|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.12.2009 21:20:59   
TomTaylor
a bi se mi katera pridružila? Imate 1 mesec časa za preštudiratuser posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.12.2009 21:59:47   
De Facto
Zivjo!

Ja, jaz!!


Pred 8 leti sem s to dieto veliko shujsala. Je edina dieta, ki je 100 % ucinkovita(zame).
Jaz bi raje  zacela jutri ali pojutrisnjem, nebi  cakala do 1.1., ker do takrat bi jih spravila dol vsaj 10.


user posted image


_____________________________

Teoretski ljubav lepo zvuci... malcice je drukcije u praksi...

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
8.12.2009 8:54:43   
TomTaylor
ja, sej bi jz tudi čimprej začela, v bistvu že študiram jedilnike in se tudi že nekaj trudim jesti na ta način, ampak ker je tukaj veseli december sem 100% da bom grešila. V decembru začet hujšat se mi pa zdi mučenje user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu De Facto)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
8.12.2009 9:09:33   
aneja1
Tudi jaz bi se vama pridružila....nimam moči, da bi se zraven spravila.
Fajn bi bilo, če bi si dnevno pisale večerjo in kosila, no pa zajterk tudi.user posted image
Vsaka ideja pride prav, malo se bomo spodbujale in bomo dosegle cilj.....


Jaz bi tudi kar začela, ne bi čakala.....Koliko bi pa rade shujšale?

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
8.12.2009 9:27:47   
kapitan jan
Se pridružim! Tudi jaz bi začela že prej, a vem da bi bilo mučenje in bi grešila.  Tudi jaz začnem 1.1.2009 in mi je ideja o skupni usmeritvi zelo všeč.

(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
8.12.2009 9:31:18   
tecnobica
Več idej za jedilnike in nekaj receptov najdete tudi na www.montignac.mojforum.si

(odgovor članu kapitan jan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
8.12.2009 9:35:48   
Katjusa
jst se tud spravljam k temu veselemu opravilu..... hujšam že in sem na -7,5 kg vendar ne po montignacu.... imam sicer tole knjigo sem si jo sprintala pa je še nisem prebrala, mogoče mi rata do 1.1. prebratuser posted image user posted image user posted image user posted image
mi2 z možekom oba hujšama in sma si napisala nek svoj jedilnik tako, da so not stvari, ki jih oba jema in sma le količinsko zmanjšala in vzpostavla red, začela sma več gibat (zdle ene 14 dni sem kr mal opustila tole gibanje, vedno rpide kej vmes in otroci bolani)
zjutraj vstajama ob 7 in nardim zajtrk potem pa moj piči v službo, vsak dan kuham kosilo za en dan naprej tako, da si možek nese kosilo tudi v službo.....
pri prehrani je treba imet red in si naredu že pol druga pol je pa gibanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image ja lahko je rečt a ne težje nardit..... vsekakor se vam pridružim, če ne druga za spodbudo sebi in vam:)


(odgovor članu kapitan jan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
8.12.2009 10:50:16   
TRIŠ
Tom Taylor se ti pridružujem z veseljem,super si naredila otvoritev mesec dni prej da se spoznamo in zaštartamo skupajuser posted image user posted image user posted image user posted image

Tudi jaz bi začela že prej, ampak bom malo grešolauser posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil TRIŠ -- 8.12.2009 10:53:18 >

(odgovor članu De Facto)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
8.12.2009 12:59:33   
boob
punce jst bi se vam tudi rada pridružla. .

kolk bi pa rade shujšale . . .jst bi 10kg, če bi šlo več pa user posted image user posted image

jst bi tud čim prej začela, čeprou bi blo bolš 1.1. , nebi mela slabe vesti če bi se pregrešila.

In če bi katera napisala vsaj par receptov za začetek bi bila ZELO HVALEŽNA

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
8.12.2009 14:44:41   
*raci*
Ej, super!!!user posted image TUd jaz se pripravljam na hujšanje po novem letu. Imamo obe njegovi knjigi, mal sem že poškilila in mislim, da bo kar šlo. pr nas bova oba z dragim probala. SEm drugač na porodniški in so skoraj vse kile ostale. Plan -25 kg. Me pa mal skrbi glede jedilnikov in bi blo super, da že prej kaj pripravmo, a ne?


(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
8.12.2009 14:55:29   
Eva19
ooo, suprca, tut jaz bi mogla ene 10 kg od poroda še dol dobit ja...lepo da vas je neki že zbranih user posted image se vam kar pridružujem....kakšnih jedilnikov bi bla pa tud jaz zelo vesela user posted image

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
8.12.2009 15:12:13   
Katjusa
jst bi jih rada izgubila še nekje 38user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
za jedilnike bi bila pa tud jst vesela, da vidim kak to zgleda če je to sploh zameuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
8.12.2009 16:34:33   
mini86
mogoče smešno vprašanje ampak kašna pa je to dieta..pa brez zamere

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
8.12.2009 21:21:59   
aurora_5
Še jaz, še jaz, še jaz, še jaz user posted image
Rada bi dala dol 10 kg ... se bom maximalno potrudila, bom pa sigurno rabila kakšno brco v rit iz vaše strani user posted image

Skupaj nam bo uspelo, a ne? user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
9.12.2009 0:26:18   
De Facto
Zivjo punce!

