|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zanima me vaše mnenje
5.12.2008 12:25:29   
black rose
Kaj se moškim podi po glavi.

Trenutno imam partnerja s katerim nisva v najboljših odnosih (a to pravzaprav ni važno), imava user posted image  user posted image .

Imam prijatelja, ki ve, da v vezi nisem srečna, ve pa tudi, da zaenkrat želim še vztrajati ob user posted image .

Lepo mi je kadar me prijatelj pokliče, ko klepetava; a dobro ve, da iz tega ne bo nič. On pa vztraja in vztraja, me vabi

na kavice....seveda, ga vedno zavrnem, a se ne vda. Niti ga ne moti to, da imam user posted image   in user posted image   user posted image

Zanima me, kaj bi se mu lahko podilo po glavi:

- me želi izkoristiti

- želi skočit le v posteljo in bom zal zgolj "osvojena lovorika"

- ali gre res za zaljubljenost (čeprav ne verjamem oz. nočem verjet)

- ali je kaj četrtega
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zanima me vaše mnenje
5.12.2008 12:28:37   
Anonimen
Vpraši ga.

Drgač pa če neb hotla imeti nič z njim te to niti nebi zanimalo, niti se mu nebi javljalauser posted image

(odgovor članu black rose)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zanima me vaše mnenje
5.12.2008 12:32:21   
black rose
Mika me že, mika...a nimam poguma, pa tudi vest bi preveč pekla. Kaj pekla, prav žgala bi.

In ker se dobro poznam ,vem, da iz te moke ne bo kruha.

(odgovor članu black rose)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zanima me vaše mnenje
5.12.2008 12:35:38   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: black rose

Mika me že, mika...a nimam poguma, pa tudi vest bi preveč pekla. Kaj pekla, prav žgala bi.

In ker se dobro poznam ,vem, da iz te moke ne bo kruha.


potem pač prekini stike in je stvar gotovauser posted image

(odgovor članu black rose)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zanima me vaše mnenje
5.12.2008 12:37:06   
Katey
Joj če bi ženske vedele kaj se moškim plete po glavi............raje ne upam pomislit, zato nimam pojma kaj misli in razmišlja. Definitivno pa te ne vabi, ker slučajno nima kaj bolj pametnega počet, kaj pa bi se iz tega razvilo boš morala pa vprašati, če te seveda sploh zanima ta podviguser posted image .

Dobro premisli.....

(odgovor članu black rose)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zanima me vaše mnenje
5.12.2008 12:47:42   
pokica_
Beseda prijatelj že veliko pomeni; zato sklepam,
- da 1. točka ne drži; pravi prijatelj te nebo izkoristil
- mogoče si res želi intime s teboj, ampak pol se mu že verjetno toliko dopadeš; sicer pa bi v posteljo lahko skočil tudi z katero izmed "samskih žensk", na katere mu nebi bilo treba čakat toliko časauser posted image
- po mojem je zaljubljen vate;....sicer pa ga moraš sama vprašat kaj misli z vsemi temi povabiliuser posted image

pa srečno in javi nam rezultat! user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zanima me vaše mnenje
5.12.2008 13:03:31   
danijela in taja
po moje in mojih izkušnjah je zaljubljen.....ti pa veš kako je in kaj boš nardila...

_____________________________

za deseto obletnico sva prejela najlepše darilo.....najino sončico Tajo

(odgovor članu black rose)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zanima me vaše mnenje
5.12.2008 13:08:22   
black rose
pokica, prav imaš. Preveč je vztrajen, se mi kar smili, ko ga vedno znova in znova odklonim.
On pa vztraja, vztraja. Vsak teden pa pride na vrsto vprašanje: "a bi?" Jaz pa odklonim, povem, da
dokler imam doma user posted image  ne bo nič z zmenkom. On pa odvrne: "Prav bom čakal in še poskusil"

Če je prijatelj? Mislim da!

Kaj pa me moti? To, da ga ne poznam dovolj, ne poznam njegovih prijateljev, ne vem ali se ga drži ime "ženskar".
Spoznala sva se po nekem čudnem naključju, na njegovem del. mestu, jaz sem bila "stranka", tako je tudi prišel do mojih
podatkov (naslov, telefon). Ne bi smel, pa si je drznil in izkoristil podatke, ki naj bi bili "osebni in potemtakem tudi zaupni"
A sem sama kriva, da se je kaj začelo dogajat.... on je lepo vprašal če sme, jaz pa nisem rekla NE.

