|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   II pričakujemo marca 2012
3.2.2012 15:36:17   
witch
Upam, da bom cel mesec sama s sabo klepetala na tej temi. Ostale se kar lepo porozite v februarju user posted image
Jaz se selim v marec. x.3. je moj novi datum. Ker nikoli ne vem ka se bo spomnila in kakšen bo cikel. Bo pa to 3. krog klomifena. Drugače pa že več kot dve leti.. krogov ne štejem več.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: II pričakujemo marca 2012
3.2.2012 15:43:52   
StrawberrY
witch, vso srečo, vse pikepoke tega sveta, da marca zagledaš plusek.user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: II pričakujemo marca 2012
3.2.2012 20:50:34   
Vivaldi
user posted image
Sem najprej mislila, da vidim narobe, ker je komaj začetek februarja. Res držim pesti zate... saj vseeno še prideš kakšno rečt tudi k februarkam, ne? user posted image

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: II pričakujemo marca 2012
3.2.2012 21:05:01   
haram
tud jest se selim v marec kot navijačicauser posted image . čeprov se nebi branla še enga novembrčka. user posted image

(odgovor članu Vivaldi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: II pričakujemo marca 2012
3.2.2012 21:15:25   
S*
Evo še mene, da ne boš sama s sabo čvekalauser posted imageuser posted image oz user posted image pričakujem 3.3. tečeva pa 6 krog.

(odgovor članu haram)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: II pričakujemo marca 2012
3.2.2012 21:26:04   
Anonimen
Evo, mene dajte k navijačicam in upam da se vam ne pridružim na seznamu! Držim pesti za vsako izmed vas!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

dr. Knowitall

(odgovor članu S*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: II pričakujemo marca 2012
4.2.2012 9:00:52   
iwa
Tud jest seveda navijam! Go go girls!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: II pričakujemo marca 2012
4.2.2012 12:31:10   
Acjom1
Evo, jaz sem pa kar februar preskočla in grem direktno na marec. user posted image Torej, user posted image ne pričakujem 6.2. ! Prejšnji mesec me je malo test izneveril, ma kaj čem, gremo naprej.

Ps: dajte me med navijačice user posted image

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: II pričakujemo marca 2012
4.2.2012 13:20:07   
HeLenčica
Sem razmišljala če bi se napisala ali ne...tam nekje v zadnje dni februarja oz. prve dni marca spadam. Če me želiš v družbo, witch user posted image

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu Acjom1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: II pričakujemo marca 2012
4.2.2012 13:24:36   
LittleSun
Mene med navijačice, če bo pa vse po sreči pa se vam pridružim že marcauser posted image user posted image


(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: II pričakujemo marca 2012
4.2.2012 19:15:37   
*viva*
Witch pa kje si ti? user posted image

Sem ravno zadnjič razmišljala kje in kako si, če si že pri desnih sosedih user posted image

No, le pogumno, marec bi pa res lahko bil pravi mesec ;) ;)

Sama sicer spadam ravno nekje na mejo med marcem in februarjem, tako da bom malo tu in malo tam user posted image Zaenkrat bi bila med navijačicami. Res držim pesti, da se nam vsem starkam posreči in končno pričnemo zares pričakovati naše škratke.user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa hitro v akcijo, po snegu se baje najhitreje naredijo otroci (made by my user posted image )



Lp

ž


_____________________________

Only the hardest things makes us stronger...let's fight!

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: II pričakujemo marca 2012
5.2.2012 17:42:24   
*anushka*
Živjo! Če me sprejmete, se z veseljem pridružujem tudi jaz... user posted image ne pričakujem 3.3. - to bo že najin 7. krog. Čeprav vem vse o tem, da "to še ni nič, in da je do enega leta itak vse normalno", so se mi v zadnje pol leta vseeno že kar malo nakravžljali živčki...
Rada bi ostala optimistična, zato se pridružujem na forumu, da se vzajemno mal spodbudimo in marca vse ogledamo user posted image !!! :) :) :)

lep nedeljski večer vsem!!!!

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: II pričakujemo marca 2012
6.2.2012 9:06:05   
witch
jagodka user posted image user posted image user posted image hvala hvala hvala user posted image

vivaldi itak da še pridem kaj med februarke. Sem začela novo temo, da tiste ki smo že dobile M, lahko začvekamo user posted image

haram ti kar pridno navijaj, pa na user posted image ne pozabi. Mogoče pa se ti želja uresniči user posted image

S* dobrodošla. Čeprav bi bilo lepše če bi se že v februarju roza pobarvala, ampak te z veseljem sprejmem user posted image

dr.Knowitall navijačice pa itak vedno rabimo. Pa seveda user posted image user posted image da si se že pobarvala.

iwa jaaaaa ti kar pridno navijaj.