Evo, jaz sem ze  danes zecela z dieto.   user posted image

Pijem tudi zeleni caj. Telovadba odpade(po nasvetu prof. sportnika), dokler vsaj polovico zeljene teze ne spravim dol. "Salo" se pretvarja v misice, sklepi trpijo... No ja, nisem se pritozevala user posted image

Zdaj pa en nasvet, ce se Vam teza ustavi, preverjeno pomaga(meni je). Meni se ustavi, ko zgubim 6-7 kg. Ce je teza enaka vsaj 4 dni, potem 4 oz. 5 dan jejte normalno(ne pretiravat user posted image ), potem pa spet od zacetka.

Jaz nameravam zgubiti 15-20 kg user posted image


Srecno!!

< Sporočilo je popravil De Facto -- 9.12.2009 0:28:01 >


_____________________________

Teoretski ljubav lepo zvuci... malcice je drukcije u praksi...

(odgovor članu aurora_5)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
9.12.2009 4:42:52   
TRIŠ
Jaz sem mesec in pol po porodu in imam +18user posted image .Imam pa jih 83 kguser posted image ,bi bilo fino če bi naredili razpredelnico koliko kg imamo in koliko želimo shujšat,ter tedensko tehtanjeuser posted image

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
9.12.2009 9:32:00   
*raci*
De facto zakaj ti je prepovedal telovadbo. Kaj nič ne pride v poštevuser posted image ? Jaz sem na porodniški, tako, da se bom ful sprehajal (to vem, da ni telovadba) imela pa sem v planu tudi orbitrek. Izgubit morem 25 kg. Pri višini 169 jih imam 95 kg.user posted image
Ej, punce knjiga Prehrana po MOntignacu je ful v redu. Kratko in jedrnato vse napisano pa še nekaj receptov zraven. Je super. Včeraj sem jo začela  prebirat, da vidim s čem bo treba napolnit hladilnikeuser posted image .


(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
9.12.2009 10:28:14   
boob
*raci* jst sm imela isto višino in težo pred zanositvijo, zdej po porodu imam pa 85kg. Sem verjetno ena redkih ki so z porodom shujšale user posted image Kje si pa knjigo nabavla?
De facto s tem se pa jst ne strinjam. . če hočeš shujšat moreš migat!!!! sej ti ni treba takoj na polno začet z fitnesom, ampak mal teka, hitre hoje, pa kašne trebušnjake. . to mora bit. . da se ti sproti maščoba topi in počasi spreminja v mišice. . drgač boš pa shujpala pa ti bo koža vusela iz vseh strani. . . Sm tudi sama bivša športnica in tisti ki ti je to reku. . hmmm. . nevem no. .

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
9.12.2009 12:02:00   
*raci*
ha ha ha boob, zgleda, da so se najine teže obrnile, jaz sem imela pa ob zanositvi 85 kg, zredila sem se za 25 kg, ker sem imela rizično nosečnost in sem celo skoraj preležala, po porodu prvi teden je šlo dol 10 kg, pol pa konc. Tako, da zdaj sem se odločila shujšat na 70 kg in pri tem tud ostat. Pri prvi zanositvi sem jih imela 73 in sem si bila o.k.. Tako, da moja magična meja bo 70 kg. Mi bo pa super, ker sem daom in bom imela čas za pripravo hrane pa še joj dragi se mi bo prdružu.
Knjigo sem si izposodila v knjižnici, drugač jo pa prodajajo v Svetu knjige, zdaj je v akciji za 19,00 EUR. Priporočam.

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
9.12.2009 13:11:43   
mojcaz.
tudi jaz bom začela s 1.1.user posted image Od začetka bom probala sama, mogoče pa bom tudi dragega prepričala v to dieto.

Knjigo imam že lep čas doma, sem jo tudi že prebrala, vendar mi je vedno manjkalo volje, da bi zdražala dlje kot pa kak teden ali dva user posted image user posted image Za enkrat želim izgubit kakšnih 10 kg, če pa bo veliko volje in visoka motivacija, pa nebi nič mela proti če bi šlo kakih 15-kg dol.

Upam, da bom tokrat malo dlje zdržala kot pa do sedaj user posted image user posted image

Uživajte pa se itag tipkamo


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
9.12.2009 13:45:27   
mini86
kakšna pa je to dieta..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
9.12.2009 14:52:37   
mojcaz.
tukaj na tej strani je na kratko napisano v čem je 'finta' te diete user posted image razloženo je tudi kaj vse je dovoljeno za kateri obrok jest user posted image

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
9.12.2009 14:55:31   
Anonimen
jaz tudi, se vam bom pridružila s 1.1.2010, sem že poskusila in je šlo nekaj dol, zdej bi pa res rada shujšala in da bom mela več spodbude se vam s 1.1. pridružimuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojcaz.)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
9.12.2009 15:05:44   
rubica
pozdravljene


prišel je čas, ko se bo treba spokat nazaj v službo, ker mi stara uniforma ni več prav, mi bodo sešili novo user posted image , vendar se jaz v novi ne počutim dobro- prevelika cifra, zato bi rada dala nase zopet staro, tako da se vam z veseljem pridružim, hujšam sicer že 1m, šlo je dol 4kg, vendar je to za 1x samo kapljica, bi pa hujšala po montiju, tako, da se priporočam za recepte, nasvete in vzpodbudo, rada bi dala dol še vsaj 15 kg user posted image user posted image , za 1x lep pozdrav in se tipkamo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
9.12.2009 16:16:53   
mini86
mojcaz na kateri straniuser posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?