|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Klomifenke 2008
28.1.2008 23:08:43   
nf
Žal mi ja Maša user posted image , dej da te malo objamem user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Najbolje, da pograbiš sladoled, upališ kakšen dober film in se stisneš k svojemu dragemu. Čez 14 dni pa spet v akcijo! user posted image

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Klomifenke 2008
29.1.2008 9:02:00   
Fargesia
user posted image sladoled je bil v akciji včeraj!!!! kako si vedla?! sem pa danes klicala G in mi je rekel da še en ciklus jem K in dobim stopko...tak da mam spet mal upanja...

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Klomifenke 2008
29.1.2008 9:05:36   
Fargesia

                                   user posted image

      user posted image   KLUB POZITIVNIH KLOMIFENKuser posted image


  • biba77 - 1. ciklus (z IUI?) - UZ 28.1.
  • waiting - 3. ciklus - 2.2. test
  • janeey - 2.ciklus pri Rešu (drugače 4.ciklus) - 3.2. test (13m)

  • nf- 2.ciklus - 5.2. test (17m)

  • miska73 - 6.ciklus - 6.2. test
  • PENCA - 2.ciklus - 7.2. test
  • neela - 3.ciklus (19m) - 10.2.test
  • andre3a - 1.ciklus - 13.2. test
  • stunfek -  4.ciklus - 17.2. test
  • maša82 - 5.ciklus (22 m)
  • oktavija - 6.ciklus (zanositev v 1.ciklusu-nov.2006user posted image )
  • Petra1111 - 4.ciklus 
  • Efi - 5.ciklus (2.IUI)
  • reby - 3. ciklus(čaka na laparo 6.3.)
  • Čačka - počiva en ciklus (3.ciklusi so za njo - čaka na laparo)
  • Tamara 79 - 2.ciklus
  • Tiara123 - 4.ciklus
  • nati80 - 2.ciklus (čaka na nadaljna navodila od G)
  • dinasajo - 3.ciklus
  • pandka - 1.ciklus
  • bozza - 2.ciklus

  • snežinka - 1.ciklus
  • pike - 1.ciklus
  • trinity22 - 1.ciklus

       SREČKE KLOMIFENSKE NOSEČKE
  • pati0102 - 1.ciklus (4.10.)
  • tejči77 - 1.ciklus (oktober 2006)


a je kaj za popravit na seznamu? ga že dolgo isem obnavljala!user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Klomifenke 2008
29.1.2008 10:02:00   
PENCA
Čao, punce
Ma, par dni me ni bol, k mi net ni delu, pa se tolk dogaja, da komaj dohajam.
Maša82, super si. Full dobr, da mamo tale seznam, da vsaj vemo kaj se dogaja. Kar težko vam je že sledit, ker nas je že tako veliko. Tako da, bravo!
Andre3a tud jaz hodim v Trbovlje k Dr. Pogačniku. H komu pa ti? A še katera hodi v Trbovlje?
Moram vam povedat, da sva malo gledala plavalčke pod mikroskopom. In sedaj sem čist prestrašena. Glede na to, da so bli skor vsi v moji sluznici že po parih minutah mrtvi al pa vsaj defektni, me skrbi, da zastonj jem klomifen. To sva že večkrat gledala, pri ovulaciji in potem, pa je vedno tako. Če imam preveč kislo sluznico, mi K ne more pomagat. Saj je problem mrtvih spermijev v prekisli sluznici, ane? Kot, da bi se moje telo branilo proti zanositvi, tko kot pri posilstvu, al kaj? No, res se bojim poroda, ampak bom tud to preživela, da pridem douser posted image . Drugač so pa sami plavalčki full migal, pa tud spermiogram je bil nadpovprečno doder user posted image . Punce, ne vem, kaj naj si mislim user posted image . Ali obstajajo kakšne preiskave in zdravljenje? Al mi preostane samo še umetna?  Res sem kar malo v depri. Kaj če ne bo rezultata še čez 4 mesece, ko mi bo zmanjkal K. Pa kako naj svoje strahove razložim G? Natresla sem vam kar nekaj vprašanj in hvala vsem, ki mi boste pomagale razjasnit to dilemo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Rada vas imam

