|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Klomifenke 2008
1.2.2008 11:24:12   
nf
Ja hudo, vidim, da bom morala celo vrečo kovančkov zalučat v vodnjak user posted image  user posted image  Kakšen interes! Evo mene, že šparam, že šparam.
Stunfek je pa danes zelo dobre volje, ulala! user posted image  Sami smajliji so te user posted image  Navijam zate! Verjetno imas temperaturo dvignjeno, ker si je ne meris tako zgodaj kot ponavadi? Pa ce si ful aktivna ponoci zaradi hcerkice, se ti tudi verjetno malo povisa. Zase vem, da ce si jo zmerim eno uro prej ali kasneje kot obicajno, se pozna za kake 0,2 stopinje, vcasih se vec.
Janney, a tebe se pa že loteva hudička user posted image  No mogoče je pa ne bo, sej tudi nosečnice včasih ful zašraufa.

(odgovor članu Petra1111)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Klomifenke 2008
1.2.2008 12:59:08   
janney
NF zaenkrat še ni ta bolečina od  user posted image  amapk imam težave z želodcem sploh n morem nič jesti ker me začne takoj boleti in tiščati! nekje sem prebrala da je to tudi lahko znak user posted image  user posted image user posted image . močno upam da je

sem tok firbčna da sem že včeraj v dm-u gledala testek baby check mini  amapk sem si rekla nema do zamude ampak me prsti še kar srbijo user posted image

lp

Janney

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Klomifenke 2008
1.2.2008 13:14:24   
janney
Penca še nekaj zate!

pobrano iz banbinata:
"Ob ejakulaciji se spermalna tekočina zakoagulira, da se spermiji ne uničijo v kislem okolju vagine. Potujejo do materničnega vratu ter se tam sproščajo še kakih 72 ur po ejakulaciji."

Meni je tudi dr. Reš rekel da spermiji hitro odhitijo v varno okolje kot je napisala štunfek, težava bi nastala le če imaš res povečan izscedek ali da se ti kaj nabira na stenah nožnice kot se je meni in spermiji ne bi mogli naprej!


lp

janney

(odgovor članu janney)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Klomifenke 2008
1.2.2008 13:34:47   
bozza
IZVIRNO SPOROČILO: stunfek


bozza, a potem si imela vec foliklov? a tudi vecjih? na kaksni dozi klomifena si?




Na levem ene tri, na desnem enega večjega. zdaj sem jedla 2 tbl  kar 11 dni (zaupam G, ki malo po svoje odmeri K, tudi pri prvem otročku sem K jedla 8 dni, na UZ ni zgledalo preveč optimistično, ampak se je prijelo).

Danes sem šla pa malo za perilo zapravljat. Bo zvečer presenečenje user posted image

Srečno vsem, držim pesti za vse nas!

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Klomifenke 2008
1.2.2008 13:55:13   
nf
[/quote] Danes sem šla pa malo za perilo zapravljat. Bo zvečer presenečenje user posted image  [/quote]

user posted image  user posted image  user posted image  That's the spirit! user posted image  user posted image
Janney, no potem pa je vse v redu user posted image  Že mene firbca zate, kako mora biti šele pri tebi. Kdaj pa delaš test?

(odgovor članu bozza)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Klomifenke 2008
1.2.2008 14:05:02   
Petra1111
janney- vem, da si tudi ti 2.cikel pri dr. Rešu, pa me zanima kako si ti jemala klomifen? sorry, če si mogoče že pisala, ampak se ne spomnim.
mogoče so pa to res že prvi znaki, janney! Še malo...



(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Klomifenke 2008
1.2.2008 14:07:06   
Petra1111
nf- kdaj pa ti delaš test? Tudi ti imaš dobre znake, ne?

(odgovor članu Petra1111)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Klomifenke 2008
1.2.2008 14:21:27   
janney
nf vrjetno ga bom če bom seveda zdržala ali če me prej ne obišče user posted image  v torek

petra1111 jaz sem jemala klomifen od 4 do 8 dne ciklusa po 1/2 tabletke!

Če te še kaj zanima kar vprašaj! 

(odgovor članu Petra1111)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Klomifenke 2008
1.2.2008 14:56:37   
nf
Mah jaz imam identične znake, kot pred user posted image , tako da si prav nič ne obetam. Tudi me je včeraj zvečer že malo tipično špikalo tam doli, še par dni pa bo menstra.
Petra če te zanima, imam jaz isto dozo kot Janney in sem isto 2. ciklus pri dr Rešu.

