|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   paprika in paradižnik - na kakšen način?
1.9.2013 20:37:10   
Matejusska
Imamo ogromno paprike in paradižnika in bi oboje podušila skupaj s čebulo+začimbe da bi potem čez zimo imela za v golaže, omake ipd. Zdaj pa ne vem, a bi dala potem, ko je narejeno, zmrznit ali pa bi bilo ok npr. tudi če samo napolnim kozarce in dam na vrhu malo olja ter zaprem? Mislim, a bi se mi na tak način pokvarilo? Sem bolj leva za te zadeve user posted image zato prosim za nasvete. Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: paprika in paradižnik - na kakšen način?
1.9.2013 20:42:31   
LuLu
zmrzni. to je sataraš in meni super super dober z jajci. V glažu bi se ti pokvaril, skisal

(odgovor članu Matejusska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: paprika in paradižnik - na kakšen način?
1.9.2013 21:47:13   
caramel
Midve z mami vsako leto "vlagava" sataraš. Skuhaš, daš v kozarce in zapreš. Da boš še bolj brez skrbi, lahko polne kozarce še pasteriziraš - v loncu z vodo ali v pečici. Brez problema zdrži vsaj eno sezono (verjetno pa še kakšno povrhu).

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: paprika in paradižnik - na kakšen način?
2.9.2013 8:41:31   
Matejusska

IZVIRNO SPOROČILO: caramel

Midve z mami vsako leto "vlagava" sataraš. Skuhaš, daš v kozarce in zapreš. Da boš še bolj brez skrbi, lahko polne kozarce še pasteriziraš - v loncu z vodo ali v pečici. Brez problema zdrži vsaj eno sezono (verjetno pa še kakšno povrhu).

Super, hvala za tole. Samo še zanima me, ali kozarce napolniš s še toplo ali s hladno vsebino?

(odgovor članu caramel)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: paprika in paradižnik - na kakšen način?
2.9.2013 8:43:00   
Matejusska

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

zmrzni. to je sataraš in meni super super dober z jajci. V glažu bi se ti pokvaril, skisal

LuLu, pri nas nihče ne mara sataraša user posted image , zato bi imela zadevo izključno za omake, golaže, rižote, pač kot namesto paradižnikove mezge ipd.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
2.9.2013 9:35:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Matejusska)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: paprika in paradižnik - na kakšen način?
2.9.2013 9:53:36   
caramel
Tako kot je napisala metulj333, napolniš z vročim satarašem. Jaz kozarcev prej ne steriliziram, dam pa napolnjene v pečico, zagrejem do 150, ko ugasne lučka izklopim pečico in pustim kozarce, da se ohladijo v pečici. Tako steriliziram vse, kar vlagam vroče (kar vlagam neprekuhano, steriliziram dlje).
Če imaš kozarcev več (ali pa potrebuješ pečico za kaj drugega) jih na pultu zaviješ npr. v deko, da se ohlajajo čimbolj počasi. Olja pa tudi jaz ne prelijem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako pripraviti velikonočne dobrote za naj...
Pred vrati je velika noč, praznik barvanih jajčk, šunke, potice/kruha, hrena in drugih dobrot. Kaj lahko pripravimo tudi...
Zdrava orehova potica, ki ne potrebuje vzh...
Bližajo se velikonočni prazniki, ko poleg jajc, šunke, velikonočnega kruha in hrena, med dobrotami ne sme manjkati niti ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?