|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Klomifenke 2008
30.1.2008 13:44:25   
stunfek
janney, kakšne izpit pa imaš?

nf dobra ideja...v rim :) kako pa gresta?

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Klomifenke 2008
30.1.2008 13:45:50   
Petra1111

No, Štunfek, da se vam še jaz pridružim. Sem ravno gledala, kako se na tej temi polnijo strani.  Res ste same pridne punce tu. Upam, da tvoja mala čim prej ozdravi.
nf- a zapodaljšan vikend gresta v Rim, ali greš za 9 mesecev (pravijo, da kdor reče, da gre v Rim, da gre rodit). Vidiš, to je pa dober znak.user posted image
janney-ti se pridno uči, kot darilo za pridnost pa te čaka test

Z menoj pa ni nič novega. Čakam, da pride user posted image , da gremo v nove boje.

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Klomifenke 2008
30.1.2008 13:53:44   
nf
Uuuuu Petra dobra analogija! Jah jaz upam, da bo kaj na tem! user posted image  Greva pa z Ryanairom iz Trevisa (zraven Benetk). Jaja v pondelk sem gledala vreme in je bilo max 14 stopinj in sonček user posted image  ne pa ta domača tmura.

(odgovor članu Petra1111)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Klomifenke 2008
30.1.2008 13:57:30   
stunfek
petra kako to da čakaš da pride? mislim, kako to da si tako sigurna? a niste na user posted image  delal?



_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Klomifenke 2008
30.1.2008 14:09:19   
Petra1111
ja štunfek, smo delali na user posted image , ampak sem bila 14.dan na UZ in ni bilo nobenega folikla. user posted image Mi je sicer dr. rekel, da je možno, da so že počili, ampak mislim, da ni, ker imam O ponavadi kasneje.
štunfek sem mal pogledala mašin seznam in vidim, da bo pri tebi kmalu akcija.
nf- rim je super. Veliko bosta imela za videti, pa še malo boš odmislila vse skupaj.

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Klomifenke 2008
30.1.2008 14:15:41   
stunfek
aha, sorry petra, sem pozabila, da nisi imela folikla. roko na srce imam ta mesec enak filing tudi jaz. hvala bogu imam jutri ultrazvok in upam, da se motim. potem pa seveda akcija :) se mi je pa že zgodilo, da nisem imela nobenega folikla, tko da vem da je to šit.  ne vem pa kje je logika. da kao nimaš ovulacije imaš pa vseeno menstruacijo?!? user posted image

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu Petra1111)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Klomifenke 2008
30.1.2008 14:25:23   
janney
nf-ja paše malo odmisliti čeprav glih 100% mi ne uspe! Superca Rim tudi jaz si ga želim enkrat videti Gresta v lastni režiji?
štunfek- joj vidim kok stvari moraš znati ko imaš otročka- komaj čakam da se jih začnem učitiuser posted image ! koliko je pa stara tamala, se opravičujem če je bilo to že napisano? Imam pa delovno in socialno pravo!

Petra 1111 se učim 100 na uro! user posted image user posted image user posted image user posted image  


(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Klomifenke 2008
30.1.2008 14:32:45   
Petra1111
tudi meni ni jasno kako je možno, da imaš menstracijo, ovulacije pa ne. Ampak meni se to dogaja.
Me pa res zanima, ali je kateri folikel počil že pred 14.dnem?

(odgovor članu janney)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Klomifenke 2008
30.1.2008 14:35:34   
janney
Petra1111 možno je vse, zakaj pa ne! Kadaj si pa jemala K. katere dneve? A za sluznico je kaj rekel?


(odgovor članu Petra1111)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Klomifenke 2008
30.1.2008 14:48:29   
stunfek
moja kračica :) je stara 5 let in gre letos septembra v šolo! in še zdaj pridno spi. sem ful kontent. sem ji skuhala super zelenjavno juhico (obožuje zelenjavo) zraven pa ji bom naredila še borovničeve cmoke...ma da se pozdravi 1, 2, 3. user posted image  Vidim, da sem samo rabila malo osebne svobode, ki sem si jo priborila z njenim spanjem in sem že spet super user posted image  ta mali se znajo tako obesit nate, da tud dihat ne moreš več sam...hehehe.

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu janney)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Klomifenke 2008
30.1.2008 15:16:18   
miska73
Nf, kok ti zavidam, ker greš na lepše v Rim.
Tam je tako lepo, imaš res ogromno za videt.
Pa mesto je polno čudovitih trgov s fontanami sa posedanje ob kavici,
če je seveda lepo vreme.
In Vatikanski trg moraš obvezno obiskat tudi zvečer, ko tam ni množice ljudi.
Midva sva bila nekaj let nazaj, ampak sva šla kar z vlakom... in sva se imela super.

