|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Končno slovo,...
23.3.2008 17:46:17   
vesel
Pozdravljeni!
Malo se vam javljam,da vam malo povem,kako žalostni so naši prazniki.Tako prazniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,otožni,.... Kot veste smo včeraj imeli pogreb in kočno slovo od našega Nil-a. Mamica od Nil-a je prišla na pogreb,vendar je bilo po pogrebu tako zelo hudo z njo,da je morala pod nujno iti nazaj v bolnico.Revica je padla v nezavest.Ko se je po nekaj minutah predramila je močno objela svojo hčer ter ji rekla,da naj mene uboga in naj bo pridna in ji je še rekla,da mamica pride kmalu nazaj samo,da se pozdraviuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Moja Ajda in nečakinja sta se pa tudi od Nil-a želeli posloviti in smo jima odprli krstico.Obe sta ga pobožali in poljubili ter mu rekli ADIJO ANGELČEK NIL. meni so se solze tako vlile,kot iz škafa so lileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  tako me boliiii in mi je hudo,ker sem dojela,da sta tudi onidve dojeli kako in kkaj.Da ne rečem kako sta se jokali,ko sta videli,da dajejo krstico v grob in ga pokopavaliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Malo mi je gratalo zbrati toliko moči,da smo zvečer pred spanjem šle pred okno poiskale Nil-ovo zvezdico in zmolile "SVETI ANGEL". user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . tako me boli in stiska.

Hvala vsem za izrečene Sožalje in Podporo!!

Vesele praznike vsem!!

_____________________________

druzina je zame vse!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Končno slovo,...
23.3.2008 18:01:17   
tjaga
Moje iskreno sožalje in ostanite močni user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Končno slovo,...
23.3.2008 18:03:13   
Kimi6
Iskreno sožalje, sem brez besed user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Končno slovo,...
23.3.2008 18:03:23   
onur
Sožalje. Bodite močni. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Končno slovo,...
23.3.2008 18:09:35   
barby0
sožaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
držite se za Nila in za njegovo sestrico, kajti ona vas zelo potrebuje

lp, in objemmmm

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Končno slovo,...
23.3.2008 18:45:33   
ema82
moje iskrene sožalje!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barby0)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Končno slovo,...
23.3.2008 19:17:19   
glen
Sožalje.user posted image


(odgovor članu ema82)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Končno slovo,...
23.3.2008 19:28:12   
ona
Joj,kako je to hudo bratuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sožaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Končno slovo,...
23.3.2008 19:39:40   
metkica1
Iskreno sožalje ob izgubi malega Nilauser posted image user posted image
Bodite vsi močni še naprej.

Zelo mi je hudo, ko berem tako žaloste zgodbe, ki se dogajajo. Ne vem in ne bom razumela zakaj mora nekdo toliko pretrpeti in zakaj nam je odvzeto nekaj za kar živimo in za kar je vredno živeti. To so naši otročki, možje......user posted image user posted image
Vesel vidim, da si kar močna. Želim ti, da ti le ta moč ne bo pojenjala ampak le stopnjevala in da boš še naprej lahko stala ob strani mamici, atiju, nečakinji.......user posted image user posted image
Drži seuser posted image user posted image
In en velik in močan user posted image

Vaša zvezdicauser posted image vas ima rada in vas gleda.

< Sporočilo je popravil metkica1 -- 23.3.2008 19:41:39 >

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Končno slovo,...
23.3.2008 20:01:49   
TRIŠ
Sožalje in ostani tako močna veseluser posted image .Hvala še v mojem imenu ker čuvaš otročička in mu daješ oporo ko jo najbolj potrebuje.Zlata si vse ti bo povrnjeno.user posted image

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Končno slovo,...
23.3.2008 20:06:51   
paris
Moje iskreno sožalje celi družini user posted image

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Končno slovo,...
23.3.2008 21:02:47   
Anonimen
Zal mi je...hudo je to user posted image .

(odgovor članu vesel)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Končno slovo,...
23.3.2008 21:17:06   
tinica
Moje sožalje user posted image

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Končno slovo,...
23.3.2008 21:24:47   
lutiropan
Moje iskreno sožalje.user posted image

(odgovor članu tinica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Končno slovo,...
23.3.2008 21:52:13   
vesel
Ojla!
Tako. Z mojima punčkama(hčer in nečakinjo) smo naredile zdaj en tak protokol.Tako kot včeraj.Pred spanjem smo kljub snegu ki pada poskušale najti Nil-ovo najsvetlejšo zvezdico ter zmolile sveti angel.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Presenetila pa me je izjava nečakinje,ki je rekla:"Veš teta Nina,če je bil Nil tako bolan kot si mi povedala-si zasluži najlepše mesto med angelčki"! ja res je sem ji odgovorila ter dodala,da je Nil pač bil zelo poseben dojenček,ki bo večno v naših srcih in nikoli ga ne bomo pozabili.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa saj ne morem verjet kako otožno je to detece (nečakinja)moje. Moja Ajda se še presenetljivo nekako močno drži,čeprav se ji vidi,da ga tudi ona pogreša.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Izvedela sem od brata,da so Nil-ovi mamici dali tako močno pomirjevalo,da še bo to noč spala-revica kako močno se je zlomilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Sprašujem pa se,če bo svakinja dolgo v bolnišnici in,če bo nečakinja začela veliko spraševati po njej,kako ji naj razložim?kako je z njeno mamico?!user posted image user posted image user posted image user posted image

Hvala vsem za podporo!

