|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gotovinski kredit (Volksbank ali Hypo Alpe Ad...
10.5.2005 9:25:31   
pupika
Punce mene pa zanima če ima katera izkušnje z omenjenima bankama. Namreč jaz se kar ne morem odločit pri kateri banki naj vzamem kredit pri Hypo banki ali pri Volksbank. Razlika je namreč v tem da so pri Hypo anuitete nespremenjene pri Volksbank pa je tečaj vezan na EURO in še pri Volksbank dobim višji znesek za približno 200 000 sit pri enaki anuiteti kot pri Hypo. Zaenkrat me malo bolj vleče na banko Volksbank.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Gotovinski kredit (Volksbank ali Hypo Alpe Ad...
10.5.2005 11:20:19   
zoya_
pozanimaj se še pri Sparkasse. Midva sva kolebala med Volksbank in Sparkasse... pa sva se kar za slednjo odločila...

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Gotovinski kredit (Volksbank ali Hypo Alpe Ad...
10.5.2005 13:43:04   
Anonimen
Midva imava pri Bank Austria Creditanstalt vezan na švicarski frank. Baje bolj ugodno, kot na €.:zmeden:

(odgovor članu pupika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Gotovinski kredit (Volksbank ali Hypo Alpe Ad...
10.5.2005 13:56:23   
pupika
Koliko % od plače, ti lahko največ trgajo mesečno od plače na Banki Austria Creditanstaldt in na Sparkasse. Zaenkrat so mi ponudili 40%. Meni se namreč gre da bi ga lahko čimveč dobila.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Gotovinski kredit (Volksbank ali Hypo Alpe Ad...
10.5.2005 13:58:40   
Anonimen
Midva imava eno tretjino. Več nisva potrebovala, tako da ne vem.

(odgovor članu pupika)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Gotovinski kredit (Volksbank ali Hypo Alpe Ad...
10.5.2005 15:28:39   
tana 1
Bank austria ima hipotekarnega in je lahko več kot 40%. Odvisno za kaj rabiš.Za nakup stanovanja imajo tako da lhako hipoteko tudi na novo kupljeno stanovanje do 70% vrednosti stanovanja. Je vezan na švicarski frank in je zaenkrat najbolj ugoden, pa še ful prijazni so.
Lp

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Gotovinski kredit (Volksbank ali Hypo Alpe Ad...
11.5.2005 11:25:28   
Anonimen
Volksbank!

(odgovor članu pupika)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Gotovinski kredit (Volksbank ali Hypo Alpe Ad...
12.5.2005 7:56:54   
pupika
Punce havala za vaše odgovore, sem se odločila za Volksbank.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Gotovinski kredit (Volksbank ali Hypo Alpe Ad...
13.5.2005 20:45:39   
Sulfinija
Midva imava pri Crediainstaklt ni boljšega kot na vezan je švicarski frank.In mojemu očetu se je obrok nižsal ne višal.Pozanimaj se tu,vendar mi imamo tudi pri Volksbank in je tud super!!!!!!!

Mojca:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?