|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?

ČLANKI

image

Tudi letošnjo jesen spet ustvarjali v 4. Ringarajini srčni akciji ObdaRajanje. Skupaj z Vami in z Objemčki vseh oblik, barv in velikosti želimo tudi v letu 2012, že četrto leto po vrsti, deliti lepe misli, dobro voljo, sočutje in prijateljstvo.

image

Začenja se že 4. Ringarajina srčna akcija ObdaRajanje 2012, v kateri bodo otroci spet lahko ustvarjali za otroke. Ne spreglejte pomembnih informacij o poteku akcije in o prijavi k sodelovanju v letošnji dobrodelni akciji.

STRAN 1 OD 1

Splošni pogoji nagradne igre ObdaRajanje 2012
Pogoji in pravila sodelovanja v nagradni igri, ki poteka v okviru dobrodelne akcije ObdaRajanje 2012.
Obvestilo za glasovalce
photo
Preberite obvestilo glede spremenjenih pogojev glasovanja!




Dilema - ime
Janjikaaaa

Kdo bo dojenčku izbral ime?

Oba s fantom (86%)

Vztrajala bom pri svoji izbiri, ker je najboljša (3%)

Fant/mož vztraja pri svoji izbiri in ne popusti (3%)

Vseeno mi je, odločitev prepustim fantu/možu (6%)

Fantu/možu je vseeno, tako da se še odločam (2%)

Mama/prijateljica/sestra/.... (1%)


Število vseh glasov: 187

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!