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu lutiropan)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Končno slovo,...
23.3.2008 22:22:18   
tananejka
Iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Končno slovo,...
23.3.2008 23:07:35   
atanja
Moje sožalje!

Res si močna. In glede na to da mali sestrci vsi stojite ob strani bo lažje prenesla. Tako da delaj po občutku...

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Končno slovo,...
24.3.2008 9:57:39   
Netopirčy81
Sožalje vsem !!! user posted image user posted image

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Končno slovo,...
24.3.2008 11:03:01   
vesel
Ojla! kako kaj preživljate današnji dan? Mi ga zelo žalostno.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Danes sem naredila malo prej kosilo,da sta lohk zdj šli nečakinja in moja Ajda spat.Sta še zelo utrujeni,izčrpani zaradi žalosti do Nil-a,ki je prerano odšel,pa tudi ponoči mi obe zelo slabo spita in nečakinja začne malo jokat in pride k meni ponoči v posteljo-revca je tako potrta.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Potem pa obe jočeva. Kako hudo mi je zanjo. Tako se počutim nekako nemočno. Povedala sem ji,da našega Nil-a ni moč nazaj priklicati,ker je šel na zaslužen počitek in,da bomed angelčki jo pazil,varoval,...

Ne vem kaj naj?

Hvala vsem,ki se spomnete na nas in nas bodrite,stojite ob strani in voščite sožalje!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lp nina

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Končno slovo,...
24.3.2008 11:05:39   
Volga
Ne vem kaj naj?


Kaj pa vem, a očeta pa še zdaj ni nič zraven? Mislim, a je oče nima časa čuvati? malo filma mi manjka v tej zgodbi. Vem, da je oče uzdaj zelo prizadet, samo vseeno se mi zdi, da je prav, da en del punčkinega bremena prevzame tudi nase in ne da si ti  za vse.

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Končno slovo,...
24.3.2008 11:15:08   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Ne vem kaj naj?


Kaj pa vem, a očeta pa še zdaj ni nič zraven? Mislim, a je oče nima časa čuvati? malo filma mi manjka v tej zgodbi. Vem, da je oče uzdaj zelo prizadet, samo vseeno se mi zdi, da je prav, da en del punčkinega bremena prevzame tudi nase in ne da si ti  za vse.


Glede na to, da je mamica Nila v bolnici, oz tako nekako, in je doživela hud pretres, če si prav tolmačim, je pod hudimi pomirjevali, kot je napisala vesel, mislim, da dejansko izpolnjuje svoj del filma v tej zgodbi.

Moje sožalje user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Končno slovo,...
24.3.2008 11:15:53   
Mala_princeska
Nina.

Bodi močna, ostani močna, čeprav vem da ti je zelo hudo. user posted image user posted image user posted image  Mene kar mrazi ob takih trenutkih. user posted image user posted image user posted image  Samo enkrat ko sem bila majhna (enih 6.let sem imela ali še manj) sem videla malo krsto in dojenčico v njej user posted image user posted image user posted image  in vem da je hudo, takrat se sploh nisem zavedala in še vedno se sprašujem zakaj morajo dojenčki in majhni otroci umreti. user posted image user posted image user posted image  
Nil se je boril, a srček ni bil dovolj močen user posted image user posted image user posted image . Tolažite se, da je med angelčki user posted image , molite Svetega angelčka, več žal ne morete storiti user posted image user posted image user posted image .

Uboga mamica malega angelčka, ki je to doživela tako hudo, da je v bolnišnici. Držim pesti, da ji bodo zdravniki pomagali, da ji bo mož stal ob strani, pa tudi vi in vaša družina. Naslednji dnevi ne bodo lahki user posted image user posted image user posted image . Upam, da se mamica ne obsoja za najhujše, kar se je zgodilo user posted image user posted image user posted image . Več kot stati ob strani ji ne moreš in čuvati hčerke.
Kako povedati otrokom, da je teta in mamica v bolnici? Razložite jima, da se ji je zlomil srček, da jo buba notri v dušici in da ji je hudo, ker ga ni mogla pozdraviti ter da bo trajalo nekaj časa, da se pozdravi, da se izjoka.

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Končno slovo,...
24.3.2008 11:18:30   
vesel
Moj brat je večinoma pri punčkini mamici.Pride na kosilo inje z njo cca.2 uri in gre spet k mamici. z mamico pa nič bolje in pričakujejo,da bo to trajalo cca.se kak mesec,da si bo malo opomogla.
Sej men resnično ni težko,da je pri nas in z veseljem skrbim zanjo in se mi zdi prav,da je pri nas,ker se veliko z mojo Ajdo igrata da se malo pozabi in skupaj tudi kj ustvarjamo.
Zvečer pa je kriza,ko gremo pred okno,iščemo zvezdico-Nil,zmolimo,...

Pomoje ,da bo kmalu bolje s punčko. Pač ima malo žalostne krize.

Kaj menite?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Končno slovo,...
24.3.2008 11:49:31   
sončnica13


Najprej iskreno sožalje vsem, ki vam je bil Nil tako blizu, tebi vesel vsa čast, za vse to!
Ostani močna zase in za druge in jim bodi opora še naprej.
user posted image user posted image




(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Končno slovo,...
24.3.2008 14:02:30   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: vesel

Pomoje ,da bo kmalu bolje s punčko. Pač ima malo žalostne krize.

Kaj menite?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja verjetno user posted image user posted image user posted image . Sploh ker ne more dojeti da ga ni.

Tudi jaz pravim ostani močna in bodi v oporo vsem najdražjim.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?