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Klomifenke 2008
29.1.2008 10:21:27   
nf
user posted image  Maša znam te ja! Jst sem se tudi včeri mastila s sladoledom jamjamjam. Ne vem točno, kaj sem se tolažla hehe user posted image
Penca, ne znam ti pomagat. Kaj pa je G rekel??? Verjetno bi moral on dat nadaljna navodila in ti razložit, če je to ok situacija ali ne, in če se lahko pozdravi user posted image  Vem, da so bili pri nama po enih 20 urah še ful aktivni mali swimmerji in jih je bilo kar nekaj pa čeprav moj sploh ni imel tako dobrega spermiograma. To je očitno res ful od sluznice odvisno.

(odgovor članu PENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Klomifenke 2008
29.1.2008 11:10:22   
pandka
Maša82 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . GREMO K NOVIM ZMAGAM NAPROTI.

Jaz se tud učer zmazala skor celo banjico sladoleda.user posted image

lp

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Klomifenke 2008
29.1.2008 11:45:31   
Petra1111
Maša še od mene en objemček user posted image Pa že tako dobro je kazalo. Če ti je sladoled vsaj malo pomagal, si ga privošči še danes malo.
Maša, tudi novemberski otročki so super. Sem se odločila, da bomo me naslednji mesec videle magični dve črtici user posted image

(odgovor članu pandka)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Klomifenke 2008
29.1.2008 12:31:30   
snežinka7
maša82 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pri meni si nekaj pozabila napisat. Včeraj dobila stop inekcijo. Pojdi malo nazaj in tam boš vse našla sem vse lepo napisala.
lp

(odgovor članu Petra1111)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Klomifenke 2008
29.1.2008 12:40:36   
biba77
Evo, se eno ne-soncno porocilo...

Vcerajsnji UZ je pokazal, da je se tisti en folikel od prejsnjega tedna izginil neznano kam? Ja, tudi to se lahko zgodi...user posted image
O ni bilo, ker bi se videlo, sluznica pa je baje zelo lepa (karkoli ze naj to pomeni).user posted image

G je rekla, da naj ne zacnem jemati Dabrostona, ker meni, da bom M dobila tudi brez tega, ceprav meni ni jasno, kako bo M, ce ni bilo O. Mogoce sklepa na to zaradi debeline sluznice...user posted image

Kakorkoli, v petek moram poklicat, da se z dr. Kovacevo dogovoriva, kako za naprej. Ali bom sedaj jemala spet Klomifen, ali ne? Ce ja, ali ga bom vsak mesec, ali ne... G, ki mi je delala UZ vceraj, je namrec bila zelo zacudena, da sva se z Kovacevo dogovorili za Klomifen vsak mesec in IUI vsak drugi, saj bi naj Klomifen tanjsal sluznico. To bi naj bil tudi glavni razlog, zakaj v Mb nepl. ambulanti delajo IUI-je vsak drugi mesec...

Tako, nic kaj prida...

Se pa kljub temu veselim naslednjih dni, ker gremo v Catez. Malo oddiha ne skodi.user posted image


Punce, drzite se!
Biba77


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu snežinka7)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Klomifenke 2008
29.1.2008 17:14:04   
Fargesia

                                 user posted image

      user posted image   KLUB POZITIVNIH KLOMIFENKuser posted image
  • biba77 - 1. ciklus (čaka na navodila)
  • waiting - 3. ciklus - 2.2. test
  • janeey - 2.ciklus pri Rešu (drugače 4.ciklus) - 3.2. test (13m)

  • nf- 2.ciklus - 5.2. test (17m)

