|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 9:42:18   
Grethy
Sobota, 03.05.
Pika74 - ET
Sonček33 - UZ



Je že kaj novic ?????????????? user posted image user posted image user posted image user posted image


Firbčnaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 10:35:57   
sonček33
Stopka danes. V ponedeljek ap punkcija.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 10:49:48   
womanpolice
Punce...  spet se oglašam... izpod odeje... Ja, kr ležim in ležim in ležim... Ko me popadejo krči, me je zelo strah ali so to PMS krči ali kakšni drugačni... 14 dni bit doma in čakat... tko sm že zatežena, da grem že mojmu mal na živce. Naši uživajo na morju (Krk), oče je včeraj užival v planini dans se pa spet potepa, nečak dans igra harmonko na eni prireditvi... jst pa tukaj med štirimi stenami... in si govorim: potrpi, moraš počivat, da  si ne boš česa očitala, da nisi prav nardila, da si bila preveč na nogah, itd... Morm priznat, da me tud moj razvaja (vse kar mi dovoli, da dam cote prat al pa da posodo pomijem - vse drugo opravi on; včeraj je pospravu WC in kopalnico (generalno), danes pa še ostale prostore v hiši... Nimam kaj rečt... pridn pridn... Čeprav ga na trenutke mal meče slaba volje, ker je že tkoooooooooo potreeee???????? user posted image   Hm, kdo pa ni? user posted image   Ampak... rajši ne seksam 9 mesecev, pa da se moji pikici obdržita... Moj optimizem pa niha.... niha ... niha.... Vem, vem... spet boste me kregale....
najprej Vijolica sporoči slabo novico, sedaj pa še Mateja_goljev (Mateja, ZELO MI JE ŽAL, da vama ni uspelo... Mismis je tko lepo ti napisala... če bo mene tud obiskala user posted image , se bom vrnila na lepe misli MISMIS, ki nas res tako zelo lepo bodri, nam stoji ob strani, itd.  Mateja... če pa rabiš nekoga, ki bi ti prisluhnil, sem pa tukaj... user posted image

Zvezdica...
čestitam za lepo deljene celice... vidiš, da se je lepo izteklo,, tebe pa je tko skrbel..

Kajšica... a tkole se potepaš? user posted image user posted image user posted image kaj pa jaz? Ej, res je težko 14 dni v zrak gledat.... tko kot si rekla... Komaj čakam, da drug tedn pride sestra na obisk z mojmu nečaku, da ga mal požgečkam, poljubčkam,... kak ga mam rada...

Pika... je že res, da mene ni na cesti... so pa drugi... user posted image user posted image user posted image Hecam se.... A ti pa kr v službo? kako to? Jst bom doma do testa. In res, je kr dolgčas... ne vem več kaj naj delam (šivam gobelin, rešujem križanke, gledam DVD-je (v dveh dneh kar 7 DVD filmov user posted image )... res ne vem več kaj naj........ 

Grethy... Kak pa ti kaj? kje se potepaš? gresta kaj v Savinjski gaj?

Abra, Pija, Mijavček, Krtekxx, Gloria, Sonček33, Dajamaja, Tejek, Jadrnica (ne vem a sem zgrešila kje... si napisala kakšen je rezultat? upam da je user posted image )...... (in še ostale....)  Želim vam lep dan!

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 10:50:33   
womanpolice
Sonček33 ... čestitam... na punkciji pa stisni zobe pa bouser posted image ...lep dan!

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 10:54:44   
womanpolice
Pikovit..... KJE PA SI???????????????

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 10:56:10   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice

Sonček33 ... čestitam... na punkciji pa stisni zobe pa bouser posted image ...lep dan!



Se tud jaz pridružujem  ... Sonček33 ... končno bom zdaj lahko tud zate fejst fejst navijala user posted image user posted image user posted image user posted image


Jooojjjjjjjjjjjj user posted image user posted image user posted image user posted image ... zdaj pa da jih bo čimveč, tut če mal boli ... pa nej se lepo delijo ...user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 10:56:58   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice

Pikovit..... KJE PA SI???????????????


