|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hormonske preiskave - kateri dan v ciklusu
6.2.2006 10:38:25   
Ženkica
V petek mi je moja G dala napotnico za hormonske preiskave v laboratoriju ( FSH, LH, TSH, PROLAKTIN). Rekla mi je, da moram preiksave opraviti med 5. in 7. dnem v ciklusu, na netu pa berem, da so imele punce preiskave že okoli tretjega dne.

Sedaj sem zmedena in ne vem kaj je res in kaj ne; češ da če je kasneje kot 5. dan rezultati niso več pravi.


Ima morda katera izkušnjo s tem.

lp

Ženkica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hormonske preiskave - kateri dan v ciklusu
6.2.2006 10:42:39   
Špelka
Čao!

Jest ti priporočam da upoštevaš svojo ginekologinjo! Ona je še vedno strokovnjak, forum je pa bolj laične narave! Po mojem že ve, kaj ti je rekla - sej nisi njena prva pacientka zza preiskavo hormonov! user posted image  LP, Špelka

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hormonske preiskave - kateri dan v ciklusu
6.2.2006 12:21:57   
Sulfinija
Ojla!

Tudi jaz sem dajala kri za hormonske preiskave med 2-5dnem v ciklusu in drugič pa med 20-22dnem.Jaz mislim,da kar poslušaj svojo G katera ti je dala sigurno dobre informacije.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hormonske preiskave - kateri dan v ciklusu
6.2.2006 22:00:54   
Taja79
Oj!

Jaz sem dala kri za hormonske preiskave 5.dan ciklusa, tako, kot mi je naročila ginekologinja. Izvid je bil OK user posted image .

LP!

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hormonske preiskave - kateri dan v ciklusu
7.2.2006 8:23:43   
Neža81
Jutro!

Jaz sem ravno prejšnji teden dala kri in sicer 4. dan ciklusa. Na napotnoicoi mi je pisalo od 2 do 5 coikluisa, G pa je rekla da je nabolje 4 dan. Ta četrtek grem spet dat kri in mi na napotnici piše 20 do 22 dan ciklusa.

LP. Neža

(odgovor članu Taja79)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hormonske preiskave - kateri dan v ciklusu
7.2.2006 8:45:32   
pika79
Tudi jaz sem dala kri za hormonske preiskave in sicer 2. dan ciklusa sestra pa je rekla, da se kri da od 2 do 5 dne ciklusa, lp pika

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hormonske preiskave - kateri dan v ciklusu
7.2.2006 15:59:51   
Anonimen
Prejšnji teden dala kri 8 dan v ciklusu, tudi to naj bi bilo čist ok, ker imam dolge cikluse (35 dni), drugače pa je pravilno 5-7 dan.Naslednjič pa grem 22 dan ciklusa.
Lp

(odgovor članu Ženkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hormonske preiskave - kateri dan v ciklusu
7.2.2006 16:45:52   
tehnofil
Daj na 5 dan in je OK. Ker za sam izvid tudi pogledajo na kateri dan je bil narejen.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hormonske preiskave - kateri dan v ciklusu
7.2.2006 18:00:54   
Skorpija
Meni so rekli naj dam med 3. in 7. dnem, dala sem 5. dan... Kar zaupaj jim, saj vejo kaj delajo...

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Kdaj je vaš dojenček začel ponoči spati v kosu 11-12 ur (brez vmesnega hranjenja)?
Itkica



do 6. meseca (39%)

do 9. meseca (12%)

do 12. meseca (13%)

kasneje (36%)


Število vseh glasov: 292

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!