|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Posoda za indukcijsko ploščo
30.11.2009 12:48:07   
Ženkica
V soboto sem si privošla v Merkurju nov set posode od Tefala, ki je bila super znižana, lična, skratka, ravno to, kar sem potrebovala. Še posebej sem se navdušila, ker je posoda
primerna tudi za indukcijsko kuhalno ploščo, katero sedaj še nimam, se pa nameravamo selit čez cca 3-4 leta, takrat, pa jo bom definitvno kupila. Sedaj kuhamo še na plinu.

Prodajalka me posebej ni opozorila, da posoda ni primerna za kuhanje na plinu, v navodilih sicer ni eksplicitno napisano, da se posode ne sme uporabljat za kuhanje na plinu/ognju, sem pa zasledila oznako na manjših navodolih, ki so bila priložena in sicer znakec za plin in prečrtan user posted image . Skratka, skrbi me, ali bo posoda potem sploh še uporabna za indukcijo, po par letih, ali naj jo raje pospravim do takrat........... eh ja.

Mogoče kakšne izkušnje; je kdo tu, ki jo uporablja na indukciji in na plinu, pa je vse ok, ali pač ne?

Hvala in lp

Ženkica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Posoda za indukcijsko ploščo
30.11.2009 13:12:15   
Anonimen
Hmm, glede na izkušnje s teflonom, se ta itq po določenem času obrabi, tko, da ne vem če bodo te posode dočakale selitev... drugače pa ne vidim razloga zakaj bi se na plinu uničile.

(odgovor članu Ženkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Posoda za indukcijsko ploščo
30.11.2009 15:03:50   
Angel_Tian
Če je posoda narejena posebej za indukcijo, jo pač ne uporabljaš na plinu, sploh če imaš znakec za plin prečrtan. Plin čisto drugače "greje" kot indukcija, in sicer ti plin greje celo posodo (saj ja ogenj gori po njej), indukcija pa v bistvu greje samo hrano notri in ni ognja na posodo. Tako da, če jo misliš uporabljat potem, si je ne zdaj uničit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Posoda za indukcijsko ploščo
30.11.2009 16:58:37   
somic
ne bi jaz uporabljala to posodo na plinu, če jo imaš namen uporabljati tudi na indukciji potem. sicer posodi res nima kaj bit, ampak potem za indukcijo ne bo več primerna. razmisli in se sama odloči

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Posoda za indukcijsko ploščo
30.11.2009 17:46:22   
Isabellabina
No lahko ti jaz povem,ker sem imela tak slučaj,najprej sem imela ploščo na plin,potem sem zamenjala na indukcijo,in ker sem prej kuhala z to posodo na plin mi jo sedaj na indukciji ni hotelo prijeti in to iz enega preprostega razloga...ni bila ravna in jo potem indukcija ne zazna...na plinu se res preveč pregreje in dno posode enostavno ni več čisto ravno....

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Posoda za indukcijsko ploščo
1.12.2009 8:22:47   
Ženkica
IZVIRNO SPOROČILO: big mamma

No lahko ti jaz povem,ker sem imela tak slučaj,najprej sem imela ploščo na plin,potem sem zamenjala na indukcijo,in ker sem prej kuhala z to posodo na plin mi jo sedaj na indukciji ni hotelo prijeti in to iz enega preprostega razloga...ni bila ravna in jo potem indukcija ne zazna...na plinu se res preveč pregreje in dno posode enostavno ni več čisto ravno....


Sranje.......... user posted image

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?