NA MORJU JEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 11:09:00   
mateja_goljev
wp hvala držim pesti zate!!!!

Grethy zate tud!!!!!
Danes mi pa teče tale tečka ko ....... samo da se premaknem že čutim in letim....
jojuser posted image , nej se zlije, pol pa v akcijo za naše user posted image !

user posted image

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 11:18:47   
vijolica30
ženske drage spet kosi padajo, pa to je noro, isti kos kot učeraj, če bo šlo tko naprej sploh ne bo treba hujšatuser posted image
krtekxx tok sem vesela zate user posted image , ti pošiljam enga velzga lupčka, poboži se po bušiju zame pa reč pikici tvoji da jo pozdravlja ena tečna teta z rrjauser posted image user posted image user posted image , sej boš hitro lahko uživala, držim pesti
mateja sej ti pravim, pripravi se za novo akcijo, bo tiktak user posted image user posted image user posted image

grethy a ti tud user posted image  si bogica, jah ni kej kaj, nama pa hujšat ne bo treba user posted image

kaj je pa z jadrnico???? mogoče sem spegledala lepe novičke, sam ne mi zamert, k sm k kura brez glave
wp kaj je zdej to,  red in disciplina prosm, nč slabe voljeuser posted image user posted image user posted image
kje pa je rozica29???
lp, v

(odgovor članu mateja_goljev)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 11:49:24   
Pija76
Zvezdica jaz imam tud 4 celice in jutri pričakujem 4 blastociste. Pa bomo imeli 4 otroke v dveh rundah user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vijolica30)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 11:59:50   
Grethy
Grethy... Kak pa ti kaj? kje se potepaš? gresta kaj v Savinjski gaj?


Womanpolice ... evo mene ... sej se skoz kaj javljam tu gor .. včeraj sva se mal vozila tam mimo Gaja ampak nismo šli tja ... je bla full gužva ... drugač mi je pa danes za bit kr doma, blizu kopalnice in WC-ja ... pri nas teče da je kaj ...

tebi pa želim da do naslednjega leta ne bi vedla kaj je to naliv ... pa lep počitek punčka ...


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 12:00:54   
Zvezdica
Pija SUPER:)
Ti imaš jutr et? Držim pesti punca!


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 12:06:19   
Grethy
grethy a ti tud si bogica, jah ni kej kaj, nama pa hujšat ne bo treba



user posted image user posted image user posted image user posted image

jaaaaaaaaa vijolica, če bi to držalo, bi bla jaz tako postavna da bi me porabil za kakšno reklamo ... bi bla pa lahko pol jaz Teja Stuša recimo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,al pa kako dobro se počutim v teh dneh odkar imam h.v.Allways user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .... bomo pa še kr en čas okroglolične lepo zaobljene ...


Evo nekaj za tiste, ki bi rade izgubile kak kg :

V skodelici vode prevrite žličko mletega cimeta, dodajte žličko medu in to spijte. 1 x 1/2 ure pred zajtrkom in 1 x 1/2 pred spanjem ...

jaz sem dons štartala bomo vidl kwa bo s tega user posted image user posted image ...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu vijolica30)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 13:56:11   
ledenka
ste pa radovedne, kako je slo kuhanje user posted image  pravzaprav sem imela konjski roastbeef, tako da je bilo lepo meso. sem ga dala v olivno olje in mal provansalskih zacimb. konjak sem hotla dat gor, pa je bil se zaprt in ga nisem znala odpret user posted image  tik pred pecenjem pa sol, poper in malo gorcice. mi je zal, da nisem imela dijonske ali kake francoske z zelisci, ampak je bilo tudi brez tega ok user posted image  je moj rekel, da lahko se naredim user posted image  danes pa bova pekla na zaru user posted image  cevape in kurje letance user posted image  sam se po pir moram it, ga ni nic vec v bajti. I really wonder why user posted image  

soncek, super za stopko user posted image  pol mas akcijo v ponedeljek user posted image  

