|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zobozdravnik
14.2.2005 14:20:16   
patty
Pozdravljene,

imam malce nenavadno prošnjo: ker je šel moj zobozdravnik (še iz študentskih časov) v penzijon, sem si primorana poiskat drugega - se mi pa malce mudi, ker imam eno oreng lukno za zakrpat:)-. A mi mogoče lahko katera koga priporoči? Seveda s koncesijo (če ni v okviru ZD).

Hvala in lep dan vsem,
Patty:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zobozdravnik
14.2.2005 14:45:43   
Tiamo
Hojla,

če je šel zobozdravnik v pokoj bi ga moral kdo nadomestiti? :zmeden:

Jaz sem imela isti problem januarja, pa sem se odločila za zdravnico, ki je prišla na njegovo mesto. In sem zadovoljna z njo. Bi ti jo priporočila, če si seveda iz Ljubljane, vendar je čakalna vrsta za nove zelo dolga: naroča za december 2005.

LP Tia74

(odgovor članu patty)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zobozdravnik
14.2.2005 14:49:59   
African queen
Ojla,
Na Naš vsakdan tudi teče debata o zobozdravniku,mogoče najdeš tam kaj primernega!!

(odgovor članu patty)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zobozdravnik
14.2.2005 17:58:32   
emaa
jaz sem bila danes pri dr. Sambolec na Karloški cesti 13 (prvič) v Ljubljani. Če ti je vseeno ob kateri uri, te lahko dokaj hitro vzame, jaz sem se naročila pred tremi tedni, ampak sem rabla termin popoldne

(odgovor članu patty)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zobozdravnik
14.2.2005 20:29:44   
patty
Punce, hvala. Emamair, bom poskusila na tvojem naslovu - imam pa čas kadar koli, ker sem na bolniški.

Moj zobozdravnik pa je šel v pokoj že pred dvema letoma, toda ker načeloma nimam težav z zobmi, sem to izvedela šele pred kratkim:zmeden: Nov me pa ni hotel vzet, ker nisem več študentka (ZD Aškerčeva). Prejšnji me je obdržal tudi kasneje le iz dobre volje, pa zato, ker z mano ni imel skoraj nobenega dela.

Tako je to. Hvala še enkrat!

Pozdravček,
Patty:sloncek:

(odgovor članu patty)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zobozdravnik
15.2.2005 10:30:43   
Lidija
Tudi jaz hodim k dr.Sambolec že 7 let in sem izredno zadovoljna,saj ćčakalna doba ni dolga, pa še ure se drži.

(odgovor članu patty)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   zobozdravnik
15.2.2005 10:38:35   
patty
Dr. Sambolec do poletja žal ne sprejema novih pacientov :((:((:((
A pozna katera še koga?

Hvala,
Patty:sloncek:

(odgovor članu patty)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   zobozdravnik
15.2.2005 10:50:48   
patty
Sem pokukala na Naš vsakdan, kot mi je svetovala Sarita, in izvedela za dr. Sanjo Lucijo Pečnik (Bežigrad). V pogovoru mi je sestra rekla, naj se s kartico ZZ osebno oglasim pri njih in me bodo naročili. :bravo:Upam, da kmalu.

Hvala vsem in lep dan,
Patty:sloncek:

(odgovor članu patty)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Carski rez
peki

Zanima me če poznate katero žensko, ki je imela že četrti carski rez?

Da (16%)

Ne (84%)


Število vseh glasov: 254

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!