|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI maj
4.5.2008 20:11:51   
ROZICA29
jadrnicauser posted image user posted image user posted image , drži se punca, pa kmalu zberi moč za novi boj.

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: IVF/ICSI maj
4.5.2008 20:13:25   
Pija76
Rožica tudi meni je bilo lepo da sva se spoznali. Ampak kako sem te previdno vprašala kaj? No pocajtaj se, da boš začela uživat v nosečnosti!

Jadrnica veš kako je, kar ne ubije okrepi. POtolažita se, ko bosta pripravljena pa pogumno naprej. Lepo, da ostajaš z nami!

Sonček mater a veš da se mi je testo ponesreču, neki je avtomat zašteku, tko da smo ročno zamesili...še je čas da prideš user posted image . Pa vem da te ne bo, zato ti želim jutri nebolečo punkcijo in čimveč celic!

Abra in Zvezdica lepo sprejmita otroke! Držim pesti!

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: IVF/ICSI maj
4.5.2008 20:15:08   
sonček33
Pija jaz tudi upam na dober rezultat. Ti pa le nahrani pikici.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: IVF/ICSI maj
4.5.2008 20:23:47   
ledenka
jadrnica user posted image user posted image user posted image  zal mi je! odmor ti bo pa zagotovo dobro del, da naberes nove moci in se razstrupis. potem pa v nov boj...

soncek, ves da bo vse ok user posted image  ne bo bolelo, si lahko prepricana!

Pija, ne tak na glas o pizzi govorit user posted image  bom prisla naokoli user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: IVF/ICSI maj
4.5.2008 20:23:57   
sonček33
Hudiča, jaz sem čist zmedena. Sej rabim jutri samo dokument, pa mojga, haljo in copatke?



_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: IVF/ICSI maj
4.5.2008 20:26:20   
ledenka
rozica, cestitam za pikico! user posted image  naj ostane pri tebi... kake 38 tednov user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ROZICA29)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: IVF/ICSI maj
4.5.2008 20:34:42   
Pija76
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Hudiča, jaz sem čist zmedena. Sej rabim jutri samo dokument, pa mojga, haljo in copatke?




Ja, pa danes apaurin vzemi če so ti ga dali! Pa optimizem tud vzemi s sabo user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: IVF/ICSI maj
4.5.2008 20:38:01   
sonček33
joj jest sem edina k tukej gor skoz neki sprašuje
Pija - optimizem pa bo. saj v bistvu komaj čakam. Še bolj pa soboto, da vidim, koliko jih bo.


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: IVF/ICSI maj
4.5.2008 20:55:01   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

joj jest sem edina k tukej gor skoz neki sprašuje
Pija - optimizem pa bo. saj v bistvu komaj čakam. Še bolj pa soboto, da vidim, koliko jih bo.



soncek, pred punkcijo smo vse malce raztresene user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: IVF/ICSI maj
4.5.2008 20:55:14   
Grethy
jadrnica

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mi je prav hudo zate ...
vsi ti stresi ...

res same prave borke ...

me pa veseli, da boš ostala z nami ...


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: IVF/ICSI maj
4.5.2008 21:09:05   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: Abra
Zvezdica, midve greva pa jutri po otroke user posted image user posted image user posted image uspešen transfer ti želim!


Abra, jast tudi tebiuser posted image user posted image user posted image . Jutri prineseva otroke da in jih ne spustiva stran, ok?

Grethy hvalauser posted image

Jadrnica žal mi jeuser posted image En user posted image user posted image zate.

Rozica BRAVO. Super je, če te tko motivirajo in ti tako lepo poevjo.

Titi3 srečno na UZ, tebi sonček pa čim manj bolečin in vse dobro jutri na punkciji.

Grem jest...spetuser posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: IVF/ICSI maj
4.5.2008 21:12:04   
ledenka
Zvezdica, kam pa gres? user posted image  fajn se imej jutri, transfer je nebolec - ce se to ne zgodi to, kar se je Piki dogajalo user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: IVF/ICSI maj
4.5.2008 21:43:28   
mismis

user posted image
AKTUALNO V TEM TEDNU  
 

Ponedeljek, 05.05.
Titi3 - UZ
Abra - ET
Zvezdica - ET
Sonček33 - punkcija 

user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image
 
NAŠE NOSEČKE  
 
Ponedeljek, 05.05.
 Goldfish - UZ

Torek, 06.05.
 Gloria - Morfologija

Sreda, 07.05.
 Tejka** - UZ
 Gloria - UZ
 
Ponedeljek, 12.05.
   pinki2  - UZ

Četrtek, 15.05.
 Tejek - UZ
 
Petek, 16.05.
   m.rudovic - NS

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image           

user posted image   mateja.goljev user posted image
user posted image Jadrnica user posted image

  user posted image user posted image   T R E P E T A L K E  user posted image user posted image
(beri TESTI)