Pika, kako je slo? sem radovednaaaa user posted image  in ja, opozorilo pri Utrogestanu pravi, da lahko vpliva na sposobnost voznje user posted image  

vijolica, sem brala, da je lahko M po postopku ful mocnejska kot drugace, ker je sluznica umetno dodatno odebeljena. ampak ce jutri ne bo bolje, morda ne be bilo slabo ,da gres v ponedeljek kaj do G. ce ne drugega, zaradi manjka zeleza.

Pija, pri frizerju si ze bila? user posted image  

vse punce user posted image user posted image user posted image

grem v trgovino, da zacnemo kmalu pect user posted image  



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 14:46:04   
mateja_goljev
Grethy pri nas tud teče...... teče.....
v eni uri sm zamenala 4 vložke.... allways....



(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 14:47:36   
mismis

user posted image
AKTUALNO V TEM TEDNU  
 

Sobota, 03.05.
Pika74 - ET
Sonček33 - UZ
 
Nedelja, 04.05.
Pija76 - ET
Rozica29 - ET

Ponedeljek, 05.05.
Titi3 - UZ
Abra - ET
Zvezdica - ET
Sonček33 - punkcija 

user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image
 
NAŠE NOSEČKE  
 
Ponedeljek, 05.05.
 Goldfish - UZ

Torek, 06.05.
 Gloria - Morfologija

Sreda, 07.05.
 Tejka** - UZ
 Gloria - UZ
 
Ponedeljek, 12.05.
   pinki2  - UZ

Četrtek, 15.05.
 Tejek - UZ
 
Petek, 16.05.
   m.rudovic - NS

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image           

user posted image   mateja.goljev user posted image


  user posted image user posted image   T R E P E T A L K E  user posted image user posted image
(beri TESTI)

 
Jadrnica greje    user posted image   - TEST 02.05.2008
Womanpolice greje    user posted image user posted image - TEST 12.05.2008
Dajamaja greje    user posted image user posted image - TEST 14.05.2008



user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image  

user posted image  KANDIDATKE 
user posted image    V  POSTOPKUuser posted image


  • Zvezdica (dr. Reš, Menopur in Dipherline)
  • Rubin (3. IVF)
  • Pija76 (špikarka)
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič)
  • Grethy (LJ, dr. Požlep, zamrznjenčki)
  • Stijan (dr. Reš)
  • Sonček33 (GK LJ, superfact in Menopur)
  • Zorica (začetek postopka 12.04. MB)
  • Pika74 (34 let, 4. IVF, dr. Drobnič)
  • Rožica29 (1. IVF, GK LJ,)
  • dajamaja, (dr. Reš, PO)
  • Abra, ( dr. Reš)
  • womanpolice (1. ICSI, GK LJ; Superfact in Menopur)
  • mami26 (LJ), pon. začetek špike
  • mala81 (27. let, 2. IVF/ICSI, dr. reljič, MB)
  • Jadrnica (2.ICSI, postopek, dr. Reš, Diphelerine in GONALOM-F)
  • Titi3 (Superfact in Menopur)
  • Arneja (35. let, 2. IVF/ICSI, dr. Reš)
  • Hedviga (34. let, 1.IVF, dr. Drobnič, LJ, 10.05. nizki štart)
user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEKuser posted image   

