|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IVF/ICSI maj
30.4.2008 19:42:03   
mismis

user posted image
AKTUALNO V TEM TEDNU  
 


Petek, 01.05.
Zvezdica - punkcija
Sonček33 - UZ

Sobota, 03.05.
Pika74 - ET
 
Nedelja, 04.05.
Pija76 - ET
Rozica29 - ET

Ponedeljek, 05.05.
Titi3 - UZ
Abra - ET


user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image
 
NAŠE NOSEČKE  
 
Ponedeljek, 05.05.
 Goldfish - UZ

Sreda, 07.05.
 Tejka** - UZ
 
Ponedeljek, 12.05.
   pinki2  - UZ
 
Petek, 16.05.
   m.rudovic - NS

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image           
 


  user posted image user posted image   T R E P E T A L K E  user posted image user posted image
(beri TESTI)

 
Tejek greje      user posted image user posted image - TEST 01.05.2008
Jadrnica greje    user posted image   - TEST 02.05.2008
Mateja.Goljev greje   user posted image user posted image - TEST 07.05.2008
Womanpolice greje    user posted image user posted image - TEST 12.05.2008
Dajamaja greje    user posted image user posted image - TEST 14.05.2008



user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image  

user posted image  KANDIDATKE 
user posted image    V  POSTOPKUuser posted image


  • Zvezdica (dr. Reš, Menopur in Dipherline)
  • Rubin (3. IVF)
  • Pija76 (špikarka)
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič)
  • Grethy (LJ, dr. Požlep, zamrznjenčki)
  • Stijan (dr. Reš)
  • Sonček33 (GK LJ, superfact in Menopur)
  • Zorica (začetek postopka 12.04. MB)
  • Pika74 (34 let, 4. IVF, dr. Drobnič)
  • Rožica29 (1. IVF, GK LJ,)
  • dajamaja, (dr. Reš, PO)
  • Abra, ( dr. Reš)
  • Krtekxx (1. IVF)
  • Mateja.goljev (Gonal in Superfact)
  • womanpolice (1. IVF, GK LJ; Superfact in Menopur)
  • Tejek (1. IVF, dr. Reš)
  • mami26 (LJ), pon. začetek špike
  • mala81 (27. let, 2. IVF/ICSI, dr. reljič, MB)
  • Jadrnica (2.ICSI, postopek, dr. Reš, Diphelerine in GONALOM-F)
  • Titi3 (Superfact in Menopur)
  • Arneja (35. let, 2. IVF/ICSI, dr. Reš)
  • Hedviga (34. let, 1.IVF, dr. Drobnič, LJ, 10.05. nizki štart)
user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEKuser posted image   

  • netka34(35let)(2.ICSI;LJ), naj pride M hitro,  
  • tassi1 (IVF/ICSI, dr. Vlaisavljevič, MB) 
  • ušula spomladi v nov boj
  • Kajsica (1.IVF;LJ) postopek z zmrznjenčki
  • paki (PO)
  • mismis (33let)(2.IVF;LJ,dr.Drobnič junij bo NA  mesec)
  • lara light (2.IVF;PO,dr.Reš)
  • Anja31 (2. IVF, dr. Reš, diphereline in menopur), 20.04. nov boj
  • oktavija (1.IVF/ICSI;dr. Vlaisavljević, 14.05.2008 ob 11.20 posvet)
  • Pikovit (31let) (6.ICSI;PO,dr.Reš, nov posvet MB 28.05.ob 12.40, dr.Vlaislavljevič)
  • Paddy (1.ICSI)
  • Reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš)
  • Mimmy (postopek z zamrznjenčki)
  • Anadejka
  • Zarja1 (1. IVF, LJ)
  • Dobrovoljčica
  • Vanja 44 (2. postopek, dr.Reš)
  • Shuka
  • Darja* (3.IVF/ICSI?; 24.04., dr. Reš)
  • Barbarella77
  • Linda25 (ICSI LJ)
  • Sabsa (Menopur)
  • Anabanana
  • Iannia
  • Žirafca
  • Goldy (2. ICSI, dr. Drobnič, LJ)
  • T1979 (2. IVF, dr. Reš)
  • Tia-na (33 let, 1. IVF, dr. Vogler)
  • Sapi (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • Mandreja (IVF, Lj)
  • Ozone (03.04. razgovor MB dr. Reljič)
  • andreja07 (PO, dr. Reš)
  • Kikaa (IVF/ICSI;LJ, dr. Tomaževič) Suprefact in Menopur)
  • Hati (1.IVF, dr. Reš, Dipherline in Menopur)
  • Bambi75 (4.IVF/ICSI, MB)
  • Ledenka (ICSI, PO)
  • moni29 (MB, razgovor v maju)
  • Vijolica30 (2.IVF)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   


