|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Klomifenke 2008
23.1.2008 19:01:00   
neela
Evo punce - smo preseljene...user posted image

Z novo otvoritvijo naj se začne sezona klomifenskih user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Klomifenke 2008
23.1.2008 19:04:37   
trinity22
no finouser posted image user posted image user posted image user posted image

Upajmo na čimveč user posted image .

Držim pesti i navijam za vse nasuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Klomifenke 2008
23.1.2008 19:37:26   
Fargesia
                                    user posted image

      user posted image   KLUB POZITIVNIH KLOMIFENKuser posted image

  • maša82 - 4.ciklus - 28.1. krvni test(21 m)
  • biba77 - 1. ciklus (z IUI?) - UZ 28.1.
  • waiting - 3. ciklus - 2.2. test
  • janeey - 2.ciklus pri Rešu (drugače 4.ciklus) - 3.2. test (13m)
  • nf- 2.ciklus - 5.2. test (17m)
  • miska73 - 6.ciklus - 6.2. test
  • PENCA - 2.ciklus - 7.2. test
  • neela - 3.ciklus (19m) - 10.2.test
  • andre3a - 1.ciklus - 13.2. test
  • stunfek -  4.ciklus - 17.2. test
  • anonimna - 6.ciklus (zanositev v 1.ciklusu - nov.2006 )
  • Petra1111 - 4.ciklus 
  • Efi - 5.ciklus (2.IUI)
  • reby - 3. ciklus(čaka na laparo 6.3.)
  • Čačka - počiva en ciklus (3.ciklusi so za njo - čaka na laparo)
  • Tamara 79 - 2.ciklus
  • Tiara123 - 4.ciklus
  • nati80 - 2.ciklus (čaka na nadaljna navodila od G)
  • dinasajo - 3.ciklus
  • pandka - 1.ciklus
  • bozza - 2.ciklus
  • snežinka - 1.ciklus
  • pike - 1.ciklus
  • trinity22 - 1.ciklus

       SREČKE KLOMIFENSKE NOSEČKE
  • pati0102 - 1.ciklus (4.10.)
  • tejči77 - 1.ciklus (oktober 2006)


seznam gre z nami!!!

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Klomifenke 2008
23.1.2008 19:43:58   
neela
Maša - ti si zakon!   user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Klomifenke 2008
23.1.2008 20:19:01   
stunfek
Ojla punce...a kar novo temo imamo? :) No, saj mene ni nič motilo, če je bilo že toliko strani - nič pa ni narobe, če imamo novo svežo temo za nove sveže začetke.

Aha, katera je spraševala o sluzi? Menim, da se ovulacijska sluz pojavi ob prisotnosti hormona, ki nekako spodbuja jajčnike, da proizvedejo folikel. Lahko, da je tega hormona premalo za samo ovulacijo lahko pa ga je dovolj, da nastopi sluz kot posledica tega hormona.

Punce jaz sem danes prvi dan klomifena. user posted image  Jemljem ga zjutraj ker načeloma nimam nobenih stranskih učinkov in mi je vseeno kdaj ga vzamem. Na svojo pest sem si povišala dozo za pol tabletke - me prav zanima, če bom zaradi tega pridelala kakšen folikel več. Bom seveda poročala. UZ imam 13. dan ciklusa. Prej nimajo fraj jaz pa želim it zjutraj, da nič službe ne zamudim :)

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Klomifenke 2008
23.1.2008 21:25:13   
nf
Super ste punce user posted image  user posted image  user posted image
Mene pa danes že od zjutraj špika po levem jajčniku, jeeeej ovulacija user posted image  Sva zjutraj zamudila v službo za kake pol ure user posted image
Stunfek user posted image  za foliklčke!

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Klomifenke 2008
24.1.2008 7:37:01   
janney
ojla punce!

Super ideja, da smo na novi temi in mogoče nam bo le ta prinesla srečo!