  • netka34(35let)(2.ICSI;LJ), naj pride M hitro,  
  • tassi1 (IVF/ICSI, dr. Vlaisavljevič, MB) 
  • ušula spomladi v nov boj
  • Kajsica (1.IVF;LJ) postopek z zmrznjenčki
  • paki (PO)
  • mismis (33let)(2.IVF;LJ,dr.Drobnič junij bo NA  mesec)
  • lara light (2.IVF;PO,dr.Reš)
  • Anja31 (2. IVF, dr. Reš, diphereline in menopur), 20.04. nov boj
  • oktavija (1.IVF/ICSI;dr. Vlaisavljević, 14.05.2008 ob 11.20 posvet)
  • Pikovit (31let) (6.ICSI;PO,dr.Reš, nov posvet MB 28.05.ob 12.40, dr.Vlaislavljevič)
  • Paddy (1.ICSI)
  • Reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš)
  • Mimmy (postopek z zamrznjenčki)
  • Anadejka
  • Zarja1 (1. IVF, LJ)
  • Dobrovoljčica
  • Vanja 44 (2. postopek, dr.Reš)
  • Shuka
  • Darja* (3.IVF/ICSI?; 24.04., dr. Reš)
  • Barbarella77
  • Linda25 (ICSI LJ)
  • Sabsa (Menopur)
  • Anabanana
  • Iannia
  • Žirafca
  • Goldy (2. ICSI, dr. Drobnič, LJ)
  • T1979 (2. IVF, dr. Reš)
  • Tia-na (33 let, 1. IVF, dr. Vogler)
  • Sapi (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • Mandreja (IVF, Lj)
  • Ozone (03.04. razgovor MB dr. Reljič)
  • andreja07 (PO, dr. Reš)
  • Kikaa (IVF/ICSI;LJ, dr. Tomaževič) Suprefact in Menopur)
  • Hati (1.IVF, dr. Reš, Dipherline in Menopur)
  • Bambi75 (4.IVF/ICSI, MB)
  • Ledenka (ICSI, PO)
  • moni29 (MB, razgovor v maju)
  • Vijolica30 (2.IVF)
  • Mateja.goljev (Gonal in Superfact)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   


koala user posted image , *medica* user posted image ,  Špelkauser posted image , soncek.djukelica user posted image user posted image ,  Staša1 , gloriauser posted image , tosjauser posted image , perlica user posted image  ,  Bety upauser posted image , mozart, _rebeca_ user posted image , anadejka,  MIŠEK13user posted image , ele, Sisyuser posted image   , poopsieuser posted image , upajoča, zvezdica26, dolenjkauser posted image , micka zaloskauser posted image , maja24user posted image , dakica, sayuriuser posted image , Pamela, blanč,  Stormy , tassi1, dakec, citrončica, maša74,  tobika, Goya (30 let) user posted image user posted image   Darmar ,  Zalazoyauser posted image , Skye user posted image user posted image   , Daisy, Mlinčka, Martinščicauser posted image ,Rebecauser posted image ,Tita13 user posted image ,Meeryanauser posted image ,Pf user posted image ,Ana_Puser posted image , Lottyuser posted image ,Ameliauser posted image , Goldfish user posted image , Johnieuser posted image ,Pikica 26user posted image ,Meybebaby user posted image , sonček75user posted image , DejanSenka user posted image   , Mandarinca, šemalo, Rmeli, Majc, Dole, M.L.B.K, bilka, T1979,  Anabanana, Ajedat, Arneja, Gita14, Črni Tulipan, Banga, Cati, Lejla007user posted image ,  Animeuser posted image , Mijavčekuser posted image , Gugu user posted image , Mihi78user posted image , Pajčolanka user posted image , Tejki user posted image , Špelka12user posted image , Lorby007 user posted image , Koninauser posted image , Jelka123user posted image , m.rudovic user posted image ,  Orka user posted image , Sulfinijauser posted image , Teja*user posted image , Mavrica72user posted image , Tejka**user posted image , Hormonček user posted image , *NiNa* user posted image , Pinki2user posted image , Krtekxx user posted image

 
Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086

 

 
 
 

user posted image  NOVE NOSEČKE MAJ user posted image   
 
 

 user posted image   Tejek (PO)


 
Če katera opazi kakšno napako v seznamu, mi prosim oprostite in pocukajte za rokav, je čisto možno da sem kaj zamešala, je že veliko bork. Tiste, ki lahko sproti sporočate UZje, punkcijo, ET, naredite to čimprej, da vas še bolj spodbujamo in damo na poseben seznam - da je za vsak dan bolj pregledno.