  • miska73 - 6.ciklus - 6.2. test
  • PENCA - 2.ciklus - 7.2. test
  • neela - 3.ciklus (19m) - 10.2.test
  • andre3a - 1.ciklus - 13.2. test
  • stunfek -  4.ciklus - 17.2. test
  • maša82 - 5.ciklus (22 m)
  • oktavija - 6.ciklus (zanositev v 1.ciklusu-nov.2006user posted image )
  • Petra1111 - 4.ciklus 
  • Efi - 5.ciklus (2.IUI)
  • reby - 3. ciklus(čaka na laparo 6.3.)
  • Čačka - počiva en ciklus (3.ciklusi so za njo - čaka na laparo)
  • Tamara 79 - 2.ciklus
  • Tiara123 - 4.ciklus
  • nati80 - 2.ciklus (čaka na nadaljna navodila od G)
  • dinasajo - 3.ciklus
  • pandka - 1.ciklus
  • bozza - 2.ciklus

  • snežinka7 - 1.ciklus - 28.1.dobila stopko
  • pike - 1.ciklus
  • trinity22 - 1.ciklus

       SREČKE KLOMIFENSKE NOSEČKE
  • pati0102 - 1.ciklus (4.10.)
  • tejči77 - 1.ciklus (oktober 2006)


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Klomifenke 2008
29.1.2008 17:29:19   
trinity22
ojla,

punce, ve ki ste same fajne in imate že izkušnje s tem Klomifenom, dajte mi povedat, kdaj naj bi bila predvidena O 5 dni po zadnji tableti, al že prej? Jaz sem imela včeraj zadnjo tableto, danes pa sem opazila tako prozorno, vlečljivo sluz, se sploh ni dala obrisat ... To še ni O, a ne da ne????

Hvala za odgovore, navijam za vse, da čimprej uspte zagledat user posted image

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Klomifenke 2008
29.1.2008 18:02:32   
stunfek
Trinity ovulacija ob jemanju klomifena nastopi od 5 do 10 dni po zadnji tableti, največkrat pa kar 7. dan po zadnji tabletki. Med jemanjem klomifena se lahko pojavi vlečljiva sluz (meni se je tudi vsakič) tako, da to ni znak ovulacije.
Imaš kaj ultra zvoka?

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Klomifenke 2008
29.1.2008 18:13:01   
neela
IZVIRNO SPOROČILO: PENCA


Moram vam povedat, da sva malo gledala plavalčke pod mikroskopom. In sedaj sem čist prestrašena. Glede na to, da so bli skor vsi v moji sluznici že po parih minutah mrtvi al pa vsaj defektni, me skrbi, da zastonj jem klomifen. To sva že večkrat gledala, pri ovulaciji in potem, pa je vedno tako. Če imam preveč kislo sluznico, mi K ne more pomagat. Saj je problem mrtvih spermijev v prekisli sluznici, ane? Kot, da bi se moje telo branilo proti zanositvi, tko kot pri posilstvu, al kaj? No, res se bojim poroda, ampak bom tud to preživela, da pridem douser posted image . Drugač so pa sami plavalčki full migal, pa tud spermiogram je bil nadpovprečno doder user posted image . Punce, ne vem, kaj naj si mislim user posted image . Ali obstajajo kakšne preiskave in zdravljenje? Al mi preostane samo še umetna? 



Penca, ful si me prestrašila, ker sem že nekaj časa sumila, da se meni tudi kaj takega dogaja. Sicer sama (še) nisem imela te možnosti za take vrste pregled, kot ti, vendar na vse ostale stvari, ki so bp, enostavno sumim, da je to to. Kaj ti je G kaj rekel kako naprej???

(odgovor članu PENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Klomifenke 2008
29.1.2008 18:53:55   
andre3a
Stunfek hvala za jutrišnje upanje.Bomo videli!
Penca jaz hodim k dr.Čuku.
Sploh ne vem ali imam kakšne občutke za jutri,mogoče malo napetosti v spodnjem delu.Jutri je 14 dan in 7 dan po zadnji tabletki klomifena.Držite pesti!

