|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pohana cvetaca
11.9.2013 10:56:27   
malaMravljica
Danes bi rada pohala cvetaco, ker jo je bilo toliko letos in bi sedaj naredila se malo drugace jo.
Kako se to naredi, normalno spaniras in ocvres ali jo moras prej kaj pokuhat?

Pa se ena varjanta, specialiteta v Italiji, ko jo poleg druge zelenjave pmakajo v pivsko testo in potem ocvrejo. Zna katera to naredit? To mi je tako fino,enkrat sem hotla doma naredit, pa je ratala ena mega packarija.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pohana cvetaca
11.9.2013 11:02:27   
mini86
ne rabiš nič kuha..moka,jajca, drobtine pa v olje..booooožansko..

lahko če jo imaš toliko daš spanirano v skrinjo

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pohana cvetaca
11.9.2013 13:03:48   
caramel
Jaz delam različno zelenjavo v pivskem testo po temle receptu. Mora pa testo res počivat.
Meni je cvetača najboljša, odličen mi je tudi brokoli, pa seveda čebulni obročki (te vedno zahteva mož). Dobro mi je tudi korenje in bučke. Delam pa vse s surovo zelenjavo.
Dober tek!

< Sporočilo je popravil caramel -- 11.9.2013 13:04:26 >

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pohana cvetaca
11.9.2013 16:18:43   
malaMravljica
Hvaaaala.

Vem kako je bozansko, v Italiji smo vedno hodili na vecerjo v eno restavracijo kjer so imeli to zelenjavco res the best. In ko je prisla pobrat narocilo se je smejala in rekla: " per primo come sempre " v prevodu za predjed zelenjava v pivskem testu :-) bom poskuska za vecerjo to scarat.

Men so pa najboljse bucke in cvetaca na ta nacin.

(odgovor članu caramel)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pohana cvetaca
11.9.2013 16:36:09   
patrino
Tudi jaz sem nora na to zadevščino, vendar surovo cvetačo vedno prej malo zblanširam ker jo potem ocvrem res na hitro, da ne vpije preveč olja. Paniram jo vedno dunajsko, saj se mi zdi takšna v pivskem testu doma preveč prepojena z oljem. Sicer je pa stvar okusa. Po istem sistemu paniram navadne bučke, melancane, gobe,...

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pohana cvetaca
11.9.2013 16:36:12   
mini86
matr zdj sta me pa zdražle s tem testom..bom js tud probala v bližnji prihodnosti..kok časa mora pa počivat

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pohana cvetaca
11.9.2013 17:07:04   
LuLu
jaz cvetaco spaniram v moki, jajcu in drobtinah.
ampak... poham pa v pečici! vedno, vse... gobice, zrezke, cvetaco... vse se enakomerno in dobro spoha.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pohana cvetaca
11.9.2013 17:27:28   
malaMravljica
A res pohas v pecici. Na kolk st in kolk casa pa? Jaz paniram ene max 3 x na leto in pol kar v olju. Ce ne bi v olju bi veckrat verjetno.

Sem se spomlna da imam tudi malancane v vrtu, pa se po bucko grem. Njamiiiii danes ze cel dan. Testo pa ze caka.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pohana cvetaca
11.9.2013 22:29:31   
LuLu
ja, res user posted image
na 200 dam, pa po filingu dalje. gobice, bucke, cvetaca so hitro gotove. kake kurje bedre bolj dolgo. dobro je, ker se res lepo enakomerno spohajo. težko, da se zazge. ni sploh treba paziti in obračati... probaj user posted image

seveda prvo pekac z oljem noter, da se zagreje olje

< Sporočilo je popravil LuLu -- 11.9.2013 22:30:57 >

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pohana cvetaca
12.9.2013 21:47:39   
Janeja
Koliko olja pa daš v pekač?
Samo na dno ali tako kot v posodo, da karkoli že pohaš, plava noter?

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pohana cvetaca
15.9.2013 21:56:31   
LuLu
v pekac dam več olja, kot se daje pač za pohanje. Fajn je, ker je lahko veliko tega spohanega v eni rundi. to olje še uporabim drugič za kako pohanje.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pohana cvetaca
15.9.2013 22:02:10   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

v pekac dam več olja, kot se daje pač za pohanje. Fajn je, ker je lahko veliko tega spohanega v eni rundi. to olje še uporabim drugič za kako pohanje.

Tole moram pa obvezno probat, saj se bere res fajn.


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so naravne sestavine za čudovito obarva...
photo
Tudi naravno obarvani pirhi so lahko čisto prave umetnine. Preverite, kaj vse iz kuhinje in vrta lahko uporabite za leto...
Velikonočna šunka – kuhana ali pečena (rec...
Preberite, kako skuhamo velikonočno šunko, da ne bo razkuhana ali presuha. V članku najdete tudi recept za slastno šunko...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?