 
Womanpolice greje  user posted image user posted image - TEST 12.05.2008
Dajamaja greje  user posted image user posted image - TEST 14.05.2008
Pika74 greje   user posted image user posted image - TEST 19.05.2008
Pija76 greje  user posted image user posted image - TEST 19.05.2008
Rozica29 greje   user posted image - TEST 19.05.2008

user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image  

user posted image  KANDIDATKE 
user posted image    V  POSTOPKUuser posted image


  • Zvezdica (dr. Reš, Menopur in Dipherline)
  • Pija76 (špikarka)
  • Grethy (LJ, dr. Požlep, zamrznjenčki)
  • Stijan (dr. Reš)
  • Sonček33 (GK LJ, superfact in Menopur)
  • Zorica (začetek postopka 12.04. MB)
  • Pika74 (34 let, 4. IVF, dr. Drobnič)
  • Rožica29 (1. IVF, GK LJ,)
  • dajamaja, (dr. Reš, PO)
  • Abra ( dr. Reš)
  • womanpolice (1. ICSI, GK LJ; Superfact in Menopur)
  • mami26 (LJ), pon. začetek špike
  • mala81 (27. let, 2. IVF/ICSI, dr. reljič, MB)
  • Jadrnica (2.ICSI, postopek, dr. Reš, Diphelerine in GONALOM-F)
  • Titi3 (Superfact in Menopur)
  • Arneja (35. let, 2. IVF/ICSI, dr. Reš)
  • Hedviga (34. let, 1.IVF, dr. Drobnič, LJ, 10.05. nizki štart)
user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEKuser posted image   

  • netka34(35let)(2.ICSI;LJ), naj pride M hitro,  
  • tassi1 (IVF/ICSI, dr. Vlaisavljevič, MB) 
  • ušula spomladi v nov boj
  • Kajsica (1.IVF;LJ) postopek z zmrznjenčki
  • paki (PO)
  • mismis (33let)(2.IVF;LJ,dr.Drobnič junij bo NA  mesec)
  • lara light (2.IVF;PO,dr.Reš)
  • Anja31 (2. IVF, dr. Reš, diphereline in menopur), 20.04. nov boj
  • oktavija (1.IVF/ICSI;dr. Vlaisavljević, 14.05.2008 ob 11.20 posvet)
  • Pikovit (31let) (6.ICSI;PO,dr.Reš, nov posvet MB 28.05.ob 12.40, dr.Vlaislavljevič)
  • Paddy (1.ICSI)
  • Reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš)
  • Mimmy (postopek z zamrznjenčki)
  • Anadejka
  • Zarja1 (1. IVF, LJ)
  • Dobrovoljčica
  • Vanja 44 (2. postopek, dr.Reš)
  • Shuka
  • Darja* (3.IVF/ICSI?; 24.04., dr. Reš)
  • Barbarella77
  • Linda25 (ICSI LJ)
  • Sabsa (Menopur)
  • Anabanana
  • Iannia
  • Žirafca
  • Goldy (2. ICSI, dr. Drobnič, LJ)
  • T1979 (2. IVF, dr. Reš)
  • Tia-na (33 let, 1. IVF, dr. Vogler)
  • Sapi (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • Mandreja (IVF, Lj)
  • Ozone (03.04. razgovor MB dr. Reljič)
  • andreja07 (PO, dr. Reš)
  • Kikaa (IVF/ICSI;LJ, dr. Tomaževič) Suprefact in Menopur)
  • Hati (1.IVF, dr. Reš, Dipherline in Menopur)
  • Bambi75 (4.IVF/ICSI, MB)
  • Ledenka (ICSI, PO)
  • moni29 (MB, razgovor v maju)
  • Vijolica30 (2.IVF)
  • Mateja.goljev (Gonal in Superfact)
  • Rubin (3. IVF)
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič)
  • Jadrnica (2.ICSI, postopek, dr. Reš, Diphelerine in GONALOM-F)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   


