|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pritožba otroškidodatek in znižano plačilo vr...
16.7.2012 9:15:07   
t5t6
Takoj, ko sem prejela obe odločbi sem podala pritožbi na CSD. Ker v mesecu in pol nisem prejela nobenega odgovora sem poklicala in vprašala kaj je z mojo pritožbo, gospa mi je povedala, da je bila posredovana na ministrstvo (kar sem že sama sklepala). Vprašala sem jo, da zakaj nisem prejela nobenega dopisa, da so mojo pritožbo odstopili v reševanje na ministrstvo, pa mi je odgovorila, da oni nimajo take prakse. Povedala sem ji, da moja soseda, ki je tudi podala pritožbo na isti CSD (reševala je druga referentka), pa je tak dopis prejela, gospa mi je samo zabrusila, da pač oni tega ne delajo. Preden raziskujem dalje in pošljem še en dopis na CSD me zanima ali ste ostali, ki ste podali pritožbo na odločbo, prejeli kakšno obvestilo o odstopu zadeve na ministrstvo ali ne?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pritožba otroškidodatek in znižano plačil...
16.7.2012 10:44:00   
*pepelka*
Tudi jaz sem naredila pritožbo (csd vič) in po parih dneh dobila dopis, v katerem je bilo navedeno, da so zadevo odstopili ministrstvu.
Po približno dveh mesecih in pol pa sem dobila odgovor ministerstva, seveda preko svojega csd
Upam, da sem kaj pomagala

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pritožba otroškidodatek in znižano plačil...
16.7.2012 10:52:57   
Luni
Sama rešujem pritožbe sicer na drugem področju, vendar tako zame, kot za CSD-je velja ZUP. In pošiljanje dopisa v vednost stranki o odstopu pritožbe ni zakonsko predpisana, odvisna je od prakse posameznega organa. Vendar je fer do stranke, da se ji pove o poteku postopka, jaz tako prakticiram ;)

_____________________________



(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pritožba otroškidodatek in znižano plačil...
16.7.2012 12:27:23   
Soncnica Sandra ***
Jaz sem dobila v vednost, da je odstopljena na ministrstvo

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pritožba otroškidodatek in znižano plačil...
16.7.2012 21:43:43   
tajtaja
"pepelka", kdaj pa si dala pritožbo, da si že dobila odgovor????
Ker jaz sem dala pritožbo v začetku aprila, pa še vedno čakam. Medtem sem že poslala prošnjo na ministrstvo za urgentno rešitev pritožbe, pa spet nič.

< Sporočilo je popravil tajtaja -- 16.7.2012 21:44:07 >


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pritožba otroškidodatek in znižano plačil...
17.7.2012 22:39:29   
2sneg13
Po novem zakonu vse pritožbe rešujejo na ministrstvu. In moraš dobit od csd-ja obvestilo, da so njim odstopili zadevo.

Sam v info: oddala pritožbo marca,dandanes je še nimam. Ker bo poračun vrtca plus meni ( od januarja kar lep znesek), jih kličem že več kot 2 meseca. pač sem si pustila zakoniti rok po zup-u 2 meseca. In sem bila tečna,klicarila in klicarila : so mi obljubili v 14 dneh, pa spet nič. Spet kličem, dobim drugo prijazno žensko, ki me pokliče nazaj čez 2 uri, da je sploh našla mojo pritožbo ( delajo po celem ministrstvu te odločbe) in mi je obljubila, da jo dobim ta teden. Ji je kolegica šla na roko in me baje dala izpod kupa pritožb. Bomo videli. Čakam.user posted image

Je pa zanimivo, da si v bistvu nič ne morejo, mi pa njim še manj. Sistem ne gre skozi in kolegica je dobila odgovor, da dobi pritožbo konec oktobra. To je šele sranje. Decembra pa spet jovo na novo.user posted image

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pritožba otroškidodatek in znižano plačil...
18.7.2012 9:46:41   
t5t6


Po novem zakonu vse pritožbe rešujejo na ministrstvu. In moraš dobit od csd-ja obvestilo, da so njim odstopili zadevo. - Prosim te, če mi veš povedat, kje piše, da moram dobit to obvestilo, ker bi jim poslala dopis pa citirala zakonsko podlago?

(odgovor članu 2sneg13)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pritožba otroškidodatek in znižano plačil...
18.7.2012 9:48:10   
t5t6
2sneg13 pa še to mi prosim povej, kam na ministrstvo si klicala, kdo te odločbe sploh rešuje?

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pritožba otroškidodatek in znižano plačil...
24.7.2012 18:58:04   
PC Baby
Jaz pa odločbe sploh še nisem dobila. A jo mogoče pošljejo z navadno pošto pa smo jo spregledali ali kaj podobnega?

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pritožba otroškidodatek in znižano plačil...
25.7.2012 20:59:26   
divna
IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby

Jaz pa odločbe sploh še nisem dobila. A jo mogoče pošljejo z navadno pošto pa smo jo spregledali ali kaj podobnega?



Tudi jaz sem še brez, tako da ............

Baje pa pošiljajo z navadno pošto.

lp

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pritožba otroškidodatek in znižano plačil...
31.7.2012 19:59:28   
brina84
Jaz imam podoben primer. Odločbo dobila marca in takoj dala pritožbo, 14. aprila sem dobila dopis, da so mojo pritožbo posredovali na ministrstvo....do danes še nisem prejela nobenega odgovora oz. rešene pritožbe! Poračun bo šel meni v slabo, kajti zdaj sva plačevala vrtca 90€, po njihovem napačnem izračunu pa padeva (z eno povprečno plačoin brez kakršnega koli drugega imetja) v 7. razred od 9, ker so nama šteli dohodke od leta 2009 in 2010!

(odgovor članu divna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pritožba otroškidodatek in znižano plačil...
31.7.2012 20:18:49   
knorbalbo
Pozdravljene, tudi meni so napačno izračunali OD in DŠ, seveda v mojo škodo (tako da sem zdaj brez DŠuser posted image ), tako da sem takoj poslala pritožbo in sicer eno direkt na CSD, drugo pa na ministrstvo. To je bilo konec maja. 3 tedne po tem, sem dobila pisno obvestilo iz CSDja, da so mojo pritožbo poslali naprej na ministrstvo. No, glede na vse zamude, sem tudi po priporočilu vrtca oddala vlogo za znižano plačilo, ker gre septembra prvič vrtec in so nam na sestanku rekli, da v primeru, da odločb ne bo, bojo računali CELOTNI znesek vrtca. To je bilo 15.6., pred nekaj dnevi sem dobila zavrnjeno (sicer do konca rešeno odločbo-ki je seveda spet napačna, itak v mojo škodo), da se vloge oddajajo v avgustu. Jutri bom šla pa direkt osebno na CSD in zahtevala referentko, ki bo reševala mojo vlogo in ji povedala, kaj naj dela, ker očitno jim nekaj ne štima, če je toliko pritožb. user posted image Čudno, da so to vlogo pa lahko rešili v 1,5mesecu. Skratka, sem čist razočarana nad vsem skupajuser posted image

(odgovor članu brina84)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pritožba otroškidodatek in znižano plačil...
11.12.2012 20:44:52   
supaprincess
pozdravljeni, zanima me ali je kdo, ki je dobil napačen izračun za vrtec, in bi bil to pripravljen povedat pred kamero(lahko na željo zakrijejo obraz ter spremenijo glas). Prosim, če bi bil kdo pripravljen naj piše na ZS.
Hvala, v upanju, da se nekdo najde.

(odgovor članu knorbalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?