namreč dobimo psa(si ga ful želimo), pa se vem kako se bo kaj obneslo???kako je če ni nikogar doma par ur...
imel bo itak svoj prostor, v sobe in drugam na bi imel vstopa!
vsi mi govorijo da ne, jaz pa želim, če bo moj otrok vesel pa se igral z njim super, fino, če pa ne ga pa še vedno lahko oddam drugam.
kako pa je kaj vaše mnenje glede psa




Blazno grdo se mi zdi tvoje razmišljanje-sej če se pa otrok ne bo igral z njim, ga bomo pa oddali?!Vi niste zreli za imet psa, oprosti. Kupite ga, ko si ga boste res želeli, ko se boste zavedali vseh odgovornosti, ki jih pes s seboj prinaša, ko boste pripravljeni skrbet zanj in ko ga boste pripravljeni sprejeti medse. Ne pa zato,ker se bo otrok z njim igraluser posted image user posted image user posted image




sem komaj zdej prebrala tvoj post do konca (kako nemarno od meneuser posted image user posted image user posted image user posted image ) in se moram strinjat z zgoraj napisanim! ti nisi za imet psa, pes ni igrača in ga ne odvžeš kr tja v kot ko se ga naveličaš... pes je družinski član in je treba skrbet za njega, ne pa nadomestek za igračke za tvojga otroka user posted image user posted image user posted image ! omisli si plišastega, bo manj škode!

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: otrok,stanovanje in pes
10.1.2010 21:59:41   
naja78
ojla!
naj te še jaz,...sory ne morem zapisat drugač pokritizeram.f...k ženska.user posted image user posted image
ob takih ljudeh(pa ne mislim da nisi dober človek,samo nimaš pa pojma kako je s tem če imaš
psa,mačko,miš,...)
če imate pač pomiselke da pes ne bi smel sem in tja in da boš takoj panična če se bi malček približal,ga pocukal,....

če dobiš mladička je to isto kot MALI OTROK.zapomni si to.zanj moraš skrbeti,mu kuhati,pospraviti bruhanje,lulanje,kakanje,odšteti dinarčke ko bo bolan,ga peljati na sprehod-pa ne samo takrat ko bo vam zapasalo,sploh pa ni fer do živali da bo npr.sama od cca 6.00 zjutri do cca 16.00 pop.tebe bo čakal pes in otrok. otrok,ki te bo 100% hotel,pes pa tudi,ker bo hotel ven,se hotel pocrkljati,.....jesti,....bo od veselja lajal,...tudi lulal.
pes,navajen že enega ritma,ki ni več mladiček,je navajen bit toliko časa sam,samo potem lastniki točno vedo da morajo iz službe domov,peljati psa na sprehod,ga spustiti ven,mu dati svežo vodo itd,...pač lavfarija ti odpade.

meni gre blazno na živce to,da pišeš da če se ne bo obneslo,ga bote dali stran,...ej sory,..živa stvar je.ni papirček,ki ga vržeš stran.

in NAROBE,je sploh da razmišljaš da otroku kupuješ psa,da se bo z njem igral.f...k,jaz sem take skenslala ko smo imeli doma mladičke in so mamice rekle da jih kupujejo otroku.user posted image user posted image
nič nam rekla da niste zmožni skrbeti za psa,samo ne na tak način,že tvoje pisanje izdaja dvoumnost.
kupi mu igračo.

koliko pa je star otrok???mislim da ne okoli 10 let,ko imajo že pamet.

mi imamo doma 2 maltežanke,skupaj jemo,spimo,hodimo na morje,na počitnice,skupaj smo se na pojstli dojili,skupaj jokamo ses mejemo,...skratka delamo vse.
pa na higieno niti ne pomislim.imam jo tako kot jo imam,otrok je pojedel na tone dlak,psičke so ga 100000x polizale,pojedel je kako vrečo briketov,njihovega meska,....vso svinjarijo,ki jo privlečta not imamo povsod,če temu sploh lohk rečem svinjarija.user posted image

saj valda otroka ne zavijaš v vato ali pač????
no da ne bo pomote,...imamo kar pospravljeno in čisto.user posted image

premisli kaj boš nardila.saj to je samo forum,ampak z vsemi puncami se strinjam,ki mislijo podobno kot jaz,oz isto.če ti pomeni kako je z vročino,ko zastaviš vprašanje za otroka,ti isto naj pomeni to,kar sedaj betreš.

pa brez zamere.nora zamisel je da ga bote kupili.pes ni igrača.žal.

