|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zakaj se brišejo stari posti na tem forumu?
30.10.2008 8:00:14   
muška
Evo res, zakaj? Saj tukaj ni čvek, tukaj se delijo koristne informacije, ki marsikomu še kdaj pridejo prav.

Res sem prav razočarana. Šla sem iskat recept za jogurtovo sadno torto, ki je bil prilepljen,ker ima moj mož jutri rojstni dan.

Če rabite prostor pa brišite čveke, ki jih itak mrgoli po celem forumu.

Mah brezveze, res se mi zdi nikakvo vse skupaj user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
30.10.2008 8:11:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zakaj se brišejo stari posti na tem forumu?
30.10.2008 10:01:54   
Sibil_
Misliš tole:

»JOGURTOVA TORTA Z JAGODAMI«


BISKVIT
10 dag masla oziroma margarine
10 dag sladkorja
1 vanili sladkor
1 ščepec soli
1 jajce
10 dag moke (pol gladke pol ostre)
1/2 žličke pecilnega
rum (po želji)

NADEV
9 lističev svetle želatine (ali 3 velike žlice želatine v prahu)
60 dag navadnega jogurta
20 dag kisle smetane
40 dag jagod
jagodna marmelada
10 dag sladkorja
sok pol limone
rum (po želji)

 MASLO, SLADKOR, VANILI, SOL, RUM IN JAJCE STEPAMO, DOKLER SE SLADKOR NE RAZTOPI. MOKO IN PECILNI ZMEŠAMO IN POČASI PRIMEŠAMO V TESTO. TORTNI MODEL NAMASTIMO, POMOKAMO IN NAPOLNIMO S TESTOM. PEČEMO CCA 20 MINUT NA 200OC. PEČENO OBLATO PUSTIMO POPOLNOMA OHLADITI.
 ŽELATINO PRIPRAVIMO PO NAVODILIH Z EMBALAŽE IN PUSTIMO, DA NABREKNE.
 JOGURT ZMEŠAMO S KISLO SMETANO, SLADKORJEM, RUMOM IN LIMONINIM SOKOM SOKOM. MEŠAMO TAKO DOLGO, DOKLER SE MASA NEKOLIKO NE SPENI IN SE SLADKOR RAZTOPI.
 ŽELATINO RAZTOPIMO NA VODNI KOPELI, MED MEŠANJEM OHLADIMO IN PRIMEŠAMO K JOGURTOVI KREMI. ZA KRATEK ČAS POSTAVIMO V HLADILNIK. MASA JE DOVOLJ OHLAJENA, KO PRI MEŠANJU ZA KUHALNICO OSTANE DOBRO VIDNA SLED.
 JAGODE OČISTIMO, OSUŠIMO IN NAREŽEMO NA ČETRTINE. POLOVICO JAGOD PRIMEŠAMO KREMI IN JO ŠE ZA NEKAJ ČASA POSTAVIMO V HLADILNIK.
 OBLATO TANKO NAMAŽEMO Z MARMELADO IN POKRIJEMO S HLADNO KREMO, KI JO GLADKO RAZMAŽEMO IN POSUJEMO ŠE Z OSTANKOM JAGOD.
 TORTO V MODELU POSTAVIMO V HLADILNIK IN PUSTIMO, DA SE ŽELATINA POVSEM STRDI. OKVIR TORTNEGA MODELA ODSTRANIMO TIK PRED SERVIRANJEM.

Se opravičujem za velike črke. Stvar je v originalu napisana tako.
Dober tek, se splača poskusiti!
:)

Sporočil se na tem forumu ne briše, samo na čvekalnih se jih.
 
LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zakaj se brišejo stari posti na tem forumu?
30.10.2008 14:25:25   
muška
Sibil, hvala, ampak ni pravi. Sem ga našla ko sem spremenila nastavitve.  SE opravičujem , ker sem bila huda user posted image  , moja napaka! user posted image

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ideje za piknik
photo
Kako si olajšati priprave na družinski piknik? Kaj pripraviti in kako? Preverite nekaj idej, ki so vam lahko v pomoč za ...
Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?