|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Predlog za lahko poletno torto?
30.6.2008 12:08:21   
Volga
Rada bi ponudila eno dobro, lahko poletno torta, ala ledena, morda kakšna skutina ali kaj podobnega. Kakšna jogurtova zadeva? Kaj bi predlagale, da ni pretežko, preveč packanja in da rata tudi aberveznikom? Morda bi bilo vendarle dobro, da bi bil vmes vsaj kanček čokolade, pa čimmanj koščkov sadja. Pretežko?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Predlog za lahko poletno torto?
30.6.2008 12:14:20   
Anonimen
SADNO JOGURTOVA TORTA

BISKVIT:

5 jajc
5 žlic sladkorja
5 žlic moke
1 pecilni
1 vanilij

KREMA:
0,5 l sladke smetane
3 navadne jogurte
25 dag sladkorja v prahu
3 čajne žličke želatine v prahu
limonin sok
1 dcl vode

SADJE-lahko borovnice, ali breskve iz kompota, ali višnje

PRIPRAVA:

Biskvit spečemo in ga ohladimo.Ohlajenega vzamemo iz tortnega modela, model operemo, obrišemo in biskvit postavimo nazaj v model z okvirjem.
Sladko smetano stepemo.Želatino segrejemo v 1 dcl vode in rastopimo( ne sme zavreti).
Potem damo v posodo jogurte in sladkor v prahu ter dobro pomešamo z metlico.Dodamo stepeno smetano in na koncu vmešamo ohlajeno želatino.
Biskvit navlažimo s sokom iz kompota, gor potresemo sadje, nato vse zalijemo s kremo.
Takoj postavimo v hladilnik, da se krema strdi.Pred serviranjem posujemo s kakavom.
Sladica je zelo sočna in osvežujoča,sploh za poletne dni.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Predlog za lahko poletno torto?
30.6.2008 12:30:00   
Volga
KL, si jo že kdaj delala? S katerim sadjem?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Predlog za lahko poletno torto?
30.6.2008 12:34:36   
Anonimen
Veš katera je full dobra, taka osvežilna? Ne vem kako se ji reče, vem pa kako se jo naredi. user posted image

Jabolka olupiš in narežeš na krhlje in jih daš kuhat. Pa posladkaš jih malo.
Potem pa v pekač zložiš eno plast Albert keksov in čez daš eno plast še vročih jabolk. Pa spet kekse in spet jabolka, na vrh pridejo keksi, čez pa poliješ sadni pudnig (jagoda ali malina) kuhan na vodi od jabolk. Samo ne šparaj na jabolkah, da bo res zelo sočno.
Ko se ohladi daš pa čez samo še smetano in voila! user posted image
Full je osvežilno, res super za te vroče poletne dni!

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Predlog za lahko poletno torto?
30.6.2008 12:36:19   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Veš katera je full dobra, taka osvežilna? Ne vem kako se ji reče, vem pa kako se jo naredi. user posted image

Jabolka olupiš in narežeš na krhlje in jih daš kuhat. Pa posladkaš jih malo.
Potem pa v pekač zložiš eno plast Albert keksov in čez daš eno plast še vročih jabolk. Pa spet kekse in spet jabolka, na vrh pridejo keksi, čez pa poliješ sadni pudnig (jagoda ali malina) kuhan na vodi od jabolk. Samo ne šparaj na jabolkah, da bo res zelo sočno.
Ko se ohladi daš pa čez samo še smetano in voila! user posted image
Full je osvežilno, res super za te vroče poletne dni!


A-a, z jabolkami nisem ravno prijateljica. Vsaj za torte in sladice ne. Hvala vseeno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Predlog za lahko poletno torto?
30.6.2008 12:57:56   
kasso
jagodna:

baby piškote malo namočiš v sladki vodi z rumom in jih daš na dno modela za torte. Pol litra smetane stepeš, dodaš en ali dva navadna jogurta (brez sirotke), malo sladkorja in ruma po okusu, ter koške sadja (najboljše je z jagodami), daš na piškote v model in v hladilnik za par urc (najbolje čez noč).
enostavno, hitro pripravljeno in zelo dobro ter osvežujoče.



