|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IVF-ICSI oktober / november
3.10.2007 14:52:24   
sayuri
user posted image AKTUALNO V TEM TEDNUuser posted image
 
Ponedeljek, 8.10.
Pikica26 - UZ
 
Torek, 9.10.
 
Sreda, 3.10.
bojana4- punkcija
MARTINŠČICA - UZ
 
Četrtek, 4.10.
cukica - UZ
 
Petek, 5.10
cati UZ
blanč - ET
 
Sobota, 6.10.
 
Nedelja, 7.10.
user posted image
 
user posted image user posted image  T R E P E T A L K E user posted image user posted image
(beri TESTI)
 
mandarinca greje user posted image user posted image - TEST 8.10.
dajamaja greje user posted image user posted image  - TEST ???
Crnitulipan greje user posted image user posted image  - TEST 12.10.
kajatina greje user posted image user posted image  - TEST 15.10.
kikaa greje user posted image  - TEST 15.10.
Pija76 greje user posted image user posted image  - TEST 15.10.
 
 
user posted image DaisyEuser posted image
user posted image upajočauser posted image
user posted image  pikovituser posted image
user posted image fortunuser posted image
 
user posted image
 
 
user posted image KANDIDATKE ZA user posted image  V OKTOBRU / NOVEMBRU user posted image



  • pika74 (LJ) - zamrznjenčki
  • sayuri (2.ICSI;PO, dr.Reš) razgovor 4.10.
  • Anonimna
  • PAMELA
  • Amelia (2.ICSI;PO,dr.Reš)
  • Macka27 (2.ICSI;PO, dr.Reš) razgovor 16.10.
  • Goldy (1 IVF;LJ,dr.Drobnič) 3.10. razgovor in začetek Suprefact, UZ 17.10
  • šemalo (1.IVF;Lj,dr.Drobnič)
  • gold fish (LJ) zamrznjenčki
  • gloria (2.IVF;LJ, dr. Bokal)
  • mami26 (2.IVF), razgovor 4.10.
  • tassi1 (5.IVF, MB)
  • Anonimna (Praga)
  • beti upa (6.ICSI;PO, dr.Reš) 23.9. razgovor
  • barbarela77 (1.IVF;MB,dr.Gavrič) 16.8 razgovor, začetek oktobra femodeni, špikanje 26.10.
  • Sulfinija (3.IVF;LJ, dr. Zorn), pokliče 1. dan nov. M
  • mlinčka (1IVF;LJ, dr.Drobnič), pokliče 1.dan nov.M
  • Abra (PO;dr.Reš) zamrznjenčki
  • _rebeca_(1.ICSI;PO,dr.Reš) 4.10. začetek špikanja
  • konina (?IVF;LJ) začeteke Suprefact 22.10.
  • pikovit v nove boje
  • sonček500 (1IVF;LJ, dr. Tomaževič), začetek 18.10.
  • citrončica (3.IVF;LJ, dr.Drobnič) 24.9. razgovor, začetek 15.10.
  • kajsica (1.IVF;LJ, dr. Tomaževič) 22.10. pregled
  • andreja07 (PO, dr. Reš) 2.10. razgovor
  • Špelka12 (IVF;PO,dr.Reš) razgovor 13.9., začetek špikanja 2.10.




 
user posted image KANDIDATKE ZA user posted image  v  S E P T E M B R U  user posted image

  • GITA14 (2.IVF;LJ, br.Bokal) razgovor 29.8, začetek Suprefact 14.9.,naprej Menopur
  • cati (ICSI;MB) začne papat Femoden 4.9, štart z Diherline 24.9,nato Gonal, punkcija predvidena po 17.10
  • blanč (2 ICSI ali IVF;PO,dr.Reš), začetek špikanja 10.9. , punkcija 2.10. ET 5.10.
  • Ana_P razgovor 17.8; Konec septembra femodeni, 26.10. injekcije, 25.11 predvidena punkcija
  • dajamaja (3.ICSI;PO,dr.Reš), ET 26.9.
  • cukica (1.IVF;LJ,dr.Ribič), 17.9. razgovor, 26.9. začetek špikanja z Gonalom
  • MARTINŠČICA (1.IVF;LJ), razgovor 3.9., začetek Suprefact 7.9., Gonal
  • macka27 (2.ICSI;PO,dr.Reš), začetek postopka konec septembra
  • bojana4 (1.IVF;LJ, dr. Ribič) 4.9.razgovor + začetek Suprefact, Špikanje Menopur
  • pija76 (IVF; LJ), punkcija 25.9. ET 30.9.
  • kikaa (1.IVF,LJ,dr.Tomaževič) Suprefact, Gonal , punkcija 24.9, ET 29.9.
  • citrončica (3.IVF/ICSI;LJ, dr.Drobnič), razgovor 24.9.
  • Crnitulipan (4.IVF/ICSI?;PO,dr.Reš) ET 28.9.
  • reni70 (3.IVF;PO, dr.Reš) 25.9. začetek špikanja z Diphereline, 1.10. začetek Menopur
  • Pikica26 (1.IVF;PO,dr.Reš) 25.9. začetek špikanja z Diphereline,2.10 začetek Menopur