koala user posted image , *medica* ,  pelka , soncek.djukelica user posted image user posted image ,  Staša1 , gloria , tosja , perlica user posted image  ,  Bety upa , mozart, _rebeca_ , anadejka,  MIŠEK13 , ele, Sisyuser posted image   , poopsieuser posted image , upajoča, zvezdica26, dolenjka , micka zaloska , maja24 , dakica, sayuri , Pamela, blanč,  Stormy , tassi1, dakec, citrončica, maša74, tobika, Goya (30 let) user posted image user posted image   Darmar ,  Zalazoyauser posted image , Skye user posted image user posted image   , Daisy, Mlinčka, Martinščica ,Rebeca ,Tita13 ,Meeryana ,Pf ,Ana_P , Lotty ,Amelia , Goldfish , Johnie ,Pikica 26 ,Meybebaby , sonček75 , DejanSenka   , Mandarinca, šemalo, Rmeli, Majc, Dole, M.L.B.K, bilka, T1979,  Anabanana, Ajedat, Arneja, Gita14, Črni Tulipan, Banga, Cati, Lejla007 ,  Anime , Mijavček , Gugu , Mihi78 , Pajčolanka , Tejki ,  pelka12 , Lorby007 , Konina , Jelka123 , m.rudovic ,  Orka , Sulfinija, Teja*user posted image , Mavrica72user posted image , Tejka**user posted image , Hormonček user posted image , *NiNa* user posted image , Pinki2user posted image , Krtekxx user posted image

 
Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086

 

 
 
 

user posted image  NOVE NOSEČKE MAJ user posted image   
 
 

ČAKAMO PRVO MAJSKO NOSEČKO


 
Če katera opazi kakšno napako v seznamu, mi prosim oprostite in pocukajte za rokav, je čisto možno da sem kaj zamešala, je že veliko bork. Tiste, ki lahko sproti sporočate UZje, punkcijo, ET, naredite to čimprej, da vas še bolj spodbujamo in damo na poseben seznam - da je za vsak dan bolj pregledno.

Dekleta, ki ste sedaj v postopku, ste na modrem ali oranžnem seznamu in se že tako spodbujate med seboj. Dekleta, ki vam žal ni uspelo in še ne veste za nov postopek ali pa je ta še daleč, ste med navijačicami. Prav tako so med navijačicami dekleta, ki so že mamice ali nosečke



PRED PUNKCIJO:

Priporočeno:
 
- pivo
- ananas
- vitamini C,E, Q – encim, Mg, Ca, Fe, Se, Zn, matični mleček
- zelenjavni sok (zelena, pesa, korenček, kumara in ingver)
- proteini (meso, jajca,...) - za rast celic
- oreški (razen arašidov),
- laneno seme, laneno olje, sončnična semena
- refleksna masaža stopal
- optimizem
- LCA jogurt ali navadni jogurt (ne sadni), riževo mleko, sveže mleko
- polnozrnato, črno, najraje z ajdovo moko, testenin imaš ogromno, ki
niso bele, polnozrnate, špinačne, riževe, brez glutena
- jabolk, kivi, kak dan pomarančo, grenivke
- čaj krvomočnice
- ingver in cimet (čaj)
- soja, korenje, buče, melone, marelice, mango, breskev...
- avokado, mango, šipek, bučke, ohrovt, olive, šparglji, špinača,
melone,lubenice
- matični mleček
- fotostimulacija

Odsvetovano:

- alkohol
- cigareti
- kava (kofein)
- prazni OH (belo moko, bele testenine, bel kruh, bel riž, krompir, musli)
- sladkor
- sladke gazirane pijače
- alpsko mleko in mlečni izdelki
- sladko sadje, saj je sadje OH
- paradižnik

