|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke 2014
21.3.2014 18:12:17   
*tedy*
witch hvala za vzpodbudne besedeuser posted image . Sej vem , da ne smem obupat in tudi ne bomuser posted image . MI je soseda rekla, a zdej boš pa končno nehala?...sem rekla , da ne da bova še poizkusila, da sva si dala čas do avgusta da zanosim, pa je rekla ja valda zdej je ranjen tvoj ego in ne boš popustilauser posted image . SEm rekla da verjetno tud, samo da midva sva oba ovna in sva trmasta in ne bova odnehalauser posted image user posted image . Tako da mesec dni počakava( do sedaj sem vedno 3 čakala) in potem v nove boje.

haval za lepe besede in skrbuser posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Nosečke 2014
26.3.2014 17:31:00   
Pikaloka
Sej ne mores verjet.... Kaksna fous sosedauser posted image

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Nosečke 2014
27.3.2014 7:58:50   
Tippi
Hvala za dobre želje user posted image
Tedy jaoooo to sosedo bi blo fino dvakrat okrog kepe užgat user posted image  eni res nimajo nobenga filinga, pa še zlobni so! Jaz in večina tukaj smo s tabo! Borci ste in podpiram da greste v nove boje! user posted image

witch kako je? vedno znova pridem počekirat, kaj se novega z vašim princem dogaja user posted image

Neala že rodila???? user posted image

Pri nas smo uhvatili ritem user posted image  mali je priden otročiček. tajming za papico ma dober, spi tud ok, kakšen dan boljše, drugi slabše, ampak uglavnem se nimam kaj pritoževat. dokler lahko vsaj tri urce v kosu odspim, je to super! user posted image  včasih pa tud po 4-5. je pa vedno več buden čez dan in takrat mu razlagam, kakšen šotor bomo kupili za letos, pa kam bomo potovali hahaha ko je buden, ni jokica in pozorno posluša. samo še čakamo, da bo začel sodelovati, da ga bomo lahko malo animirali itd. potem bo pa sploh luštno! user posted image

(odgovor članu Pikaloka)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Nosečke 2014
27.3.2014 11:40:25   
witch

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

witch kako je? vedno znova pridem počekirat, kaj se novega z vašim princem dogaja user posted image

Pri nas smo uhvatili ritem user posted image  mali je priden otročiček. tajming za papico ma dober, spi tud ok, kakšen dan boljše, drugi slabše, ampak uglavnem se nimam kaj pritoževat. dokler lahko vsaj tri urce v kosu odspim, je to super! user posted image  včasih pa tud po 4-5. je pa vedno več buden čez dan in takrat mu razlagam, kakšen šotor bomo kupili za letos, pa kam bomo potovali hahaha ko je buden, ni jokica in pozorno posluša. samo še čakamo, da bo začel sodelovati, da ga bomo lahko malo animirali itd. potem bo pa sploh luštno! user posted image


Naš fantiček ima svoje dni user posted image čez dan mi spi zeloo malo in potem tečnari in joka. Zadnjih par dni je prav težkih. Diplomirala bom iz tega spanja, ampak nekako nama ne gre. Prej je priden, nasmejan, v ležalniku se je pogovarjal z igračami tudi celo uro. Spal ni kaj preveč ampak je. Zdaj pa joka v ležalniku, na rokah, nič se noče smejati. Spi pa če seštejem vse skoraj 2 uri cel dan. In potem ga moraš seveda imeti v naročju na točno določen način da je tiho. Drgače pa on čisto nič več ne leži. To mu je prava muka. Ko ga dam na kavč ali posteljico si z vsemi štirmi pomaga da dvigne bučo. V naročju je obvezno dvignjen, glavico pa drži kot bi jo mogel komaj čez kakšen mesec. Neverjeten je. Drugače pa je lepo user posted image Upam da ga to tečkanje mine pa bo še lepše user posted image Sem pa vesela da je ponoči priden. Spi od 20.00 do dveh, treh, se najeva in spi spet do šestih. Pa naprej do ene osmih user posted image

Tippi user posted image za rutino. To najbolj paše, ko se končno namestita user posted image Zdaj bo pa samo še vsak dan lepše.
Daj povej kako ga je sprejela velika sestra? Veliko sodeluje pri negi in cartanju?