user posted image KANDIDATKE ZA user posted image  v  A V G U S T U user posted image
 
BORKE ZA user posted image
 
  • mandarinca (3.IVF;MB, dr.Gavrič) začetek špikanja 27.8., punkcija 19.9., ET 24.9.
  • Ozone (ICSI;LJ) razgovor 17.8. in začetek Suprefact, špikanje z Menopurjem, ET 17.9.
  • kajatina (3.IVF;LJ, dr.Tomaževič) 23.8. začetek Suprefact, naprej Menopur, punkcija 24.9., ET 29.9.

  • user posted image
    pikovit, sulfinija, koalauser posted image , *medica*user posted image , Špelkauser posted image , soncek.djukelicauser posted image , citrončica, Staša1user posted image gloria, konina, sayuri, tosjauser posted image ,mlinčka, perlicauser posted image , GITA14, Shuka, Bety upa, mozart, _rebeca_, anadejka, Amelia, pika 74, MIŠEK13, ele, Sisy, poopsie, upajoča, zvezdica26
    user posted image  
     
    user posted image NOSEČKE avgust / september user posted image
     
    user posted image GOYA (PO) user posted image user posted image
    user posted image DARMAR (PO) user posted image
    user posted image ZALAZOYA (PO) user posted image
    user posted image SKYE (MB) pregled 8.10.

    Punce dajte še napisat kateri zdravniki bo vodil postopek, kje opravljate postopek, pa terapije ne pozabit.
    Ostale datume pa bom vpisovala ko jih boste sporočale.


    Če katera opazi kakšno napako v seznamu, mi prosim oprostite in pocukajte za rokav, je čisto možno da sem kaj zamešala, je že veliko bork.
     
    Tiste, ki lahko sproti sporočate UZje, punkcijo, ET, naredite to čimprej, da vas še bolj spodbujamo in damo na poseben seznam - da je za vsak dan bolj pregledno.
  • Neposredna povezava do sporočila: 1
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    3.10.2007 14:54:20   
    sayuri
    Drznila sem si odpreti novo temo in vse preselila semle. user posted image  Seznam oktober/november še ni razdelam. GA bom v prihodnjih dneh enkrat...ko bom imela čas. user posted image

    Dobrodošle  na novi temi. user posted image

    (odgovor članu sayuri)
    Neposredna povezava do sporočila: 2
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    3.10.2007 15:33:29   
    Goldy
    Super, potem bom pa še tu povedala, danes dobila suprefakt, uz imam 17. 10.

    Držte se!user posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu sayuri)
    Neposredna povezava do sporočila: 3
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    3.10.2007 15:51:42   
    pikovit
    Bravo Sayuriuser posted image user posted image user posted image .Si pa drznauser posted image

    (odgovor članu Goldy)
    Neposredna povezava do sporočila: 4
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    3.10.2007 16:01:46   
    Skye
    Oh kako lepo Sayuri ti skrbiš za nasuser posted image user posted image user posted image ....upam, da kljub temu, da je postopek že za mano lahk sodelujem tukajuser posted image

    Težko vam je slediti, ko ste pa tko pridneuser posted image


    pikovit
    in fortun zelo zelo mi je žal, da se ni izšlo......sploh si ne znam predstavljati kako hudo vama mora biti..posebej tebi fortunuser posted image user posted image
    pošiljam vama user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    darmar in zalazoya super, da sta videle svoji user posted image   in njune srčkeuser posted image .......a ni to super občutekuser posted image


    Goya
    kako si kaj?.......zgleda da se ti bom pridružilauser posted image user posted image

    Vsem sem novim špikarcam želim čim boljši-kvalitetni pridelek in uspešno ter čim man bolečo punkcijo in transferuser posted image

    Vsem čakajočim bodočim mamicam želim da zagledajo na koncu  "BIG FAT POSITIVE aka BFP"  - tako rečejo američani user posted image


    Lep pozdravček
    Skye








    (odgovor članu Goldy)
    Neposredna povezava do sporočila: 5
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    3.10.2007 16:02:56   
    spelka12
    andreja07 a sva se mogoče 2.10.srečale pri Rešu? Tam sem bila od.15.15. - 17.00.
    sayuri hvala za dobrodošlico.