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zanima me vaše mnenje
5.12.2008 13:23:49   
Anonimen
OK, no, pač on misli nekaj, mene pa zanima, kaj misliš ti? trenutno sediš na dveh stolih. Ozirma bom napisala drugače: če t eon res ne bi zanimal kot moški, potem bi mu dala jasno vedet, naj te ne kliče in vztrajno sprašuje, če ima kaj šans. Ke rpa imata z možem krizo, verjamem, da ti pozornost in občudovanje v tem trenutku godita, pa čeprav prihaja od napačne osebe. Ne vlečt za nos njega, sebe in nenazadnje tudi partnerja.

(odgovor članu black rose)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zanima me vaše mnenje
5.12.2008 13:26:03   
Mišni
Jaz nikomur čisto nič ne verjamem, tako da jaz v tvojem primeru ne bi ramišljala o kakšni ljubezni ... Ampak to sem pač jaz.

Je pa tako, da imaš pravico biti srečna ...

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zanima me vaše mnenje
5.12.2008 13:26:47   
pokica_
To, da je tolko vztrajen, da te misli čakat pove marsikaj dobrega o njem. Vem, ker sem tudi sama bila v podobni situaciji. Le vprašanje časa je, kdaj boš ti pripravljena narediti naslednji korak. Pot ti je že nakazal...le stopit moraš. user posted image

To da ga ne poznaš dovolj pa ne pomeni, da ga ne moreš spoznat. Samo želet si moraš...
Mogoče je bil res predrzen, da je izkoristil priložnost in te kontaktiral, pa čeprav gre za poslovno skrivnost; ampak to še ne pomeni, da je ženskar. Očitno si se mu res tako izjemno dopadla, da se ni mogel zadržat pri tem, da te nebi skušal vsaj kontaktirat.
Sama pa itak najbolje veš kaj in kako boš naprej...v bistvu pa tudi kava z prijateljem še nič ne pomeni, ali? user posted image
Kar se tiče pa tvojega partnerja, pa si verjetno že večkrat razmišljala ali je to kar si želiš ali bi morda lahko najdla kaj boljšega/primernejšega, ane?! Na podlagi tega boš vedla odgovor za vse...

< Sporočilo je popravil pokica_ -- 5.12.2008 13:28:56 >


_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu black rose)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zanima me vaše mnenje
5.12.2008 13:31:35   
Anonimen
Še to sem pozabla pripisat.

Ne se odločat o svoji vezi z upanjem da boš potem s tem prijateljem.
Prvo se odloči kaj boš s svojo trenutno vezo. Potem pa kaj boš s prijateljem.
No vsaj pošteno bi bilo tako. Do vseh.

(odgovor članu pokica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zanima me vaše mnenje
5.12.2008 13:37:01   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca
Drgač pa če neb hotla imeti nič z njim te to niti nebi zanimalo, niti se mu nebi javljalauser posted image


se strinjam. če te on ne zanima kot tip te nebi zanimala njegova čustva. če češ biti z svojim, se odstrani od "prijatelja" razen če od njega hočeš več kot le to oz. želiš to kar želi on. kaj pa pravi tvoj na to, da te klice in vabi na kave???? in zakaj najprej ne koncas trenutne veze?

< Sporočilo je popravil MLADAMAMICA -- 5.12.2008 13:41:57 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zanima me vaše mnenje
5.12.2008 13:59:37   
Anonimen
Če bi te imel  rad bi te pustil pri miru, ne pa da ti meša glavo ravno v teh trenutkih, ko ne veš ne kako ne kaj za svojega. , Najprej razčisti s svojim.


< Sporočilo je popravil decembrka -- 5.12.2008 14:08:25 >

(odgovor članu MLADAMAMICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zanima me vaše mnenje
5.12.2008 14:57:12   
rija
ah black rose...kupi si marjetico.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu black rose)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zanima me vaše mnenje
5.12.2008 15:18:38   
fricka
Malo previdnosti ti ne bi škodilo. Poznam nekaj mojih prijateljev, ki so vsi v "resni zvezi", pa si tako kot tvoj prijatelj krajšajo čas s klicanjem potencijalnih ljubic. Včasih jim uspe, se nekaj časa videvajo, pa gredo naprej. Če misliš, da lahko to mirno sprejemaš, potem poskusi in se izogni morebitnih srčnih bolečin. Kaj pa vem, jaz moškim ne verjamem preveč, sploh če jih ne poznam zelo dobro.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zanima me vaše mnenje
5.12.2008 16:28:48   
RayBan
Po moje pa tale model ni niti tvoj prijatelj, kateri prijatelj ta pa gnjavi "a bi?", " a, bi"?. Še manj pa zaljubljen.