PO ET:

Priporočeno:

- grozdje, maline, marelice, melone, lubenice, banane, ribez,
- šipek,
- bučke, grah, korenje,
- orehova jedrca,
- lignji,
- optimizem
- baby aspirin od punkcije naprej

Odsvetovano:

- alkohol
- cigareti
- ananas
- zelena
- tuširanje z vročo vodo in kopanje v vroči vodi (dviga TT)
- savna
- kopanje in plavanje naslednjih 48 ur po ET
- izpiranje nožnice
- tamponi
- spolni odnosi ali orgazem do testa,
- soja in sojini izdelki
- umetna sladila in stvari, ki jih vsebujejo (natren, orbit zvečilni in bonboni, vse sladkarije z umetnimi sladili, ter dietne pijače, npr. diet Coca Cola)
- jogging, aerobika, tenis, smučanje, hoja v gore, ipd. (You get the idea)
- Ne začenjajte z novo fizično aktivnostjo
- Zdravila samo v primeru, da se prej posvetujete z IVF zdravnikom
- dvigovanje težkih stvari
- ribe, ki lahko vsebujejo metilni Mercury (mečarica,morski pes,zrezki tune)
- jedi z surovimi jajci (salmonela)
- nepasterizirani mlečni izdelki (nepasterizirano mleko, mehki sir)
- surovo meso oz. neobdelano meso (vključuje salame, suši, pateje, hot dog , školjke, premalo kuhan/pečen piščanec oz. meso),
- ingver, bazilika, rožmarin, majaron, žafranika,... (za te piše, da niso nevarne, če se uporabljajo v normalnih količinah )
_________________________________________________

If you are unsure whether or not to do something, take the "path of least regret". Ask yourself - if I don't get pregnant, will I blame myself for doing this ? And if the answer is yes, don't do it !
_________________________________________________

Kar je najpomembnejše: Zavedati se morate, da ni nujno, da ti pomaga, ker smo ljudje različni, ker ne veš kaj je dejansko tvoj oz. vajin vzrok. Je pa fajn, da se nečesa takega lotiš, ker potem veš, da si v tem postopku nekaj zase naredil, da ti tole da neko dodatno voljo in moč, ter seveda poveča upanje, da pa mogoče bo zdaj res pomagalo. Že ta občutek je en velik pozitivizem. Zato pa povdarjam, da naj bo dieta z veseljem narejena in ne z nekim strogim odrekanjem in trpljenjem, ker si s tem samo škodimo (to sem ravnokar napisala eni v ZS in velja za vse, ki hočejo sprobat kaj novega). Prav tako, bi vse novinke oz. tiste, ki gredo 1,2,3 v postopek opozorila, naj pozabijo na dieto, naj raje uživajo in si sproščujoče metode priskrbijo. Lepo je skrbet za zdravje in zdravo hrano jest, lahko se držijo nekih smernic, vendar strogih diet in odrekanj, pa pustite, za kasneje, ko boste že vse atribute porabile.
Bistvo vsega je psihološka in fizična pripravljenost, sproščujoš in pozitiven pristop v mesecu, ko se nam dogaja sto na uro. Same sebe dobro poznate in veste kaj je za vas tisto ta pravo. (Mišek13, 2007)




_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IVF/ICSI maj
30.4.2008 20:25:43   
pika74
o mismis je pa novo temo odprla user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IVF/ICSI maj
30.4.2008 21:45:07   
blanč
Jeeeeee nova tema, nov mesec..., še malo pa bom že jaz na vrstiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: IVF/ICSI maj
30.4.2008 22:06:42   
womanpolice
Mala81, Ledenka in ostale seveda... svoji pikici zelo čuvam. Mogoče se bo zdelo malo čudno, ampak včasih - skoraj vsak dan - se pogovarjam z njima... Govorim jima, da naj bosta pridni, naj ostaneta notr še slabih devet mesecev, in potem z rojstvom osrečita mamico in očija. Božam ju in ju prosm, da naj ostaneta notr na toplem, v zavetju maternice, ...

Vam povem današnji pripetlaj.. no, brale boste verjetn jutr, saj že očitn vse spite (a greste spat s kurami?)

