|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plačilo potnih stroškov - višji razred za pla...
4.10.2006 7:50:39   
AKŠ
ali je katera kdaj pogledala na to zadevo iz drugega zornega kota?

Men je tole mal smešno....

Moja plača ni ravno slaba - sem z njo zadovoljna. In na podlagi moje plače (brez dodatka za prevoz), bom verjetno odštela kr nekaj tisočakov za vrtec.

Je pa tu še nakaj drugega....službo imam takšno, da delam med tednom, vikendi, prazniki, vozim pa se cca.65km v eno smer da do službe sploh pridem....Hvala bogu, nam v našem podjetju za enkrat vrnejo vse potne stroške, ki jih imamo, kar meni nanese cca.45.000 - 50.000 SIT na mesec....

in tu je problem...to ni "moja plača", ampak so stoški ki jih imam da v službo sploh pridem. Medtem ko se pri izračunu plačilnega razreda za vrtec, gleda moja celotna plača z vsemi dodatki vred - tudi z dodatkom za prevoz (ki ga dobesedno ni, ker ga v celoti porabim za to kar je namenjen)

ne vem - al se sam meni to zdi čudno, ali je še katera razmišljala v tej smeri....

torej, ker mam službo tolk daleč, bom zaradi tega plačala vrtec še kakšen razred višje, ko t bi ga, če bi delala v istem podjetju, vendar bližje mojega kraja (kar pa žal ni izvedljivo)...


vem da sem zakomplicirala 100/h, ampak sem se morala malo "skihat"
upam da me razumete....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
4.10.2006 8:34:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu AKŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plačilo potnih stroškov - višji razred za...
4.10.2006 8:36:21   
Baby
Ne malice in vožnje ne smejo upoštevat za izračun vrtca!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plačilo potnih stroškov - višji razred za...
4.10.2006 8:41:22   
Olivija
Res je, 100 % malca in prevoz ne štejeta.

(odgovor članu Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plačilo potnih stroškov - višji razred za...
4.10.2006 10:05:08   
Anonimen
Seveda se malica in prevoz ne štejeta.

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: plačilo potnih stroškov - višji razred za...
4.10.2006 10:07:53   
Anonimen
Gleda se bruto, brez dodatkov. Daj poglej, pa še enkrat preračunaj, da se nisi ti zmotila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: plačilo potnih stroškov - višji razred za...
4.10.2006 11:03:56   
AKŠ
mmm-OK

mogoče sem se pa res zmotila.....

hvala punce - bom tole še 1x preverla




_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Želeti samo dobro
Pokažite, da imate otroka tako zelo radi, da verjamete, da zmore prav vse kar si želi, pa še ravno se tik pred izvedbo s...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?