|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pogrebni govor
18.3.2005 19:44:12   
mtd
pozdravljene, vem, da je to daleč daleč od vsega, kar se ponavadi tu pogovarjamo, ker pa ste mi kot družina, vas sprašujem naslednje:

mož je v službi postal "zadolžen" za pisanje in branje pogrebnega govora za enega od podrejenih, ki ga osebno ni tako dobro poznal.
Podatke o življenju pokojnega si bo zrihtal, mene pa zanima, če ima mogoče katera od vas ali vaših znancev kak vzorec takega govora, vsak namig in nasvet bo prišel prav.
Lepa hvala in oprostite, da sem odprla tako žalostno temo

aja, pogreb je pa v ponedeljek
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pogrebni govor
18.3.2005 19:59:57   
Sonka
Obstaja CD z govori za vse priložnosti. Moram ga poiskati, malo pregledati, in če kaj najdem sporočim jutri zvečer.

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pogrebni govor
18.3.2005 20:21:04   
mtd
o, hvala:rozica:, se zelo priporočam

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pogrebni govor
21.3.2005 14:37:18   
BigWhale
Vzorec govora? A t potem tako zgleda, da o vsakomur povedo, da je bil dober clovek, ki je imel rad prijatelje in druzino?

Ce bodo o meni kaksne neumnosti kvasli, pridem nazaj strasit!

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   pogrebni govor
23.3.2005 18:25:06   
mtd
no, šlo je predvsem za stalne besedne zveze, ki so običajne ob taki priliki, pa seveda še za kak preblisk.
sonka:rozica: mi je naredila ogroooooomno uslugo, dedec se je pa tud solidno odrezal
lp

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pogrebni govor
11.6.2010 18:46:23   
Poka
Jaz sem mojemu kupila za rojstni dan knjigo z različnimi govori, naj bi bilio zelo dobri. Knjiga je biula zapakirana in sem mislila, da so bolj govori za kake poslovne priložnosti, rettorika... Doma sem ugotovila, da so notri govori za poroke, govor ob nakupu novega avtomobilauser posted image , pogrebe ipd. neumnosti :))) Knjig aje bila menda 70 EUR, ar sem ugotovila na blagajni, ko so že kasirali in iz vljudnosti je nisem dala nazaj in v upanju, da je knjiga dobra. Govori so pa taki, da sama napišem desetkrat boljšega, je pa res, da mogoče kdaj za kako idejo. Hvala bogu, sem mojemu kupila zraven še eno dobro stvar, neko usnjeno denarnico od neke priznane firme, ki pa je bila, sploh ne morem verjet, cenejša od te knjige.

Knjiga me spominja na ene tistih knjig z nasveti o tem, kako obogateti, npr.   user posted image  Ali ena, ki jo je bivša kupila mojemu, ko sta imela težave s komunikacijo oziroma bolje, ona jih je imela sama s sabo:  Kako živeti z moškim, saj brez nejga ne gre :))) Prava intelektualna poslastica, (študiram, ko se selim, če jo naj vržem stran, ker dela navlako, ali pa jo bom mogoče potrebovala, mogoče v času morebitne poporodne depresije, ko jo bom listala ob gledanju mehiških limonaduser posted image ...)

(odgovor članu infospekter)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pogrebni govor
12.6.2010 9:28:34   
infospekter
Zasledil sem, da

več informacij o pisanju žalnih pogrebnih govorov ( osmrtnica, zahvala, žalni pogrebni govor), ter ostalih govorih (abraham,obletnice, praznovanja) dobite na:


Na portalu POGREBI.INFO

http://www.pogrebi.info/besede_ob_slovesu.html



Soočenje s smrtjo je vedno zelo boleče, a besede so tiste,

ki nudijo tolažbo v težkih trenutkih. 
 


(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?