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Nosečke 2014
28.3.2014 8:40:34   
Tippi
Naš fantiček ima svoje dni user posted image čez dan mi spi zeloo malo in potem tečnari in joka. Zadnjih par dni je prav težkih. Diplomirala bom iz tega spanja, ampak nekako nama ne gre. Prej je priden, nasmejan, v ležalniku se je pogovarjal z igračami tudi celo uro. Spal ni kaj preveč ampak je. Zdaj pa joka v ležalniku, na rokah, nič se noče smejati. Spi pa če seštejem vse skoraj 2 uri cel dan. In potem ga moraš seveda imeti v naročju na točno določen način da je tiho. Drgače pa on čisto nič več ne leži. To mu je prava muka. Ko ga dam na kavč ali posteljico si z vsemi štirmi pomaga da dvigne bučo. V naročju je obvezno dvignjen, glavico pa drži kot bi jo mogel komaj čez kakšen mesec. Neverjeten je. Drugače pa je lepo user posted image Upam da ga to tečkanje mine pa bo še lepše user posted image Sem pa vesela da je ponoči priden. Spi od 20.00 do dveh, treh, se najeva in spi spet do šestih. Pa naprej do ene osmih user posted image

Tole s spanjem se bo uneslo user posted image  tud pri nas je kakšen dan oz. noč bolj težka, kakšen dan je pa zakon! Vi ste že toliko pred nami in jaz tudi komaj čakam, da bo začel glavico držat, pa da bo malo bolj ''družaben'' user posted image  se prav veselim, ko otrok mali heheh

Pubertetnica ga ma v varstvu vsako jutro, predno gre v šolo, ko jaz peljem psa na sprehod. sicer ji ga vedno serviram sitega in previtega hahaha da ne bi imela težav, tko da ji ni hudga user posted image  previjat ga ne upa, je rekla, da bo še ful priložnosti kasneje (bomo videli! user posted image ), božat ga pa redno hodi user posted image . drugače je pa ne obremenjujem z malim, ma čist svoj življenje. velik se ma za učit, proste trenutke pa tipčkom posveča user posted image  Pravi, da bo ona v igro prišla, ko bo shodil in ga bo ona po frajersko oblačila user posted image  več pa od nje itak ne pričakujem... zdej zdej bo odletela iz gnezda in če se bodo uresničile njene napovedi, da gre študirat v tujino, lahko mirno rečem, da mam dva edinčka user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Nosečke 2014
1.4.2014 10:34:38   
Layla10
Pozdravljene vse skupaj!

Prosila bi vas za nasvet, če bo le možen. Odločam se za nakup vozička in sicer sta v ožji izbor padla Peg perego fiat500 in peg perego book s pop up. Nisem prepričana v penasta kolesa pri Fiatu 500. So ta kolesa res slaba (se hitro obrabijo, vanje se zarinejo kamenčki...). Moja sprehajanja z vozičkom bodo tako po asfaltu kot po makedamu (vendar po makedamu nič ekstremnega).
Hvala vam za vaše nasvete.

Lp

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Nosečke 2014
1.4.2014 11:02:49   
korinca
Pozdravljene mamice! Upam, da s svojim postom ne smetim. Želim vam le ponuditi večen spominček na vaše čudovito obdobje v življenju. Če razmišljate o ovekovečenju vašega trebuščka, novorojenčka ali kasneje malčka pokukajte na mojo stran. Mogoče vam bo všeč :). Srečno, predvsem zdravo nosečnot vam želim še naprej. Tina

https://www.facebook.com/pages/Fotografiranje-otrok-in-nose%C4%8Dnic/255059391264002

(odgovor članu Layla10)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Nosečke 2014
7.4.2014 9:51:10   
Tippi
Neala kaj dogajaaaa?? user posted image

(odgovor članu korinca)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Nosečke 2014
13.4.2014 7:55:12   
Neala
Hej hej!! Joj, opravičilo, ker se že dolgo nisem tu javila... Morda tudi zato, ker pri meni še NIIIIČ ne dogaja user posted image . Sicer še ne teče voda v grlo - danes imam točno še 7 dni do roka. Aaaampak vseeno, jaz bi že šla!! Vsak večer upam, da se ponoči začne kaj dogajat, da me zbudi kak popadek, voda.. karkoli user posted image .. pa nič od niča user posted image . No, saj dete notri ne bo ostalo, samo vseeno sem nekak upala, da bom do velike noči že konec. No, saj še ni prepozno.

Počutim pa se sicer dobro, boljše kot prej celih 8 oz. 9 mesecev. Večinoma se mi zdi, kot da trebuha ni. Veliko bolj sem zdaj aktivna, in veliko lažje prenašam vse skupaj. Edino kolki me ponoči bolijo in pečejo za znoret. Ampak drugače pa ok. Upam, da bo tudi grand finale tako ok in da bova obe s tamalo dobro.

