|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 12 13 [14]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo februarja 2015
24.2.2015 13:04:13   
perla*

IZVIRNO SPOROČILO: chocolatecake

LadyJen
Evo ti link
http://tycho.usno.navy.mil/vphase.html





Najbolj razumljivo mi je bilo tole: http://www.lunarium.co.uk/calendar/conception.jsp
ali pa tole http://stardate.org/nightsky/moon

Fascinantno mi je to, da sem brala forume (tudi tuje) in so ženske, ki imajo otroke šle za nazaj gledat. Ne vse, ampak večinoma pravijo, da se jim res prekrivajo. Na nekaterih kalkulatorjih si lahko izračunaš riskantnost okvar od 0 naprej. Pa potem pišejo ene, ki so imele SS, da je bil faktor takrat večji od 3. user posted image
Call me stupid if you want! user posted image Če primeni tole drži bom vedela do poletja.

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: II pričakujemo februarja 2015
24.2.2015 14:24:25   
Melanie1

Evo, punce, se opravičujem, malo skačem v temo... user posted image Vas redno spremljam in navijam za vsako izmed vas.

perla, ti pobalinka, danes pa si mi dala dela s tole svojo lunino teorijo. user posted image Mi vrag ni dal mira in sem šla preveriti, kako deluje oz. je delovala ovulacijska luna pri meni. Kot da ne bi imela pametnejšega dela. user posted image Ampak, evo, samo za vas...
Nikoli nisem spremljala svojih ovulacij s kakšnimi testi, zato sem se osredotočila glede na prvi dan zadnje M. Koliko dni je preteklo od prvega dne M do lunine ovulacije. Ciklusi so bili včasih na 28 dni, zdaj na 26 dni.
Izsledki moje raziskave so sledeči: user posted image

Nosečnost - Zadnja M - Lunina ovulacija - Št. dni
1 - 23.7.1999 - 30.7.1999 - 7 .......... PUNČKA
2 - 10.12.2002 - 21.12.2002 - 11 ....... FANT
3 - 16.11.2006 - 6.12.2006 - 20 ....... MISSED AB v 18. tednu nosečnosti
4 - 23.1.2009 - 11.2.2009 - 19 ....... PUNČKA
5 - 2.8.2014 - 12.08.2014 - 10 ....... pričakujemo punčko v mesecu maju user posted image

Detaljno analizo pa prepuščam tebi... user posted image

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: II pričakujemo februarja 2015
24.2.2015 14:38:36   
Tikie
ninii šteto od prvega dne menstruacije.Zagotovo.Ginekologi namreč ne ugibajo koliko časa bo dolga tvoja menstruacija.Pa tud klomifen se jemlje na podoben način.
Glede ovulacije in lune...v knjigi Pregnancy miracle piše pa,da pogledaš glede na datum rojstva,kdaj je bila polna luna in če je bila npr.6dni po tvojem rojstvu,si vsak mesec najbolj plodna 6dni pred polno luno,ki je najbližje dnevom okoli ovulacije...tko,da zanimive so te teorije.A katera kej ve tudi o sinhronizaciji s feromoni npr.ženske(prijateljica,sodelavka v tvoji bližini),ki je full plodna?

(odgovor članu Melanie1)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: II pričakujemo februarja 2015
24.2.2015 15:04:47   
perla*

IZVIRNO SPOROČILO: Melanie1


Evo, punce, se opravičujem, malo skačem v temo... user posted image Vas redno spremljam in navijam za vsako izmed vas.

perla, ti pobalinka, danes pa si mi dala dela s tole svojo lunino teorijo. user posted image Mi vrag ni dal mira in sem šla preveriti, kako deluje oz. je delovala ovulacijska luna pri meni. Kot da ne bi imela pametnejšega dela. user posted image Ampak, evo, samo za vas...
Nikoli nisem spremljala svojih ovulacij s kakšnimi testi, zato sem se osredotočila glede na prvi dan zadnje M. Koliko dni je preteklo od prvega dne M do lunine ovulacije. Ciklusi so bili včasih na 28 dni, zdaj na 26 dni.
Izsledki moje raziskave so sledeči: user posted image

Nosečnost - Zadnja M - Lunina ovulacija - Št. dni
1 - 23.7.1999 - 30.7.1999 - 7 .......... PUNČKA
2 - 10.12.2002 - 21.12.2002 - 11 ....... FANT
3 - 16.11.2006 - 6.12.2006 - 20 ....... MISSED AB v 18. tednu nosečnosti
4 - 23.1.2009 - 11.2.2009 - 19 ....... PUNČKA
5 - 2.8.2014 - 12.08.2014 - 10 ....... pričakujemo punčko v mesecu maju user posted image