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Klomifenke 2008
30.1.2008 16:10:28   
nf
Miška super se sliši user posted image  user posted image  Ma da rata vsaj en user posted image ! Ja greva pa čist na svojo režijo, z Ryanairom tja, potem za hotel sem v torek poGooglala in našla enega kr poceni (za 4 noči za 2 osebi 299 evrov) in čisto v centru, tko ene 500 metrov od koloseja. Punce, priporočam, če ne drugega, se vsaj ful veseliš še nečesa drugega, kot samo dneva testiranja user posted image

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Klomifenke 2008
30.1.2008 16:23:45   
Petra1111
nf- pri fontani di trevi (nekaj takega) ne pozabi na kovanec za srečo. Meni se je takrat želja uresničila, ampak to je res dolgo nazaj. Bo treba še enkrat iti.
janney- sluznice ni nič komentiral. Rekel je da sluz je...  ne vem pa kaj naj bi to pomenilo. Meni je odmevalo v glavi samo to, da nimam foliklov. Zmeraj ko pridem iz pregleda imam 100 i eno vprašanje. Tam pa na vse pozabim.  user posted image

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Klomifenke 2008
30.1.2008 17:09:08   
neela
O ve klepetulje klepetuljaste!!!!
Sem lahko majčkeno žleht???? user posted image  Pa saj ni čudno, da ne rata user posted image , saj verjetno sploh nimate časa user posted image , ker skoz klepetate na RR!!! user posted image user posted image  ...user posted image user posted image user posted image
Brez zamere, malo cinizma v hecu upam, da nobena ne zameri.

Tud jaz sem danes preživela en lep lep dan v službi, ker smo šli gledat neke nove naše prostore....ufff...glava peče tako je lepo....
Drugače pa je moje plodno obdobje za ta mesec mimo, tako da prihajam v najhujši del....ČAKANJE, da ne pride user posted image !!! user posted image

nf - pri Fontani di Trevi (Petra, imaš kar prav, da se tko napiše) prosim vrži en velik kovanček še v našem imenu in si zaželi, da nam vsem pofočkanim klomifenkam letos končno rata in da začnemo z user posted image user posted image user posted image !!! Da pa je Rim fantastičen tudi jaz ne bom izgubljala besed.... La citta piu bella!!!...Tud jaz grem v ponedeljek na službeno pot v Italijo - sicer dosti bolj severno, pa vendar...kakšen kofetek na sredi kakšnega starodavnega trga mi ne uide! Božansko!!!

Štunfek - kaj za vajino pikico sta se tudi tako matrala al si kmalu zagledala user posted image ? Kako pa je na novem delovnem mestu???

janney - srečno na izpitu!!! kdaj ga imaš?

(odgovor članu Petra1111)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Klomifenke 2008
30.1.2008 17:11:55   
stunfek
neela, zivjo. ne, za najino princesko se pa nisva prav nic matrala. user posted image sva ugledala tisti mesec, ko sva sklenila, da bova cez 6 mesecev zacela delati na otrocku user posted image .
na novem delovnem mestu je super! no, ta teden sem na bolniski tako, da nitolk super user posted image . jutri grem pa folikle pokazat! user posted image


_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Klomifenke 2008
30.1.2008 17:14:34   
stunfek
nf....nela je dala super idejo....najbolje, da vzames eno pest kovancev po en cent in jih zalucas cez hrbet v fontano....hehehhe. mi se pa potem dobimo na kavici, da ti povrnemo drobiz! en centek za vsako klomifenko! Jeeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Klomifenke 2008
30.1.2008 17:16:21   
neela
Pišuka, Štunfek, me je kar zaskrbelo...namreč jaz si želim 3 otroke (moj user posted image  še več...user posted image ), pa se nama že pri prvem tako zatika...poleg tega sem že toliko stara, da me vsake toliko časa že zajame melanholija, da jih ne bova imela...user posted image ...
Si imela mogoče zaplete pri porodu al pa po njem? Se ti je kaj ciklus spreminjal po porodu???

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Klomifenke 2008
30.1.2008 17:18:07   
neela
IZVIRNO SPOROČILO: stunfek

nf....nela je dala super idejo....najbolje, da vzames eno pest kovancev po en cent in jih zalucas cez hrbet v fontano....hehehhe. mi se pa potem dobimo na kavici, da ti povrnemo drobiz! en centek za vsako klomifenko! Jeeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


nf - prosim, da začnem zbirat kandidatke za kovančke....potem pa skupna user posted image user posted image user posted image .....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Klomifenke 2008
30.1.2008 17:24:34   
stunfek
ne, neela, vse je bilo v najlepsem redu. no, saj konec koncev mi je lani avgusta uspelo zanosit v prvem ciklusu klomifena tako, da se ne morem glih pritozit, da sem neplodna...no, da pa sem imela ss pa je ze druga zgodba. jaz vem da bo...samo ne vem tocno kdaj user posted image ti pa ravno tako zaupaj usodi, da ti pripravlja ene par jokajocih paketkov :)
Meni je samo vcasih zal, da sva tako dolgo cakala na drugega. Po drugi strani pa se mi zdi, da se vse zgodi z nekim namenom in da je zaporedje dogodkov pravzaprav tocno tako kot mora biti.