Sm bla pr zdravnici in je bila med. sestra notr in en reševalec, pa se z med. sestro pogovarjava o tem, pa me tip gleda v moj veeeeeeeeeeeeeliiiiiikkkkkkkk trebuh od hiperce (mi zgleda kot bi bila v 4 mesecu) in reče: "a ste noseči?" jst pa odgovorim: "ja, en teden" Pa me deeeeeeeeeebeeeeeeeeeeeelooooooooo gleda in me vpraša: " a bodo trojčki"?" jst pa odgovorim: "ne, dvojčki...  zaenkrat"  pa vpraša "a res? dvojčki?"  pa spet odgovorim "ja, zaenkrat."  Tip je debelo gledal in mu po mojem ni blo nč jasn... mislm, da je mislu, da ga zafrkavam...

Vijolica30  tud ti nam stojiš ob strani, nas vzpodbujaš, bodriš, tolažiš... dobro se z dobrim vrača... no, pa slabo tud z dobrim, pravimo Kristjani... Pošiljam ti en veeeeeeeeeellllllliiiiiiiiiikkk objem .

Punce...
(da spet ne naštevam imen, ker bom zihr katero pozabila, potem pa bo užaljenost...) hvala, da držite pesti zame... tud jst srčno upam, da bosta moji dve pikici lepo rasli še do januarja 2009 (to bi bilo super, saj imam jst tud konec januarja rojstni dan)..........

nč, želim vam lahko noč in sladke sanje... No, ker pa tole verjetn berete šele zjutraj... pa vam želim DOBRO JUTRO... Ja, kričim, da se zbudite.............   lp!

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: IVF/ICSI maj
30.4.2008 22:07:30   
womanpolice
aja, da ne pozabm... tale naša MISMIS pa je res zlata, kajne PUNCE? Nekako se ji bomo mogle oddolžiti...
lp

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: IVF/ICSI maj
30.4.2008 22:09:26   
womanpolice
MISMIS... en popravek imam (jst sm v postpku ICSI in ne IVF) - moja napaka... hvala ti... user posted image

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: IVF/ICSI maj
30.4.2008 22:13:45   
womanpolice
Vijolica30 ... ti pa še ne spiš... jst sm zdajle gledala SHREK2 in še eno komedijo... umirala sm od smeha... 

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: IVF/ICSI maj
30.4.2008 22:14:50   
womanpolice
Nč... grem jst tud v vodoravni položaj... pa se jutr kaj tipkamo...

Nočko Violeta user posted image

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 8:30:48   
dajamaja
Sončno, majsko dobro jutro na majskih straneh!

WP a si mela ti včeraj avanturo al kaj? Si bila pri zdravniku? Kaj so ti pa rekli? Upam, da same dobre stvari!

Kako pa kaj ostale? Danes vidim, da ni nobena akcija napovedana. Bom šle kar vse na golaž? Razen dveh, ki se razvajata na morju. Oni bosta kako ribjo juho.

Mismis, res si pridna s seznamom. Ima tvoj kosmatinec rad golaž? Al boste s kostmi razvajali za praznike? Naš poje prav vse. Ne ustavi se niti pred babnano, avokadom, ananasom. Vedno je radoveden kaj jem, pol pa pomaga pri zdravi prehrani user posted image   Glede sprehodov si imela prav. Zdej smo zmanjšal na 1/2 ure in je kr mal naveličan. Še najbolj srečen je na hiši, kjer ima svoj teren.

Ostalim pa Živel 1. maj!

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 8:40:00   
Pija76
Dobro jutro,
najprej Dajamaja: čestitam za user posted image user posted image , lepo ju grej na koncu pa en debel +.

Danes navijamo za Zvezdico in Sonček a ne? Pozdravita mi otročke, mogoče mal pozen,ampak naj vesta da mama misli nanju user posted image user posted image

Sonček sem u redu, čakam nedeljo da vidim kaj me čaka v LJ.

WP a ti si pa tako hitro obelodanila zadevo? Ja super, naj bo na koncu res tako!

Abra evo zdele grem klicati! Upam, da še ne spi. Ker zdaj jo 2 ni sploh nisem mogla priklicati, napaka v povezavi user posted image user posted image user posted image , upam, da ni podaljšala praznikov. Kako si, kaj boli?