(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Predlog za lahko poletno torto?
30.6.2008 12:58:50   
~Biba~
jaz sem pred meseci naredila tole jagodno torto:


http://kulinarika.net/recept.asp?ID=10088&offset=20

Meni je bla fenomenalna. Pa ostalim tudiuser posted image

Samo, če praviš, da ne sadja, in ne preveč packanja.


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Predlog za lahko poletno torto?
30.6.2008 13:06:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

KL, si jo že kdaj delala? S katerim sadjem?

Delala.Najboljša je z borovnicami.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Predlog za lahko poletno torto?
30.6.2008 13:07:53   
tintin
Tale je totalno super, brez packanja:
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=6783

lp!




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Predlog za lahko poletno torto?
30.6.2008 13:46:12   
sunny24
No, to ni lih torta, je pa full osvežilno in dobro za poleti:

Torej, za podlago so tisti piškoti, ki jih v vrečkah prodajajo, kvadratni in imajo gor srne in srnjačke (upam, da veste kateri so). No, te piškote pomočiš v rum zmešan z vodo in sladkorjem in jih zlagaš enega zravn drugega v pekač. Gor daš koščke skuhanih breskev, še eno plast piškotov namočenih v rum, čez pa preliješ sadni puding (malina je najbolša), ki ga skuhaš v vodi, kjer ste kuhale breskve. Počakaš, da se mal pohladi in daš v hladilnik.


(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Predlog za lahko poletno torto?
30.6.2008 13:59:47   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Rada bi ponudila eno dobro, lahko poletno torta, ala ledena, morda kakšna skutina ali kaj podobnega. Kakšna jogurtova zadeva? Kaj bi predlagale, da ni pretežko, preveč packanja in da rata tudi aberveznikom? Morda bi bilo vendarle dobro, da bi bil vmes vsaj kanček čokolade, pa čimmanj koščkov sadja. Pretežko?



Zakaj pa to rabiš? user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Predlog za lahko poletno torto?
30.6.2008 14:01:34   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Rada bi ponudila eno dobro, lahko poletno torta, ala ledena, morda kakšna skutina ali kaj podobnega. Kakšna jogurtova zadeva? Kaj bi predlagale, da ni pretežko, preveč packanja in da rata tudi aberveznikom? Morda bi bilo vendarle dobro, da bi bil vmes vsaj kanček čokolade, pa čimmanj koščkov sadja. Pretežko?



Zakaj pa to rabiš? user posted image


Ah, kar tako, ko nimam kaj početi user posted image  A ti se ne boš nič izkazala?

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Predlog za lahko poletno torto?
30.6.2008 14:04:17   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

Tale je totalno super, brez packanja:
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=6783

lp!






Se mi pa zdi,d a bom kar tole uporabila. Če drug ne, jo bo moja mama pojedla od prvega do zanjega kosa. Hvala, tintin. user posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Predlog za lahko poletno torto?
30.6.2008 14:09:56   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Rada bi ponudila eno dobro, lahko poletno torta, ala ledena, morda kakšna skutina ali kaj podobnega. Kakšna jogurtova zadeva? Kaj bi predlagale, da ni pretežko, preveč packanja in da rata tudi aberveznikom? Morda bi bilo vendarle dobro, da bi bil vmes vsaj kanček čokolade, pa čimmanj koščkov sadja. Pretežko?



Zakaj pa to rabiš? user posted image


Ah, kar tako, ko nimam kaj početi user posted image  A ti se ne boš nič izkazala?


Itak da bom. Še dopust bom mela. In glih sem prišla gor na RR, da bi postavila isto vprašanje kot ti. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Predlog za lahko poletno torto?
30.6.2008 14:13:05   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Rada bi ponudila eno dobro, lahko poletno torta, ala ledena, morda kakšna skutina ali kaj podobnega. Kakšna jogurtova zadeva? Kaj bi predlagale, da ni pretežko, preveč packanja in da rata tudi aberveznikom? Morda bi bilo vendarle dobro, da bi bil vmes vsaj kanček čokolade, pa čimmanj koščkov sadja. Pretežko?



Zakaj pa to rabiš? user posted image


Ah, kar tako, ko nimam kaj početi user posted image  A ti se ne boš nič izkazala?