Me zanima pri koliko svojih strankah poskuša.

(odgovor članu black rose)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zanima me vaše mnenje
5.12.2008 16:39:10   
Arwenko
Čeprav zakaj pa ne greš na kavo? Saj če ti od njega nočeš ničesar potem itak kava nima pomena in it na kavo s prijateljem ni varanje!
Če pa v bistvu hočeš kaj od njega, pa si samo ne upaš, pa idi vsaj na kavo, da si stvari razjasniš, da se z njim malo pomeniš kako in kaj, če je odkffrit pol mu nebo frke če mu po pravici poveš kako in kaj, če pa ni, pa boš tudi takoj vidla, ker se bo umaknil on.

(odgovor članu RayBan)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zanima me vaše enim na pijačmnenje
5.12.2008 18:41:20   
CLAUDY11
moje mnenje je da ne moras imet moškega prijatelja razen

1 če je ženska zaljubljena v moškega
2 da je on zaljubljen v žensko
3 da je moški gej
ponavadi je tak ce  moski pokaže zanimanje za žensko tudi hoče kaj od nje! sam kava odpade!!!
ne vem kaj ti čutiš do  svojega partnerja  vendar nič kaj dost če te zanima naše mnenje  o tem kaj naj narediš!!!user posted image
po mojem isčeš malo pozornosti ki jo doma ne dobiš in ti gode ko ti drugi dvori sam pazi da se ne boš opekla
si o tem razmišljala kaj bi tvoj reku če bi zvedu da ti hodiš z kr enim na pijačo? po mojem mu ne bi blo všeč!!!

moraš pa tud mal mislit na tvoja 2user posted image user posted image !!!! 
če nič več ne čutiš do svojega se prvo mal dol usedita in se pomenta kako in kaj saj kriza pride povsod in umetnost partnerske veze je da te krize prebrodita !!!! splača se mal potrudit že zaradi tvojihuser posted image user posted image



(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zanima me vaše mnenje
5.12.2008 19:30:36   
kamilija
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Še to sem pozabla pripisat.

Ne se odločat o svoji vezi z upanjem da boš potem s tem prijateljem.
Prvo se odloči kaj boš s svojo trenutno vezo. Potem pa kaj boš s prijateljem.
No vsaj pošteno bi bilo tako. Do vseh.



Se strinjam. Najprej reši doma, potem pa kaj naprej. Na koncu boš ti trpela. Sploh če se kaj zve.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zanima me vaše mnenje
6.12.2008 21:16:11   
jajula
mogoče ta tvoj prijatelj še sam ne ve kaj točno hoče od tebe.
mogoče je res zaljubljen, hoče bit s tabo in tvojima user posted image ,  mogoče hoče sam skočt med rjuhe, mogoče pa se mu sam zdi da je zaljubljen in bo po nekaj časa ugotovil da pa vseeno to ni to...kdo bi vedel, ti se morš odločit ali boš tvegala svojo vezo in družino da izveš kaj tip res hoče.  

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zanima me vaše mnenje
7.12.2008 21:01:27   
bumerang
Veš, z moke se da naredit marsikaj, ne samo kruh. user posted image
Na to verjetno tudi cilja.

Najprej razreši doma in sama s sabo, potem v družino, kjer so tudi otroci !!!, vpletaj druge osebe.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zanima me vaše mnenje
7.12.2008 23:24:49   
black rose
Hvala za vaša razmišljanja.

Svoje družinice (pa čeprav odnosi niso idealni) zaradi nekoga, ki ga pravzaprav niti dobro ne poznam, ne nameravan prizadeti.

Morda pa čas prinese spremembe na bolje, morda na slabše...bomo videli. Jaz bom vztrajala, to sem obljubila sebi in obljubljam vam.

Bom pa šla na kavico, saj to v končni fazi ni nič slabega. Še poročam....

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
7.12.2008 23:57:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu black rose)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zanima me vaše mnenje
8.12.2008 8:42:59   
CLAUDY11
NO na kavo le pojdi saj to ni nič narobe  saj roko na srce nam  ženskam godi da mamo kakega oboževalca!!!

vendar bodi poštena do njega (in do sebe ) in povej da nočeš nič z njem razen kavice!!!user posted image


pol boš pa videla kam pes taco moli!!??user posted image

(odgovor članu black rose)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?