|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 20:23:50   
pika74
pija in rozica - tudi vama vso srečo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 20:24:09   
mismis
Pika74, čestitke za dve pikici, lepo ju grej in močno stiskam pestke, da 19.05. ugledaš lep plusek user posted image

Kako pa kaj tvoja hiperca? Je tokat ni? JUPI


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 20:32:10   
Abra
Daan! danes je bil pa res lep user posted image še jaz sem kljub prometriumu vstala že ob pol osmih user posted image malo sem se še za otroke upedenala, da bo v pon. spet lepa frizura user posted image

Krtexx, fino, da ti gre na bolje. Si pa pokasirala najboljši stanski učinek hiperce, za kar je najbrž blo vredno potrpet.

Dajamaja navijačice skoz rabmo, tudi take na klopi v čakalnici user posted image user posted image pa res, še dvakrat grem spat, pa grem ponje user posted image kaj kej tvoja user posted image user posted image pravita? Zdaj sta se pa že vgnezdila user posted image user posted image zdaj morata samo še rast user posted image

Zvezdica, a moji spet v Postojni razgrajajo user posted image so že zadnjič Rešu nagajali, mi je ET moral 2x delat, ker je en nazaj v epruveto ušel user posted image midva definitivno ne bova imela mirnih otrok user posted image
Še malo, pa jih greva iskat user posted image

Sonček, super user posted image user posted image fajn si jo zapiči user posted image Če ti je rekla isto, kot menopur, si jo daj kar v trebuh. Meni je Reš naročil v rit user posted image na škatli pa piše, da gre lahko tudi subkutano.

Vijolica, včasih je po stimuliranem postopku tudi menstruacija malo bolj močna in tisti kosi niso nič nenavadnega. Sluznica se mora sčistiti.

Ledenka, kaj bo pa jutri, spet meso user posted image user posted image

Pija in Rožica, navijam za čimveč blastocist in uspešen transfer user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pika user posted image user posted image to sta ziher tisti pravi, 19. bo pa prav lep plus!! Šic s slabimi mislimi, nč če prej user posted image ne pride, ker ne bo prišla!! 19. maj bo en prav lep dan, 4x pozitivni testi user posted image

Vsem ostalim prav lep pozdrav!!!

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 20:34:41   
pika74
hvala mismis

hiperce ni - sem bla zjutraj ful vesela, ko sem se zbudila in vidla, da sem preživela noč user posted image

je blo pa na ET kar hudo user posted image . Dohtar ni in ni najdu poti do maternice... pa mu je sestra hotla že mizo dvignit pa luč bližje dat... pa kr nč ni najdu... mene je pa bolelo, ko je žokal user posted image . Pismu, mi je bla punkcija manj boleča. No, pol mu je še un inštrument, ki ti ga dajo v vagino, padu ven user posted image ... in pol je še enkrat dal not to reč in KONČNO najdu pot user posted image user posted image .

Za piko na i je pa na konc sestra rekla, OK, zdej pa lohk greste... pa si mislm... hudiča, a kr? Pa sestra debel pogleda in se začne smejat user posted image user posted image user posted image  in se obrne k profesorju - un pa ...khm... ja, tole reč bomo pa še rabil user posted image . Sm rekla, ja sej se mi je zdel, da vam utegne še prou pridit user posted image user posted image user posted image ... si predstavljate, da bi s tistim velikim železnim inštrumentom šla dol z mize user posted image user posted image user posted image .


No, pol sva šla pa na lignje na tržnico... zdej pa fige držat pa čakat user posted image .

Krvavim še vedno malo, ampak gre na boljš.

lp
user posted image  

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 21:05:16   
Pija76
Punce hvala za lepe želje!

Pika to so pa bile prigode danes! Samo da je vse OK, lepo grej otročke, pa da sva 19.tega spet ukup!

Sonček pa kaj če boš sama, tja prideš sama, nazaj greste pa trije, pa sploh ne bo noben vedu user posted image user posted image .

Ledenka padel frizer že v torek, če misliš zgoraj user posted image user posted image

Abra kaj lepega sanjaj danes!

Jaz sem se pa danes cel dan potepala, je prav pasalo. Res je bil lep dan!

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 21:35:42   
arneja
No, pa sva se vrnila s tri-dnevnega potepanja po Prekmurju. Je prav pasalo pohajati po Goricah user posted image . Pa še na Ptujski Gori sva se nazaj grede ustavila, pa sem kar za detece v cerkvi poprosila, čeprav sem ateistka user posted image . Aja, pa v Lendavi sem rekla, da če kakšno štorkljo zagledava, da je to sigurno napoved dojenčka in sva kar tri videla user posted image . Jah, sanje so dovoljene, ne user posted image ?