Ajcom1 sem prebrala tvojo zgodbo. Naj bo marca zgodba tista z lepim zaključkom.

Helenčica itak da te sprejmem. user posted image Ti nas kar pridi pogledat kaj in počvekat z nami.

LittleSun naj bo tako kot mora biti. Te pa z veseljem sprejemo med nas.

*viva* evo mene. Ma jaz se še kar teh tem v upanju držim. Nekdo kar noče da grem od tukaj. No... upam, da pa počasi res pridem kam drugam. Ker tole je pa zdaj počasi res že dovolj. Ti kar pridi počvekat z nami. Držim pa pesti, da boš roza tam v februarju. Drugače pa koliko časa vidva že delata?

*anushka* dobrodošla. 7 krogov ni veliko. Po drugi strani je pa cela večnost. In te še kako razumem kako se počutiš. Tam okrog 7, 8 kroga je tudi mene začela panika. Kaj pa če...? Več krogov je za nama bolj sem skulirana. Ko mora biti bo že. Čas nam prinese tisto kar nam mora, nikoli ničesar ne zamudimo. Ko nam je usojeno pa bo. Samo obupati ne smemo. Vse bomo mamice. Ene na tak, druge na drugačen način. Če ne bo šlo naravno, pa bodo zdravniki malo pomagali. Pozitivno naprej.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: II pričakujemo marca 2012
6.2.2012 9:26:06   
Katte
Punce, navijam!!!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: II pričakujemo marca 2012
6.2.2012 9:29:45   
witch
user posted image

user posted image user posted image user posted image
user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1.3.
HeLenčica (x. krog)

3.3.
S* (6. krog)
*anushka* (7. krog)

6.3.
Ajcom1 (x. krog)

x.3.
witch (3. krog klomifena)



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 5


user posted image
NAVIJAČICE:
SrawberrY, Vivaldi, haram, dr. Knowitall, iwa, LittleSun, *viva*, Katte



< Sporočilo je popravil witch -- 6.2.2012 9:35:31 >


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: II pričakujemo marca 2012
6.2.2012 9:33:08   
cebela2
a lahko še jaz pridem k vam :)
meni se je sicer že v petek nakazala pa je še kar ni. . ampak mislim da bo vsak čas . .
doma imamo že 2letnico ki smo jo tudi čakali 2leti, za drugega user posted image  pa tud čakamo že let pa pol.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: II pričakujemo marca 2012
6.2.2012 10:13:35   
*anushka*
Witch hvala za te spodbudne besede user posted image

sama sploh ne dvomim v pozitiven rezultat - na koncu bomo vse preokupirane mamice in morda se nam bo kdaj še milo storilo za časom, ko sva bila samo dva in sva lahko počela vse kar nama je padlo na pamet. user posted image zato moramo zdaj pač probat ta "podarjeni" čas max izkoristit... Sama mam stalno občutek, da mi ne bi bilo hudo, če bi mi nekdo danes povedal, da bom zanosila šele čez dve leti - samo da ne bi bilo teh mesečnih pričakovanj in razočaranj in ugibanj itd. I guess u can't always get what u want and when u want it user posted image

Zato nam ostane samo, da že dans stiskamo pesti za marec, februarja pa praznujemo valentinovo in gregorjevo tako kot se spodobi in veselo user posted image

Punce, uspešen začetek tedna vam želim!!!!

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: II pričakujemo marca 2012
6.2.2012 14:03:40   
ane_ane
Ojla
tudi jaz se vam pridružujem. Če bo vse ok začnem okoli 20.2. s prvim IVF postopkom (dr.Reš), torej bom plusek oz. II čakala v začetku marca.

lp, pozdravček vsem...

(odgovor članu *anushka*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: II pričakujemo marca 2012
6.2.2012 18:52:21   
sonček85
mene med navijačice user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: II pričakujemo marca 2012
6.2.2012 19:26:51   
*viva*
No,no še dobro da nam v tem snegecu sijejo žarki optimizma user posted image

Kam bi pa prišli brez tega...

Witch midva delava več kot 2 leti...mislim, da smo tu nekje. V cca 24 krogu nama je uspelo ampak se je končalo s SS v 8. tednu... Sedaj pa čakava na obravnavo v ambulanti za neplodnost, čeprav mi 6.čut še vedno pravi, da to ni potrebno in, da nama bo zdaj zdaj uspelo... a ziher je ziher. Če do aprila ne uspe bomo videli kaj nama bodo povedali.

