|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   presenečenje na poroki
30.4.2010 0:23:48   
avgust09
živjo

Letos sem priča na poroki...nevesta je moja najboljša prijateljica in bi ji rada na sami ohceti naredila nekašno presenečenje user posted image Ker ko sem se jaz poročila mi je moja šefica za presenečenje pripravila vožnjo s kočijo....res nisem nič vedela in ko sva prišla iz cerkve je bila tam kočija, ki naju je peljala do gostišča. Bilo je fuulll lepo in nekaj posebnega.

zato bi rada tudi jaz nekaj posebnega naredila za nevestico, ker je zelo pomembna oseba v mojem življenju.

Imate kakšne predloge oz. izkušnje iz svoje poroke


HVAAALAAA user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: presenečenje na poroki
30.4.2010 8:48:55   
baguSka
jaz sem bla na štirih porokah, kjer so bla pdb presenecenja, ko so zenini in neveste prisli ''ven'' izpred oltarja... user posted image

1. spust balonov - vsak svat je dobil svojega in smo jih skupno spustili v zrak
2. spust golobov - zenin in nevesta sta jih spustila vsak svojega al kuko ze.. sm uzadi stala!user posted image
3. pevci - prica je najela pevko in pevca (s spremljavo na akusticno kitaro), ki sta takoj po obredu na Tartinijevem trgu v Piranu odpela njun (zeninov in nevestin) najljubsi komad
4. ognjemet ob polnoci - ta ni bil ravno takoj po oltarju, ampak malcek kasnej.. user posted image


< Sporočilo je popravil baguSka -- 30.4.2010 8:49:24 >


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu avgust09)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: presenečenje na poroki
30.4.2010 8:57:12   
baguSka
Aja, ves cesa tud ne bo NIKOL pozabila!?

Ce pred vsemi svati na poroki izjavis, da ze od kar pomnis LJUBIS njenega ZENINA!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: presenečenje na poroki
30.4.2010 10:45:02   
avgust09
baguSka ta je dobra user posted image user posted image user posted image user posted image tega reeessss ne bi pozabila. Pa še nasmejala bi jo fuuulll, ker mi tega ne bi verjela...me predobro pozna user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: presenečenje na poroki
30.4.2010 20:05:27   
nanč
Midva sva za presenečenje imela limuzino user posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu avgust09)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: presenečenje na poroki
4.5.2010 11:14:23   
koala
Podarij jima vožnjo z oldtimerjem. V MB je en stric ki ma takega lušnega belega mercedeza.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: presenečenje na poroki
4.5.2010 12:40:25   
Ribi Bibi
Nama je prijatelj prišel pomahat z avionom, ki je vlekel transparent "Živela ženin in nevesta". Smo bli presenečeni VSI, ne le midva user posted image .

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: presenečenje na poroki
13.5.2010 7:40:33   
barni
Moj stric je pred leti dobil, ko je rekel DA od kolegov živega prašiča na vrvici. Sicer ne vem kaj točno se je potem zgodilo s tistim prašičem, samo je bilo pa resnično presenečenje. Je bila pa ena fora to, zakaj je dobil prašiča.

Ali kaj posebej rada počne(ta) ali ima(ta) kak hobi? Lahko potem kaj v zvezi s tem. Odvisno tudi kje se bosta poročila.

Jaz se sicer ne bom, samo bi mi bilo pa top, da bi me zunaj čakal balon, s katerim bi lahko poletela nad krajem, kjer sem se poročila.

Ali pa da bi na ohceti naredili latino večer - pač meni je to kul. S kakšnim latino plesalcem, ki bi naredil vzdušje. Samo to mora biti folk za to. Kolikor sem bila jaz na ohcetih, je bil povsod en bend, ki je neke igrice šopal in preverjene komade igral.
Edino eno sem imela priložnost videti, ko sta imela najetega DJ-ja in so potem morali svatje sodelovati v plesnih zadevah in ne v klasičnih igricah.

Eni kolegici je oče v eno nadstropje poročne torte namestil stiropor (okrašen kot torta). In ko sta hotela zarezati, se nikakor ni dalo. Je bilo kar nekaj smeha na to temo.

Zelo je odvisno od tega, kakšno poroko si je organizirala. Moja prijateljica se je šla poročit v LAS VEGAS in presenečenje je bilo, da jo je poročil "Elvis Presley". Tko da vsak ima svoja pričakovanja in želje. Praviš da se dobro poznata, potem približno veš, kaj bi ji potegnilo in da ne bi nerodno izpadlo ali pa da bi ji bilo neprijetno.

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: presenečenje na poroki
26.5.2010 16:34:22   
enea
Na najini poroki je bilo presenečenje fulllllll veliko, zame in za mojega tudi, poročila sva se na Zemonu, in pod Uradom, naju je pričakalo 17 kamionov, in ko je to vse hkratu začelo trobit,... si pa lahko same predstavljate, kako je bilo, vglavnem nepozabno in ja, še domov me je peljal z kamionom, saj je šofer!!!

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: presenečenje na poroki
26.5.2010 17:17:59   
bubu_bibi
IZVIRNO SPOROČILO: Ribi Bibi

Nama je prijatelj prišel pomahat z avionom, ki je vlekel transparent "Živela ženin in nevesta". Smo bli presenečeni VSI, ne le midva user posted image .


Uuu, ta je pa lepa. user posted image

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




RAZGLED
10ka

Kakšen razgled bi najraje imele iz svojega bivališča?

Na morje (72%)

Na gore (23%)

Na staro mestno jedro (4%)

Na avtocesto (1%)


Število vseh glasov: 566

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!