|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem

Prireditev za dedke in babice letos malce drugače

Vrtec Sonček, Sv. Jurij ob Ščavnici, 15.5.2012
Druženja z dedki in babicami so v našem vrtcu že tradicija, le da so ta vsako leto malce drugačna.

image
/21Letos smo se vzgojiteljice, ki smo bile zadolžene za pripravo prireditve odločile, da povprašamo dedke in babice ali so pripravljeni sprejeti izziv - vživeti se v pravljico Grad gradiček in jo zaigrati svojim vnučkom. Resnično so nas presenetili, saj se je na naše povabilo k sodelovanju v programu prireditve odzvalo kar 19 babic in dedkov. Takoj so si z veseljem razdelili vloge živali, ki nastopajo v pravljici. Sledile so intenzivne priprave: zbiranje kartonskih škatel in sestavljanje gradu, šivanje kostumov, priprava glasbe in seveda vaje naših nastopajočih.


V četrtek, 19. januarja 2012 pa je šlo zares. Nastopajoči so se zbrali uro pred prireditvijo na generalki in končnem urejanju: babice so postale muhe Sitnice, bolhe Skokice, miške Dolgorepke, žabice Kvakice, zajklje Brzopetke in lisičke Sestričke, dedki so se vživeli v komarje Piskarje, volka Grabeža in medveda Teptuna.


Obiskovalci, ki jih ni bilo malo: dedki, babice, starši, bratci, sestrice in seveda otroci ter vzgojiteljice našega vrtca so zelo uživali in se zabavali ob gledanju naše igrice. Ob koncu prireditve so otroci svojim dedkom in babicam podarili lična darilca, ki smo jih v vrtcu skupaj izdelali za njih. Srečanje smo zaključili s pogostitvijo in druženjem v šolski jedilnici.


Takšna druženja poglabljajo vezi med generacijami in nas vse bogatijo, zato si jih želimo tudi v prihodnje!

 

Vzgojiteljice: Andreja Majcen, Marija Rudolf, Sonja Karlo in Mateja Ajlec

Zabavne velikonočne igrice
Velika noč je tudi zaradi simpatičnih velikonočnih opravil in iger, eden najbolj razburljivih praznikov za otroke. Zelo ...
4
BLOG: Slovo od življenja pred koronavirusom
Občutek imam, da se je ob trenutni pandemiji koronavirusa veliko ljudi zataknilo v drugi fazi žalovanja za življenjem pr...
4
BLOG: Kdo se boji poroda na domu?
Večina slovenskih porodnih strokovnjakov uradne medicine že pred epidemijo koronavirusa poroda na domu ni podpirala ozir...
4
Koliko si moramo prizadevati po ločitvi?
Vsepovsod beremo, kako pomembno je, da ločeni starši dobro sodelujejo. Ampak kaj je dobro sodelovanje? Ali natančneje, k...
3


Ti je članek všeč? Klikni Like in podaj svoj komentar:


Zabavne velikonočne igrice
Velika noč je tudi zaradi simpatičnih velikonočnih opravil in iger, eden najbolj razburljivih praznikov za otroke. Zelo ...
VIDEO: Tako pranje rok odganja viruse
video
Zanimiv, poučen in zelo enostaven eksperiment, s katerim lahko otroku (pa tudi odraslim) pokažete, kako pomembna je higi...
velika noč
Lelly28 RR

Ali boste letos veliko noč praznovali klasično (s pirihi, potico in vsemi drugimi dobrotami) ali boste malce omejili hrano, zaradi kornavirusa?