Morem pa povedat, da ko sem konec oktobra ležala v bolnici zaradi SS in sem bila v sobi s 3 puncami, ki so vse bile tako ali drugače v postopku umetne oploditve, vsaka drugače, ena v čakanju, druga  noseča na odvzemu zarodkov, ker jih je bilo preveč in tretja kao noseča s krvavitvijo in nenajdenim plodom sem si sama pri sebi mislila, vsaka jim čast. Ne samo njim, tudi njihovim partnerjem, tako kot tudi vsem ostalim parom v postopku. Res, vsaka čast, da zdržijo psihični pritisk, predvsem pa da to zdrži njihovo partnerstvo. In sem se zalotila pri razmišljanju, da ne vem, če bi sama bila to sposobna. Čeprav vem, da ko si dejansko v taki situaciji je stanje povsem drugo.

Zato pa vsem nam, tudi tistim, ki nas samo berejo, pošiljam pozitivne vibracije in navijam, da nam bo marsikaj od tega prihranjeno.

Tak, malo sem se razpisala, zdaj pa grem nazaj bluzit po netu. Imam "obsesijo" da moram biti na tekočem z novostmi v otroških vozičkih tako, da moram malo raziskovat user posted image user posted image user posted image user posted image

Lp

ž


_____________________________

Only the hardest things makes us stronger...let's fight!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: II pričakujemo marca 2012
6.2.2012 21:03:56   
Kliki
Se javljam za navijačico.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Upam da tako tudi ostane.
Vsem ki ste že tukaj pa želim veliko + in user posted image .user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: II pričakujemo marca 2012
6.2.2012 22:04:46   
curly
Tudi jaz pridem med navijačiceuser posted image , kasneje pa še verjetno na seznam, če ne bomo slučajno marec kar preskočili, glede na dolžino mojega cikla.
Želim vam veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da bomo imeli roza marec! user posted image
Lepo se imejte, čaoooo

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: II pričakujemo marca 2012
7.2.2012 10:11:30   
barvar
Punce še jaz se vam pridružujem v upanju na user posted image . Moj škratek bo počasi star že dve leti pa smo se odločili, da gremo v nove boje. Glede na to, da je prvič trajalo leto in pol bova raje kar začela user posted image .
user posted image  ne pričakujem nekje 4.3.. Ni ravno najbolj točna pa upam, da se bo tokrat držala urnika user posted image . Pa lep dan vsem.

_____________________________

Pa je prišel! Najin Maj - 6.5.2010

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: II pričakujemo marca 2012
7.2.2012 12:32:52   
witch
Vse uživate na snegu? Jooooooj sem vesela da je končno malo snega. In zjutraj sem že imela tak prijetno jutranjo telovadbo user posted image sneg sem skidala, zdaj pa čakam da dragi pride in greva na sneeeeeeg user posted image user posted image

cebela2 seveda si dobrodošla. Upam, da bo pikica prišla čim prej. user posted image user posted image

*anushka* tudi jaz tako mislim. Pa veš, da bi tudi meni bilo lažje če bi mi nekdo rekel takrat bo. Ker vsak mesec čakati...to te ubija. Bo tudi za nas prišel čas. Boš videla. user posted image

ane_ane dobrodošla. Tebi pa še posebej veliko user posted image user posted image user posted image da bo marec uspešen.

sonček85, Kliki, curly vi kar pridno navijajte user posted image

*viva* se mi je zdelo da sta tudi tam nekje dve leti. Za tvoj ss pa nisem vedela... user posted image user posted image user posted image Jaz sem imela zdaj eno pavzo in to se je dogajalo glih med njo. Prvič gresta v neplodnostno? Joj jaz močno močno držim pesti da bo tako kot ti pravi tvoj 6.čut. Veš.... tudi meni moj tak pravi. Sva v neplodnostni, ampak nekaj mi pravi da bo naravno uspelo. Tak da...mogoče se pa že kaj hitro obe selive user posted image user posted image hihii vozičke pa tudi jaz redno spremljam user posted image user posted image

barvar dobrodošla in naj bo tokrat hitreje user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil witch -- 7.2.2012 12:36:10 >


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu barvar)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: II pričakujemo marca 2012
7.2.2012 12:35:37   
witch

user posted image

user posted image user posted image user posted image
user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1.3.
HeLenčica (x. krog)

3.3.
S* (6. krog)
*anushka* (7. krog)

4.3.
barvar (x. krog)

6.3.
Ajcom1 (x. krog)

x.3.
witch (3. krog klomifena)
cebela2 (18. krog)
ane_ane (1. IVF)



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 5


user posted image
NAVIJAČICE:
SrawberrY, Vivaldi, haram, dr. Knowitall, iwa, LittleSun, *viva*, Katte, sonček85, Kliki, curly





_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?