Pika, bravo za dve pikici, Pija ti dobro prespi zadnjo nenosečniško noč user posted image , Abra, ti pa predzadnjo user posted image . Ste dobre, ko ste tako na kupu user posted image user posted image user posted image .

Jaz pa zdaj samo molim, da ne dobim M ravno v četrtek, ker v petek je nemogoče, da bi šla k Rešu. Me pa že zdaj nekaj čudno zvija pa je šele 22. dan user posted image . V četrtek bo pa 27. dan in tako zgodaj, razen takoj po postopku, navadno ne pride. Sicer bomo šli pa junija v vse skupaj, pa bo user posted image . Se ne mislim tokrat čisto nič silit.

Kajsica, ti pa tako pri mamici uživala user posted image ? Dejzi, kam si nam pa tu ušla user posted image ?

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 21:55:00   
mismis
Pika, pa sej blastociste so ja dobre, kaj ne? Pa še hiperce ni. Sami dobri znaki.

Še dobro da se tebi tam na GK LJ toliko dogaja, nas vse ostale razveseliš s smešnimi prigodami.


Pija, kako je šlo danes grabljenje. Veš da je mene dopoldne čakalo enako opravilo user posted image Mislim, da se je našemu strgalo, ker je mene mestno dekle določil za to. Ampak nekako je šlo, me je dragi podučil o vseh skrivnostih grabljenja, tako da če potrebuješ kakšen nasvet ti lahko pomgam user posted image . Jutri pa po otroce, JUPI držim pestke, da dobiš vsaj dva in dva daš lepo v skrinjo. user posted image

Rozica, tudi tebi želim da dobiš dva lepa otroca za domovuser posted image , ostale pa v skrinjo za hude čase user posted image





_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 22:16:51   
sonček33
Punce hvala.
Pija in Rožica - želim vama lepe otročke. Pa kakšnega eskima.

Pika - superca za dva. Bolečine pa - ah, saj zdaj je že mimo, kajne.

Pija - haha - tja ena, nazaj trije pa se res nimam kaj sekirat .

WP - počivaj, vse drugo počaka.


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 22:19:07   
gloria
Sonček 33 kako je šla stopkauser posted image user posted image user posted image
Pika 74 super za 2 blastocisti....stiskam pesti za ++++++
Pija 76 srečno juter na ET
Vijolica 30 ti si pa res boga z to user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 22:21:18   
sonček33
gloria - stopka je ob enajstih
pa tko sem že zaspana



_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 22:37:08   
gloria
Sonček a si tokrat sama daješ pikiceuser posted image ....bom počakal pa javi kako ti je šlouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 23:01:11   
sonček33
Gloria - ne špika me moj dragi. Stopka je mimo. Zdaj pa spat.
A ste ve tudi imele tko trd trebuh...napihnjen?


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 23:02:56   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Gloria - ne špika me moj dragi. Stopka je mimo. Zdaj pa spat.
A ste ve tudi imele tko trd trebuh...napihnjen?



sonček BRAVO za stopko user posted image user posted image user posted image

glede drugega vprašanja ti žal ne morem pomagati, jaz sem jo dobila v rito


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 23:04:07   
gloria
Sonček 33 čestitke za stopkouser posted image user posted image user posted image ...in seveda tvojemu dragemu za mirno rokouser posted image ....lahko noč

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 23:05:34   
gloria
Aha pozablauser posted image ...jaz sem si dajala v stegno tak da ti nevem odgovorit....zdej pa res vsaki od vas lepe sanje

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: IVF/ICSI maj
4.5.2008 9:14:23   
Grethy
Ja Sonček trebuh je napihnjen, na mestu vboda in kr dobro naokrog pa rdeče, trdo in malo pekoče-boleče ... jaz sem že paniko nagnala takrat, da sem si kaj okužla ... ampak ... to je kao normalno ... tako da BRAVO za stopko, srečno jutri na punkciji, saj veš, naj mine čim bolj ugodno zate, bolečinsko in celično številčno ... uhhhh ... tole je pa čist preveč filozofski štart za nedeljo ...


PIKA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , no zdaj pa le grej pikici in ju v 14 dneh prepričaj da ostaneta pri tebi, in ko boš sporočila da si ugledala na dan testa user posted image , bom izvedela eno full lepo novico za moj "brždej" Tvojima pikicama pa sporočilo: DRŽTA SE MAME !!!!!!!!!!!!