POzdravček vsem, grem mal pospravit ( pa tak praznik dela user posted image ), pol pa nekam na obisk

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 9:40:13   
Zvezdica
Dobro jutro.

Komaj sem čakala maj, meni je tako lep mesec. Pa vse je zeleno. Jast bi kar spala zunaj zarad vseh teh lepot.
Ena user posted image za vse zaspanke.

Pija76, jutri imava mi2 s sončkom, v petek 2. maja. Naša mišmiš je sicer prav napisala petek, vendar smo v petek drugegauser posted image
Ampak, če že danes stiskate pesti za naju, bo toliko boljše.

WP... lepo, da se pogovarjaš s svojima user posted image user posted image . Tako je edino prav. V prvi nosečnosti sem s tamalim govorila ves čas. Kar je zdaj očitno user posted image user posted image user posted image . In še nekaj , če imaš rd konec januarja ga  lahko imaš takrat kot jast. Sem 29.1.

Mi smo pa danes spali do 9ih. Tamal se ni premaknil in nama je pustil spati - hvala bogu.
Zdaj se pa zrihtamo in gremo k tašči. Imamo piknik- jast pa ne smem jestuser posted image . Sej res, kaj pa lahko jem?

Tam bomo prespali, pa grem jutri direkt v Postojno, tako, da vam sporočim ko bo šlo, ker gor sicer imajo internet ampak.... Najverjetneje bom šla po punkciji domov in poročam.

Uživajte v današnjem dnevu.



< Sporočilo je popravil Zvezdica -- 1.5.2008 9:43:06 >


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 9:49:33   
Sulfinija
Punce prav  lep pozdrav v prvem majskem dnevu.Sporočam vam za vse,ki boste v maju v mesecu ljubezni v postopkih zelo močno navijam in želim vso srečo tega sveta in za vse vas user posted image user posted image .

LP Mojcauser posted image 9t

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 10:13:04   
Zvezdica
Sulfinija ... uspelo ti je . ČESTITKE za user posted image user posted image user posted image user posted image

Tako sem vesela zateuser posted image .




_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 10:31:29   
gloria
Dobro jutro v tem krasnem mescuuser posted image user posted image user posted image ....
Mismis lahk me daš na seznamuser posted image 6.5.morfologija,7.5.pregled,uz.....hvala ti....res lepo skrbiš za seznam...
Vijolica sem vesela da si boljš....
Sonček 33 držim pesti da bo juter stopka user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 10:32:15   
gloria
Zvezdica za tebe tud držim pestiuser posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 10:45:16   
vijolica30
Wp sem učer zaspala k dojenček, pol je moj dragi pršou domov in sem se mal pomirila. Pa ful mi je všeč ker kej lepga pikicam poveš.

Gloria kako se kej počutiš takole v blaženem stanjuuser posted image ? res je sem kr ok, hvala za lepe misli in besede, učer ste mi vse tko pihale na dušo, je blo kot balzam za user posted image . Nisem pa še dočakala user posted image , kaj me zeza, kajne?

Vsem skupaj želim lep prazničen dan, v

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 11:45:36   
womanpolice
Dajamaja... šla sem podaljšat bolniško (mi je podaljšala do 16.5.), zaradi narave dela... (na intervenciji bi bilo lahk nevarno, da bi zgubila moji pikici... to PA NI VREDNO TVEGATI)...

Pija76... ne, nism je obelodanila... ja, iz tvojih ust tud v Božja ušesa. Ne... Ampak ta sestra sem vam že povedala, da je bivša od mojega in sva na ti... in komunicirava... in je kr debel pogledala kak trebuh imam... zravn pa je bil reševalec, ko sva se pogovarjale o postopku, ampak on očitn začetek debate ni registriral... tud predn sm mu odgovorila, sm rekla tisti sestri, da res upam, da se bosta obdržala... tko, da očitn ni registriral... Ne,seveda tega ne pravim... ker bi mi bilo zelooooo žal, da bi npr. se "hvalila" s tem, potem pa bi mi šlo "naprej"...

Zvezdica... dobrodošla v klub inteligentnih vodnarjev user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jst imam 28.1. roj. dan....