Itak da bom. Še dopust bom mela. In glih sem prišla gor na RR, da bi postavila isto vprašanje kot ti. user posted image user posted image user posted image


No, vidiš, kako sva usklajeni user posted image  Samo da jaz ne bom imela dopusta. Ampak tale od tintin se mi zdi res v redu, pejt link pogledat.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Predlog za lahko poletno torto?
30.6.2008 14:19:58   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Volga


No, vidiš, kako sva usklajeni user posted image  Samo da jaz ne bom imela dopusta. Ampak tale od tintin se mi zdi res v redu, pejt link pogledat.



Zakaj le? user posted image

Ta recept pa mam že izprintan. Zanima me edino, če lahko namesto maline uporabiš kako drugo sadje? Verjetno lahko.


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Predlog za lahko poletno torto?
30.6.2008 14:23:58   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Volga


No, vidiš, kako sva usklajeni user posted image  Samo da jaz ne bom imela dopusta. Ampak tale od tintin se mi zdi res v redu, pejt link pogledat.



Zakaj le? user posted image

Ta recept pa mam že izprintan. Zanima me edino, če lahko namesto maline uporabiš kako drugo sadje? Verjetno lahko.



Ja, seveda lahko, čeprav se mi zdi, da bi bile maline kar dobra izbira. Pa ravno sezona je. Kaj pa bi ti dala gor?

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Predlog za lahko poletno torto?
30.6.2008 14:27:49   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Volga



Ja, seveda lahko, čeprav se mi zdi, da bi bile maline kar dobra izbira. Pa ravno sezona je. Kaj pa bi ti dala gor?


Maline. user posted image  Ampak pri meni pač ne gre, da ne bi zakomplicirala. user posted image  Ampak kdo user posted image  bo šel namesto mene nabirat maline??? user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Predlog za lahko poletno torto?
30.6.2008 14:29:33   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Volga



Ja, seveda lahko, čeprav se mi zdi, da bi bile maline kar dobra izbira. Pa ravno sezona je. Kaj pa bi ti dala gor?


Maline. user posted image  Ampak pri meni pač ne gre, da ne bi zakomplicirala. user posted image  Ampak kdo user posted image  bo šel namesto mene nabirat maline??? user posted image


Branjevke na placu.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Predlog za lahko poletno torto?
30.6.2008 14:34:38   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Volga



Ja, seveda lahko, čeprav se mi zdi, da bi bile maline kar dobra izbira. Pa ravno sezona je. Kaj pa bi ti dala gor?


Maline. user posted image  Ampak pri meni pač ne gre, da ne bi zakomplicirala. user posted image  Ampak kdo user posted image  bo šel namesto mene nabirat maline??? user posted image


Branjevke na placu.


Pametna punca. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Predlog za lahko poletno torto?
30.6.2008 14:36:06   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Volga



Ja, seveda lahko, čeprav se mi zdi, da bi bile maline kar dobra izbira. Pa ravno sezona je. Kaj pa bi ti dala gor?


Maline. user posted image  Ampak pri meni pač ne gre, da ne bi zakomplicirala. user posted image  Ampak kdo user posted image  bo šel namesto mene nabirat maline??? user posted image


Branjevke na placu.


Pametna punca. user posted image


Itak. user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Predlog za lahko poletno torto?
30.6.2008 15:23:44   
kjava
Jest sem tud lani tamalmu delala tole, ki jo je dala tintin. Super je bla, sicer je pa ta od kind lady na podobno vižo. Aja, jaz sem jo delala z višnjami, ne z malinami.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Predlog za lahko poletno torto?
30.6.2008 18:56:22   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

Tale je totalno super, brez packanja:
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=6783

lp!


A v biskvit nič pecilnega ne date? Vseeno uspe? user posted image  user posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Predlog za lahko poletno torto?
30.6.2008 19:27:33   
Jessy
Brez pecilnega zagotovo uspe, le dovolj je treba stepati.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Predlog za lahko poletno torto?
30.6.2008 21:36:36   
Anonimen
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=10273

Nam je v teh dneh ta super. Jaz jo naredim polovico s sadjem, na drugo polovico pa dam čokoladne "ostružke"! user posted image  Po domače povedano, naribam čokolado!user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako pripraviti popolno pokovko?
photo
Se tudi vi sprašujete, zakaj so 'kokice' v kinu vedno tako okusne, doma pripravljena pokovka pa se kar nekako ne more pr...
Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?