|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ozimnica
25.8.2013 7:26:23   
stračatela
punce kaj še pripravite za ozimnico?kakšen recept?jaz imam letos vložene kumare,pariko,rdečo peso,sataraš,razne marmelade..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ozimnica
26.8.2013 13:15:56   
orchid
Sicer ni mišljeno pod ozimnico, ampak nam dostikrat ostane star kruh in sadje zrelo... Sadje narežem na manjše koščke in dam na pladenj ter zmrznem, ko je dobro zmrznjeno, dam koščke v polivinil manjšo vrečko in za naslednjič ko nam zadiši sladoled domači - vržem zmrznjeno sadje v mikser (mi imamo robota), sproti dodajam izredno malo sladke smetane, nato po okusi še malo navadnega sladkorja. Top... Vsaj veš kaj si dal v sladoled.
Za star kruh pa naredim toaste, kruhove rezine so tanjše... Ne čutiš da je star kruh. :)

(odgovor članu stračatela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ozimnica
26.8.2013 13:23:51   
nyna84
Jaz sem letos delala vložene bučke, paradižnikovo mezgo, marmelado, kompot, pa vložene paprike. user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu orchid)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ozimnica
26.8.2013 15:25:58   
malaMravljica
Poleg nastetega lahko naredis se omakice za recimo na sladoled, jaz sem delala jagodne. Nisem navdusena nad zamrzovanjem ampak spinaca, grah in mlad fizol, ker sem videla, da bo prepozno, da dozori, to sem zamrznila. Jurcke ce jih dobis lahko posusis ( in posljes pol meni :-) sedaj bolj za sproti lahko naredis svoje zeliscno maslo. Pa zeliscno sol sem naredila, caje lahko posusis. Pesto sem imela sreco in dobila tu postopek priprave. Fizol posusis. Korenje bom jaz letos spet prezimila v vrtu, sploh bo do zime vrt poln letos. Ce se spomnim se kaj napisem, sedaj morem naprej blansirat spinaco. Ja, pa nekaj sliv pocukram in zamrznem za slivove cmoke cez leto.

< Sporočilo je popravil malaMravljica -- 26.8.2013 15:29:49 >

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ozimnica
26.8.2013 16:16:19   
stračatela
malamravljica-kako pa narediš zeliščno sol in za kaj jo potem uporabljaš?

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ozimnica
26.8.2013 17:10:34   
malaMravljica
Jaz sem vsa zelisca, ki so bila za porabit nasekljala v minikoscke in to zmesala s soljo, kar veliko soli in dala po kozarckih. To rabim skor povsod, namesto soli in zacimb dam to notri. Lahko v trgovini mal pogledas kaksno tako sol in precekiras sestavine, ce pa das recimo mediteranske rastlince notri je meni zelo fino. Lahko bi pa se olivno olje in se zelenjavo dodala, jaz ne ker mi je malo skoda moje zelenjave za to.

(odgovor članu stračatela)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Osvežilna velikonočna torta
Kako na hitro pripravimo sadno, osvežilno in obenem slastno torto?
3 preproste ideje za igrivo kuhanje z otroki
S kakovostnimi posodami Rosmarino Hexa PRO bo kuhanje otročje lahko, zato so idealna izbira, še posebej, kadar kuhate sk...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?