(odgovor članu janney)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Klomifenke 2008
1.2.2008 15:09:51   
Petra1111
ja, nf, veš da me zanma. Ali imaš ti tudi od 4.-8 dne?


(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Klomifenke 2008
1.2.2008 15:11:05   
nf
Ja identično jemljem kot Janney. 1/2 od 4. do 8. dne. Očitno je to Reševa čarobna formula user posted image

(odgovor članu Petra1111)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Klomifenke 2008
1.2.2008 15:23:26   
stunfek
ja cetudi je akcija na programu me to ne odvrne od RR user posted image saj vec kot enkrat na dan se pa ne spravimo user posted image .
vidim pa da pridno komunicirate - tako je treba.
jaz sem ze premisljevala, ce bi se mi klomifenke enkrat dobile na klomifenskem srecanju :) Jaz sem se enkrat dobila s puncami iz teme "katera bo z mano tekla novi krog" in letos v marcu se bomo dobile drugic. Kaj ce bi se se me dobile?


_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Klomifenke 2008
1.2.2008 15:25:26   
stunfek
aha pa se to,  meni se je dol zacelo nekaj dogajat - ze neki malo boli in spika levo, prav na strani kjer bom imela O. Folikelcek pridno raste. user posted image

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Klomifenke 2008
1.2.2008 16:02:16   
Lu33
Živjo!

Mersikatera pred menoj je že napisala kok ste "fajn" in tud jast se pridružujem temu. Ker imate že izkušnje z klomifenom, bi vas rada nekaj vprašala. No, tudi jaz sem sem pri dr. Rešu dobila klomifen za jest, mi je pa čudno, da mi pred jemanjem ni priporočil hsg-ja. Tako zdravljenje se bi meni zdelo bolj logično glede na to da nisva zaščitena že več kot tri leta in še nikoli nisem bila noseča. Ali so tudi vaši ginekologi ubrali tako pot?

Hvala za vse odgovore! 

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Klomifenke 2008
1.2.2008 16:14:08   
Lu33
Živjo! (upam, da mi v drugo uspe)

Ker imate že izkušnje z Klomifenom, bi vas prosila za mnenje.
Tdi jaz sem pri dr. Rešu dobila Klomifen za jest, pa se mi čudno zdi, da mi ni predlagal naj najprej naredim HSG. Ne vem, nisem strokovnjak - niti pribljižno, vendar bi se mi zdela ta preiskava pred jemanjem K logična. Naj povem, da še nisem bila nikoli noseča, brez zaščite pa sva že tri leta. Spemiogram je OK.
Kakšno "pot" zdravljenja, pa so ubrali vaši ginekologi?

Hvala za odgovore. Mi bodo ful pomagali!user posted image user posted image    

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Klomifenke 2008
1.2.2008 16:18:01   
stunfek
tudi to se dogaja - zelo pogosto - da ginekologi predpisejo klomifen brez da bi prej preverili prehodnost jajcevodov. jay sem prepricana da tak strucko kot je dr. res ze ve kaj dela in zakaj te ni dal na hsg. morda so kaksni drugi indici, da so tvoji jajcevodi prehodni, ki jih pozna on iz svojih dolgoletnih izkusenj. jaz bi rekla le, da ko se prepustis enemu struckotu je fino, da mu zaupas...naslednjic ga pa kar vprasaj pa ti bo on povedal kako in kaj user posted image .
Pa srecno in da bi cimprej zagledala plusek! user posted image



_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu Lu33)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Klomifenke 2008
1.2.2008 16:35:51   
Tiara123
Lu33, očitno je taka praksa, da najprej sprobajo s Klomifenom, šele potem, če 6-mesečni klomifenski ciklus ne prinese rezultatov, te dajo naprej na preiskave...

(odgovor članu Lu33)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Klomifenke 2008
1.2.2008 16:54:27   
nf
Jaz tudi tako mislim. Pomisli, kako bi bili zasedeni zdravniki, če bi takoj naredili vse posege ala laparo, hsg,... in kaki stroški bi bili za državo. vse ima svoj vrstni red. Ostaja nek procent žensk, ki pač zanosi s Klomifenom, in te je treba prefiltrirat user posted image  Če ti bo pa ratalo s K zanosit, boš pa sigurno rekla "u še dobr, da mi ni prej poslal na hsg" user posted image

(odgovor članu Tiara123)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Klomifenke 2008
1.2.2008 17:12:36   
trinity22
IZVIRNO SPOROČILO: maša82

OŠ, razredni pouk

a ti tud, al kaj?