Dekleta, ki ste sedaj v postopku, ste na modrem ali oranžnem seznamu in se že tako spodbujate med seboj. Dekleta, ki vam žal ni uspelo in še ne veste za nov postopek ali pa je ta še daleč, ste med navijačicami. Prav tako so med navijačicami dekleta, ki so že mamice ali nosečke





_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 14:52:11   
mismis
Pika74, kje si, javi se prosim in nam sporoči veselo novičko.

Močno stiskam pesti, da te ni napadla kakšna hiperca user posted image



Rozica in Pija, veliko sreče jutri na ET. Želim vama, da bi se vama oplodilo čim velje število celic user posted image

Vijolica30, naša Jadrnica je odjadrala na obisk, kjer nima dostopa do neta, zato nam še ni sporočila vesele novičke

Dajamaja
, kako otroce? A že kaj plešeta ringaraja po trebuščku?

Takole, zdejle grem pa na svakov rojstni dan, tako da se spet tipkamo zvečer. Močno upam, da se bo Pika do takrat javila z lepimi novičkami.

VSEM OSTALIM pa želim prav lep dan in veliko sončka.


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 16:23:36   
krtekxx
Grethy in Vijolica, jaz ne verjamem, da bi vama bil Alweys sponzor, ampak kaka Tosama pa že.
Sonchek, upam, da je punkcija minila s čimmanj bolečin in se že pustiš razvajat doma.
Pija, držim pest za tvoje 4 otročke, da pridno rastejo in jutri 2 dobiš, 2 pa v zmrzovalnik za kasneje, ko bosta ta 2 stara ene 2 leti.
No, meni ni treba počivati, v bistvu je priporočljivo, da hodim, vendar pa sem zelo vesela, če uspem narediti 20 korakov naenkrat. Fizično sem čisto povožena, pulz mam v mirovanju-leže 75 (običajno pa 43, ker se ukvarjam s športom). Če se preveč zmatram začnem dihat kot lovski pes med lovom - ampak to je vse normalno, taka tečka je pač ta hiperstimulacija. Če bi vedela, da se bo tista napihnjenost pred ET razvila v to, bi zanesljivo ne šla na ET. Ker je na momente res bilo nevzdržno: predvsem v bolnici ko so me ene tri noči zapovrstjo zagrabili strašni krči, da sem se samo tresla in bruhala, čeprav nisem imela nič za bruhat. Šele injekcija Ketonala me je odrešila. Takrat nisem razglabljala ali bo škodila otročkom ali ne, ampak sem posila zanjo, ker je bilo res že na robu tega kar sem zmogla prenesti.
Puncee, uživajte v prekrasnem dnevu, jaz sem zelo vesela, da lahko gledam zelenje v soncu skozi okno in me nič več ne boli. Bušija pa itak skoz božam.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 18:23:29   
sonček33
Grethy - kaj zdej, kako si? 

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 19:07:57   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Grethy - kaj zdej, kako si? 



Ja sonček moj, dons sem dobr, če odmislim odtekanje iz spodnjega doma v maximalnih količinah, jutri pa pokličem mojo zdravnico in pol bo ona povedal kako naprej ... kdaj me bo nafrizirala za nadaljni boj ...

Kaj pa ti ? ... Je že kaj panike pred punkcijo ?


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 19:16:31   
sonček33
Ne, danes panike še ni, bo pa jutri. pa še ugotovila sem, da bom samauser posted image

Eno vprašanje imam za vse - kam ste si dale stopko??? Men je rekla, da si jo dam isto kot menopur ...pod kožo v trebuh?????


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 19:58:48   
womanpolice
sonček33 stopko sm si dala pod kožo v nadlaht kamor sm si skoz dajala Menopur... če si si dajala menopur v trebuh, pa daj pod kožo v trebuh...
vso srečo....