_____________________________

ANDREJA

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Klomifenke 2008
29.1.2008 19:36:28   
Petra1111
triniti- se strinjam s štunfkom, to verjetno res ni ovulacija. Ker ima vsaka drugače ovulacijo pa je možno vse. Celo na tem forumu sem brala, da je imela neka ovulacijo okoli 30 dne, tako da je vse mogoče.
Ker sem žal lastnica PCO me zanima, če katera ve, ali klomifen povečuje število cist na jajčnikih? Sploh ne vem kako to gre? Aja, ali je res, da čokolada povečuje število cist. (Saj veste kako je to: ko ti postavijo neko diagnozo bereš vse kar piše v zvezi s tem, potem pa še vse analiziraš) user posted image

(odgovor članu andre3a)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Klomifenke 2008
29.1.2008 20:27:18   
trinity22
Štunfek, hvala za odgovor. Ne nič UZ nimam, me sploh ne bo spremljala tri mesece, pa sej sme jo mislila cel ponedeljek poklicat, pa sem nenkako odlašala, pa nisem .... Bom v naslednjem ciklu zatežila, da me mora na UZ spremljat, sploh, ker je rekla da naj kar sama zvišujem dozo iz ene na dve, pol pa kr na tri tabletkeuser posted image


(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Klomifenke 2008
30.1.2008 7:38:31   
biba77
Oj,

***petra111, glede cokolade in povecanega stevila cist pri PCO jaz nic ne vem (ceprav sem sama lastnica PCO). Zal...

***glede O pri jemanju Klomifena: jaz sem jo pred dvema letoma v obeh primerih imela 19. dan ciklusa (vem, ker sem imela IUI obakrat 19. dan), torej 10 dni po zadnji tabletki.user posted image

***masa82, moj 1. ciklus je vsekakor neuspesen in zakljucen. Za drugega pa v petek dobim navodila. Hvala, da si tako azurna.



                                user posted image

      user posted image   KLUB POZITIVNIH KLOMIFENKuser posted image
  • waiting - 3. ciklus - 2.2. test
  • janeey - 2.ciklus pri Rešu (drugače 4.ciklus) - 3.2. test (13m)

  • nf- 2.ciklus - 5.2. test (17m)

  • miska73 - 6.ciklus - 6.2. test
  • PENCA - 2.ciklus - 7.2. test
  • neela - 3.ciklus (19m) - 10.2.test
  • andre3a - 1.ciklus - 13.2. test
  • stunfek -  4.ciklus - 17.2. test
  • maša82 - 5.ciklus (22 m)
  • oktavija - 6.ciklus (zanositev v 1.ciklusu-nov.2006user posted image )
  • Petra1111 - 4.ciklus 
  • Efi - 5.ciklus (2.IUI)
  • reby - 3. ciklus(čaka na laparo 6.3.)
  • Čačka - počiva en ciklus (3.ciklusi so za njo - čaka na laparo)
  • Tamara 79 - 2.ciklus
  • Tiara123 - 4.ciklus
  • nati80 - 2.ciklus (čaka na nadaljna navodila od G)
  • dinasajo - 3.ciklus
  • pandka - 1.ciklus
  • bozza - 2.ciklus

  • snežinka7 - 1.ciklus - 28.1.dobila stopko
  • pike - 1.ciklus
  • trinity22 - 1.ciklus
  • biba77 - 2. ciklus (čaka na navodila)

       SREČKE KLOMIFENSKE NOSEČKE
  • pati0102 - 1.ciklus (4.10.)
  • tejči77 - 1.ciklus (oktober 2006)




_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Klomifenke 2008
30.1.2008 10:07:30   
janney
ojla!


user posted image user posted image user posted image user posted image  za vse, ki ta mesec ni ratalo! Žal mi je

No kljub temu da gre počasi se vseeno bližam dnevu 3.2.2008 ko bo vse jasno tudi meni! No to bo moj 29 dan ciklusa tako da bom mogoče testek delala dva dni kasneje če user posted image  ne bo!  Znakci so kot vsak mesec isti: boleče prsi, špikanje tako da nič ne vem. 
waiting kje si? Malo poročaj stanje!
nf tudi ti si kmalu za menoj in na obete ki si jih dobila pri dr. Reš imaš veliko možnosti- kako pa si kaj? 