Vsem ostalim pa želim LEP NEDELJSKI DAN IN  VELIKO TOPLEGA SONČKA !!!!!!!!!!

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: IVF/ICSI maj
4.5.2008 9:28:33   
sonček33
Grethy - hvala. kako  si ti? kakšni plani za danes, ko je tako lepo vreme?

Pija - čakamo novičke.
Rožica  - tudi tvoje čakamo.
 Pika, kako si?





_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: IVF/ICSI maj
4.5.2008 9:33:09   
pika74
Grethy hvala user posted image .

sonček33 - gre na boljš user posted image . Pa ti?

Pija76 ima tudi dobre novičke user posted image

No, lep dan vsem skup.

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: IVF/ICSI maj
4.5.2008 9:44:12   
Zvezdica
Nedelja, 04.05.
                                                                                               Pija76 - ET - čakamouser posted image
                                                                                            Rozica29 - ET - čakamo user posted image

Pika, boga user posted image Kaj si morala preživljat, še staro elezo so ti hoteli podtaknik user posted image , ampak zdaj maš pa otročke na varnem. Čuvaj ju.
Aja, veliko pišete o tej hiperci, kdaj naj bi se to dobilo in zakaj?

Krtekxx, zate vem, da si bila v bolnici. Samo da je mimo, res. Zdaj pa ti želim, da čuvaš in obdržiš te otroke, da jih boš lahko cartkala kmalu.user posted image

Violica, se je user posted image umirila?

Sonček, jutri pa punkcija? Držim pesti.

Grem kavo pit, eno pa skuham za vse user posted image zvezdice zaspanke.





_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: IVF/ICSI maj
4.5.2008 9:44:42   
Grethy
Prav nobenega plana za dons ... pa sej nikamor ne upam ... 15 minut nekje sedim pa moram kr pod tuš pol tilk se mi vlije ... da bi pa kje hodila pa sploh ni variante, je pa ko da imam odprto pipco ... še danes ... zdejle bom pa probala poklicat Dr. v Ljubljano ... mi je kr mal smotano, ker je nedelja, ampak če ne bi želela da jo motim, mi ne bi dala od mobiča številke ...

Kaj pa ti sonček, kam jo boš ucvrla danes ?

...OOO Pija ima dobr novičke user posted image user posted image , ČAKAMOOOOOOO !!!!!


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: IVF/ICSI maj
4.5.2008 9:48:53   
Grethy
Oj zvezdica, tud jaz sem si zdaj skuhala kavo , pa vseeno hvala, ker misliš tudi na nas ... Kako je s tabo ?

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: IVF/ICSI maj
4.5.2008 10:12:20   
Pija76
Ojla punce,

vsem hvala za pestke!

Smo 3v1, zamrznjenčkov ni. Od 4 oplojene 3, vendar tretja ni bila za skrinjo primerna.
Test 19.5.. Sem pa zelo zadovoljna da se je tako končalo.

Lepo nedeljo vam želimo, gremo mal pankat, sem bila zgodnja danes.


(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: IVF/ICSI maj
4.5.2008 10:17:20   
mismis
BRAVO Pija, čestitke za dve pikici, lepo ju grej in naj ti prineseta lep plusek.user posted image user posted image

Joj tale 19.05. bo pa zanimiv, če pogledamo, da imata test takrat in Pika in Pija, pa po vsej verjetnosti Rozica tudi...

To bo pa ploden mesec...user posted image



_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: IVF/ICSI maj
4.5.2008 10:26:07   
Grethy
Ja mismis ... se strinjam s tabo in kako bom jaz praznovala madona ja ... tri bodo vidle plusek tisti dan ko sem jaz ugledala ta svet ... JUHEJ ...

PIJA čestitke za dve pikici !!!!!! ... kr vklopi radiatorček user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: IVF/ICSI maj
4.5.2008 10:29:52   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

Oj zvezdica, tud jaz sem si zdaj skuhala kavo , pa vseeno hvala, ker misliš tudi na nas ... Kako je s tabo ?


Hvala, sem kar dobro. Ampak ko sem šla po prometrium, sem si v I vzela še ketadon. In deluje 300/H. Danes sem brez tablet. nisem nič napihnjenauser posted image , to je verjetn dobr znak. Jutri grem pa po otroke user posted image .

Pija user posted image user posted image user posted image user posted image , čestitke za dve pikici, lepo ju grej in jima kaj lepega povej.

Mišmis, koliko dni od ETja se dela test? Ker 19 j e moja številkauser posted image




_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?