|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prepiri med staršema
6.12.2008 18:17:59   
VRTNICA84
Ojla!

Mene zanima kaj bi vi naredli če bi se vaši starši vedno prepirali takrat, ko pridete vi domov?
Moja mama in ata se vedno prepirata, ko pridem domov sama. Takrat, ko je moj dragi zraven je vedno ok. Ko pa pridem pa se vedno prepirata. Ter en drugemu mečeta stvari pod nos. Sedaj sem noseča in me to full nervira in dela nervozno. Ampak, ko jima to povem prelagata krivdo en na drugega.

Drugače sta zelo dobra po srcu in sta mi vedno nudla vse. Ampak te stvari me res nervirajo in me spravljajo ob živce. Kako naj jim dopovem, da mi to ni všeč ter me z tem uničujeta.? Ni mi vseeno, da se prepirata. Samo to mi daje občutek kot, da sem jima napoti.

Kaj naj naredim?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prepiri med staršema
6.12.2008 18:21:54   
sanja nk.
user posted image ja predlagam da jima poveš da si noseča, da potrebuješ mirno in vspodbudno okolje  za prihod njunega vnukauser posted image in da če ti hočeta in s tem posledično otroku dobro naj vsaj takrat ko prideš ti domov prekineta boj in se raje posvetita tebi in ne samo prepiru in dokazovanju mede njimauser posted image , če se ne bosta spremenila pa jima povaj da ne boš več prihajala na obiskuser posted image in pika

(odgovor članu VRTNICA84)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prepiri med staršema
6.12.2008 20:46:50   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

user posted image ja predlagam da jima poveš da si noseča, da potrebuješ mirno in vspodbudno okolje  za prihod njunega vnukauser posted image in da če ti hočeta in s tem posledično otroku dobro naj vsaj takrat ko prideš ti domov prekineta boj in se raje posvetita tebi in ne samo prepiru in dokazovanju mede njimauser posted image , če se ne bosta spremenila pa jima povaj da ne boš več prihajala na obiskuser posted image in pika



Točno to sem hotela napisat.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prepiri med staršema
8.12.2008 12:37:17   
Zofy
Kot sta rekli predhodnici.
Moja dva sta ista, in se zdaj prepirata tudi, ko sem z možem pri njih. No, se ne prepirata ampak mama očetu teži. Je pravi kolerik. Zdaj, ko nisem več noseča, me to še vedno mot.  Zdaj živimo ločeno in prosim ne prat svojega umazanega perila pred mano. Kakšna je posledica - da se zdaj še z možem pred njima kdaj skregava. Mah... Povej jima, da bo to slabo vplivalo na otroka, ker moraš biti ti mirna in te njihovo kreganje nervira. Ko pa bo otrok, pa povej, da je to slab zgled za otroka, ker bo tudi on to pobral in smatral, da so taki medsebojni odnosi normalni.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prepiri med staršema
8.12.2008 14:56:01   
ronja
Mene zanima kaj bi vi naredli če bi se vaši starši vedno prepirali takrat, ko pridete vi domov?

hehe, mojadva sta ločena, tako da sta vsa zadovoljna, ko se viditauser posted image . resno, se prav rada vidita, odkar sta ločenauser posted image .

ma, ne vem, verjetno bi jima rekla, da naj ne bosta taka otroka, pa da naj se zmenita predno pridemo, ne pa vedno ravno pred nami... Če pa se pred tvojim dragim zadržujeta, bi pa z njim hodila na obiske in če bi vprašali, zakaj, bi rekla, da zato, ker se sicer skoz kregata. Pa povedala bi jim tole:" Samo to mi daje občutek kot, da sem jima napoti." po moje ni starša, ki na tole ne bi trznil, vsaj glede na to, da te imata očitno rada...

(odgovor članu VRTNICA84)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?