|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Klomifenke 2008
2.2.2008 10:17:10   
nf
Jaz sem tudi ekonomistka user posted image  
In sem tudi za srečanje! Kadarkoli med tednom.
Ej kakšno bedno vreme, za ustrelt se. Bo treba v kakšen bazen al kaj user posted image

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Klomifenke 2008
2.2.2008 10:20:01   
stunfek
res je totalno bedno vreme. mislim, halo?!? pa maškare naj bi bile danes...pri nas bo karneval ampak najbrž bolj švoh ob takem vremenu.

saj ekonomistov je itak k listja in trave user posted image

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Klomifenke 2008
2.2.2008 10:30:55   
nf
ej res halo?? in to glih za vikend! Čez teden kr naprej neki sončkasto, a onda vikend je pa totalna beda. Pa ko bi vsaj snežil, bi imeli vsaj kurenti kej za preganjat.
res je, kamorkol pogledas, so ekonomisti. a ni Neela zadnjic nekaj rekla o konjih figah? user posted image

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Klomifenke 2008
2.2.2008 10:37:16   
stunfek
aj jaj jaj :)
kaj čmo nardit da se malo razvedrimo?
mene bo razgnalo tam dol :) danes imam kao ovulacijo - vse me boli .

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Klomifenke 2008
2.2.2008 10:44:24   
janney
Dobro jutro punce!

waiting user posted image user posted image user posted image  žal mi je da je prišla in ravno tako jaz upam zate da bo šlo brez vzpodbude K.

Pri meni še nič novega!

štunfek jaz sem tudi definitivno za srečanje!

Midva z mojim user posted image  imava pa delo imava delavce ki nama rihtajo stanovanje tako da imava pestro in ni dolgčas user posted image

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Klomifenke 2008
2.2.2008 11:03:20   
nf
Midva greva pa v Tamar user posted image
Stunfek, ti pa v akcijo! user posted image
Janney ti pa po test in po enga user posted image

(odgovor članu janney)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Klomifenke 2008
2.2.2008 11:11:53   
stunfek
No, jaz sem psa ven peljala :) za začetek. Ta mala še spi! Kot top. Nenavadno, da tako dolgo spi. Morda je pa bila resnično v deficitu s spanjem od vse vročine. Upam, da ne bo spet šlo navzdol.

Ej, nf, akcija enkrat na dan je dovolj :) če ne bo plavalčkov zmanjkalo :)

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Klomifenke 2008
2.2.2008 11:14:58   
stunfek
Ok, srečanje klomifenk 2008:

1. neela
2. janney
3. nf user posted image  (ti moraš priti, ker ti bomo vrnile kovančke, ki jih boš zalučala čez ramo za nas)
4. stunfek

Najbrej zberemo prijave, potem pa določimo eno primerno lokacijo in dan :)

P.S. nf...še tri dni...kako kaže? saj vem, da še ne moreš rečt...si videla vianne je že testek naredila in je videla črtico user posted image

< Sporočilo je popravil stunfek -- 2.2.2008 11:16:48 >


_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Klomifenke 2008
2.2.2008 12:01:53   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

IZVIRNO SPOROČILO: maša82

OŠ, razredni pouk

a ti tud, al kaj?



Ja jaz tudi, pa še ista smer ...user posted image  pa smo meli ta teden tudi kar pestro kot ti praviš, kateri razred pa učiš?


Janney držim pesti zate, da se iz tega počutja kaj čim lepšega izkažeuser posted image user posted image user posted image user posted image


letos sem v OPB...na mojo željo...lahko bi šla na drugo šolo v razred, pa sem se odločila da ostanem tukaj...nimam pa še za nedoločen čas...