Tippi, vidim, da ste dobro, to je najvažnejše. Da je dete zdravo in da se vsi dobro počutite. Ja, za starejšo hčerko je pa logično, da bo raje bolj sodelovala, ko bo dete večje. Ko že imajo nekaj od njih, da se lahko z njimi ukvarjajo, ko se otrok že bolj odziva. Sploh potem po prvem letu, ko že hodijo itd... Pa zdaj so vse bolj čudoviti dnevi in verjamem, da še bolj uživate!

Tako... se javim, ko rodim.. Upam, da v teh dneh user posted image .

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Nosečke 2014
18.4.2014 12:50:08   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: Neala

Hej hej!! Joj, opravičilo, ker se že dolgo nisem tu javila... Morda tudi zato, ker pri meni še NIIIIČ ne dogaja user posted image . Sicer še ne teče voda v grlo - danes imam točno še 7 dni do roka. Aaaampak vseeno, jaz bi že šla!! Vsak večer upam, da se ponoči začne kaj dogajat, da me zbudi kak popadek, voda.. karkoli user posted image .. pa nič od niča user posted image . No, saj dete notri ne bo ostalo, samo vseeno sem nekak upala, da bom do velike noči že konec. No, saj še ni prepozno.

Počutim pa se sicer dobro, boljše kot prej celih 8 oz. 9 mesecev. Večinoma se mi zdi, kot da trebuha ni. Veliko bolj sem zdaj aktivna, in veliko lažje prenašam vse skupaj. Edino kolki me ponoči bolijo in pečejo za znoret. Ampak drugače pa ok. Upam, da bo tudi grand finale tako ok in da bova obe s tamalo dobro.

Tippi, vidim, da ste dobro, to je najvažnejše. Da je dete zdravo in da se vsi dobro počutite. Ja, za starejšo hčerko je pa logično, da bo raje bolj sodelovala, ko bo dete večje. Ko že imajo nekaj od njih, da se lahko z njimi ukvarjajo, ko se otrok že bolj odziva. Sploh potem po prvem letu, ko že hodijo itd... Pa zdaj so vse bolj čudoviti dnevi in verjamem, da še bolj uživate!

Tako... se javim, ko rodim.. Upam, da v teh dneh user posted image .


oooo še malo, pa si v cilju! verjetno še nič ne dogaja, sicer bi prišla povedat, imam prav? user posted image  lahko pa d aže vozičkaš??? user posted image user posted image

nestrpno čakam novičke!

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Nosečke 2014
19.4.2014 15:51:41   
Neala
Ah, Tippi še sem tu user posted image . Še vedno 2v1. Dej malo navijaj, če je že polna luna ni pregnala ven, naj jo pa velikonočni zajc user posted image .

< Sporočilo je popravil Neala -- 19.4.2014 15:52:10 >

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Nosečke 2014
20.4.2014 14:09:44   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: Neala

Ah, Tippi še sem tu user posted image . Še vedno 2v1. Dej malo navijaj, če je že polna luna ni pregnala ven, naj jo pa velikonočni zajc user posted image .


A deeeej nooo, jaz sem pa mislila da že zizate user posted image

Navijam, močno močno! user posted image

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Nosečke 2014
25.4.2014 17:58:43   
*tedy*
Tippi ti sigurno veš za kakšnega dobrega ginekologa v lj ali okolici, samoplačniško? Moram jit še po kakšno mnjenje o mojih ss, ker ne bi rada bila spet razočarana. Moja G itak pravi, da je to od starosti in da naj dobro razmisliva če bova še poizkusila?!user posted image . POtem sem z eno drugo G govorila je rekla da starost ni bolezen in da zard tega sigurno nimam ss in tudi pomanjkanja hormonov naj ne bi imela, če sem vedno lahko zanosilauser posted image . Skratka sem v dvomih kako naprej. NImava pa več veliko časa, sej meseci bežijo BIla sem tud na bioresonanci imam še nekaj terapij in upam da bo to tudi pomagalouser posted image user posted image

Kako pa pri vas?? Verjetno je že pravi korenjakuser posted image user posted image

Neala, kaj veš kako je ?? Verjetno se že crkljajouser posted image user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Nosečke 2014
28.4.2014 9:01:25   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: *tedy*

Tippi ti sigurno veš za kakšnega dobrega ginekologa v lj ali okolici, samoplačniško? Moram jit še po kakšno mnjenje o mojih ss, ker ne bi rada bila spet razočarana. Moja G itak pravi, da je to od starosti in da naj dobro razmisliva če bova še poizkusila?!user posted image . POtem sem z eno drugo G govorila je rekla da starost ni bolezen in da zard tega sigurno nimam ss in tudi pomanjkanja hormonov naj ne bi imela, če sem vedno lahko zanosilauser posted image . Skratka sem v dvomih kako naprej. NImava pa več veliko časa, sej meseci bežijo BIla sem tud na bioresonanci imam še nekaj terapij in upam da bo to tudi pomagalouser posted image user posted image