Nf in kateri je bil to dan v ciklusu? A ti tudi jemlješ pol tabletke K.? Ker jaz ko sem bila na UZ pri dr. Reš so bili folikli veliki 17mm in je rekel da bo ovulacija v teh dneh kar si jaz predstavljam čez 2 do maksimalno 3 dni! Ker mene tudi še vedno sem ter tja zašpika notri ekrat močno drugič tolko da čutim pa sem že 19 dan ciklusa - joj jaz si bom kar nabavila UZ da se bom lahko skos spremljala user posted image user posted image user posted image user posted image

lep dan in user posted image user posted image user posted image  za dobro jutro!

Janney


(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Klomifenke 2008
24.1.2008 7:37:24   
neela
nf - bravo! To se dela!!user posted image user posted image user posted image
Jaz sem pa na žalost prevelika zaspanka, da bi zjutraj zamudila službo user posted image ....user posted image user posted image user posted image

janney - se potem lahko že kar k tebi naročamo na UZ???

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Klomifenke 2008
24.1.2008 7:37:27   
biba77
jutro..


pri nas nic novega...


user posted image user posted image za novo temo.


b77


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Klomifenke 2008
24.1.2008 7:45:25   
oktavija
                                    user posted image

      user posted image   KLUB POZITIVNIH KLOMIFENKuser posted image


  • maša82 - 4.ciklus - 28.1. krvni test(21 m)
  • biba77 - 1. ciklus (z IUI?) - UZ 28.1.
  • waiting - 3. ciklus - 2.2. test
  • janeey - 2.ciklus pri Rešu (drugače 4.ciklus) - 3.2. test (13m)

  • nf- 2.ciklus - 5.2. test (17m)

  • miska73 - 6.ciklus - 6.2. test
  • PENCA - 2.ciklus - 7.2. test
  • neela - 3.ciklus (19m) - 10.2.test
  • andre3a - 1.ciklus - 13.2. test
  • stunfek -  4.ciklus - 17.2. test
  • oktavija - 6.ciklus (zanositev v 1.ciklusu - nov.2006user posted image )
  • Petra1111 - 4.ciklus 
  • Efi - 5.ciklus (2.IUI)
  • reby - 3. ciklus(čaka na laparo 6.3.)
  • Čačka - počiva en ciklus (3.ciklusi so za njo - čaka na laparo)
  • Tamara 79 - 2.ciklus
  • Tiara123 - 4.ciklus
  • nati80 - 2.ciklus (čaka na nadaljna navodila od G)
  • dinasajo - 3.ciklus
  • pandka - 1.ciklus
  • bozza - 2.ciklus

  • snežinka - 1.ciklus
  • pike - 1.ciklus
  • trinity22 - 1.ciklus

       SREČKE KLOMIFENSKE NOSEČKE

  • pati0102 - 1.ciklus (4.10.)
  • tejči77 - 1.ciklus (oktober 2006)







Maša82 - nočem bit več anonimna in sem se kr sama popravila v vašem seznamčku, če seveda nimaš nič protiuser posted image ...

Želim da vam uspe v novi sezoni naredit čim več user posted image !


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Klomifenke 2008
24.1.2008 7:49:16   
pandka
Ojla punce.
Super za novo temo user posted image . Jaz sem danes v 27 dnevu in samo čakam, da se bo kaj ulilo, no še bolj pa upam , se ne bo. Za naslednji ciklus, se Janney pa tud jaz priporočan za ultrazvok user posted image , ker v naslednjem ciklusu ga nimam predvidenega.user posted image  

Lepo jutro vsem, pa veliko lepih folikelčkov.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Klomifenke 2008
24.1.2008 7:53:58   
neela
oktavija - še uradno POZDRAVLJENA!!!! user posted image user posted image user posted image

biba - po seznamu sodeč si na 1. IUI. Zanima me, koliko časa si čakala, da si prišla na vrsto? In pa kam hodiš?

pandka - držim pesti, da user posted image  ne pride!!!! Poročaj!!!