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Klomifenke 2008
2.2.2008 12:05:20   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: stunfek

Ok, srečanje klomifenk 2008:

1. neela
2. janney
3. nf user posted image  (ti moraš priti, ker ti bomo vrnile kovančke, ki jih boš zalučala čez ramo za nas)
4. stunfek

Najbrej zberemo prijave, potem pa določimo eno primerno lokacijo in dan :)



hej, srečanje!!! a se ve že poznate med sabo?


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Klomifenke 2008
2.2.2008 12:13:21   
stunfek
ne, maša, na srečanju se bomo spoznale user posted image user posted image

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Klomifenke 2008
2.2.2008 17:13:20   
janney
OJOJ kako gre hitro sobota!

Jaz sem spet za knjigami sej veste prestavljen izpit na ponedeljek!user posted image

Punce jaz opažam da mi bradavičke skos malo -kako se temu reče- stojijo in špika me spodaj ampak zvija pa še nič - no upam da pri tem ostane

žal pa vas moram razočarati da testa ne bom delela pred torkom ko bo 31. dan ciklusa user posted image

pa pa in bodite pridne

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Klomifenke 2008
2.2.2008 17:43:53   
neela
Sem se privlekla iz službe...sicer pa se glih ne morem pritoževati čez službo, če moraš iti službeno na krajši sprehod in na kosilo s partnerji, ne? user posted image

Stunfek - kako se lahko pritožuješ nad soboto - akcija akcija in še enkrat akcija, pa ti bo na svetu vseeno, tud če zunaj vile padajo z neba...user posted image
nf - ko sem omenjala konjske fige sem mislila samo nase; pa ne v kontekstu ekonomistov, ampak to, da sem sama veliko na poti (kot konjska figa - skoz na cesti) in nisem tip človeka, ki bi doma čičal pa čakal...
janney - ti lahko svetujem glede izpita? Jaz se vedno dobesedno odločim, da grem naredit izpit in o drugih variantah sploh ne razmišljam. Mislim, da je to že pol uspeha - če si sam v sebi prepričan, da zmoreš in da boš naredil. Itak pa ti bomo vse klomifenke držale pesti tako v ponedeljek, ko boš zlahka opravila ta izpitek (in ko boš šla od izpita domov, se boš ustavila v lekarni al pa v drogeriji in kupila test), kot tudi v torek, ko boš naredila test, zagledala user posted image , veselo takoj poročala klomifenkam in ob našem srečanju dala za rundo...kajne?!?!?
Maša - kaj vidiš, kaj se zgodi, če nas kakšen dan zanemarjaš?!?!? Hitro padeš iz takta....user posted image ...sicer pa, če boš rekla, da se ukvarjaš z nečaki, ti bomo oprostile....user posted image ...v glavnem, hitro se pofočkaj na seznam, da te bomo, urednico seznama, spoznale še v živo, kako si fejst!

(odgovor članu janney)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Klomifenke 2008
2.2.2008 20:02:05   
Fargesia

srečanje klomifenk 2008:

1. neela
2. janney
3. nf user posted image  (ti moraš priti, ker ti bomo vrnile kovančke, ki jih boš zalučala čez ramo za nas)
4. stunfek
5.maša82

evo me, pofočkana!!!



_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Klomifenke 2008
2.2.2008 21:07:35   
nf
Midva sva bila pa na Dobrči user posted image  user posted image  user posted image  Na celi poti sva srečala samo enga tipa, drugače pa skos sama. Noro lepo! Do polovice poti je mal dežval, potem pa kr naenkrat sneg in še več snega, na vrhu ga je bilo pol metra. So ble pa kr zimske razmere na vrhu (snežni metež in takle), no temu se reče po domače zimska pravljica. user posted image
Stunfek kaj se zdej ven vlečeš! Akcija! user posted image  Ej drgač pa ne uidem M ta mesec, sem že 100% PMS haha. Mal me že glava boli, pa taka zmedena sem, kr jezik se mi zapleta, joške me bolijo, tko zelo tipično. Nisem pa tolk na tekočem, a Vianne je klomifenka??