koala user posted image , *medica* user posted image ,  Špelkauser posted image , soncek.djukelica user posted image user posted image ,  Staša1 , gloriauser posted image , tosjauser posted image , perlica user posted image  ,  Bety upauser posted image , mozart, _rebeca_ user posted image , anadejka,  MIŠEK13user posted image , ele, Sisyuser posted image   , poopsieuser posted image , upajoča, zvezdica26, dolenjkauser posted image , micka zaloskauser posted image , maja24user posted image , dakica, sayuriuser posted image , Pamela, blanč,  Stormy , tassi1, dakec, citrončica, maša74,  tobika, Goya (30 let) user posted image user posted image   Darmar ,  Zalazoyauser posted image , Skye user posted image user posted image   , Daisy, Mlinčka, Martinščicauser posted image ,Rebecauser posted image ,Tita13 user posted image ,Meeryanauser posted image ,Pf user posted image ,Ana_Puser posted image , Lottyuser posted image ,Ameliauser posted image , Goldfish user posted image , Johnieuser posted image ,Pikica 26user posted image ,Meybebaby user posted image , sonček75user posted image , DejanSenka user posted image   , Mandarinca, šemalo, Rmeli, Majc, Dole, M.L.B.K, bilka, T1979,  Anabanana, Ajedat, Arneja, Gita14, Črni Tulipan, Banga, Cati, Lejla007user posted image ,  Animeuser posted image , Mijavčekuser posted image , Gugu user posted image , Mihi78user posted image , Pajčolanka user posted image , Tejki user posted image , Špelka12user posted image , Lorby007 user posted image , Koninauser posted image , Jelka123user posted image , m.rudovic user posted image ,  Orka user posted image , Sulfinijauser posted image , Teja*user posted image , Mavrica72user posted image , Tejka**user posted image , Hormonček user posted image , *NiNa* user posted image , Pinki2user posted image , Krtekxx user posted image

 
Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086

 

 
 
 

user posted image  NOVE NOSEČKE MAJ user posted image   
 
 

 user posted image   Tejek (PO)


 
Če katera opazi kakšno napako v seznamu, mi prosim oprostite in pocukajte za rokav, je čisto možno da sem kaj zamešala, je že veliko bork. Tiste, ki lahko sproti sporočate UZje, punkcijo, ET, naredite to čimprej, da vas še bolj spodbujamo in damo na poseben seznam - da je za vsak dan bolj pregledno.

Dekleta, ki ste sedaj v postopku, ste na modrem ali oranžnem seznamu in se že tako spodbujate med seboj. Dekleta, ki vam žal ni uspelo in še ne veste za nov postopek ali pa je ta še daleč, ste med navijačicami. Prav tako so med navijačicami dekleta, ki so že mamice ali nosečke



_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: IVF/ICSI maj
4.5.2008 21:45:28   
mismis
Za  jutri moramo pa veliko navijati...

Titi3 - UZ
Abra - ET
Zvezdica - ET
Sonček33 - punkcija

go girls go girls go girls

user posted image


Jadrnica, zate pa zvrhan koš objemčkov. user posted image user posted image user posted image user posted image Me veseli, da boš ostala z nami kot navijačica.



_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: IVF/ICSI maj
4.5.2008 21:52:00   
arneja
Hojla, bejbike user posted image .

Jadrnica, objemčke zate user posted image . Mateja, tebi sem jih pa včeraj pozabila poslati, ko sem se na hitro javila. Ti jih pa z dnevnom zamude pošiljam user posted image .

Samo da na hitro sporočim, da navijam jutri dva ET-ja in eno punkcijo user posted image . Punce, držite se user posted image .

Pija in Pika, sta pridna radiatorčka oz. radiatorčki ali kako bi se ženskama, ki grejeta reklo user posted image ?

Mismis, za sezname si zares zaslužiš aplauz user posted image .

Tassi, tebe se pa spominjam. Boš šla kaj kmalu v kakšen postopek?

Rožica, čestitke za eno pikico user posted image . Jaz pa, če bi imela tako zelo kvalitetne pikice, bi pa kar sama od sebe eno vzela. Če je tako kvalitetna, se bo sigurno obdržala user posted image .

Sem si pa zdajle končno dve limoni razrezala in ju z vrelo vodo prelila, pa da vidim, kakšen učinek bo to jutri name imelo. Sem si kar uro 15 minut prej nastavila kot sicer, če bom slučajno predolgo na WC-ju user posted image .

< Sporočilo je popravil arneja -- 4.5.2008 21:54:23 >


_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: IVF/ICSI maj
4.5.2008 21:53:14   
gloria
Jadrnicauser posted image user posted image user posted image user posted image
Rožica 29 čestitke za eno pikico in tri pingvinčka
Titi3 juter za uzuser posted image
Zvezdica,Abra srečno juter na et
Ribica lep pregled ti želim....čim daljši uzuser posted image
Sonček še enkrat drži seuser posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: IVF/ICSI maj
5.5.2008 8:04:55   
pika74
Ojla,

pija76 kako je ratala pol pizza?
ledenka ti si pa prav pridna z raziskavami user posted image  in prebrala sem, da po ameriškem sistemu svetujejo počivanje 2-3 dni po ET in potem bolj na izi. No, jaz bom ravno prav. V soboto ET, danes sem še doma. Jutri na izi delat user posted image .