Kako pa pri vas?? Verjetno je že pravi korenjakuser posted image user posted image

Neala, kaj veš kako je ?? Verjetno se že crkljajouser posted image user posted image


Hm...žal ne poznam nobenega ginekologa, razen seveda mojega (ki pa je tik pred penzijonom. mislim, da ne sprejema več nikogar, lahko pa vprašam) in ginekologov v Diagnostičnem centru Dravlje, kjer se ukvarjajo z neplodnostjo. mogoče bi tam poskusila, so res strokovnjaki. te razumem glede novih poskusov zanositve in let user posted image  Upam tud jaz, da ti bo bioresonanca pomagala! močno stiskam pesti! user posted image

Mali je superca! Res prijazen otrok. Lepo spančka, lepo papa, vedno bolj je tudi zainteresiran za okolico, napreduje, je zdrav (trkam) skratka vse ok. naj tako ostane user posted image

Za nealo pa nimam pojma user posted image  tukaj jo čakam, da pride povedat, da se že crkljajo! user posted image

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Nosečke 2014
29.4.2014 18:09:59   
Neala
Drage moje, evo, se vam končno javim oz. vam lahko sporočim, da sem celo rodila!! user posted image user posted image .

Ta veseli dan je bil 25-ega, prišla je na svet naša prekrasna čebelica user posted image .

Zdaj smo že doma in se veselo crkljamo. Privajamo se na novi ritem in novo življenje in zaenkrat so občutki prekrasni! Upam, da tako ostane tudi za vnaprej in da bo dete zdravo!

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Nosečke 2014
30.4.2014 8:14:05   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: Neala

Drage moje, evo, se vam končno javim oz. vam lahko sporočim, da sem celo rodila!! user posted image user posted image .

Ta veseli dan je bil 25-ega, prišla je na svet naša prekrasna čebelica user posted image .

Zdaj smo že doma in se veselo crkljamo. Privajamo se na novi ritem in novo življenje in zaenkrat so občutki prekrasni! Upam, da tako ostane tudi za vnaprej in da bo dete zdravo!


Ja končnoooooooooooooooo user posted image user posted image user posted image

Čestitam mamici, očku in dobrodošla dojenčica na naš planet!!! user posted image

Veliko crkljanja, zdravja in ljubezni želim! In obvezno pridi še povedat svojo izkušnjo...pa kakšne mere dojenčice so tud zaželjene hihi user posted image


(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Nosečke 2014
3.5.2014 13:51:40   
*tedy*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke nealauser posted image user posted image user posted image in veliko crkljanja ti želim s tvojo čebelicouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Nosečke 2014
4.5.2014 22:49:50   
Neala
Hvala punci!! user posted image .

Pa evo, porod je bil hiter... Hitrejši kot prvi, ko sem tam vedrila 11 ur. Tokrat sem bla v 2,5 urah fertik. Je pa bolelo kot user posted image user posted image user posted image - veliiiko bolj kot prvič, res je bilo zelo intenzivno. Ampak trenutek, ko smo jo dobili ven in kako glasno je zakričala in jokala - kot da je prijokala že ven iz tamale user posted image , vsa zaripla v obraz user posted image .

3,3 kile in 52 centi! Popolna... Le naj tako ostane in naj bo zdrava, drugo bo že. Pa sem mislila, da so 3 člani družina. Zdej pa vidim, da so to najmanj 4 user posted image . Ampak mi smo s proizvodnjo zaključili, tako da le naj nam ljubezen in zdravje služita, pa bomo srečni.

Doma smo se kar lepo vpeljali, ne kompliciram nič, vse mi je lažje kot prvič, dosti več uživam.

Tippi, kako pa je tvoje sončece?? Zdej že ratuje pravi pobček user posted image .

Tedy, tebe pa občudujem, da si vztrajna in pogumna v trudu in upanju na še enega sončka. Iz dna srca ti želim, da uspe, se večkrat spomnim!!

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Nosečke 2014
9.5.2014 9:47:39   
RH82
Mene pa zanima, če je katera bila v Ljubljani v ZD Fužine na predavanju oz. ''šoli z zgodnjo nosečnost''? Mene to čaka ta torek in se mi malo ne da iti, ker bom morala sama brez partnerja, ki ne more dobiti prosto v službi. Me pa zanima, kaj lahko pričakujem od tega. Vsaj po besedah sestre pri G naj bi bilo predavanje obvezno, ker med rednimi pregledi nimajo časa, da nosečnice obvestijo o vsem, kar moramo vedeti.