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Klomifenke 2008
2.2.2008 21:11:30   
nf
O pa res! Sem šla prebrat pod ne pričakujemo februarja in je res Vianne (ki je celo ni pričakovala en dan za mano!) nosečka! user posted image  Hmmmm le kdaj bi lahko jaz delala test? user posted image

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Klomifenke 2008
2.2.2008 22:26:24   
stunfek
Punce. Katastrofa. Položilo me je v posteljo - pa ne mož user posted image  ampak vročina in take bolečine po celem telesu. Ne morem verjet. Na dan ovulacije mene zvije kot že leta ne. Podrta, bolana, vročična, vse me boli.
Pa rečem možu z na pol priprtimi rdečimi očmi z 39,4 vročine, da bo treba user posted image  in me pogleda.... če sem z marsa dol padla - tkole bolana, pa naj user posted image ? Aj jaj jaj. Prav ima. Saj nisem za nikamor. Katastrofa. Saj tudi če je danes O bo zaleglo tudi slončkanje od včeraj in predvčerajšnjim, a ne? :) Upam.

Saj ne morem verjet user posted image . Res bedno.

Ej, maša lepo, da si se pridružila na seznamu za srečanje.

Kera je bla na Dobrči? nf, pa ti si totalna faca. upam, da imaš že zdele pikico v bušiju k boš taka facasta mamica. test pa naredi šele ko ti izostane, da oš res vedela, da mu lahko zaupaš. user posted image

Zdej grem spat in se delat čima manj bolano, ker upam, da mi bo vseeno uspelo iztržit vsa enega na hitrco user posted image  samo tok, da tehnično pošlemo plavalčke na pot. upam, da mi uspe. dvomim ampak bom poskusla.

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Klomifenke 2008
3.2.2008 10:17:06   
trinity22
 

IZVIRNO SPOROČILO: maša82



letos sem v OPB...na mojo željo...lahko bi šla na drugo šolo v razred, pa sem se odločila da ostanem tukaj...nimam pa še za nedoločen čas...



Ojla, jaz pa sem v 5. razredu imamo tako narejeno, da šele v 6. pridejo na predmetno stonjo. Imam pa ta razred že vse od 3. razreda dalje in se res super razumemo, mi bo kar žal, ko jih bom mogla junija zapustituser posted image , pa tudi jaz nimam še za nedoločen čas, pa saj bo, maša boš vidla, zdaj je vedno več otrok, kar pomeni, da bo vedno več službuser posted image , še prej pa bova midve šle na porodniško, hahauser posted image

Drugače pa punce jaz sem tudi za srečanje, če mi bo seveda čas dopuščal ...


(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Klomifenke 2008
3.2.2008 10:22:46   
trinity22
Boga Štunfek, sva pa kar na istem, mene se tudi nekaj loteva - boli grlo, pa glava samo vročine še na srečo nimam....Štunfek, navijam zate, da se čimprej pozdraviš.

Pa moja O bi naj bila že tudi kmalu tu, glede na to, da sem jaz vzela v ponedeljek zadnjo tableto, pa se nič ne dogaja, ni sluzi, nič n ešpika, tako da pojma nimam.... Mogoče je pa ta mesec kljub tabletam ne bo, al pa bo malo bolj pozna, nikoli se ne ve ... MIdva bova vseenouser posted image , pa bomo vidli kaj in kako bo.

Za vse vas, pa držim pesti, da uspe v čim večjem številuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Klomifenke 2008
3.2.2008 12:15:54   
Petra1111
samo en dan me ni, pa obstaja že seznam za srečanje. user posted image Punce, ve ste pa res face.
Drugače sem pa tudi jaz ekonomistka.Očitno imamo res kar nekaj skupnih lastnosti.
Sem upala, da bo janney že sporočila o rezultatih.
janney- če bi imela jaz izpit, bi tudi počakala, da ga odpišem, ker bi potem čisto nezbrano pisala, če bi že opravila test.
nf- a kar na Dobrči. Ja, če imaš že pikico v trebuhu, bo verjetno športen tip.
štunfek- čim preje okrevaj. Pa ne obremenjuj se z user posted image , ker drži še od včeraj.
trinity- mogoče pa O sploh ne boš čutila. Tako, da vidva kar user posted image
maša-kako pa je s teboj?