(odgovor članu saruška)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: otrok,stanovanje in pes
10.1.2010 22:44:47   
klara2007
za tiste ki kritizirateuser posted image
želim ga...in vem da je to skrb, obveznost, vem pa tudi da je s tem veselje če imaš rad živali...
hotela sem samo rečti da so mi vsi doma nasprotovali in solili pamet, ampak se ne dam.jaz ga želim.
nisem misla da ga bom kr skenslala če ne bo ok. otrok je star 2,5 let, kuža pa 3 lete in je mešanček.
zanimalo me je samo kako z njim v stanovanju. vem sama da bo sesanja več kot sedaj, ampak se ne pritožujem, bomo pač mal več pucali.
vem pa tudi da pes ni igrača in tega tudi nisem jaz napisala. želim pač poskusiti kako bo. in če bom videla da se ga moj otrok boji ga bom pač dala drugim ki bodo za njega lepo skrbeli, ker imam pač otroka najraj in če mu ne bo lepo,bo pač šel raje pes kot otrok, a neuser posted image
skratka, bom šla po njega...vem oz menim da mu bo tu lepo in da se bomo imeli lepo.
itak bo imel dva prostora zase, poleg drugih, večkrat bomo šli na sprehod, edino kar me skrbi je kako bo ko od začetka ko nas ne bo doma (5 ur).sicer imamo doma starše, od katerih sem danes dobila slabo mnenje glede pes (bo lulal, kakal, men dost drugega dela...), tak da ne vem...ampak bomo že...
hvala za vaša mnenja in kritike. zdaj vem da so tudi družine (z malimi otroki) in psi, pa je vse ok...
lp

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: otrok,stanovanje in pes
10.1.2010 22:59:38   
petrovakarmenca

IZVIRNO SPOROČILO: klara2007

za tiste ki kritizirateuser posted image
želim ga...in vem da je to skrb, obveznost, vem pa tudi da je s tem veselje če imaš rad živali...
hotela sem samo rečti da so mi vsi doma nasprotovali in solili pamet, ampak se ne dam.jaz ga želim.
nisem misla da ga bom kr skenslala če ne bo ok. otrok je star 2,5 let, kuža pa 3 lete in je mešanček.
zanimalo me je samo kako z njim v stanovanju. vem sama da bo sesanja več kot sedaj, ampak se ne pritožujem, bomo pač mal več pucali.
vem pa tudi da pes ni igrača in tega tudi nisem jaz napisala. želim pač poskusiti kako bo. in če bom videla da se ga moj otrok boji ga bom pač dala drugim ki bodo za njega lepo skrbeli, ker imam pač otroka najraj in če mu ne bo lepo,bo pač šel raje pes kot otrok, a neuser posted image
skratka, bom šla po njega...vem oz menim da mu bo tu lepo in da se bomo imeli lepo.
itak bo imel dva prostora zase, poleg drugih, večkrat bomo šli na sprehod, edino kar me skrbi je kako bo ko od začetka ko nas ne bo doma (5 ur).sicer imamo doma starše, od katerih sem danes dobila slabo mnenje glede pes (bo lulal, kakal, men dost drugega dela...), tak da ne vem...ampak bomo že...
hvala za vaša mnenja in kritike. zdaj vem da so tudi družine (z malimi otroki) in psi, pa je vse ok...
lp




Pa ne bi potem raje kakšne prijatelje s psom prosili, če se lahko z otrokom kdaj oglasita in, da najprej tako preverite kako se obnese. Ali pa greste v kakšno zavetišče kdaj peljat na sprehod katero od tamkajšnjih živali. Kot so napisale že zgoraj se pes naveže na svoje ljudi. Zelo mi je hudo, ko takole berem in vidim v kakšne roke gredo psi. In je smešno ko pišete, češ da bo pač raje šel pes kot otrok - potem se v takšne zadeve sploh ne spuščajte. Zelo neodgovorno in nezrelo. Kot kaže ni prišlo do vas kar smo vam napisali. ne morš verjet kakšen folk....v stilu če se obnese se, če ne pač daš naprej, kaj pa en pes - groza kakšno razmišljanje.

(odgovor članu klara2007)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
10.1.2010 23:14:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petrovakarmenca)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
10.1.2010 23:16:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?