    (odgovor članu pikovit)
    Neposredna povezava do sporočila: 6
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    3.10.2007 19:47:37   
    koala
    O sayuri kako si ti pridna!!!!!!!!
    Bom pa tudi tukaj navijala user posted image GO GIRLS GOuser posted image DAJMO ŠPIKAČICEuser posted image DAJMO TREPETALKEuser posted image DAJMO VSE ČAKAJOČEuser posted image !!!!!!!!!!!!!!!!

    _____________________________

    Nisem vedela
    koliko ljubezni imam v srcu,
    dokler me ni nekdo poklical MAMA

    (odgovor članu spelka12)
    Neposredna povezava do sporočila: 7
       [Brisano sporočilo]
    3.10.2007 21:23:48   
    Brisani uporabnik
    [Vsebina sporočila je bila izbrisana]

    (odgovor članu koala)
      Neposredna povezava do sporočila: 8
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    3.10.2007 21:40:54   
    citrončica
    Sayuri, super!!!
    user posted image user posted image user posted image user posted image
    Saj nas je cel bataljon to jesen!!

    Nosečke...tafrišne, pazite na svoje sončke!!!!
    Seveda tud ostale...

    Mi pa gremo v nove boje!!!!!!!!user posted image

    (odgovor članu Brisani uporabnik)
    Neposredna povezava do sporočila: 9
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    3.10.2007 21:45:33   
    cati
    sayuri   bravouser posted image  res lepo opravljaš "svoje delo".
    Skye pa kje si mi ti kako je s tabo?

    (odgovor članu sayuri)
    Neposredna povezava do sporočila: 10
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    3.10.2007 22:55:16   
    kikaa
    Samo da se oglasim na novi temi...user posted image , pri meni nič novega razen občasnega zvijanja v sp. delu trebuhauser posted image .

    Lep pozdrav prav vsem! user posted image

    (odgovor članu cati)
    Neposredna povezava do sporočila: 11
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    3.10.2007 23:37:46   
    reni70
    Čer,punce dons sm zelo pozna.user posted image
    No moje stanje je tako,da opažam od prve špike Menopura rahel glavobol vsak večer,mogoče mal vrtoglavice,jah stranski učinki ni kej.
    1.UZ mam v nedeljo 7.10.bom vidla kako kej rastejo moje frnikuleuser posted image user posted image
    pol pa poročam dalje.
    PIKICA 26,kako pa ti prenašaš Menopuruser posted image

    NOČKO VSEM

    (odgovor članu kikaa)
    Neposredna povezava do sporočila: 12
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    4.10.2007 7:32:22   
    Sulfinija
    Jutro!

    Punce,da se vam še jaz pridružim v tejle temi.Trenutno je na pohodu pri meni user posted image ,tkole pa čakam na začetku novembra in se vam pridružimv špikanju torej pri novembrski M začnem tudi jaz z novimi boji.user posted image user posted image user posted image user posted image ,komaj čakam.

    Vsem vam pa držim ogromne pesti,tole jesen nas je pa ful upam,da dvignemo povprečje za celo leto nazaj.

    LPuser posted image

    _____________________________

    Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

    (odgovor članu reni70)
    Neposredna povezava do sporočila: 13
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    4.10.2007 10:01:29   
    Crnitulipan
    Ojla punce,

    danes je moj 6 dan, pa me je že zjutraj panika zagabila....
    Že od včeraj me je začelo nekaj zvijati v trebuhu, kot pred user posted image ... potem se mi jenzazdelo, da imam nekoliko manjše a še vedno boleče (malo manj boleče) prsi.. Zdi se mi nekam zgodaj da bi dobila menstruacijo...
    potem, ko si vstavim prometrium mi čez nekaj časa vse skupaj ven priteče.. nič kaj vzpodbudni znaki...
    Pa to je noro... ko bi le lahko naredila kak test, da se rešim tega bremena čakanja..
    Moram priznat, da sem se zbudila čist depresivna.. ali pa je tega kriva megla...

    Kako je z vami ostalimi?

    Reni70 -  tudi jaz sem imela stranske učinke, poleg glavobolov mi je bilo še slabo. Kar malo na bruhanje me je sililo.