(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Klomifenke 2008
3.2.2008 12:32:41   
stunfek
oj kolegice klomifenke :)

no, jaz sem res obležala. včeraj sem nekaj probala z zapeljevanjem ampak nama ni šlo, k je reku da sem kot termoakumulacijska peč...hehehe.

itak pa sploh ne bom vedela kdaj in če sploh je bila ovulacija zaradi vročine. kr neki :)

eh, bo že. še dobro da nisem poslušala G, ki mi je ob pregledu foliklov reku, naj spustiva četrtek in petek in slončakva v soboto. :) Tako imava vsaj četrtek in petek pokrit. user posted image

ta malo sem poslala za dve nočke k dediju in babici, ker je bila v iber zatežena in se ni sprijaznila, da je mamica mal bolana in da ne more z njo okol skakat :) tako imam sedaj mir in se bom zagotovo hitro pozdravila.

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu Petra1111)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Klomifenke 2008
3.2.2008 13:34:41   
nf
Štunfek user posted image  Sicer pa majhen predlog za zapeljevanje. Najprej pogoltni kar aspirin, da zbiješ temperaturo, potem pa v naskok! user posted image   Veš kaj sem se vedno spraševala za vročino ob ovulaciji, a misliš, da pri 39 C preživi kak spermijček?
No mene pa dons glava boli in se mi nič ne ljubi, samo prelagam se po stanovanju. Pa še ne upam si vzet aspirina, če bi bila slučajno noseča user posted image
Janney, kako pri tebi kej kaže?
Petra, ja itak user posted image  Jaz ne morem bit pri miru več k 2 minuti, pol pa vedno ob vikendih lazim po hribih.

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Klomifenke 2008
3.2.2008 14:10:53   
stunfek
nf lahko vzameš lekadol. tudi jaz ne vzamem aspirina v obdobju, ko delamo user posted image . za vsak slučaj. včeraj sem vzela lekadol, da bi si zbila temperaturo pred akcijo :) pa me je vseeno spregledal. user posted image
po mojem, da pri visoki temperaturi semenčice zakuhajo...hehehe. user posted image  bom se pa pozanimala, če je oploditev sploh možna pri temperaturi 39 :)

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Klomifenke 2008
3.2.2008 18:06:22   
janney
Čavči punce!

Pri meni ni še nič novega! user posted image  še ni prišla in upam da je niti ne bo ker sem ji odobritev za dopust posredovala že dobro leto nazajuser posted image

Neela dam za dve tri štiri pet rund samo da je user posted image user posted image

Boge revče kaj vas je pa napadlo čimpreje se pozdravite!

jaz se šibam naprej učit pa se slišimo jutri!

papa
papa

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Klomifenke 2008
3.2.2008 19:30:44   
neela
janney - vso srečo jutri na izpitu! Upam, da se te bo user posted image  še kar naprej uspešno izogibala (vsaj 1 leto... user posted image  )

stunfek - želim ti čimprejšnje okrevanje!!! Tud user posted image  izpred 2 dni šteje, če je bila O včeraj. Bo pač še ena deklica, kajne?


Tako, punce jaz vas do četrtka zapuščam, ker grem službeno v Italijo. Srčno srčno upam, da me bo v četrtek tle že čakala vesela novička, da je kakšna naša članica klomifenka zagledala user posted image  in bo srečka nosečka!!! user posted image user posted image user posted image

Pridne bodte!

(odgovor članu janney)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?