Vijolica30... oh, ti zaspanka... ja, jst sm še pa mal tv gledala... potem pa ob 1ih zaspala... sm mislila mojga počakat, pa je prišel domov šele okrog 3 (varovanje tekme Maribor:Domžale)

Grethy.... kje si ti? kaj boš počela danes? midva bova imela roštil user posted image user posted image user posted image user posted image Je sicer tašča povabila na vikend na roštil, ampak ker je oddaljeno cca. 20 km, midva pa se bojiva za najini pikici, sva sklenila, da si ga narediva sama kr doma... user posted image mmm, ražnjiči, čevapčiči, pečen fižol, krompir......... Uf, se že redimooooo............. user posted image

Punce.... pa vi? kaj boste danes počele?

Ja, nč, morm it, da mojmu pomagam v mejah zmožnosti... da se ne bo prej uscal... pa bo šel po zlu roštil... se kaj tipkamo popoldan ali zvečer...

LEP DAN VSEM....

(odgovor članu vijolica30)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 12:02:24   
konina
ojej! JE že maj. ŽE nova tema. Kako hitro se čas obrne. Moram pa vam povedati, da me je včeraj na kresu nekaj prešinilo. Ugotovila sem, da lani nisem kresovala, ker sem "valila" . Tako pravi moj možek.user posted image  Takrat sem bila prvič v postopku IVF in vsa polna upanja in strahov. Sedaj, eno leto po prvem poskusu, pa sem srečka nosečka noseča že skoraj 11t.

Punce ne obupajte, vztrajajte, bodite močne in polne optimizma, ker boste slej kot prej na vrsti za magični + in potem za najlepši občutek na svetu, ko dobiš svojo user posted image  v naročje. Vse bomo zmagale!

Lp, Nina

_____________________________

23. 1. 2002 sva postala najsrečnejša človeka na svetu. Dobila sva Nevo.
10.11. 2008 sta za nas posijala dva sončka. Erazem in Gašper sta se nam pridružila.

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 12:41:55   
ROZICA29
Živjo, dekleta.

dajamaja user posted image user posted image user posted image , čestitam za user posted image user posted image , dobro ju čuvaj.

Jaz sem danes tudi zelo vesela, sem klicala na GK, da vprašam koliko celic se je oplodilo, in sem bila zelo pozitivno presenečena, ker se jih je od 11 celic oplodilo kar 8. Bomo videli koliko jih bo ostalo do nedelje, ampak sem kar pozitivna.

Nekaj me zanima, katero ime je napisano na epruveti za spermo, ali naše ali od našega dragega.

< Sporočilo je popravil ROZICA29 -- 1.5.2008 12:45:27 >

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 13:33:04   
Grethy
Daaaaaannn ... user posted image user posted image user posted image user posted image

Živel prvi maj ... praznik dela, za katero izmed nas tu gor pa verjetno še toliko bolj prazničen, ker je že nekaj časa srečka user posted image , al pa ker je ugledala pred kratkim user posted image , mogoče celo danes (tistim posebne čestitke), al pa greje, čaka na transfer, punkcijo, stopko, naslednji UZ, začetek postopka ... vsekakor pa tista, ki se borčevsko podaja vvnovični boj ... VSEM LEP PRAZNIK ...


tudi jaz sem včeraj kresovala ... danes pa praznujem v vsej partijski euforiji tega praznika, sem se predala brezdelju, sicer res ne vihrajo delavsko rdeče zastave, sem pa dobila user posted image , tako, da se bo začelo dogajati ... v soboto moram poklicat Dr. da se dogovoriva, kdaj me bo "zrihtala" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,

Jojjjjjjjj ... jutri imata naša SONČEK33 in ZVEZDICA akcijo, jaz sem pa že hotla spraševat kakšni so rezultati user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , me je tale naša mismis mal zavedla ... jaz vem da si ti čist preobremenjena in da takole ko pride par dni fraj vmes, pa ko vsi nekam bežijo, pobegne tud čas ... glede na to kolk si pa pridna in ažurna smo pa lahko samo tiho, tud če pride do kake napakce ... jaz bi samo omenila da vpiši v seznam za petek drug datum, pa ne bit huda name, please, please user posted image user posted image user posted image user posted image , če bi me vidla kako sem se zagnala spraševat (pisat) kako sta danes opravili, bi dol padla od smeha, še bolj pa pol, ko sem ugotovila da nekaj ne štima user posted image user posted image user posted image user posted image , mismis ta praznik je predvsem tvoj !!!!!!


