|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   70 ali 106 kvadratov???
24.3.2007 20:31:19   
tosja
Dajte mi povedat kako bi se odločile:

1)
- 70 kvadratov MB
- do službe na drug konec mesta 15 min
- novogradnja
- garažna hiša
- lift
- 1 nadstopje
- mirni okoliš
 
2)
- 106  kvadratov okolica MB
- do službe po AC 15 min
- novogradnja
- mansarda (3 nadstropje)
- brez lifta user posted image
- neznan okoliš user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 70 ali 106 kvadratov???
24.3.2007 20:34:40   
Bubamaraa
2)  ker mi je 70 kvadratov ful premalo...... user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 70 ali 106 kvadratov???
24.3.2007 20:37:10   
malecka
jaz bi drugo možnost user posted image , to da ni lifta sploh ni problem mal rekreacije nič ne škodi lahko bi bilo ve višje user posted image .
to, da pa je neznan okoliš pa tud ni problem saj hitro navežeš stike, spoznaš nove ljudi. lahko so prav prijetni.
sicer pa se moraš sama odločit in fajn premislit, žal pa ti ne sme biti nikakor.

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 70 ali 106 kvadratov???
24.3.2007 20:37:56   
Anonimen
kok ma pa mansarda uporabne površine? da ni nakonc teh 100 kvadratov tut 70 kvadratov?

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 70 ali 106 kvadratov???
24.3.2007 20:38:19   
Anonimen
Pod 2.

Več kvadratov.
Raje se vozim po AC kot po mestni gneči.
Mansarda user posted image .

Lift in garaža mi nista pomembna.

Preverila bi pa okoliš.

(odgovor članu tosja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 70 ali 106 kvadratov???
24.3.2007 20:44:47   
Primoza
V tretje nadstropje brez dvigala je zelo nerodno. Če ne misliš s pametjo takrat ko prideš v tretji štuk mimogrede te udari potem, ko to ne moreš. Hitro pridejo kake poškodbe ipd. Pa razlika je že med drugim ali tretjim nadstropjem.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 70 ali 106 kvadratov???
24.3.2007 21:11:47   
ledenka
odvisno od tega, kaka je mansarda. ce so sam stresna okna, odsvetujem, ker je ful slaba svetloba. pa klimo rabis. pa se to - kaki je promet zjutraj na relaciji do tvoje sluzbe? lahko da res rabis po AC 15 min, potem pa se koliko do vrat od sluzbe?

to, da ni lifta, mene niti ne bi motlo, ampak a mas potem v redu shranjevalne moznosti v pritlicju (za kolo, vozicek itd)?

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 70 ali 106 kvadratov???
24.3.2007 21:24:01   
Gina
Če misliš imeti enega otroka, potem 70m2, če misliš imeti pa 2 ali več, potem pa raje 106m2. Je pa v resnici zelo pomembna stvar, koliko je mansarda visoka, koliko ima dejanske uporabne (stojne) površine. Nekatere mansarde so čisto neuporabno napravljene. Največ pa je odvisno seveda od tvojih vrednot. Če je tebi nepomembno, da se nekje stiskaš na premajhni površini, kar nekaterim v resnici je, ali pa če ti je fuuul pomembno, da si v znanem okolju in blizu centra, potem se odloči tako, da bo tebi fajn. Meni resnično mesto nič ne pomeni in sem šla iz mesta v vas, iz 60m2 na 200m2, pa mi ni nič žal. Zelo smo se počutili utresnjeni tam. Sem zelo srečna, ker smo se tako odločili, kot smo se.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 70 ali 106 kvadratov???
24.3.2007 21:40:34   
Anonimen
1. varianto. Midva imava trenutno tudi skoraj 70 m2, pa nam ni premalo. Čakamo pa 2 otroka. Če pa bosta imela 3 pa definitivno večje. Ampak, takrat pa lahko že drugo  ugodnejše poiščešuser posted image

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 70 ali 106 kvadratov???
24.3.2007 22:03:33   
Anonimen
Če gledaš funkcionalno, je bolš 106 kvadratov, razporejaš kakor hočeš. V mansardi je to vsekakor težje, je pa boljša lokacija zate, do službe, okolica primerno urejena. Dvigalo naj ne bo ovira, tud jest ga nimam. Včasih se še sama sebi začudim, kako hitro pridem gor.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 70 ali 106 kvadratov???
25.3.2007 16:52:24   
Dashenka
Jaz bi izbrala varianto 1.)

Poleg že naštetih argumentov (izkoriščenost tlorisa, potrebna investicija v klimo, problemi s puščanjem strehe in oken - če jih še ni, zagotovo še pridejo, lokacija ...) upoštevaj še prihhodnjo tržno vrednost obeh stanovanj. Razen seveda, če ne nameravaš v njem živeti do smrti.

Mansardno stanovanje v tretjem nadstropju brez lifta, ni rav zelo privlačna stvar. Če in ko ga bo želela prodati, bo vsak kupec pripomnil nekaj v smislu "saj je čisto OK, samo, če bi bil tudi lift".
V bistvu je popolnoma neprimerno za mlade družine in tudi samske pare, ki otroke šele načrtjujejo. Nošnja otroka v eni roki in vrečk s "fasungo" v drugi v 3. nadstropje ni nekaj, kar bi človek od nekdaj želel. Prav tako ne fehtarjenje prijateljev in znancev, da ti bodo nosili pralni stroj na servis in nazaj.
Prav tako je popolnoma odbijajoče za vse potencialne kupce, ki v njem nameravajo preživljati starost.
Torej je potencilno zanimivo le za tiste, ki si resnično ne morej privoščiti nečesa boljšega - torej ga boš prodala za precej nizko ceno.



(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 70 ali 106 kvadratov???
25.3.2007 22:25:25   
tosja
user posted image  hvala punce user posted image

Danes sva predebatirala in premlela celotno situacijo in se odločila user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Ostaneva na varianti 1!!! user posted image  Vse lepo in prav - rekreacija pa,...

LIft je prva liga user posted image  - ko se pripeljem domov brez ali z nešteto vrečkami-skočim v dvigalo in sem doma! user posted image
Vidim ga kot idealno rešitev, ko pridejo user posted image  user posted image  user posted image

V bistvu naju ni pritegnilo nič drugega kot večja kvadratura.
Strešna okna so mi nekak... user posted image  Čeprav je mansarda tudi svetla.

Najin domek pa ima takoooooooooooo velika okna, jaz obožujem svetlobo user posted image  Saj tako ne mislima ostat za veke na tej kvadraturi.user posted image

Hvala vam! Ostajava v Mb!user posted image

< Sporočilo je popravil tosja -- 25.3.2007 22:26:11 >


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?