Punce, po ovulacijskem koledarčku na RR imam danes otvoritev ovulacijske sezone za ta mesec. Žal vas bom morala v naslednjih nekaj dnevih malce zapostavljati....saj ne zamerite, ne??? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Klomifenke 2008
24.1.2008 8:12:53   
biba77
Neela, jaz se ne vem, ce bom imela IUI, ker kot kaze ne bom imela O ta mesec (slabo reagiram na Klomifen tokrat).

Hodim v Mb.
Tukaj ni cakalnih vrst za IUI. Poklices prvi dan M, da te dolocijo za UZ in potem redno hodis, do IUI-ja.
Delajo pa IUI vsak drugi mesec in po zakonu ti pripadajo stirje za vsakega rojenega otroka.

Lp,
b77


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Klomifenke 2008
24.1.2008 8:36:04   
janney
oktavija pozdravljena med nami!

sprejmem vsa naročila za UZ! user posted image user posted image user posted image


janney

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Klomifenke 2008
24.1.2008 9:08:31   
Petra1111
Sem iskala temo, ki ima 140 strani, pa je nisem našla in potem vidim novo. Super! Pridna maša82.

Janney tudi jaz se prijavljam na UZuser posted image , ker mi je dr. Reš, dame sedaj 2.ciklusov ne bo spremljal. Pa ravn zdej ko mi je povedal, da sploh ni bilo foliklov.
Pandika- upamo, da ne bo user posted image
Oktavija dobrodošla!!


(odgovor članu janney)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Klomifenke 2008
24.1.2008 9:33:01   
Fargesia
Oktavija, lepo da si se odločila "urano" priti med nas!!!!

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Petra1111)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Klomifenke 2008
24.1.2008 9:39:22   
pike
Pozdravljene punce
Tudi jaz bom kmalu začela s Klomifenom. Ampak šele v februarju, saj imam cikluse dolge od 30-50 dni, danes je pa šele 22 dan. Tolažim se s tem, da sma z dragim pridna in bi bilo možno, da se prej kaj prime. Pa tudi ta mesec se nisem toliko sekirala, ker vem, da se nova borba z K začne naslednji mesec. RES UPAM,DA NAM VSEM TUKAJ KAJ HITRO USPE POSTATIuser posted image . Aja eno vprašanje imam. Meni je moj G predpisal 2 tableti na dan (50 mg - tableta). Eno zjutraj eno zvečer vendar pa me ne bo spremljal na UZ. Imam policistične jajčnike, ki so idealni za takšno zdravljenje, MI JE REKEL. No ja on že ve...
POZDRAVČEK VSEMuser posted image

(odgovor članu Petra1111)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Klomifenke 2008
24.1.2008 9:48:48   
stunfek
Danes je moj drugi dan klomifena. Še tri dni, potem pa bomo videli kako in kaj. Ta del čakanja mi je še najmanj zoprn. Se vsaj kaj dogaja user posted image .
Danes malo bluzim...sem šla ful pozno v službo...tale sonček sem izkoristila za jutranji sprehod s psom, pa še maček je šel z nama...hehehe.

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu pike)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Klomifenke 2008
24.1.2008 9:58:40   
nf
hello punce!
Janney, lahk tudi kej prispevam za UZ, če bo treba user posted image  Ne res, a ves da jaz tudi zadnjih par dni razmisljam, kaj bi ga bilo fajn imet doma user posted image  user posted image  Ja in meni je tudi Dr. Reš rekel, da se zdaj ne vidiva več do konca jemanja K, sepravi do aprila. Drugače je bilo pa pri meni takole. V nedeljo zjutraj na 12. dan cikla sem naredila ovulacijski test, ki je pokazal ful močno testno črtico. Na 13. dan ciklusa sem imela Reša in je rekel, da imam folikel velik 21mm in da bo kao vsak hip počil. No in potem na 15. dan (včeraj) je bila pa pomoje ovulacija. Joooj upam, da bo kej user posted image
Neela ti pa tud poskočno v boje user posted image
Ooo Oktavija dobrodošla! Lepo te je spet videt user posted image  A ti pa že 6 ciklusov papcaš K??