_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Klomifenke 2008
30.1.2008 17:34:16   
neela
Štunfek, you read my mind!!! Točno tako mnenje imam (večino dni!) tudi sama...očitno moram še dat nekaj skoz oz doživeti (v kratkem si tudi jaz obetam dobro napredovanje v službi!), da potem je pa že na vrsti, da res dočakam user posted image .. oni tam gori že poskrbi, da je vse na mestu..user posted image ..ampak saj veš, pride pa nekaj dni v mesecu ko te zvije depra.
Se pravi (če sem prav zračunala) sta vedve pričela na 2 user posted image  delati v bistvu šele konec leta 06 oz ko je bila vaša pikica stara - koliko - 3 oz 4 leta??

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Klomifenke 2008
30.1.2008 19:16:02   
stunfek
ja, neela, prav si izračunala. ko je bila hčerka stara 4 leta sva šla v akcijo. zdaj je tega že dobro leto dni. in zdaj je pa res pravi čas se mi zdi user posted image  ne vem pa kaj se zdi šefom zgoraj user posted image

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Klomifenke 2008
30.1.2008 23:31:50   
andre3a
Da se še jaz javim preden grem spat.Danes sem bila na UZ in v jajčnikih je več foliklov tako da O bo in gremo v akcijo od danes naprej.Drugače pa mi je rekel če tokrat ne bo nič in se mi prikaže user posted image  grem takoj ko preneha na slikanje maternice in jajčnikov da vidi kaj je zdaj.Če je katera to že dala skozi jo lepo prosim da mi o tem slikanju kaj pove.Tablet pa takrat ne vzamem in se bova za naprej pogovorila po slikanju.Jaz upam na user posted image  samo da mi nebi bilo treba it skoz to ampak če bo treba pač grem saj sem se tako odločila in si zelo želim še enega dojenčka.
O tem slikanju vem le to da naj nebi bilo prijetno.
Stunfek za jutri ti držim pesti in da si pridelala čim več foliklov in potem v akcijo zauser posted image user posted image .

_____________________________

ANDREJA

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Klomifenke 2008
31.1.2008 8:09:06   
janney
Dobro jutro punce!

Evo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  da se zbudite!

Štunfek držim pesti za velike lepe foliklčkeuser posted image user posted image    in upam da je s tamalo kaj boljše

Adre3a kar hitro v akcijo  in pridelati user posted image  !

Jaz sem pa danes zelo šfoh ponoči sem morala in potem še zjutraj na veliko potrebo v tekočem stanju čist me je nekaj zvilo-jedla pa tudi nisem niš takega -mogoče zaradi izpita ampak sej nisem mela prvič izpit pa itak so mi ga prestavili na 4.2. -ne vem mogoče kaj rasaja

lp

Janney

(odgovor članu andre3a)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Klomifenke 2008
31.1.2008 8:53:39   
MP30
Najprej vsem dobro jutro! Med klomifenkami sem nova in upam, da me vzamete medse! Januarja sem začela z jemanjem. 1tableta od 5-9 dneva M. Žal pa je danes zjutraj prišla user posted image , in sanj o user posted image  je konec! Samo za informacijo,  trudiva se že 22 mesecev.user posted image
Vsem, ki se vam še ni prikazala user posted image  želim veliko sreče!
Janney - kje pa študiraš - FM?

(odgovor članu janney)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Klomifenke 2008
31.1.2008 10:09:49   
nf
IZVIRNO SPOROČILO: neela

Pišuka, Štunfek, me je kar zaskrbelo...namreč jaz si želim 3 otroke (moj user posted image  še več...user posted image ), pa se nama že pri prvem tako zatika...


Neela iste misli! Jaz imam tudi plane, uffff koliko jih bom imela, vsaj 3 za začetek. Potem pa gruntam, pismu kdaj za vraga jih bom sploh naredila, če sem že ob delanju prvega dobila ene 300 sivih lasov. user posted image  Če bo šlo tko dalje, jih bom pri tretjemu štela že 50 let! user posted image  

Ej punce, če bi pomagal, bi zabrisala tudi žakelj kovančkov v fontano! user posted image  Evo obljubim, zdaj bom 2 tedna pridno zbirala centke in tolk, kolkr se jih nabere, vržem samo za nas klomifenke!

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?