Držim pesti za vse nas

Lp

Janney



(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Klomifenke 2008
30.1.2008 10:39:20   
stunfek
ojla punce.
jaz sem ze cisto na koncu s potrpljanjem - moja ta mala ima se vedno vrocino. to ni normalno. tri dni skupaj jo ze kuha. ne spim dobro, ker se me mala oklepa in mi je ful vroce - kot nalasc imam se vrocinske valove od klomifena. zbudim se cisto povozena, hrbet me boli in sitna sem kot sto hudicev.

jutri ko grem zjutraj na ultrazvok bom pa kar malo produzila...bo moz malo dezuren jaz ne morem vec :(. ce se ne pozdravi kmalu bo seveda prisla tudi moja O in zagotovo spet ne bo nic akcije. kljub vrocini namrec cez dan nic ne pociva ceprav poskrbim za vse pogoje, da bi malo zaspala. ker je tako skruzana spi pri nama in potem mi povejte kdaj naj potem slonckamo? user posted image

****sorry k sem danes cisto podrta in  pesimisticna****


_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu janney)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Klomifenke 2008
30.1.2008 11:56:04   
nf
Čao punce!

Stunfek ubožica. Pa sej se bo mala pozdravila, mogoče že danes, potem jo pa hitro našibaj v svojo sobo. Reci, da hoče kdaj videt kakšnega bratca ali sestrico, da mora ubogat! user posted image  Pa sej, a ni tako ali tako dobro, da se veliko swimmerjev nabere, potem pa v akcijo.

Janney, kaj pa vem, jst sem še čist normalno, malo joške me malo začenjajo bolet. Ne skrbim, pms me bo dobil tako ali drugače user posted image  Ti si pa že čisto blizu! A si že kej nervozna a? Mene vedno tako daje, čist po najstniško sem neučakana user posted image  Vso srečo s testkom!

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Klomifenke 2008
30.1.2008 12:55:29   
stunfek
sem ze malo bolje :)
upam, da bo jutri moja ze brez vrocine, ce ne bo treba pa k dohtarju...
zdaj ko imam jaz cas da tukaj gor bingljam (ko hcerka spila ene igrce na racunalniku) pa ni nobene gor user posted image


_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Klomifenke 2008
30.1.2008 13:04:47   
nf
Smo že tle user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Klomifenke 2008
30.1.2008 13:15:48   
janney
no smo že tri!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Štunfek pa ne bi raje tamale že kar odpeljal k zdravniku da jo začne zdraviti da bosta lahko s  tvojimuser posted image user posted image .

Jaz se moram pa učiti -jutri izpit in zato nimam tolko časa razmišljat o tem ali bo ali ne bo. Joj kako to ubija


(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Klomifenke 2008
30.1.2008 13:38:29   
nf
Janney a ni pravo olajšanje, če si glih takrat s čim drugim zaposlen. Najraje bi kr nekam šla potovat user posted image  user posted image  user posted image  Jaz pa za naslednji mesec računam conceptionmoon user posted image  Greva za podaljšan vikend v Rim mal na sončka, mal nage kipce gledat, se pojat naokol brezciljno, komi čakam user posted image

(odgovor članu janney)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Klomifenke 2008
30.1.2008 13:43:12   
stunfek
saj jo že zdravim. itak ni nič posebnega. za vročino in glavobol ji dajem calpol, za kašljanje prospan in nos spiramo s sterimarjem :) saj kakšne hude umetnosti ni. pravijo, da je vročina lahko 3 dni, če je pa dlje, je pa treba do zdravnika oziroma itak šele po treh dneh vročine npr. postane jasno, kaj je pravzaprav narobe.
zračunala sem, da jutri pa ne sme imeti več vročine, sicer se morava it pokazat. sem pa seveda poklicala dohtarco (ker itak mi je mogla bolniško odpret) in povedala kaj je, kako jo zdravim in rrekla da vse ok le v četrtek naj pokličem, kakšno je stanje.

uf, zdele sem v luftu, ker je malo zaspala...seveda sem morala zraven zaspat še jaz samo potem me je en sms zbudil :) upam, da bo spala vsaj do 3eh.


_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu janney)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?