|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   informacije
25.3.2007 23:56:04   
malecka
Saj ne vem, če sem na pravem naslovu, a vseeno!
Kupuješ zemljo vse vredi in prav, si ves srečen, ker si ugodno kupip, potem pa se pojavi problem. Nekdo ti pride na vrata in ti maha z nekim papirom, da ima neke pravice in tako naprej. Nato se zaveš, da si kupil zemljo, hišo, ......z neko bremenitvijo ali pa z kakšnim dolgom, in naenkrat začneš dobivat položnice.
No zdaj me pa zanima, kje lahko, na katerem naslovu pogledaš ali se pozanimaš, če je zemlja v dolgovih, ali kakorkoli drugače obremenjena. Upam, da sem razumljivo napisala.

hvala 

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: informacije
26.3.2007 0:02:01   
rija
V zemljiški knjigi ki je javna listina.

In tole s položnicami je lari fari: zemlja ne more biti v dolgu, lahko je njen lastnik oz. lastniki. Torej se tudi položnice glasijo na osebo, ne parcelno številko.

Poglej plombe, hipoteke.....


< Sporočilo je popravil rija -- 26.3.2007 0:04:54 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: informacije
26.3.2007 0:26:28   
malecka
No saj to sem mislila, kako preveriš lastnika, ker ko kupiš zemljo kupiš tud brementev, al ni tako?



Mi se sedaj odločamo za nek nakup pa smo danes gledali --nimam pojma kje-- ko se je možakar tako zaplev pa sploh ni vedel!!!

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: informacije
26.3.2007 10:02:00   
tinkamiška
Midva sva kupila hišo+zeljo, na kateri je bila hipoteka, to je bilo zapisano v zemljiški knjigi, kot je napisala Rija, tam je tudi zapisamo, če ima kdo prednostno pravico, ali če ima v pravico do uporabe  kakšnega kosa zemlje, služnostno pravico....

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: informacije
26.3.2007 10:08:01   
Anonimen
Ja nekako tako, odvisno za kako obremenitev gre. Če je gor hipoteka, pol se le ta izplača s kupnino in ste vi potem prosti hipoteke. Za kaj takega pa morate nujno urejati  z notarjem, ki je izkušen, da vas kdo ne opehari in boste vi plačevali hipoteko. Nakup nepremičnine s hipoteko ni tolikšen bavbav kot si ljudje mislijo, potrebuješ samo dobrega notarja, pravnika ali odvetnika, ki ti bo pomagal speljati posel tako kot je treba.
Če pa gre za kako nujno pot ali kako drugo pravico, potem pa se bremenitev  res prenese na vas, kot nove lastnike

(odgovor članu malecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?