|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Morje
21.7.2014 7:47:15   
Anonimen
Pozdravljeni,
prosila, bi vas za nasvet, kako postopati.
SEM doma na dopustu(2 meseca) in imam možnost, da grem za 4 dni na morje z mojimi starši in otrokoma.
Moj partner je proti, pravi, kaj bom hodila z njimi na morje, da bomo šli mi sami ko bo imel on dopust.
Jaz bi šla sedaj, ker sem itak doma in se potem čez 4 tedne ko imamo imamo itak rezervirano, da gremo skupaj.
A spakiram otroke in gremo, ali sposšutujem njegovo željo?? Kaj naj naredim???
Hvala
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Morje
21.7.2014 7:55:22   
čivčiv
Pogovori se!
Saj nismo več otroci, da bi trmarili in naredili tako po svoje. Vprašaj ga, zakaj tak odziv, kje vidi zavore, da te "ne pusti" samo-s starši in otroci na morje,...
Saj veš, (tudi) moški imajo v svojih glavah različne načrte, strahove,...
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Morje
21.7.2014 8:18:15   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

da grem za 4 dni na morje


Pogovori se, v čem je dejansko problem.

Morda v tem, da se boji, da 4 dni ne bo imel skuhanega kosila, sveže zlikanih hlač ali da se bo zjutraj zaspal za službo.

Včasih so namreč razlogi lahko precej banalni. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Morje
21.7.2014 8:40:50   
Anonimen
Zaradi tega, ker je sedaj on moja družina in ne več oni in bomo mi skupaj hodili na počitnice. Sam meni bi pasalo it, ker smo skoz doma in to v bloku in ne vvem, več kaj bi še počela z otrokoma. Občutek imam, da je ljubusumen na moje tastare, ker on nima več staršev in tudi z bratoma se ne steka.

(odgovor članu petea)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Morje
21.7.2014 8:45:23   
Najaa
Pogovorita se. Menda bo pa ja razumel... pa za otroke je fajn, da so čimveč na morju...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Morje
21.7.2014 11:44:52   
mateyka
zakaj ne bi otroci smeli 1x več na morje (2x), ker mora bit on takrat doma in delat?
in zakaj stvoji starši niso več tvoja družina? mogoče niso tvoja ožja družina, samo - a zato zdaj ne semš z njimi na morje? a potem tud ne semš s prijateljicami za 5 dni v španijo, če bi tko naneslo, ker one niso tvoj mož? a samo z možem lahko potujete? ne štekam te logike; se mi zdi kot v savdi arabiji..

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Morje
22.7.2014 13:25:01   
Colt
Mislim da imaš mnogo večji problem kot pa iti al ne iti na morje.

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Morje
22.7.2014 22:44:39   
LuLu30

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zaradi tega, ker je sedaj on moja družina in ne več oni in bomo mi skupaj hodili na počitnice. Sam meni bi pasalo it, ker smo skoz doma in to v bloku in ne vvem, več kaj bi še počela z otrokoma. Občutek imam, da je ljubusumen na moje tastare, ker on nima več staršev in tudi z bratoma se ne steka.


Potem je takšen kot je bil moj bivši, ki je bil ljubosumen tudi na svojo senco. Ko je šel v vojsko, sem morala spati pri njegovi tastari, pol veš kolk je ura. Oh, hvala bogu, sva zatem šla kmalu narazen.
Moja mami mi je pa glih rekla, če greva jaz in tamala z njo na morje za en teden in sem rekla ja. Brez da bi mojega vprašalauser posted image . Drug dan sem mu zjutraj povedala pri kofetu in njegova reakcija je bla. Oh, super, to bo tamala uživala, ti se boš pa spočila. Naj se še mat mal z njo ukvarja. user posted image
Si sploh ne predstavljam, da me "ne bi pustil". Kdo pa je on da lahko odloča namesto mene. Halo? Saj itak greste skupi, pa pejta z otrokom še sedaj, če ne drugega zarad otroka, da se bo načofal. Koj k** boš njega spraševala. A-A, nima šans

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Morje
23.7.2014 1:30:52   
Vijoličarka
Mogoče pa preprosto ne more biti sam v stanovanju, če vas ni. So ljudje, ki ne morejo biti sami doma. Mogoče ga je groza, da bi prišel domov, vas pa ne bi bilo, uživali bi nekje na morju, ga ne bi pogrešali, on pa sam... Morda teh strahov noče priznati.

Kakorkoli, četudi ima strahove, ne bo ga pobralo, če vas 4 dni ne bo, ker se boste vrnili. Lahko ga vsak dan zvečer pokličete, mu poveste, da ga imate radi, otroka mu lahko prineseta nazaj kakšne morske risbice, kakšno lepo školjko 'posebej za očija'.

Mogoče si naredila vtis, da greš z lahkoto, da ga ne boš nič pogrešala, njega pa to boli.

Skratka, vzemita si čas in se pogovorita.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Morje
23.7.2014 16:28:58   
Balerina

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Mogoče pa preprosto ne more biti sam v stanovanju, če vas ni. So ljudje, ki ne morejo biti sami doma. Mogoče ga je groza, da bi prišel domov, vas pa ne bi bilo,

Ja moj 6 letni sin ne pa odrasu moški.

Ne vem no jaz bi se pogovorila in mu povedala da so to le moji starši ki jih pozna da bodo otroci uživali tebi pa tudi ne bo nič hudeha.
Ne vem no jaz sem tudi šla ko sem bla doma na porodniškem, z mojimi in z njegovo mamo tudi. Ok posebaj 1X z mojimi in 1X s taščo, in vsi otroci. Zakaj pa ne.
Dopust je pa tudi zame družinski tja pa ne vzamemo nobenih starih staršev. Ampak če je pa vmes prilka zakaj pa ne.
Pa tudi moj je bil 1X en del na starševskem pa so valda otroci in on ostali na morju, pa še tast je bil z njimi, midve s taščo pa sva šli v službo.
Zakaj bi bili vsi doma če ima en službo in ne more.
Poznam veliko parov, ki si poleti vzamenjo dopust po en teden posebaj zato da so sami z otroci na morju partner pa je doma in hodi v službo. Tako si lahko organizirajo in so otroci na morju namesto 2 tedna 4 tedne. user posted image

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Morje
23.7.2014 17:28:35   
malaMravljica
Meni se zdi zelo posestniski nad tabo. Govoris o 4 dneh in to z lastnimi starsi.

(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Morje
23.7.2014 18:08:27   
LuLu
razen, če se je kdaj kaj zgodilo, ko je žena šla sama od odma in ji več ne zaupa in tega dela ne bomo brali user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Morje
24.7.2014 11:42:08   
majkeljanuar
Če si mu objasnila, pa še vedno ne razume, potem je to neke vrste egoist. Vztrajaj pri svojem, on pa naj pomisli tudi na otroke in ne samo na svojo zadnjo plat.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?