    Pozdravček,
    Čarna

    (odgovor članu Sulfinija)
    Neposredna povezava do sporočila: 14
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    4.10.2007 10:11:40   
    zalazoya
    hoj

    crnitulipan jaz sem bila tud skoz panična, ko sem se zbujala sem prvo čekirala, če so še znaki, prsa mene ne bolijo vedno isto se mi zdi kadar sem nervozna da me sploh nehajo k pa počivam pa spet močneje, čez dan skoraj nič zvečer pa fulll, tko da to naj te ne skrbi, mene je ravno nekje peti dan začelo zvijati kot pred tečko in se mi je ponavljalo, sem bla skoz živčna, skratka znaki so isti, pomiri se, čez kak dan pa lahko že daš kri. Prometrium pa vedno steče ven s tem se sploh ne obremenjuj. Ja vem, da je težko pa tud ko zagledaš plusek ne mine mirne bomo, ko bomo držale naše pikice v rokah. Prepričana sem, da je vse OK. Drži se, probaj se s čim zamotit.

    Sayuri bravo za novo temo, a ti pa dons k Reškotu, upam, da se bosta kej pametnega zmenila.

    (odgovor članu Crnitulipan)
    Neposredna povezava do sporočila: 15
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    4.10.2007 10:21:02   
    Pikica26
    Pozdravljene, punce,

    Reni70 tale menopur me je čist zdelal. Jst ne vem al je še kakšna viroza zraven al kaj, ampak komaj čakam, da bo konc. Imam glavobol, slabost, bolijo me trebuh in jajčniki, napihnjena sem, ko grem na veliko potrebo je zelo boleče, pa samo spala bi. Tako da sem včeraj in danes vzela bolniško, ker več nisem mogla niti razmišljat o delu. Trenuntno se sicer počutim malo boljše in upam da je to kakšen dober znak.

    Glede na to, da sem veliko v stiku s strankami, se bojim da bi staknila kakšno virozo, ki zdej na veliko razsajajo. Kaj pa če se mi to zgodi, ali ima katera izkušnje, se lahko kljub temu punkcija in ET normalno opravita?

    (odgovor članu Crnitulipan)
    Neposredna povezava do sporočila: 16
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    4.10.2007 10:32:22   
    konina
    Še jaz se javljam na novi temi. Sayuri, res si pridna in vesta  s seznamom, pa prav nič ti ne uide. Bravo!user posted image user posted image user posted image

    Jaz za seznam (vidim, da imam vprašajček) sporočam, da je to moj drugi IVF.

    LP, Nina

    (odgovor članu Pikica26)
    Neposredna povezava do sporočila: 17
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    4.10.2007 11:58:05   
    Abra
    Bravo Sayuri, da si nam obrnila nov list.
    Ste pa res tako aktivne, da še nisem utegnila prebrat za nazaj, navijam in mislim pa na vse trepetalke, špikarke in tiste pred et, pa tiste, ki boste to kmalu postale.
    Crnitulipan, jaz sem v takem času (ali naslednji dan) že delala test in mi je blo potem zelo žal. Nekje sem prebrala, da bi lahko že bil rezultat 10 dni po stopki, potem pa sem si govorila, da je prezgodaj ... upam, da naslednjič tega ne bom počela. Poskusi zdržat še par dni. Tudi jaz sem si ta čas vzela bolj zase in nisem delala, razen nekaj nujnih stvari, čas pa sem si krajšala s knjigami. Sem šla v trgovino in si kupla kup žepnic in prebrala tudi dve na dan, kot na dopustu. Drugače nimam časa za take štose, med letom je v glavnem samo stokovna literatura na tapeti in moram reč, da je prav pasalo. Kar po kako napeto kriminalko, pa boš hitro pozabla na test, pa na sprehod seveda. Rezultat bo pa pol itak plusek!
    Uf, mi bo telefon pregorel, moram nehat ...

    Lepo se mejte

    p.s. danes me stalno obletava pikapolonica, sicer je rumene barve ... upam, da vseeno kej lepga sporoča ... za vse vas pa te

    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu konina)
    Neposredna povezava do sporočila: 18
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    4.10.2007 12:07:22   
    andreja 07
    dan
    pozdravljene.Kako kajuser posted image  no pri nas nič kaj  novega.Naj povem da sem že 3 x pisala pa me je za vsak ven vrglo. Obisk pri Atu Rešu je obrodil sadove tako da enkat marca začnem z stimulacijo  z Menopurjem  z takimi dozami kot prvič in to je to midva oba pa sva zelo vesela .