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Nosečke 2014
9.5.2014 16:48:52   
witch
Neala čestitke za novo članico družine user posted image user posted image Lepo se cartajte in čim bolj uživajte user posted image

Tippi kako je fantič?

tedy kako si? Kakšne novičke?

Naš fantič pa raste, je že pravi moški. Star je že cele 4 mesece. Začela sva uvajti GH in fantič kar lepo proba in z veselej poje kaj mu mami skuha. Imamo se lepo user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Nosečke 2014
15.5.2014 7:13:32   
Tippi
ooo babuške! user posted image
neala super za brzinski porod in da je vse tipitopi! naj bo zdravje in ljubezen, potem pa mogoče še kakšnega hihi sej veš, zarečenega kruha se največ poje! user posted image

wicht oooo že GH! jaz tudi komaj čakam, da začnem mešat svoje čudežne zvarke hahaha no, mi bomo počakali še en mesec, ko bo dopolnil 4 mesece!

Drugač pa naš princ napreduje. sicer počasi, ni glih pri debeluščkih, je bolj kumern, ampak se normalno razvija in zaenkrat je vse super! vsak dan se bolj odziva, vse več komunicira s svetom in je vsak dan čudovit, ko ga opazujemo, se z njim igramo, crkljamo, skratka super je! user posted image

tedy kako je pri tebi, kaj novega? se kaj premika v smeri ''zdravljenja'', preiskav?

< Sporočilo je popravil Tippi -- 15.5.2014 7:14:17 >

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Nosečke 2014
15.5.2014 8:51:15   
*tedy*
Tippi kolk sem vesela da uživate in se imate super. Ko te berem se kar spomnim kako so cort ti mali palčki, sam za crkljanje in lubčkanje, pa tista nežna kožica na ličkih, joj, kakše skomine mi delašuser posted image user posted image .
Pri nas nič novega, bioresonanco sem dal skoz, ravno včeraj dobilauser posted image , tako a sedaj konec pavze in gre zaresuser posted image user posted image . Navijam za spomladančka in komaj čakam vse te male cotke in spomladansko vozičkanjeuser posted image user posted image .
Sej moram mal preštudirat tele teste k si jih ti skoz dala, zmeraj bolj razmišljam da ne bi šla na AC, predvsem ker je tako pozno. Če grem nuhalno in na neinvazivni test mislim da je kar zanesljivo in mi potrebno čakat do 20 tedna. No ampak sej to je še dalečuser posted image

neala kako pa kja tvoja princeska?

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Nosečke 2014
15.5.2014 20:06:15   
witch
Jaaa naš malček ima že štiri mesece in pol. Sva imela posvetovalnico danes in dete tehta 7100 g in je velik 67 cm. Neverjetno kako je zrasel v tem času. GH mu ne diši preveč. Mlečne kašice so itak zakon, pa bučko in cvetačo ima rad. Korenček pa mu ne gre user posted image
Tippi sem vesela za vas. Kar uživajte in se imejte lepo. So pa res vsak dan lepši in bolj zanimivo. user posted image

tedy kmalu boš tudi ti lubčkala in crkljala malo bitjece user posted image držim pesti da bo uspelo že naslednji krog.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Nosečke 2014
1.7.2014 9:35:29   
Neala
Punce, da se nahitro javim spet... Kako ste kaj??? Witch, Tippi, tedy? Kaj se vam dogaja, kje kaj novega? Priznam, da že doooolgo nisem bila na RR in pojma nimam.

Mi smo ok, mala je zdaj dobra 2 meseca stara, se rada smejčka in je že malo lažje, ker se že zamoti malo tudi pod igralnim centrom. Dosti vozičkava. Rada gleda starejšo sestrico in se ji smeji. Se mi zdi, da se ti tamali takoj poštekajo in kot da že tak mali dojenček ve kdo je odrasel in kdo je otrok user posted image .

Bi pa bila zelo vesela, če bi se tudi Kaličopka kaj javila.. Nje se spomnim od lani, ko smo še skupaj "delale" na otroku in je ona sicer zanosila prej od mene, ampak mi je ostala v spominu... Zdaj ima že dete najmanj 4 mesece verjetno. No, Kaličopka, če bereš, javi se kaj.

Tako, šibam...... Lepo se imejte!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Nosečke 2014
11.8.2014 15:55:32   
witch
Tippi kako je fantič?

tedy kako si ti?

Neala pa vaša punčka?

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Pojdi na:





Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?