Ja jaz tudi, pa še ista smer ...user posted image  pa smo meli ta teden tudi kar pestro kot ti praviš, kateri razred pa učiš?


Janney držim pesti zate, da se iz tega počutja kaj čim lepšega izkažeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Klomifenke 2008
1.2.2008 17:22:36   
Lu33
Hvala za vaša mnenja.
Verjetno bo res najbolje, da zaupam strokovnjaku.user posted image

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Klomifenke 2008
1.2.2008 20:09:48   
neela
IZVIRNO SPOROČILO: Lu33


Tdi jaz sem pri dr. Rešu dobila Klomifen za jest, pa se mi čudno zdi, da mi ni predlagal naj najprej naredim HSG. Ne vem, nisem strokovnjak - niti pribljižno, vendar bi se mi zdela ta preiskava pred jemanjem K logična. Naj povem, da še nisem bila nikoli noseča, brez zaščite pa sva že tri leta. Spemiogram je OK.
Kakšno "pot" zdravljenja, pa so ubrali vaši ginekologi?




user posted image user posted image Sicer sploh ne dvomim v Reša, vendar sem ravno zadnjič pri Pušenjaku na med.over.net brala, da prav zato, ker K le ni tako nedolžna zadeva, je zelo pametno prej delat vsaj hsg, ker če maš neprehodne jajčnike - po mojem mnenju - prav nič ne nuca hormonsko vzpodbujanje O, sploh zaradi nevarnosti za ciste.
Kot sem že rekla - doktorji že vejo, kaj delajo - no, vsaj MORALI bi vedeti, kaj delajo. Jaz vsakič, ko pridem k pregledu vedno več vprašanj imam...user posted image ...ena kolegica pravi, da tako smo pač ekonomisti - vedno hodimo okol z listkom vprašanj...user posted image user posted image ...zadnjekrat, ko sem bila v neplodnostni sem tudi G povedala za dvom, zakaj mi je bilo sploh treba na histero, če sploh prej nikoli še nisem zanosila?!?!? Pa je bil kar tiho...user posted image

Stunfek - jaz se že vpišem na listo klomifenskih udeleženk za srečanje!! Za take hece sem takoj - kjerkoli bo že lokacija, saj sem itak skoz kot konjska figa....skoz na cesti...user posted image user posted image ...itak pa se bomo morale srečati, da nf vrnemo dolg od Fontane di Trevi, ki nam bo vsem prinesla user posted image

janney - kdaj delaš test??? 3.2.? meni je študij mega - ker sem na smeri, v kateri tudi delam, tak da prav uživam, sploh v strokovnih predmetih (ne maram čiste teoretične ekonomije user posted image )

(odgovor članu Lu33)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Klomifenke 2008
1.2.2008 22:27:59   
stunfek
neela jaz sem tudi ekonomistka :)

no super - torej dve udeleženki za srečanje klomifenk že imamo :)

jaz grem spat. ahem, pa še malo akcije user posted image .

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Klomifenke 2008
1.2.2008 22:59:30   
waiting
Jaz se mogoce samo zacasno poslavljam iz kluba klomifenk
v 3. ciklusu nam spet ni ratalo in ta mesec zagotovo ne bom jemala K
kako pa bo naslednji ciklus pa se ne vem ker cakam na pregled pri G

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Klomifenke 2008
2.2.2008 8:39:41   
neela
Dobro jutro punce zlate!!! Evo eno user posted image  za vsako...

Kje ste??? Kaj imate vse jutranjo telovadbo user posted image ??? user posted image

waiting - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...držim pesti, da ti pa mogoče rata brez umetnih 'vzpodbujevalcev' in zanosiš naravno. V vsakem primeru pa ne pozabi na nas, pa le kakšenkrat zaidi še med nas!!!

(odgovor članu waiting)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Klomifenke 2008
2.2.2008 9:34:17   
stunfek
dobro jutro, dober dan...uf neela kavica se je že pohladila :) bom jaz novo skuhala...user posted image .

žal mi je waiting, da v tretje ni šlo rado user posted image . tudi meni se klomifenski poiskusi počasi iztekajo. Še dva imam na voljo. Sicer pa bo že v tem ciklusu uspelo :)



_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?