|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Predsoba ideje
22.10.2007 12:35:27   
Tiamo
Potrebujem pomoč pri reševanju prostorske stiske, oz. rabim eno omaro, kamor bi šlo veliko stvari notri. Ima katera mogoče podobno kotno omaro kot je na sliki. Zanima me kok je taka omara funkcionalna.
user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Predsoba ideje
22.10.2007 12:54:38   
Lunca1
Midva imava podoben sistem, samo ne čisto take. V bistvu je na eni strani globoka toliko, da se lahko obesi oblačila (v bistvu je na sredini taka globina da noter pašejo jakne), na drugem koncu pa toliko, kolikor so globoki čevlji. To pomeni, da vrata niso vzporedna s zadnjo stranico. Čez so dvojna drsna vrata. Tam kjer imava čevlje so police nametane zelo na gosto. Nama se taka omara zelo obnese. Je pa delana po meri.

Kar se mer tiče zdaj ugibam, na eni strani cca. 60, na drugi pa ene 30cm. Drugače je pa do stropa, široka pa tam nekje 1,8 m

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Predsoba ideje
22.10.2007 14:22:22   
Tiamo
Lunca hvala...pa še ena prošnja, a se da dobit kako sliko od vajine omare user posted image  Ker si sploh ne znam predstavljat kako je k odpreš to omaro, pa na sliki niso drsna vrata....prosim za slikico user posted image  Jaz imam v predsobi lih tok prostora, kot je na sliki in lih tako postavite bi potrebovala kot je na sliki. To kotno omaro bi potrebovala za plašče in jakne, tisto na sredini bi imela pa za čevlje, ampak bi kupila tako do stropa (imam/o preveč čevljev).

Tudi jaz bi jo dala delat po meri, če se odločim za tako omaro. A v tako omaro spraviš več, kot v navado?

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Predsoba ideje
22.10.2007 17:07:10   
Anonimen
Jaz pa slikce ne vidimuser posted image .

mi smo imeli zelo malo predsobo, pa smo dali vgradno omaro z drsnimi varti, ozka je bila kak 1m.  V enem delu so bile poličke za čevlje, v drugem delu pa za obesit jakne in plašče, spodaj še dve polički za copate, rokavice, šale in krtače ze čevlje, na vrhu pa še ena polička za stvari, ki se ne ne rabijo prav pogosto. Zelo funkcionalno, popoln izkoristek prostora in vse skrito očemuser posted image . Delat smo jo dali po meri pri akronu. Tak sistem mamo v načrtu tudi v naslednjem stanovanju oz hiši.

(odgovor članu Tiamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Predsoba ideje
22.10.2007 19:23:35   
Annny
Lahko daš še enkrat fotko gor, zdaj se ne vidi?
Drugače sem za vgradno omaro..

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Predsoba ideje
22.10.2007 19:25:03   
Strawberrie Cherrie
Mi2 sva se tudi odločila za vgradno omaro z drsnimi vrati. user posted image

Drugače pa meni tale predsoba iz slikice ni všeč.
Sploh ker je vseskupaj preveč leseno, pa še barve lesa se tepejo. Tla in vrata in predsoba.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Predsoba ideje
23.10.2007 6:53:36   
Tiamo
danes se slikca vidi...je mizarstvu strežnik dol padu...


uglavnem hvala za mnenja, zdaj pa potrebujem ideje, kaka vgradna omara?? Kakšno slikco, kakšne ideje,...prosim user posted image  Moja predsoba izgleda skoraj točno tako kot ta na sliki, edino da je moja predsoba obrnejena, se pravi tista vrata pri kotni omari so od WC, nasproti teh vrat so pa vhodna...


(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Predsoba ideje
23.10.2007 7:16:21   
Tiamo
še to sem pozabila napisat, da je moja predsoba ozka, cca 2,5m in če bi imela vgradno omaro, bi se komaj premikali v njej. Zato gledam take kotne omare, kamor bi lahko spravila čim več jaken in plaščev.

Z idejami in slikami na plan user posted image

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Predsoba ideje
23.10.2007 9:29:29   
Anonimen
jaz še vedno ne vidim, daj link zalimaj

(odgovor članu Tiamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Predsoba ideje
23.10.2007 11:44:29   
Tiamo
mišek je v mojem albumu v Postelje

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Predsoba ideje
23.10.2007 11:51:33   
Anonimen
zdaj pa jo vidim tu, sam nimam pametne idejeuser posted image

taka postavitev je ok, jaz bi sicer zbrala druge barve lesa, mogoče dala ogledalo po celi uni dolžini, ko je za obesituser posted image , ker bi tako vizualno malo povečal prostor. Mogoče bi pa vseeno dala vgradno in sicer po šrek kot lunca pravi in vse do stropa. Ma ne vemuser posted image , menjaj predsobouser posted image

(odgovor članu Tiamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Predsoba ideje
23.10.2007 12:17:39   
Tiamo
Ma ne vem , menjaj predsobo
user posted image  dobra ideja, samo nevem če katera ali kdo menja predsobe. Ogledalo imam na nasprotni steni kjer naj bi bil ta sestav predsobe.

Vgradna omara bi preveč zasedla prostora.

Rada bi nekaj razgibanega, nekaj novega, kako fino idejo...npr polokrogla omara v kotu...

dejte no user posted image  mi malo pomagat z idejamo, pa kake slike kakšnih predsob ali omar...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Predsoba ideje
23.10.2007 12:51:55   
Anonimen
mogoče tu kaka ideja (anterooms furniture) http://www.arredo.ru/catalog.php?type_code=36&place_code=3&lang=en



(odgovor članu Tiamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Predsoba ideje
23.10.2007 13:44:28   
Tiamo
mišek, hvala, ampak ni nič pametnega user posted image user posted image  

grem brskat po netu

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Predsoba ideje
26.10.2007 10:02:44   
Tiamo
ker ne najdem skoraj nič pametnega, vas sprašujem kajkšne barve bi pasale v predsobo, da bo bolj svetla..premišljevala sem o kaki oranžni, samo ne vse stene...

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?