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 13:35:15   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: ROZICA29

Živjo, dekleta.

dajamaja user posted image user posted image user posted image , čestitam za user posted image user posted image , dobro ju čuvaj.

Jaz sem danes tudi zelo vesela, sem klicala na GK, da vprašam koliko celic se je oplodilo, in sem bila zelo pozitivno presenečena, ker se jih je od 11 celic oplodilo kar 8. Bomo videli koliko jih bo ostalo do nedelje, ampak sem kar pozitivna.

Nekaj me zanima, katero ime je napisano na epruveti za spermo, ali naše ali od našega dragega.


se podpišem pod tole, hkrati pa tudi tebi čestitke ROŽICA29 za osem oplojenih, naj se vsi razvijajo in lepo rastejo do ET ...


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu ROZICA29)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 13:39:54   
Grethy
Grethy.... kje si ti? kaj boš počela danes? midva bova imela roštil Je sicer tašča povabila na vikend na roštil, ampak ker je oddaljeno cca. 20 km, midva pa se bojiva za najini pikici, sva sklenila, da si ga narediva sama kr doma... mmm, ražnjiči, čevapčiči, pečen fižol, krompir......... Uf, se že redimooooo.............



Hojla , Womanpolice, evo mene ... sem snoč kresovala, pa sva šla poooznoo spat in še user posted image je prišla, tako da imava danes praznovanje oz. dan boja proti delu kar doma ... glede na to pa da se je prikazalo tu pri nas trenutno mal osončka, mogoče pobegneva še kam ven al pa tudi ne ... RELAX vsekakor ...

...vidva pa piknik ... cool ... ti se kar napokaj če ti paše ... pa fižol tud jej ja, boš pol lahko njega krivila za napihnjenost, sam ne pretiravaj, ker user posted image baje bolj intenzivno prdijo, da ne boš dragega izpostavljala preveliki koncentraciji nevarnih plinov ...  user posted image user posted image user posted image user posted image ... lepo lepo piknikujta in uživajta ...

< Sporočilo je popravil Grethy -- 1.5.2008 13:41:23 >


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 14:03:51   
ledenka
sam da vas pozdravim user posted image  danes sem neki povozena, kot da imam user posted image  se mi zdi, da je tak nizek, zoprn pritisk user posted image  pa seveda se mi nic ne da, kosilo pa bi morda bilo dobro skuhat user posted image  bo najbrz kar piscancji zrezek, riz in solata user posted image  za jutri pa planiram konjski zrezek, sem kupila za probat. a morda katera ve, je dobro konjsko meso dat prej v paco? govedino dam vedno, da je mehkejsa user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 14:16:53   
Mijavček
Ojla,

evo mene iz porodnišnice... Neee nisem še rodila user posted image  Dva dni sem bila na oddelku, ker sem bila dehidrirana, slab urin, slaba kri... in so me priklopil na infuzijo.
To je pa res ena čudežna tekočina (sej ne - fiziološka raztopina uglavnemuser posted image ), no ampak očitno je blo to to, kar sem rabila, ker sem nehala bruhat in tud slabo mi je veliiiiko manj. Zdaj upam, da bo tako tudi ostalo.
Spotoma so naredli še UZ in otročka sta v enem tednu zrasla za cca 1 cm, tako, da imasta zdaj 7 cm, kar je za 13t ravno prav.

Punce lep pozdravček, sem ful pogrešala RR v bolnici, čeprav je bilo drugač kar fajn. Zdaj grem pa prebirat kaj se je dogajalo, ko me ni blo. Papauser posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: IVF/ICSI maj
1.5.2008 14:18:22   
Abra
oo, že nova tema user posted image moji zarodki so danes stari 1 dan, da se prav praznično počutim user posted image drugače pa kar kavčiram, itak je vreme zanič, do jutri bom pa najbrž že čisto ok.

Ledenka, če ni žrebičkovo, ga kar daj v paco, bo ziher bolj mehko. Meni je zelo dobro, ga pa navadno fajn zalijem z dobrim rdečim vinom. Pa z dijon gorčico ga namažem. Uf, nismo pa tega že tko dolgo jedli, hvala, da si me spomnila user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?