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 20:07:34   
pika74
Ojla,

grejem 2 blastocisti, zamrznjenckov ni.

Zdej je pa vse v božjih rokah user posted image ... kar bo, pa bo.

Test bo 19.5., če prej ne pride user posted image

hvala za lepe želje user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 20:08:34   
pika74
sonček33 držim pesti za jutri user posted image

< Sporočilo je popravil pika74 -- 3.5.2008 20:17:09 >


_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 20:21:56   
mismis

user posted image
AKTUALNO V TEM TEDNU  
 

Nedelja, 04.05.
Pija76 - ET
Rozica29 - ET

Ponedeljek, 05.05.
Titi3 - UZ
Abra - ET
Zvezdica - ET
Sonček33 - punkcija 

user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image
 
NAŠE NOSEČKE  
 
Ponedeljek, 05.05.
 Goldfish - UZ

Torek, 06.05.
 Gloria - Morfologija

Sreda, 07.05.
 Tejka** - UZ
 Gloria - UZ
 
Ponedeljek, 12.05.
   pinki2  - UZ

Četrtek, 15.05.
 Tejek - UZ
 
Petek, 16.05.
   m.rudovic - NS

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image           

user posted image   mateja.goljev user posted image


  user posted image user posted image   T R E P E T A L K E  user posted image user posted image
(beri TESTI)

 
Jadrnica greje    user posted image   - TEST 02.05.2008
Womanpolice greje    user posted image user posted image - TEST 12.05.2008
Dajamaja greje    user posted image user posted image - TEST 14.05.2008
Pika74 greje     user posted image user posted image - TEST 19.05.2008


user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image  

user posted image  KANDIDATKE 
user posted image    V  POSTOPKUuser posted image


  • Zvezdica (dr. Reš, Menopur in Dipherline)
  • Rubin (3. IVF)
  • Pija76 (špikarka)
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič)
  • Grethy (LJ, dr. Požlep, zamrznjenčki)
  • Stijan (dr. Reš)
  • Sonček33 (GK LJ, superfact in Menopur)
  • Zorica (začetek postopka 12.04. MB)
  • Pika74 (34 let, 4. IVF, dr. Drobnič)
  • Rožica29 (1. IVF, GK LJ,)
  • dajamaja, (dr. Reš, PO)
  • Abra, ( dr. Reš)
  • womanpolice (1. ICSI, GK LJ; Superfact in Menopur)
  • mami26 (LJ), pon. začetek špike
  • mala81 (27. let, 2. IVF/ICSI, dr. reljič, MB)
  • Jadrnica (2.ICSI, postopek, dr. Reš, Diphelerine in GONALOM-F)
  • Titi3 (Superfact in Menopur)
  • Arneja (35. let, 2. IVF/ICSI, dr. Reš)
  • Hedviga (34. let, 1.IVF, dr. Drobnič, LJ, 10.05. nizki štart)
user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEKuser posted image   