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Klomifenke 2008
24.1.2008 10:02:19   
oktavija
user posted image user posted image Hvala za dobrodošlico. čeprav sem že dolgo med vami in so moji klomifenski časi mimouser posted image user posted image user posted image ...
Sem pa tukaj da vas glasno podpiram pri čakanju da folikli rastejo pridno!user posted image user posted image user posted image user posted image  iN da oste kmalu vse srečkeuser posted image !user posted image user posted image user posted image

Se veste da vas imam rada!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Klomifenke 2008
24.1.2008 11:09:19   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: stunfek

Danes je moj drugi dan klomifena. Še tri dni, potem pa bomo videli kako in kaj. Ta del čakanja mi je še najmanj zoprn. Se vsaj kaj dogaja user posted image .
Danes malo bluzim...sem šla ful pozno v službo...tale sonček sem izkoristila za jutranji sprehod s psom, pa še maček je šel z nama...hehehe.


jst mam pa še mal časa preden grem v službo in se moram tud ven spravit..pa psa ven peljat. naša mačka je pa preveč komot da bi z nama šla!!!


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Klomifenke 2008
24.1.2008 15:46:16   
trinity22
ojla babuškeuser posted image

jaz začnem danes s prvo tableto Klomifena, pa vas prosim če mi malo svetujete kdaj ga je najbolje jemat - zjutraj, zvečer popoldan, po jedi pred jedjouser posted image  Ker namreč pojma nimam in niti ne vem kako bom reagirala.

Pa še nekaj me zanima, če imam jaz cikluse dolge 36 dni ali potem tudi s klomifenom dtanejo enako dolgia se to kaj spremeni in potem se pride O prej in M tudi?

Hvala za vaše odgovre, se opraičujem, ker sem tako nevedna, upam da niste hude in mi boste pomagaleuser posted image

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Klomifenke 2008
24.1.2008 17:12:17   
Fargesia
jst bi ga na tvojem mestu vzela tik preden bi šla spat. no, tko sem jst zdej jemala dva ciklusa in nisem imela nobenih stranksih učinkov. prvič sem mela ful hude slabosti, drugič pa nore vročinske valove.

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Klomifenke 2008
24.1.2008 17:47:02   
nf
Meni so tudi rekli v lekarni, da naj jih čim bolj zvečer vzamem. Čeprav prvi mesec sem imela kljub temu celo vrsto stranskih učinkov user posted image , ta mesec pa nič, no mogoče sem bila malo bolj zaspana. Mislim pa, da skrajšajo cikel?. Ovulacija naj bi bila od 5 do 10 dneva po zadnji tabletki. Dobrodošla user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Klomifenke 2008
24.1.2008 19:55:00   
neela
IZVIRNO SPOROČILO: trinity22



jaz začnem danes s prvo tableto Klomifena, pa vas prosim če mi malo svetujete kdaj ga je najbolje jemat - zjutraj, zvečer popoldan, po jedi pred jedjouser posted image  Ker namreč pojma nimam in niti ne vem kako bom reagirala.

Pa še nekaj me zanima, če imam jaz cikluse dolge 36 dni ali potem tudi s klomifenom dtanejo enako dolgia se to kaj spremeni in potem se pride O prej in M tudi?



Jaz, ki sem očitno velika punca user posted image  jemljem 2 tbl/dan in vzamem eno zjutraj in eno tik pred spanjem. Stranskih učinkov niti nimam (mogoče bolj napet trebuh in špikanje, ampak ni sile). Moram pa rečt, da mi je K ZELO ZELO uredil ciklus, saj sem vsakič dobila user posted image  točno na 31. dan - prej pa je bilo vsega i svašta (tja do 90 dni, ko sem vzela Primolut Nor, da je bila user posted image  v bistvu umetno sprožena).

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?