jadrnica žal mi je, da ni uspelo... potolažita se skupaj in potem v jeseni zberita pogum za nov poskus.
wp kako je počutje? si še napihnjena?
sonček držim pesti za današnjo punkcijo.
gloria ti si pa že čez polovico - bravo user posted image .
rožica držim pesti za pikico. če so ti rekli, da je lepa, potem imaš veliko upanja.
zvezdica in abra - držim pesti za ET in javita, kako je bilo
mismis ti si pa zmer tako pridna s seznamom. ti si prav eno sRce tukaj med namiuser posted image
dajamaja kako se pa ti počutiš? kakšni znaki?
Grethy jaz sem imela februarja 2 eskimčka in je bilo ravno tako brez hormonov. total natur varianta.

No, lep pozdravček vsem.
Jaz sem danes še doma. Jutri pa veselo na delo user posted image . Kaj čem doma. Itak bi bla samo živčna. Delo pa ni fizično temveč bolj sedeče. Aja. še glede negativnih vplivov utrogestana - sestra na GK je rekla, da so ti vplivi lahko tvegani le takrat, ko jih jemlješ tako, da jih "piješ" oz. pogoltneš. Če jemlješ vaginalno, potem se samo spodaj vrti user posted image . Tist pa ni panike user posted image .

Ajd,
lep ponedeljek vsem skup!

user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: IVF/ICSI maj
5.5.2008 8:32:49   
vijolica30
rozica29 čestitkeuser posted image user posted image

lp, v

(odgovor članu ROZICA29)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: IVF/ICSI maj
5.5.2008 8:44:09   
sayuri
jadrnica spočijta se in čez poletje uživajta. Jeseni pa v nov boj user posted image user posted image user posted image user posted image

Abra dajmo, dajmo...da ti ne bo spet telefon zvonil na parkirišču user posted image user posted image user posted image .
pija in pika, čestitke in 19.5. en velik plusek.

Vsem ostalim polno pest sreče in dobre volje. user posted image user posted image user posted image
 
 

(odgovor članu vijolica30)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: IVF/ICSI maj
5.5.2008 8:49:47   
mismis
Pikovit a si že domaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?
 
 
še vedno čakam na lepe novičke... dajmo punce
 
ABRA in Zvezdica, da dobita vsaka po 2 otroka na čuvanje user posted image
Sonček33, čim večje število celic user posted image
Titi3, da bi se na UZ videlo veliko foliklov user posted image
 
 
Arneja, kako ti stojiš sedaj? Kdaj štartaš?
Pika74, a ti je malo dolgčas doma kaj?
womanpolice, kako počutje, en teden je že za tabo še en ostane?
Goldfish, upam da je tvoje pikica lepo zrastle od zadnjič?
Sapi, jutri maš pa ti zmenek s dr. Ribič, če se ne motim
Goldy, kdaj pa ti štartaš? A nisi nekaj omenjala, da boš junija
Grethy, kot sem že rekla, če greš junija po otroke, zna biti da bova skupaj v postopku


toliko zaenkrat, sem v službi in  pišem bolj skrivaj,...vsem skupaj pa želim lep dan in ta bi ta dež nehal padati



 
 
 

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu vijolica30)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: IVF/ICSI maj
5.5.2008 8:50:58   
pika74
ja res je user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: IVF/ICSI maj
5.5.2008 9:01:57   
vijolica30
user posted image user posted image user posted image evo sem se že pofočkala za novo napotnico, junija mam dr.bokalovo, se pravi, enkrat julija pa začnem, jipijipijej, komi čakam user posted image user posted image user posted image

mismiskauser posted image  se pravi julija 3.ivf, 31 let, dr.bokal

lupčka, v

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: IVF/ICSI maj
5.5.2008 9:35:46   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: vijolica30

user posted image user posted image user posted image evo sem se že pofočkala za novo napotnico, junija mam dr.bokalovo, se pravi, enkrat julija pa začnem, jipijipijej, komi čakam user posted image user posted image user posted image

mismiskauser posted image  se pravi julija 3.ivf, 31 let, dr.bokal

lupčka, v



Bravo vijolica ...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image carica si  !!!!!!!!!!!!!!!!!


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu vijolica30)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: IVF/ICSI maj
5.5.2008 9:47:07   
vijolica30
grethy vse na rr smo carice user posted image , akko si kej, a še poplavljaš, moja m se je umirila, komi da jo je kej

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: IVF/ICSI maj
5.5.2008 10:16:53   
ledenka
Ponedeljek, 05.05.
Titi3 - UZ
Abra - ET
Zvezdica - ET
Sonček33 - punkcija


imamo že kaka poročila od današnjih dogodkov? navijamoooooo!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?