  • netka34(35let)(2.ICSI;LJ), naj pride M hitro,  
  • tassi1 (IVF/ICSI, dr. Vlaisavljevič, MB) 
  • ušula spomladi v nov boj
  • Kajsica (1.IVF;LJ) postopek z zmrznjenčki
  • paki (PO)
  • mismis (33let)(2.IVF;LJ,dr.Drobnič junij bo NA  mesec)
  • lara light (2.IVF;PO,dr.Reš)
  • Anja31 (2. IVF, dr. Reš, diphereline in menopur), 20.04. nov boj
  • oktavija (1.IVF/ICSI;dr. Vlaisavljević, 14.05.2008 ob 11.20 posvet)
  • Pikovit (31let) (6.ICSI;PO,dr.Reš, nov posvet MB 28.05.ob 12.40, dr.Vlaislavljevič)
  • Paddy (1.ICSI)
  • Reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš)
  • Mimmy (postopek z zamrznjenčki)
  • Anadejka
  • Zarja1 (1. IVF, LJ)
  • Dobrovoljčica
  • Vanja 44 (2. postopek, dr.Reš)
  • Shuka
  • Darja* (3.IVF/ICSI?; 24.04., dr. Reš)
  • Barbarella77
  • Linda25 (ICSI LJ)
  • Sabsa (Menopur)
  • Anabanana
  • Iannia
  • Žirafca
  • Goldy (2. ICSI, dr. Drobnič, LJ)
  • T1979 (2. IVF, dr. Reš)
  • Tia-na (33 let, 1. IVF, dr. Vogler)
  • Sapi (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • Mandreja (IVF, Lj)
  • Ozone (03.04. razgovor MB dr. Reljič)
  • andreja07 (PO, dr. Reš)
  • Kikaa (IVF/ICSI;LJ, dr. Tomaževič) Suprefact in Menopur)
  • Hati (1.IVF, dr. Reš, Dipherline in Menopur)
  • Bambi75 (4.IVF/ICSI, MB)
  • Ledenka (ICSI, PO)
  • moni29 (MB, razgovor v maju)
  • Vijolica30 (2.IVF)
  • Mateja.goljev (Gonal in Superfact)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   


koala user posted image , *medica* user posted image ,  Špelkauser posted image , soncek.djukelica user posted image user posted image ,  Staša1 , gloriauser posted image , tosjauser posted image , perlica user posted image  ,  Bety upauser posted image , mozart, _rebeca_ user posted image , anadejka,  MIŠEK13user posted image , ele, Sisyuser posted image   , poopsieuser posted image , upajoča, zvezdica26, dolenjkauser posted image , micka zaloskauser posted image , maja24user posted image , dakica, sayuriuser posted image , Pamela, blanč,  Stormy , tassi1, dakec, citrončica, maša74,  tobika, Goya (30 let) user posted image user posted image   Darmar ,  Zalazoyauser posted image , Skye user posted image user posted image   , Daisy, Mlinčka, Martinščicauser posted image ,Rebecauser posted image ,Tita13 user posted image ,Meeryanauser posted image ,Pf user posted image ,Ana_Puser posted image , Lottyuser posted image ,Ameliauser posted image , Goldfish user posted image , Johnieuser posted image ,Pikica 26user posted image ,Meybebaby user posted image , sonček75user posted image , DejanSenka user posted image   , Mandarinca, šemalo, Rmeli, Majc, Dole, M.L.B.K, bilka, T1979,  Anabanana, Ajedat, Arneja, Gita14, Črni Tulipan, Banga, Cati, Lejla007user posted image ,  Animeuser posted image , Mijavčekuser posted image , Gugu user posted image , Mihi78user posted image , Pajčolanka user posted image , Tejki user posted image , Špelka12user posted image , Lorby007 user posted image , Koninauser posted image , Jelka123user posted image , m.rudovic user posted image ,  Orka user posted image , Sulfinijauser posted image , Teja*user posted image , Mavrica72user posted image , Tejka**user posted image , Hormonček user posted image , *NiNa* user posted image , Pinki2user posted image , Krtekxx user posted image

 
Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086

 

 
 
 

user posted image  NOVE NOSEČKE MAJ user posted image   
 
 

 user posted image   Tejek (PO)


 
Če katera opazi kakšno napako v seznamu, mi prosim oprostite in pocukajte za rokav, je čisto možno da sem kaj zamešala, je že veliko bork. Tiste, ki lahko sproti sporočate UZje, punkcijo, ET, naredite to čimprej, da vas še bolj spodbujamo in damo na poseben seznam - da je za vsak dan bolj pregledno.

Dekleta, ki ste sedaj v postopku, ste na modrem ali oranžnem seznamu in se že tako spodbujate med seboj. Dekleta, ki vam žal ni uspelo in še ne veste za nov postopek ali pa je ta še daleč, ste med navijačicami. Prav tako so med navijačicami dekleta, ki so že mamice ali nosečke



_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?