    Sicer je cela zgodba kako je potekal obisk samp se mi ne da spet

    _____________________________

    VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

    (odgovor članu konina)
    Neposredna povezava do sporočila: 19
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    4.10.2007 12:12:56   
    cukica
    Pozdravljene v soboto imam ponovno UZ in nevem če je to dober ker ne vem kolikokrat naj bi šla?
    Imam folikle od 15-17.

    (odgovor članu andreja 07)
    Neposredna povezava do sporočila: 20
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    4.10.2007 12:31:56   
    Crnitulipan
    Zalazoya in Abra
    najlepša hvala za prijazne besede.

    Zalazoya a veš, da  so moja tri ženska imena za otroka: zala, zoja in stela.... Prav zanimivo mi je bilo, ko sem prvič videla tvoj nick. Sem vesela, da je vsaj ena nosečka imela tako zgodnje krče... sem še malo prej mislila, da sem sploh edina s temi zgodnjimi krči in sem se v mislih že pripravljala na user posted image na 7 ali 8 dan... no, saj se še vedno tudi to lahko zgodi..
    Trudim se biti optimistična kolikor se sploh da; tudi sama večji del leta prebiram strokovno literaturo, tako da mi ti dnevi minevanjo v brezdelju, kar se tega tiče. Gledam filme, čvekam po telefonu, sem, kar je očitno, ves čas priklopljena na net.. berem kar mi pride pod roko; vzmamem si veliko časa za kuhanje jedi, ki jih sicer zaradi pomanjkanja časa ne kuham..in tako minevajo dnevi..
    očitno imam še preveč časa, da se takole v nulo čekiram vsak dan.. Sem si obljubila, da tokrat PA NE!! Pa vidite kam me je zaneslo.. kje je pepel, da se posujem...

    Punce vsem veliko sreče,
    Čarna



    (odgovor članu cukica)
    Neposredna povezava do sporočila: 21
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    4.10.2007 13:00:22   
    Anonimen
    Za vse tiste, ki ne vedo kdaj bi delale test:
    10. dan po punkciji oz. 5. dan po ET sem šla na test BHCG (sodelovala sem v neki raziskavi) in ni pokazalo še nič
    Čez tri dni pa je hormon nosečnosti že bil prisoten, prav tako so nosečnost potrdili tudi urinski testi.

    Itak pa boste vse slej ko prej zagledale user posted image user posted image

    (odgovor članu Crnitulipan)
      Neposredna povezava do sporočila: 22
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    4.10.2007 13:04:13   
    škatlica
    Živjo soborke
    Jaz sem pa v IVF postopku in sem 22.9. začela s suprafaktom, 8.10 pa imam prvi ultrazvok.
    To je v bistvu najin prvi postopek, no januarja sem se že s suprafaktom špikala ampak samo do prvega ultrazvoka, ker so mi odkrili endometriozouser posted image .
    No zdaj smo težavo odpravili in gremo v nove boje.

    Srečno vsem in čim več user posted image user posted image .

    Se tipkamo

    (odgovor članu Crnitulipan)
    Neposredna povezava do sporočila: 23
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    4.10.2007 13:10:48   
    sayuri
    Uf...jst mam toook močno  user posted image , da moram na eno uro une always ultra night vložke menjat. Mi je včeraj in danes čez prišlo user posted image  Tko da zdaj kar rezervne gate v službo nosm user posted image . Po abraziji je to moja druga user posted image  in tako močnih nisem nikoli imela. user posted image  Ja, danes pa k atu Rešu. Bomo vi9deli, kaj se bomo zmenili. Naslednjo user posted image  bom dobila konec meseca in me zanima, če bomo takrat  že začeli s fiksanjem user posted image .
    Nč...se grem jst preobleč in v LJ user posted image
    Lepo bodite user posted image

    (odgovor članu škatlica)
    Neposredna povezava do sporočila: 24
       RE: IVF-ICSI oktober / november
    4.10.2007 13:38:30   
    spelka12
    čarna evo mene. močno držim pesti za tebe. Sem ti obljubila, da pridem za tabo.
    Danes sem si prvič dala sama špiko. Je kar šlo. Dam si jo ob 6.00. potem grem pa še za 1 uro spat. A se ve špikate preden greste v službo, a tudi malo počakate.
    sayuri te moram tudi jaz pohvaliti. Super operiraš z seznamomuser posted image . Dobro opravi pri Rešu. 

    (odgovor članu škatlica)
    Neposredna povezava do sporočila: 25
    Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
    Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Spomladanska utrujenost
    Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.
    Ovulacija in oploditev
    Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




    .Če ugotovite..
    пеперутка16

    ..da nosite trojčke, kaj bi naredili?