|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pasenje kravic
12.2.2009 12:34:42   
žabic@
Imam vprašanje, kdaj so vaši nedonošenčki začeli pasit kravice: zanima me dejanska in korigirana starost.
Naš mali je star 2 meseca, korigirano 10 dni in jih še ne pase, oziroma tu in tam mu uspe dvignit glavico za par sekund.
Danes sva bila na pregledu, pa je sestra celo paniko zagnala.
Zdaj sem čist zmedena, ker ves čas ponavljajo, da je treba gledat korigirano starost, zdaj pa...

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pasenje kravic
12.2.2009 16:08:16   
2 Sraki
Kdaj začnejo pasti kravice ne vem. Naši so to zelo kmalu po rojstvu. Začela pa sem tako, da sem si ga polagala v polležečem položaju na moja prsa in trebuh, njegove roke pa naprej potegnila. Tako se navadijo občutka, kasneje pa jih med previjanjem malce obrneš na trebušček, da mal potrenira. Sicer pa neki ful forsirat se mi zdi do 3M brezveze. 

(odgovor članu žabic@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pasenje kravic
12.2.2009 16:21:22   
emaa
Naša dva nista tako kmalu kravice pasla, se je poznal tist mesec, ko sta bila prezgodaj, pa še hipotona sta bila, saj tudi glavice nista popolnoma sama mogla držat pri 4 mesecih. Pri njima so gledali korigirano starost. 

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pasenje kravic
12.2.2009 19:08:26   
kajajaka
naša ni nedonošenka, pa pri 2 mesecih tudi še ni pasla kravic - v bistvu je do 4 meseca jokala, če smo jo na trebuh obrnili... nismo je silili in sedaj veselo pase kravice in se začenja plaziti... ne upoštevaj toliko sester in zdravnikov in daj otroku čas- boš videla, vse bo ok!

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
12.2.2009 23:12:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...
Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?