Detaljno analizo pa prepuščam tebi... user posted image


Ahahahahaha a zdej tudi na to raje ne polagam preveč upanja? user posted image
Na hitro oceno: meni se v 2 letih še niso tako približale ena O drugi, kot tebi. Vedno je več kot 10 dni razlike. Jaz imam čisto obratno, cikli sicer redni na 29 dni. Bi bilo zanimivo pogledat, če se ti spol ujema po tem kalkulatorju: http://www.lunarium.co.uk/calendar/conception.jsp user posted image Samo rabiš datum rojstva vpisat.
A rečemo potem, da je tole en LARI FARI? user posted image

(odgovor članu Melanie1)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: II pričakujemo februarja 2015
24.2.2015 15:07:05   
perla*

IZVIRNO SPOROČILO: Tikie

ninii šteto od prvega dne menstruacije.Zagotovo.Ginekologi namreč ne ugibajo koliko časa bo dolga tvoja menstruacija.Pa tud klomifen se jemlje na podoben način.
Glede ovulacije in lune...v knjigi Pregnancy miracle piše pa,da pogledaš glede na datum rojstva,kdaj je bila polna luna in če je bila npr.6dni po tvojem rojstvu,si vsak mesec najbolj plodna 6dni pred polno luno,ki je najbližje dnevom okoli ovulacije...tko,da zanimive so te teorije.A katera kej ve tudi o sinhronizaciji s feromoni npr.ženske(prijateljica,sodelavka v tvoji bližini),ki je full plodna?


Tikie, ti si en pravi knjižni molj! user posted image Vse imaš na študirano in se tolažim, da nisem edina, ki preveč analiziram. vem da to za glavo in psiho ob trudu za zanositev ni dobro, ampak kaj čem...kr neki me žene. Kdaj se bomo utrudile in prepustile toku? user posted image

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: II pričakujemo februarja 2015
24.2.2015 15:11:31   
Neza007
Jst to nč ne razumem... :) kar eni datumi, pa noben bliz moje ovulacije ;) upam da tole ne drži, ker pol še dolg ne bom noseča, v bistvu šele od avgusta naprej se približuje mojim ovulacijam.

< Sporočilo je popravil Neza007 -- 24.2.2015 15:12:52 >

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: II pričakujemo februarja 2015
24.2.2015 16:06:42   
Tikie
perla hahaha.Ja lej jz prvo leto in pol knjig in ostale literature na to temo še povohala nisem.In rezultat:ni mi uspelo zanosit.Zdej zadnje pol leta oz.še mal več se grem pa študiranje literature in upam,da mi to prnese otročka,ker nazaj v prvotno stanje se itak ne morem več vrnituser posted image ,****t gauser posted image

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: II pričakujemo februarja 2015
25.2.2015 6:31:29   
lily32
IZVIRNO SPOROČILO: chocolatecake
Jaz nažalost še vedno čakam na user posted image , danes je že 55. dan.
Preden sva začela delat na user posted image sem imela pa skoraj eno leto skoraj normalne cikluse, tudi take po 32 dni, do max izjemoma 48. Samo eden vmes je bil daljši.


Se opravičujem, ker vam skačem v temo, vas občasno berem, ker se še odločamo, ali bi šli ponovno v igro.user posted image

Med vikendom sem prebirala knjige o zdravilnih zeliščih in sem naletela na besedilo, ki je govorilo o tem, da čaj iz peteršilja spodbudi menstruacijo. Preletela sem nekatere forume in res ženske poročajo, da jim je na ta način uspelo izzvati M. Baje je nagravžen za pit, a deluje. Še bolj učinkovit naj bi bil, če mu dodamo limonin sok, saj naj bi učinkovine delovale bolje z dodatkom C vitamina.

Recept: 1/4 skodelice svežega peteršilja drobno nasekljamo in prelijemo z vrelo vodo. Pustimo stati od 5 do 7 minut. Precedimo in dodamo malo svežega limoninega soka, da izboljšamo okus. Lahko sladkamo z medom.

Pijemo po 1 skodelico na dan. Po 5 dneh naj bi po sprožil krvavitev.


< Sporočilo je popravil lily32 -- 25.2.2015 6:32:39 >

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 333
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 12 13 [14]
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 12 13 [14]
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?